הובלה ואחסנה

שירותי אחסנה בראשון לציון - תיבת נח אחסנה
אחסנה והובלה במרכז

בזמן שמרבית האנשים שעוברים דירה ממקום למקום באותו יום ומזמינים חברת הובלות, בעיקר כשמדובר בתהליך הובלת רהיטים וחפצים מדירה לדירה, הרי שיש לא מעט אנשים שמעדיפים תהליך הובלה ואחסנה, כלומר הם לא מובילים חפצים מדירה המקור לדירת היעד אלא מובילים את החפצים אל מחסנים מסוימים ומשאירים שם את החפצים לתקופה מסוימת. עד שיהיו מאורגנים דיו להכנסת הציוד לדירת היעד.

תהליך זה של הובלה ואחסון תכולת דירה שונה במעט מתהליך הובלה רגיל ואנחנו נעמוד במאמר זה על ההבדלים בין השניים.

תחילה רק נציין שתהליך הובלה ואחסנה של דירות במרכז הארץ, נעשה הרבה פעמים על ידי אותה חברה, כלומר החברה שמבצעת את האחסון היא גם אחראית על ההובלה. עם זאת, מרבית חברות ההובלה לא מחזיקות ברשותן מחסנים לאחסון

תיבת נח אחסנה מספקת שירותי אריזה, הובלה ואחסנה תחת קורת גג אחת

ההבדלים בין הובלה מדירה לדירה לבין הובלה ואחסנת דירה

ההבדלים בין הובלה בין דירות לבין הובלה ואחסנה מתבטאים במספר נקודות;

  1. תהליך האריזה הוא לכאורה שונה. בעוד שתהליך אריזה למעבר דירה באופן מידיי מתבצע בצורה כזו שאנחנו יודעים שכל ארגז שאנחנו אורזים גם יפורק בהקדם, הרי שבמקרה של הובלה ואחסנה של דירה אנחנו יודעים שייתכן וייקח זמן עד שנפרוק את כל הציוד שלנו, לכן אנחנו פשוט מתייחסים לשאלה איך והיכן נארוז את החפצים. מה שכן, מאחר וברור לנו שיש שטח מוגבל לאחסון, אז אנחנו נדאג לוותר על יותר חפצים, כלומר נסנן את החפצים שאנחנו נארוז ונאחסן, נזרוק ונמסור יותר מהם.
  2. בחירת חומרי האריזה תתבצע בצורה שונה, נשתמש בארגזים הרבה יותר חזקים, מוגנים וגדולים בתהליך של הובלה לאחסנה, זאת בזמן שבתהליך הובלה רגיל, נהוג פחות להשקיע בארגזים. אנחנו צריכים לקחת בחשבון שמשך הזמן שהחפצים ישהו בתוך הארגזים השונים יהיה ממושך יותר ותהיה השפעה של לחות, חום, מזג אוויר על החפצים ולכן חשוב שהם יהיו איכותיים, מוגנים וסגורים היטב.
  3. תהליך ההובלה מתבצע בצורה שונה, מן הסתם כשהוא מגיע ישירות לדירה, אז למובילים תהיה עבודה יותר גדולה, כי בחלק מהמקרים הם יצטרכו לפרוק את החפצים ולהתקין אותם מחדש. לעומת זאת במקרה ומדובר בהובלה ישירה לאחסון, המובילים יבצעו את תפקידם הקלאסי של הובלה, הם יצטרכו להשאיר את החפצים במחסן בצורה מסודרת ולהמשיך משם בדרכם. עבודתם תהיה קצרה יותר.
  4. נקודה חשובה לסיום, אם אתם בוחרים בתהליך של הובלה ואחסנה, חשוב לוודא שהמקום בו אתם מחליטים לאחסן את החפצים, הוא מקום מסודר, מוגן, עם אזעקות, מצלמות, ושמירה 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע. רק כך תוכלו להיות רגועים שהחפצים שלכם מוגנים ושמורים בכל תקופת האחסון.

צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!