הובלה ואחסנה

אנו מתמחים בשירותי הובלה ואחסנה (ביחד או לחוד) כבר למעלה מ-25 שנים. אנו מעסיקים צוותי מובילים מקצועיים עם תודעת שירות גבוהה במיוחד, שמצויידים ברכבים מסחריים, משאיות חדישות וכל מה שנדרש כדי לבצע כל הובלה באופן מושלם.

כמו כן אנו חברת אחסנה מובילה ולרשותנו מתחמי אחסון גדולים עם יחידות אחסון פרטיות או שטחי אחסנה משותפים במחירים מוזלים.

מתחמי האחסנה מתוחזקים בקפידה, עומדים בדרישות החוק, נגישים, ובכולם יש חניה חינם ללקוחות החברה.

שירותי האחסנה וההובלה מלווים בביטוח בלי תוספת מחיר.

הובלה ואחסנה

מי שזקוק לשירותי הובלה ואחסון תכולת דירה עומד בפני אתגר לא פשוט. בהובלה ואחסנה לא מספיק להזמין מובילים אמינים, צריך לדאוג גם לשירותי אחסון איכותיים שיאפשרו לכם לאחסן את תכולת הדירה בראש שקט.

מדובר בשני שירותים שהחשיבות בבחירת אנשי המקצוע גבוהה במיוחד וכל תקלה יכולה לעלות לכם בהרבה כסף וכאב ראש.

אנו מציעים לכם את חבילת השירותים הטובה ביותר שבה אתם מקבלים יותר ומשלמים פחות. איך זה יכול להיות? מאוד פשוט.

הובלה ואחסנה במקום אחד מקצועי ובעיקר באופן ישיר

חברת ״תיבת נח״ היא מהבודדות בישראל שמבצעת הובלה ואחסנת דירות, פריטים, ציוד ומלאי באופן ישיר ובלי מתווכים. בעוד שיש חברות הובלה לצד חברות אחסנה, יש מעט מאוד חברות שיש להן שטחי אחסנה וגם צוותים של מובילים שמחוייבים לערכי החברה.

חברת ‘תיבת נח’ היא מהוותיקות בישראל לאחסנה והובלה ולרשותנו עומדים המתקנים, הכלים והצוותים הטובים בישראל כך שבמקום לשלם לשני נותני שירות שונים במקרה הטוב או רק לאחד שגוזר עליכם קופון שמן במקרה הרע, אתם יכולים להזמין את שני השירותים במקום אחד – המקצועי בישראל וליהנות ממחירים אטרקטיביים ואיש קשר אחד שאחראי ללוות אתכם ולספק לכם את כל השירותים.

אצלנו רק אנחנו אחראים על השירות ולכן אנו גם יכולים להתחייב שהוא יהיה באיכות הגבוהה ביותר.

שירותי הובלה ואחסון בחברת ״תיבת נח״ כוללים בין היתר את היתרונות הבאים:

ביטוח הובלות

אין הכוונה לביטוח הרכב שמובילים רבים מתפארים בו (ומטעים אתכם) אלא בפוליסה שמגנה על התכולה לאורך כל שלבי ההובלה אל מתקני האחסנה המתקדמים שלנו.

הביטוח שלנו תקף בכל שלבי ההובלה, החל מהאריזה, דרך ההעמסה והנסיעה אל המחסנים.

ביטוח תכולה ואבטחה מלאה 24X7

בחברת ‘תיבת נח’ אתם נהנים מביטוח איכותי על תכולת הדירה שאתם מאחסנים. בואו נגלה לכם סוד קטן – במשך למעלה משני עשורים לא קרה מקרה שבו היינו צריכים להפעיל את הביטוח (תודה לאל). ככה זה כשאתם מאחסנים את התכולה במקום מוגן עם יחידות אחסנה פרטיות שמיועדות לכך.

מובילים מקצועיים ואדיבים – באחריות!

און בראל – המייסד של חברת ‘תיבת נח’ שם לו למטרה להוביל את החברה הטובה ביותר מבחינה מקצועיות ושירות ואת התוצאות אתם תראו בשטח.

המובילים של חברתנו מחוייבים לשביעות רצונכם המלאה ואנו לעולם לא מתפשרים על שירות אדיב ונעים. תנסו אותנו ותגלו איך אפשר להוביל בראש שקט – באמת.

פריסה ארצית רחבה

חברתנו עובדת בפריסה ארצית רחבה ומספקת שירותי אחסון, הובלות, אריזה ואספקת חומרי אריזה כמעט בכל הארץ. אנו מבצעים הובלות ארציות ומאחסנים במחסני החברה שממוקמים בראשון לציון ובחולון בצירי תנועה מרכזיים ונגישים.

הכל במקום אחד

למה להתעסק עם מספר נותני שירותים כשאפשר לקבל הרבה יותר במקום אחד שקשוב אליכם ומבין את הצורך שלכם יותר טוב מכולם. אצלנו תוכלו להזמין באופן ישיר הובלות, אחסנה, אריזה או רק קרטונים וחומרי אריזה, וליהנות משירות מעולה, חברה יציבה ומחירים אטרקטיביים.

כשאתם מזמינים אחסנה והובלה בחברת תיבת נח, אתם זוכים לליווי צמוד של אחד מנציגנו שידאג לכל הסידורים וידע לעדכן אתכם בכל הפרטים.

אתם לא צריכים לרדוף אחרי שני נותני שירותים שונים. אצלנו הכל נעשה תחת קורת גג אחת ומתוך מאמץ לספק את השירות הטוב ביותר.

שירותי אחסנה

מתחמי אחסנה נוחים

כל מתחמי האחסנה שלנו מחזיקים באישורים ורישיונות ונבנו בסטנדרטים גבוהים. בנוסף, במתחמים יש חניה חינמית ללקוחות החברה ובאפשרותכם להגיע אל יחידת האחסון ששכרתם במשך רוב שעות היממה.

דברים שכדאי לדעת על אחסון והובלה

לצד עוברי דירות שמובילים את החפצים מדירה אחת לאחרת, יש מי שצריך להוביל את תכולת הדירה או מספר חפצים לאחסון לתקופה מסוימת להתארגנות להכנסת הציוד לדירת היעד.

תהליך זה של הובלה ואחסון תכולת דירה שונה במעט מתהליך הובלה רגיל.

הובלה ואחסון תכולת דירה נעשה הרבה פעמים על ידי אותה חברה. כלומר החברה שמבצעת את ההובלה היא גם אחראית על מכירת שירות האחסנה. חשוב שתדעו שמרבית חברות ההובלה לא מחזיקות ברשותן מחסנים לאחסון ומרבית חברות האחסנה אינן מעסיקות מובילים.

— חברת ‘תיבת נח’ מספקת שירותי אריזה, הובלה ואחסנה תחת קורת גג אחת —

זקוקים לשירותי אחסנה? לנו יש את הפתרון

זקוקים לשירותי הובלה? גם את זה אנו מבצעים!

זקוקים לשירותי אריזה או רק לחומרי אריזה? בטח כבר ניחשתם – אנו אורזים ואף משווקים חומרי אריזה ללקוחות פרטיים ולחברות הובלה רבות.

אז מדוע לשלם לכמה בעלי מקצוע ונותני שירותים שונים כשאפשר לדבר עם נציג של חברתנו שילווה אתכם באופן אישי לאורך כל התהליך ויבטיח את שביעות רצונכם?

כמה עולה הובלה ואחסנה?

המחיר של הובלה ואחסנה נקבע על פי מספר גורמים. ראשית, מדובר בשני שירותים ובעוד שהובלה נעשית באופן חד פעמי או פעמיים לכל היותר (הובלה אל המחסן ולאחר סיום השירות, מהמחסן אל היעד הסופי), שירות האחסנה ניתן על בסיס חודשי באמצעות השכרת מחסן מתאים.

ישנם הרבה מאוד גורמים כגון נקודת המוצא של ההובלה, התנאים (מדרגות, מעלית, קומה וכן הלאה), כמות התכולה שצריך להוביל והאם יש צורך במנוף או פירוק והרכבת רהיטים.

תוסיפו לזה את מחיר אחסון התכולה שנקבע על פי הנפח, הזמן והמקום הגאוגרפי של המחסן ותגיעו למסקנה שיש הרבה מאוד גורמים שקשה לצפות.

אנו ממליצים לקרוא את המדריך שמסביר בדרך הטובה ביותר כמה עולה לאחסן תכולה ובכל אופן מדגישים שאצלנו המחירים יהיו אטרקטיביים במיוחד מפני שאנו מבצעים את שני השירותים בעצמנו.

העובדים שלנו הם אלה שמובילים את התכולה אל המחסנים שנמצאים בבעלותנו וכך מתקבל מצב שאתם משלמים לעתים מחירים זולים יותר (בלי מתווכים) ומקבלים שירות הרבה יותר טוב.

ההבדלים בין הובלה מדירה לדירה לבין הובלה ואחסנת דירות

ההבדלים בין הובלה בין דירות לבין הובלה ואחסנה באים לידי ביטוי במספר נקודות:

  1. ההבדל הראשון הוא בצורך לארוז את הדירה לאחסנה. בניגוד למעבר דירה רגיל שבו ניתן להשתמש בקרטונים רגילים, בזמן אחסנה אנו עורמים את הארגזים האחד על גבי השני מתוך מטרה לחסוך במקום. אם לא נשתמש בקרטונים מחוזקים, יש סכנה שהארגזים יקרסו האחד לתוך השני ויפלו. בנוסף צריך לארוז רהיטים וחפצים אחרים לשהיה ממושכת במחסן וזה אומר להיעזר ביותר שכבות של ניילונים, פצפצים וחומרי אריזה נוספים.
  2. בהובלה ואחסון מסלול הנסיעה משתנה מפני שמתווספת עצירה במחסנים כדי לפרוק את הציוד שמאחסנים. במידה שאתם מאחסנים רק חלק מן הפריטים, הנסיעה תתארך ותכלול את הנסיעה לדירה ואת הנסיעה למחסנים בעוד שאם מאחסנים את כל הדירה אז נוביל את החפצים לאחסון ובבוא העת נוביל אותם לדירה.
  3. ביטוח הובלה הוא דבר חשוב שחייבים לבדוק לפני שבוחרים חברת הובלה כזאת או אחרת. יחד עם זאת חשוב להבין שביטוח הובלה אינו תקף בזמן אחסנה ועליכם לוודא שהמחיר של האחסנה כולל כבר ביטוח נוסף.

אנו מזמינים אתכם לבחור בשירותים המקצועיים בישראל להובלה ואחסנת דירות. התקשרו אלינו או השאירו הודעה וגם אתם תוכלו ליהנות משירות ברמה אחרת – של חברה וותיקה ומומלצת וזה בהתחייבות!

הובלה ואחסנה לפי עיר

עירהסבר
הובלה ואחסנה במרכזעם החברה המובילה בישראל לשירותי אחסון והובלות. כבר למעלה משני עשורים שחברת ‘תיבת נח’ מספקת שירותי הובלה ואחסון במרכז הארץ באופן ישיר.
הובלה ואחסנה בתל אביבעם מקסימום מקצועיות במחירים הוגנים. אל תשלמו למתווכים – אצלנו אתם יכולים להזמין שירותי הובלה מקצועיים + שירותי אחסנה במחיר מוזל.
הובלה ואחסנה בראשון לציוןזקוקים לשירותי הובלה ואחסה בראשון לציון? אצלנו אתם יכולים לקבל הרבה יותר שירות ונוחות במחיר זול במיוחד. מדוע? מאחר שחברת ‘תיבת נח’ מתמחה בשני השירותים ומבצעת אותם באמצעות עובדי החברה.
הובלה ואחסנה בחולוןעם ניסיון של למעלה משני עשורים בהובלות ואחסנה אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר – תחת קורת גג אחת.
הובלה ואחסנה ברחובותזקוקים לשירותי הובלה ואחסנה ברחובות? אל תתפשרו! בחברת ‘תיבת נח’ אתם נהנים מחברה חזקה שפעילה בתחום ההובלה והאחסנה ברחובות כבר למעלה מ-20 שנים.
הובלה ואחסנה בבת יםבמחירים זולים ושירות מעולה שמבטיח לכם 100% שביעות רצון!
הובלה ואחסנה בנס ציונהמבצעים הובלות בנס ציונה ובכל חלקי הארץ ומספקים שירותי אחסנה מעולים.
הובלה ואחסנה בבאר יעקבעם חברת ‘תיבת נח’ מאפשרים לכם לקבל יותר ולשלם פחות. אל תתפשרו על איכות ההובלה או האחסנה.