שירותי אחסנה בראשון לציון

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

מחסנים להשכרה

אם אתם מחפשים שירותי אחסנה באזור המרכז, יש סיבה למה מומלץ לבחור שירותי אחסנה בראשון לציון ולא בשום עיר אחרת.

מייד נסביר לכם מדוע לבחור שירותי אחסנה באופן כללי ומדוע לבחור בשירותים אלה בעיר כמו ראשון לציון, אחת הערים הגדולות בישראל.

שירותי אחסנה, שמיועדים בין היתר לאחסון תכולת דירה או אחסון תכולת משרד, לתקופות ממושכות, החל מימים ושבועות, ועד חודשים ואף למעלה מכך (בהנחה ואנחנו משכירים מחסן לצורך אחסון החפצים בעת שאנחנו בחו"ל או במקרה שאנחנו מעוניינים לשכור מחסן לצורך אחסון ציוד וחפצים של עבודתנו), שירותים אלה יכולים להקל עלינו בתהליכים שונים, החל מתהליך ההובלה והחל בהוזלה של עלויות שונות ובפרט עלויות אחסון תכולה, על פי אפשרויות שונות.

שירותי אחסנה במרכז דורשים מאיתנו כמה דברים: 

אבטחה מלאה – המקום בו אנחנו מאחסנים את התכולה האישית והחפצים שלנו צריך לספק לנו שירותי אבטחה מלאים, החל משומרים, מצלמות, אזעקות,גדרות,  מוקד לילה לשמירה ועוד.

שטח גדול – כשאנחנו שוכרים שירותי אחסנה, עלינו ליהנות משטח גדול שיאפשר לנו לאחסן קופסאות וקרטונים או אפילו מכולות בצורה נוחה. לכן אנחנו נחפש שטח מרווח שיספיק לנו בשביל להכניס את כל החפצים שאנחנו מבקשים לאחסן בצורה נכונה.

נגישות וזמינות – נקודה זו מתחלקת לשניים. ראשית, המקום צריך להיות נגיש למשאיות ההובלה בצורה פשוטה וקלה. עלינו לזכור שהמשאית צריכה להגיע קרוב מאוד לדלתות המחסן בשביל שהמובילים יוכלו לבצע את ההובלה בצורה טובה. שנית, המקום צריך להיות זמין לנו בכל עת שנרצה. במידה ואנחנו משכירים שטח אחסון לדברים אישיים או מקצועיים, חשוב שנדע שאנחנו יכולים לגשת לדברים בכל שעה שנרצה בלי בעיה.

שירותי אחסנה במרכז – למה ראשון לציון?

אחרי שהצגנו מה אנחנו מחפשים בשירותי אחסנה, נסביר כעת מדוע אנחנו ממליצים על שירותי אחסנה בראשון לציון. בראשון לציון יש שטחים נרחבים לאחסון, עם אבטחה מתקדמת. אך מעבר לכך מדובר על עיר גדולה אשר הגישה אליה נוחה ממזרח (כביש 4) ממערב (איילון), ניתן להגיע אליה מכל מקום בצורה נוחה ועל כן אם נצטרך לבצע הובלה בשלב האחסון או בסיום שלב זה, וכן אם נצטרך להגיע למחסנים בשביל להוציא דברים מסוימים בזמן שאנחנו מאחסנים שם את החפצים שלנו, אז זה מאוד פשוט וקל.

אחד היתרונות של אחסון בראשון לציון הוא, מאחר ומדובר בעיר מרכזית, אז גם אם אנחנו עובדים בה או לא, עדיין יש בה מרכזי שירות גדולים מאוד לעסקים וכן לבית. כלומר, אנחנו יכולים לאחסן את הציוד שלנו במקום שיכול לשמש אותנו גם לדברים נוספים, בזכות כל המרכזים מסביב.

לסיכום, כאשר אתם בוחרים מרכז לשירותי אחסנה בראשון לציון, תוודאו שמדובר במקום נגיש ונוח, על מנת שתוכלו ליהנות מאחסון ברמה גבוהה מחד, ונוח מאידך.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!


דילוג לתוכן