אחסנה במרכז

השכרת מחסנים במגוון נפחים במחיר משתלם

✔️ החל מ-38 ש״ח לקוב (מחירון בהמשך).

✔️ המחסנים במתחמים מתוחזקים ומורשים.

✔️ ביטוח מלא ללא תוספת תשלום.

✔️ גישה נוחה וחניה חופשית.

✔️ שירות מעולה כבר יותר מ-25 שנים.

התקשרו 077-4706-223 לייעוץ חינמי או לחצו לשליחת הודעה

אחסנה במרכז

חברתנו מתמחה בשירותי אחסנה במרכז. עם וותק של למעלה מעשרים שנה ומאות לקוחות מרוצים, חברת תיבת נח ביססה את מעמדה כחברה המובילה בישראל לשירותי אחסנה במרכז במחירים הוגנים ובשקיפות מרבית.

אחסנה במרכז עם ‘תיבת נח’

חברתנו מתמחה באחסנה לפרטיים ולעסקים כבר למעלה מ-25 שנים. כל מתחמי האחסנה שלנו עומדים בתקנים ומציעים לכם מגוון יתרונות שהופכים אותם לבחירה מושלמת. לא משנה אם אתם צריכים לאחסן רהיטים לתקופה קצרה או שאתם מחפשים מחסן לטווח ארוך, אצלנו תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם צריכים וליהנות מנוחות מירבית ושירות מעולה. בין שירותי האחסנה המרכזיים ניתן למנות את היחידות לאחסון דירות ואת המחסנים הפרטיים או המשותפים.

אחסון תכולת דירה – לחברת תיבת נח, מספר מרכזים מאובטחים כשהבולטים שבהם הם המרכז לאחסון תכולה בראשון לציון וכן מחסנים לאחסון תכולת דירה בחולון. כל יחידות האחסון נמצאות בתוך מתחמים בנויים ומוגנים מפני מזג האוויר וסכנות אחרות כפי שתוכלו לקרוא בהמשך העמוד. אנו גאים להיות אחת החברות הגדולות בישראל בתחום האחסנה במרכז ושמחים להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה או התייעצות – ללא עלות או התחייבות כשלהיא.

מחסנים להשכרה – לצד השירותים שאנו מציעים לאחסון תכולת דירה, חברתנו משרתת נאמנה עצמאים, עסקים קטנים וכן חברות גדולות מהמובילות במשק הישראלי שמעוניינות בהשכרת מחסנים ויחידות אחסון מכל הגדלים והסוגים ולכל פרק זמן. יתרון הגודל שלנו מאפשר לנו להציע את חבילת השירות הטובה ביותר במחירים המשתלמים בישראל (ראו מחירי השכרת מחסנים).

שירותי אחסנה במרכז – מדוע לבחור תיבת נח?

אנו מיישמים מספר מעגלים שיבטיחו את ההגנה והשירות הטובים ביותר שניתן לקבל בתחום האחסנה במרכז.

וותק – כשמדובר באחסון הפריטים היקרים לכם, אין מקום לפשרות. אתם צריכים חברה בעלת נסיון שמעמידה לרשותכם את מתקני האחסנה והמחסנים המתקדמים בישראל  – כל זה עטוף בחבילת שירות שהלקוח נמצא במרכזה. עשרים שנות פעילותנו מבטיחות לכם את השקט הנפשי בידיעה שהטובים ביותר שומרים על הנכסים היקרים לכם.

אבטחה – מיותר לציין את החשיבות באבטחת יחידות האחסון שלנו. אנו משקיעים כסף ומאמצים רבים על מנת להבטיח את שלום התכולה שלכם. ההתייחסות לפרטיותכם ולשמירה על חפציכם מתחילה עם קבלת הפריטים ואחסנתם במחסן או יחידת אחסון מותאמים, מופרדים ונעולים בשני מנעולים. מעבר לכך, המחסנים מצולמים במשך 24 שעות ביממה ובמתחמי האחסון מותקנות מערכות אבטחה מתקדמות המחוברות למוקד אנושי במשך 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע. כמו כן אנו מאמינים שאבטחה טובה מתחילה כבר בכניסה למתחם ולכן כל המחסנים ממוקמים בתוך מבנים סגורים ומוגנים.

יחידות אחסון מאובטחות לאחסנה

מתחמים בנויים – כאמור, המחסנים והיחידות השונות לאחסון תכולת דירה, ממוקמים בתוך מבני בטון החסינים בפני פגעי מזג האוויר. מעבר לכך, אנו מאמינים שזו אחת משכבות ההגנה הטובות ביותר גם כאשר מדובר בסכנות אחרות כגון גניבה. חשוב לציין איננו מציעים שירות אחסנה במכולות מאחר ושאנו סבורים שמכולות אינן מתאימות לאחסון תכולת דירה או סחורה בעלת חשיבות ואינן יכולות לספק את ההגנה הדרושה כנגד מזיקים ופגעי מזג האוויר.

הדברה – אנו נשמרים מהמזיקים הקטנים כשם שאנו נזהרים מהמזיקים הגדולים (: ולכן מבצעים הדברות יזומות אחת לחודש, דבר שמבטיח שהציוד והסחורה היקרים לא יהיו חשופים לאף נזק פוטנציאלי.

מערכות לגילוי וטיפול בשריפות – כל מתחמי האחסנה שלנו מחזיקים ברישיונות מתאימים של כיבוי האש וערוכים למנוע ולטפל בכל בעיה הקשורה להתפרצות שריפות או עשן. בין היתר מותקנות במחסנים וביחידות גלאי עשן, ספרינקלרים ועוד מגוון מערכות מתקדמות שיבטיחו לכם את השקט הנפשי הדרוש.

ביטוח – אנו רואים בביטוח מרכיב קריטי מעגל האבטחה האחרון – במידה שהמעגלים הקודמים כשלו חלילה (דבר שעדיין לא קרה לנו). לכן, אנו מעמידים לרשותכם ביטוח מתאים שישפה אתכם בכל נזק שייגרם חלילה לתכולה המאוחסנת. פוליסות הביטוח והשיפוי משתנים מעת לעת (כאשר הרצון שלנו הוא להציג את הביטוח הטוב ביותר) ולכן אנו ממליצים לכם להיוועץ איתנו בנושא זה. בכל אופן כדאי לדעת שתמיד ניתן להגדיל את השיפוי הביטוחי אך ברובם המכריע של המקרים אין צורך לעשות זאת.

שירות אחסנה יוצא דופן

צוות החברה זמין לשירותכם בכל שאלה או התייעצות. גם אם אינכם לקוחותינו, תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר וליהנות מהידע הרב שצברנו במהלך השנים ומתוך מטרה להפוך את ענף האחסנה והשכרת המחסנים בישראל לטוב יותר.

שירותים נוספים במרכז שאנו מספקים

שירותהסבר
אחסון תכולת דירה במרכזאחסנת דירות במרכז הארץ ביחידות פרטיות במיקומים נוחים ונגישים.
הובלה ואחסנה במרכזהובלה ואחסנה במרכז עם החברה המובילה בישראל לשירותי אחסון והובלות.
מחסנים להשכרה במרכזמחסנים להשכרה בכל נפח במתחמים סגורים ומוגנים כולל ביטוח.
הובלות במרכזשירותי הובלה במרכז שמשלבים מקצועיות גבוהה ושירות מעולה.