שירותי אחסנה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

שירותי אחסנה

אנו מתמחים בשירותי אחסון תכולת דירה, השכרת מחסנים ומגוון שירותי אחסון נוספים. לחברתנו נסיון של למעלה מ-20 שנה במהלכן צברנו מוניטין ומאות לקוחות ממליצים. אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של יחידות אחסון ומחסנים בגדלים שונים ומציעים לכם לשכור אותם לכל פרק זמן שתחפצו ובמחירים המשתלמים שמביאים לכדי ביטוי את השירות המקצועי בישראל בתחום האחסנה.

ישנם סוגי אחסנה רבים, דבר המצריך למידה מוקדמת של אפשרויות האחסון המוצעות.
מה מקבל הלקוח בתמורה לשירות אחסנה, מה התנאים שמספקת חברת האחסון, האם התכולה מבוטחת ועוד שאלות רבות המצריכות למידה ובדיקה מעמיקה לפני בחירת חברה המספקת שירותי אחסנה.

חברתנו מספקת שירותי אחסנה למגוון צרכים הן בקרב בעלי עסקים והן בקרב לקוחות פרטיים. אנו עומדים בקריטריונים מחמירים במיוחד ומחוייבים לשביעות רצונכם המלאה.

שירותי אחסנה שאנו מספקים

 • אחסון תכולת דירה לעוברים דירה, לדירת מעבר באופן זמני עד לקבלת דירה שבבניה /מקבלן.
 • אחסון ליוצאים לתקופה לחו"ל – לרילוקיישן או שליחות לפרק זמן מסוים.
 • אחסנה למשפצי הדירות אשר לא מעוניינים שתכולתם האישית תפגע במהלך עבודות השיפוצים.
 • אחסנה ליבואנים אשר מעוניינים לחסוך בהוצאות השוטפות ללא התחייבות לעלויות הכרוכות בהשכרת מחסן קבוע.
 • אחסנה לעסקים שמחפשים מקום בטוח ונוח לניהול המלאי, לבעלי מקצוע המאחסנים כלי עבודה וחומרים או מגדילים מלאי באופן זמני וזקוקים לשטח אחסון.
 • אחסון לטווח ארוך – צריכים לאחסן פריטים לטווח ארוך של חודשים או אפילו שנים? לנו יש בדיוק את מה שאתם מחפשים! מקום בטוח שיגן על החפצים שלכם לכל פרק זמן.
 • אחסון קצר טווח – לעתים צריכים לאחסן לטווח קצר. משפצים את הבית ומחפשים מקוםפ בטוח? אולי אתם עוברים למגורים זמניים? לא משנה מה הסיבה, אצלנו תוכלו למצוא פתרון מושלם במחיר קטן.
 • אחסנת משרד – השירות המושלם לבעלי משרדים שמחפשים מקום לאחסן בו את תכולת המשרדץ זה יכול הליות ריהוט משרדי, ארגזים או כל פריט אחר שיכול להיות מאוחסן אצלנו.
 • אחסון רהיטים – אחסנת רהיטים לכל פרק זמן כולל אפשרות לפירוק והרכבה.
 • אחסנת ציוד וחפצים – שירות מעולה למי שמחפש מחסן לשימוש שוטף אם לצורכי הבית, תחביבים או לצורך עסקי.
 • אחסון לבעלי גלריות לאומנות – אחסון ציורי שמן ,פסלים, מודלים וכדו' כולל אריזות מיוחדות ובטוחות.

כל השירותים ניתנים ביחידות פרטיות ואיכותיות שמאפשרות לכם להגיע אל המחסן, להוציא חפצים או להכניס ככל שנדרש. יחידת האחסנה שלכם ובאפשרותכם להשתמש בה באופן שוטף.

מעבר לכך אנו מעניקים מגוון שירותים תומכים כמו הובלה ואחסנה, מכירת קרטונים מסוגים שונים וביצוע אריזה והובלה. כל השירותים האלה נעשים על ידינו באופן ישיר ומלווים בביטוחים הנדרשים.

התקשרו אלינו עוד היום על מנת שנוכל להתאים לכם את חבילת השירותים המתאימה במחיר המשתלם בישראל. הייעוץ אינו כרוך בעלות או התחייבות כלשהיא.

שירותי אחסנה

אחסנה – מה חשוב לברר לפני?

ידוע שתנאי אחסנה משפיעים על איכותה ולכן כדאי לברר נתונים כמו למשל: מאיזה סוג המבנה בו מאחסנים, ואלו הגנות מותקנות במתקן האחסנה, כיוון שישנם סוגי אחסון שונים; מכולות, מבני מתכת, מבנים חקלאיים שעברו הסבה למחסן ומבני בטון.

מה אנו מציעים לכם?

כל יחידות האחסון ממקומות במתחם סגור ומוגן מפני פגעי מזג האוויר. בין מגוון היתרונות שבמתקני האחסנה שלנו אפשר למנות את הבאים:

 • הגנות מפני שריפה – מערכת ספרינקלרים, גלאי עשן.
 • הגנות מפני פריצה או גניבה – חיבור למוקד שמירה, שומר פיזי במקום, נעילה מתאימה לתאי האחסון ולמתקן האחסנה כולו, גדר מקיפה ושער בחצר הגישה עם נעילה תקנית.
 • הגנות מפני מזיקים ומכרסמים – אישור ביצוע בקרת הדברה בתדירות גבוהה ע"י מדביר מוסמך, לשם שמירה על כל התכולות המאוחסנות.
 • הגנות מפני פגעי מזג האוויר – חשוב מאד שבמתקן האחסנה תהיה בקרת אקלים ויכולת להתגבר על טמפרטורות גבוהות בימי הקיץ החמים, למניעת התחממות התכולה אשר גורמת לפגיעה והרס רהיטים ופריטים רבים (ראה מקרא מפוני גוש קטיף שתכולתם עברה עיוותים ונזקים רבים בעת אחסנה במכולות שהקצתה להם המדינה. אופייני לאחסנה במכולות, ומבני מתכת).
 • ביטוח אחסנה שמגן עליכם מפני נזקים אפשריים.
 • רישיון למתן שירות אחסנה – כמו עסקים אחרים, גם שירותי אחסנה צריכים להינתן תחת רישיון מתאים ועמידה בדרישות הכבאות והרשות המקומית.
 • מגוון שירותים תומכים – כמו אריזות, הובלה ועוד.
 • מתקנים חדישים ואחסון ביחידות אישיות ופרטיות.

אחסנה בטוחה

אחסנה לכל מטרה

הצוות המקצועי של תיבת נח הוא הבקיא ביותר בתחומו, שיסייע לכם לצלוח את תקופת האחסנה בצורה הטובה ביותר. אנחנו מציעים פתרונות אחסון לטווח קצר או ארוך, ולכל מטרה.

בין אם מדובר במעבר רילוקיישן, שיפוץ או מעבר דירה, ובין אם מדובר באחסנה המאפיינת את המגזר העסקי – אנחנו נמצאים כאן בשבילכם!

המחסנים שלנו הם הנגישים ביותר שתוכלו למצוא, לרבות עבור בעלי מוגבלויות.
שירותי האחסנה זמינים כל יום משעה 8.30 ועד 18.00
בסניפים שלנו: ראשון לציון וחולון.

אחסנה - תיבת נח

שירותי אחסון ביחידות אחסנה מותאמות

אנו מבינים שלכל אחד צרכים משלו. יש כאלה שצריכים לאחסן תכולת דירה בעוד שיש כאלה שצריכים שירותי אחסון כדי למצוא פתרון לסחורה. תוסיפו לזה את העובדה שלכל אחד יש כמות חפצים שונה ואת הצורך לאחסן לפרקי זמן שונים, ותבינו מדוע אחסנה חייבת להיות מותאמת לצרכים שלכם.

אנו מציעים שירותי אחסון ממותאמים לכל פרק זמן ולכל תכולה. לא משנה אם אתם צריכים יחידת אחסון של 3 קוב או של 20 קוב, אצלנו תוכלו למצוא בדיוק את מה שמתאים לכם בלי לבזבז כסף וליהנות מנוחות מרבית.

כל שלבי האחסנה במקום אחד

אנו מודעים לכך שאחסנה היא תהליך שלם אשר כולל בתוכו מספר שלבים, ומנסים להעניק מענה לכל אחד מהם.

אנו מסייעים בשלב אריזת הדירה וכן מציעים למכירה חומרי אריזה המשמשים לצורך זה.

אנו מציעים שירותי הובלות ומעניקים ייעוץ מלא ללקוחות, והדרכה על כל שלבי התהליך לאורך כל הדרך. כך תהליך האחסנה הופך להיות פשוט פי כמה וכל הצדדים יוצאים נשכרים מכך.

כל השירותים ניתנים על ידי עובדי החברה ומלווים בביטוח מתאים.

אחסנה במכולות כן או לא?

איננו עושים שימוש במכולות משום שאנו סבורים שזהו פתרון שאינו יכול לספק את התמורה הרצויה במרבית המקרים.

אחיסון במכולות יכול להיות פתרון טוב במספר מקרים אך אם אתם מעוניינים בשירות בטוח שבו החפצים יצאו בדיוק כמו שנכנסו, רוב הסיכויים שאתם צריכים אחסון איכותי יותר שמבטיח תנאי טמפרטורה ואוורור נוחים.

כמו כן אחסנה ביחידות פרטיות מספקת יתרונות רבים נוספים כמו גישה חופשית אל המחסן ושימוש שוטף בו – עניין שיכול להיות מורכב יותר אם מאחסנים במכולה.

תיבת נח אחסנה מעניקה פתרונות אחסנת תכולה ושירותים משלימים

שירותי אריזה – צוות מיומן מגיע לביתך במועד שנקבע ומבצע אריזה מקצועית ואיכותית תוך שימוש בחומרי אריזה מקצועיים ברמה הכי גבוהה שקיימת בארץ, את כלי הזכוכית אורזים עם נייר אריזה לשמירה מפני פגיעות ומפני סימנים (המושארים על הכלים בשימוש בעיתון) התכולה נארזת בארגזים איכותיים המתאימים להובלה ולאחסנה. הרהיטים נארזים תוך שימוש בקרטון גלי ובניילון בועות ובניילון סטרץ' לשם הגנה מפגיעות.

הובלה – צוות מובילים מתייצב במועד ומכין את תכולת הבית להובלה, אורז את כל הריהוט ומגן עליו מפני פגיעות על ידי חומרי האריזה האיכותיים ביותר ומעביר את תכולתכם למתקן האחסנה המדהים של תיבת נח לאחסנה לכל תקופת הרילוקיישן כפי שיסוכם עמכם.

אחסנה – צוות המובילים יקפיד לסדר את התכולה בתוך חדר האחסנה במקצועיות וביעילות כך שהחדר שתצטרכו יתאים בדיוק למידות הנפח הדרוש לכם לחסכון בעלויות מיותרות.

צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!

אלפי מטרים של יחידות אחסנה לשירותכם

אחסנה במרכז

חברתנו מתמחה בשירותי אחסנה במרכז. עם וותק של למעלה מעשרים שנה ומאות לקוחות מרוצים, חברת תיבת נח היא החברה המובילה למתן שירותי אחסנה במרכז.

אחסנה בראשון לציון

פריסה רחבה של מחסנים ובכלל זה מתחם אחסנה מהמובילים במדינה שממוקם בראשון לציון במקום בעל גישה נוחה ולמעלה ממאה יחידות אחסנה בגדלים שונים.

אחסנה בחולון

מתחם האחסנה החדיש שממוקם באזור התעשייה של חולון מאפשר לתושבי חולון ליהנות משירותי אחסנה מתקדמים לכל פרק זמן ובמחירים הכי משתלמים בישראל!

אחסנה ברחובות

אחסנה ברחובות לא צריכה להיות יקרה. חברת תיבת נח – הוותיקה והמובילה בישראל לשירותי אחסנה מציעה לכם חבילת שירותים מושלמת במחיר הכי משתלם.

Call Now Button דילוג לתוכן