שירותי אחסנה ברחובות

מהיום, אחסנה ברחובות לא צריכה להיות יקרה. חברת תיבת נח – הוותיקה והמובילה בישראל לשירותי אחסנה מציעה לכם חבילת שירותים מושלמת במחיר הכי משתלם.

כל אחד יכול להציע שירותי אחסנה ברחובות אך כדי שאלה יהיו אמינים ובטוחים, אתם זקוקים לחברה מובילה בעלת מוניטין שתציע לכם מתקנים מתאימים ובמחיר הכי משתלם שניתן – כולל ביטוח מלא ועוד מגוון יתרונות.

שירותי אחסנה

אחסנה ברחובות שמשלבת אחריות לצד שירות

כשמדובר בתכולה יקרת ערך, אתם צריכים גוף גדול בעל ניסיון והתמחות במתן שירותי אחסנה. חברת תיבת נח פועלת כבר למעלה משני עשורים תוך מתן פתרון למגוון צרכנים בעלי צרכים שונים – החל מבעלי דירות ברחובות שמעוניינים בשירותי אחסון תכולה בעת מעבר דירה או שיפוצים ועד לבעלי עסקים ולגופים המובילים בישראל שמעוניינים בהשכרת מחסנים ברחובות לצורכי העסק.

במהלך השנים הללו, חברתנו סיגלה לעצה סטנדרט עבודה גבוה במיוחד שמשלב שירות חסר פשרות לצד יעילות תפעולית המאפשרת לנו להביא לכם שירותי אחסנה ברחובות במחיר זול.

שירותי אחסנה

אילו שירותי אחסנה ברחובות אנו מציעים?

אנו יודעים שלא כל מחסן מתאים לאחסון תכולת דירה או סחורה ויש להקפיד על דברים רבים שיבטיחו שירות אחסנה בטוח – כזה שיעניק לכם את השקט הנפשי בידיעה שהסחורה או התכולה שלכם בידיים טובות.

חברת ‘תיבת נח’ מציעה לכם מתחמי אחסנה עצומים בגודל כולל של אלפי מטרים ובכללם מחסן מתקדם באזור רחובות. כל המחסנים מתוכננים מלכתחילה לאחסון של סחורות ותכולת דירות באופן הטוב ביותר שכולל התייחסות מיוחדת לסעיפים הבאים:

ביטוח מלא

אנו נוקטים במגוון שיטות על מנת להבטיח את הבטיחות הגבוהה ביותר שניתן ובנוסף לזה, כל הצעות המחיר שלנו כוללות ביטוח מלא עבור הפריטים שאתם מאחסנים. באפשרותכם להגדיל את הכיסוי הביטוחי לפי צורך.

מתקני אחסנה ייעודיים ברחובות

כל מתחמי האחסנה מצוידים באופן הטוב ביותר שיכול להוזיל לכם את העלויות של ההובלה ומאפשר לכם גישה נוחה אל יחידת האחסנה או המחסן שאתם שוכרים. בין היתר תוכלו למצוא אצלנו מנופים מיוחדים, עגלות ופתחי גישה הכי נוחים שיכולים להיות גם כאשר מדובר בסחורה או פריטים גדולים במיוחד. כמו כן אנו מספקים שירותי אחסון תכולה עם יחידות מותאמות לצורך זה.

כל השירותים במקום אחד

לעתים קרובות אחסנה של דבר מה מלווה גם בהובלה. אצלנו אפשר להזמין שירותי הובלה ואחסנה ברחובות תחת קורת גג אחת כאשר המובילים הם עובדי החברה – דבר שמבטיח לכם אחריות, שירות וגם מחיר זול יותר.

נגישות גבוהה אל התכולה שלכם

אצלנו אתם מקבלים נגישות מלאה לפריטים המאוחסנים. יש לכם פריט או פריטים שצריך להוציא באופן פרטני? אין שום בעיה – אצלנו אתם מקבלים מפתח אישי. תוסיפו לזה את שעות הפעילות הנרחבות שלנו ותקבלו גישה כמעט מידית לכל פריט שאתם צריכים.

אפשרות ליחידות אחסנה פרטיות

לעתים קרובות עולה הצורך בשכירת יחידת אחסנה פרטית. צורך זה עולה כאשר מחסן מרכזי אינו מתאים לנו. בחברת ‘תיבת נח’ אנו מעמידים את האפשרות לשכירת יחידת אחסנה אישית – ממש כמו בשירותי האחסנה המתקדמים מעבר לים. יחידה זו מופרדת וכוללת מפתח שנמצא ברשותכם.

מעבר לכך חשוב לדעת שאנו מציעים מחסנים ויחידות אחסנה בעשרות גדלים שונים מה שמבטיח שלא תשלמו יותר על משהו שאינכם צריכים. מומחי החברה ישמחו לייעץ לכם ולהתאים את המחסן בגודל המושלם לצורך שלכם.

מתחמים מאובטחים

במקום שמכיל כל כך הרבה פריטים יקרי ערך – הן כספית והן רגשית, צריך לתת את הדעת לנושא האבטחה. בחברתנו לוקחים ברצינות את נושא האבטחה של מתחמי האחסנה – דבר שבא לידי ביטוי במגוון מערכות כגון חומות וגדרות היקפיות, מצלמות ואזעקות לצד מוקד שמירה המאבטח את כל המתחמים שלנו 24 שעות ביממה.

מגוון האמצעים שאנו נוקטים מספקים לכם את השקט הנפשי בידיעה שלא משנה מה אתם מאחסנים – תמיד תדעו שהוא נמצא במקום בטוח.

שירותי אחזקה וניקיון במתחמי האחסנה ברחובות

רשימת הסכנות אינה מסתכמת רק בדברים הקשורים לאבטחה. על מנת להבטיח את רכושכם, יש לדאוג שמתחם האחסנה יישאר נקי ומאובזר באופן כזה שיבטיח הגנה מלאה מסכנות שונות.

כל מתחמי האחסנה שלנו מתוחזקים ברמה גבוהה במיוחד לרבות שירותי ניקיון, הדברה תקופתית ועוד. בנוסף, אנו עובדים תחת רישיונות מתאימים מהרשויות המקומיות ורשויות כיבוי האש ומחזיקים במערכות הטובות ביותר להגנה מפני שרפות וסכנות אחרות.

יש לכם שאלה בנוגע לשירותי האחסנה ברחובות?

אנו זמינים לשירותכם בכל יום החל מהשעה 8:00 בבוקר ועד השעה 18:00 ובימי שישי עד השעה 15:00. נציגינו ישמחו לייעץ לכם ולספק את פתרון האחסנה המתאים ביותר – כזה שישלב את התמורה הגבוהה ביותר לכספכם.

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו או לשלוח הודעה על מנת לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר עבור שירותי אחסנה בטוחים ואחראיים.

שירותים נוספים ברחובות

שירותהסבר
מחסנים להשכרה ברחובותמחסנים להשכרה ברחובות בכל גודל ולכל מטרה במחירים הזולים. בחברת ‘תיבת נח’ משכירים מחסנים לפרטיים ולעסקים כבר למעלה משני עשורים.
אחסון תכולת דירה ברחובותאחסון דירות גדולות או קטנות לטווח ארוך או קצר.
הובלה ואחסנה ברחובותזקוקים לשירותי הובלה ואחסנה ברחובות? אל תתפשרו! בחברת ‘תיבת נח’ אתם נהנים מחברה חזקה ויציבה שפעילה בתחום ההובלה והאחסנה ברחובות כבר למעלה מ-20 שנים.