הובלה ואחסנה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

הובלה ואחסנה

מי שזקוק לשירותי הובלה ואחסון תכולת דירה עומד בפני אתגר לא פשוט. כולנו יודעים כמה חשוב לבחור בחברת הובלות מומלצת וכמה זה יכול להיות מסובך וכעת, לא רק שצריך להזמין מובילים אמינים, צריך גם לדאוג לשירותי אחסון תכולה איכותיים שיאפשרו לכם לאחסן את תכולת הדירה בראש שקט.

מדובר בשני שירותים שהחשיבות בבחירת אנשי המקצוע גבוהה במיוחד וכל תקלה יכולה לעלות לכם בהרבה מאוד כסף וכאב ראש. אנו מציעים לכם את חבילת השירותים הטובה ביותר שבה אתם מקבלים יותר ומשלמים פחות. איך זה יכול להיות? מאוד פשוט.

הובלה ואחסנה במקום אחד מקצועי – באופן ישיר

חברת 'תיבת נח' היא מהוותיקות בישראל לאחסנה והובלה ולרשות החברה עומדים המתקנים, הכלים והצוות הטובים בישראל כך שבמקום לשלם לשני נותני שירות שונים במקרה הטוב או רק לאחד שגוזר עליכם קופון שמן במקרה היותר גרוע, אתם יכולים להזמין את שני השירותים במקום אחד – המקצועי בישראל וליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד שכוללים:

ביטוח הובלות

אין הכוונה לביטוח הרכב שמובילים רבים מתפארים בו (ומטעים אתכם) אלא במסמך שמגן על התכולה שמובילים לאורך כל שלבי ההובלה אל מתקני האחסנה המתקדמים שלנו.

ביטוח תכולה ואבטחה מלאה 24X7

בחברת 'תיבת נח' אתם נהנים מביטוח איכותי על תכולת הדירה שאתם מאחסנים. בואו נגלה לכם סוד קטן – במשך למעלה משני עשורים לא קרה מקרה שבו תכולת דירה נפגעה ושהיינו צריכים להפעיל את הביטוח (תודה לאל). ככה זה כשאתם מאחסנים את התכולה במקום שמיועד לכך עם יחידות אחסנה פרטיות שמיועדות לכך.

מובילים מקצועיים ואדיבים – באחריות!

און בראל – המייסד של חברת 'תיבת נח' שם לו למטרה להוביל את החברה הטובה ביותר מבחינה מקצועיות ושירות ואת התוצאות אתם תראו בשטח.

פריסה ארצית רחבה

חברתנו עובדת בפריסה ארצית רחבה ומספקת שירותי אחסון, הובלות, אריזה ואספקת חומרי אריזה כמעט בכל הארץ.

הכל במקום אחד

למה להתעסק עם מספר נותני שירותים כשאפשר לקבל הרבה יותר במקום אחד שקשוב אליכם ומבין את הצורך שלכם יותר טוב מכולם. אצלנו תוכלו להזמין באופן ישיר שירותי הובלות, אחסנה ואריזה וליהנות משירות מעולה, חברה יציבה ומחירים אטרקטיביים.

שירותי אחסנה

דברים שכדאי לדעת על הובלה ואחסנה

בזמן שמרבית האנשים עוברים דירה ממקום למקום באותו יום ומזמינים חברת הובלות, הרי שיש לא מעט אנשים שזקוקים לשירותי הובלה ואחסנה, כלומר הם לא מובילים חפצים מדירה המקור לדירת היעד אלא מובילים את החפצים או חלק מהם אל מחסנים מתאימים ומשאירים שם את תכולת הדירה לתקופה מסוימת – עד שיתארגנו להכנסת הציוד לדירת היעד.

תהליך זה של הובלה ואחסון תכולת דירה שונה במעט מתהליך הובלה רגיל ואנחנו נעמוד על ההבדלים בין השניים.

תחילה רק נציין שתהליך הובלה ואחסנה של דירות נעשה הרבה פעמים על ידי אותה חברה. כלומר החברה שמבצעת את האחסון היא גם אחראית על ההובלה אך יחד עם זאת חשוב שתדעו שמרבית חברות ההובלה לא מחזיקות ברשותן מחסנים לאחסון.

— חברת 'תיבת נח' מספקת שירותי אריזה, הובלה ואחסנה תחת קורת גג אחת —

זקוקים לשירותי אחסנה? לנו יש את הפתרון

זקוקים לשירותי הובלה? גם את זה אנו מבצעים!

זקוקים לשירותי אריזה או רק לחומרי אריזה? בטח כבר ניחשתם – אנו אורזים ואף משווקים חומרי אריזה ללקוחות פרטיים ולחברות הובלה רבות.

אז מדוע לשלם לכמה בעלי מקצוע שונים כשאפשר לדבר עם נציג של חברתנו שילווה אתכם באופן אישי לאורך כל התהליך ויבטיח את שביעות רצונכם?

ההבדלים בין הובלה מדירה לדירה לבין הובלה ואחסנת דירה

ההבדלים בין הובלה בין דירות לבין הובלה ואחסנה מתבטאים במספר נקודות:

  1. תהליך האריזה הוא לכאורה שונה. בעוד שתהליך אריזה למעבר דירה באופן מידיי מתבצע בצורה כזו שאנחנו יודעים שכל ארגז שאנחנו אורזים גם יפורק בהקדם, הרי שבמקרה של הובלה ואחסנה של דירה אנחנו יודעים שייתכן וייקח זמן עד שנפרוק את כל הציוד שלנו, לכן אנחנו פשוט מתייחסים לשאלה איך והיכן נארוז את החפצים. מה שכן, מאחר וברור לנו שיש שטח מוגבל לאחסון, אז אנחנו נדאג לוותר על יותר חפצים, כלומר נסנן את החפצים שאנחנו נארוז ונאחסן, נזרוק ונמסור יותר מהם.
  2. בחירת חומרי האריזה תתבצע בצורה שונה. נשתמש בארגזים הרבה יותר חזקים, מוגנים וגדולים בתהליך של הובלה לאחסנה, זאת בזמן שבתהליך הובלה רגיל, נהוג פחות להשקיע בארגזים. אנחנו צריכים לקחת בחשבון שמשך הזמן שהחפצים ישהו בתוך הארגזים השונים יהיה ממושך יותר ותהיה השפעה של לחות, חום, מזג אוויר על החפצים ולכן חשוב שהם יהיו איכותיים, מוגנים וסגורים היטב.
  3. תהליך ההובלה מתבצע בצורה שונה, מן הסתם כשהוא מגיע ישירות לדירה, אז למובילים תהיה יותר עבודה משום שבחלק מהמקרים הם יצטרכו לפרוק את החפצים ולסדר אותם מחדש. לעומת זאת במקרה ומדובר בהובלה ישירה לאחסון, המובילים יבצעו את תפקידם הקלסי של הובלה, הם יצטרכו להשאיר את החפצים במחסן בצורה מסודרת ולהמשיך משם בדרכם. עבודתם תהיה קצרה יותר.
  4. נקודה חשובה לסיום, אם אתם בוחרים בתהליך של הובלה ואחסנה, חשוב לוודא שהמקום בו אתם מחליטים לאחסן את החפצים, הוא מקום מסודר, מוגן, עם אזעקות, מצלמות, ושמירה 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע. רק כך תוכלו להיות רגועים שהחפצים שלכם מוגנים ושמורים בכל תקופת האחסון.

אנו מזמינים אתכם לבחור בשירותים המקצועיים בישראל להובלה ואחסון תכולת דירות. התקשרו אלינו או השאירו הודעה וגם אתם תוכלו ליהנות משירות ברמה אחרת – של חברה וותיקה ומסודרת וזה בהתחייבות!

דילוג לתוכן