אריזה והובלה

חברתנו מספקת שירותי אריזה והובלה במקצועיות, אדיבות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד כבר למעלה מ-25 שנים.

אנו חברת אריזה והובלה כך ששני השירותים מתבצעים על ידי עובדי החברה ולא על ידי חברה חיצונית כך שאתם נהנים משירות ישיר, ליווי אישי של איש קשר אחד שמנהל את התהליך ומחירים משתלמים במיוחד.

השירות בביטוח ייעודי מלא לאורך כל הדרך, החל מהאריזה, דרך ההובלה ועד לפריקת התכולה בדירה.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי והצעת מחיר.

אריזה והובלה

אנחנו אורזים ומובילים ואתם מתפנים לדברים החשובים

מעבר דירה הוא תהליך מורכב עם משימות רבות ואי סדר גדול. כל זה יכול להשתנות באמצעות שירותי אריזה והובלה שבמסגרתם אורזי החברה יגיעו אליכם עם חומרי אריזה מתאימים ובתוך יום עד שלושה ימים לכל היותר (בבתים ממש גדולים), יארזו את תכולת הדירה שלכם לפי ההנחיות שתספקו לנו, יפרקו את הרהיטים באופן מקצועי, יעמיסו את התכולה אל המשאית ויובילו אותה בבטחה אל הדירה החדשה.

במיקום החדש עובדינו יפרקו את הציוד, ירכיבו את הרהיטים ואם תהיו מעוניינים הם אפילו יפרקו את הארגזים ויסדרו את הפריטים לפי ההנחיות שלכם.

בעוד שאריזת דירה ממוצעת יכולה לארוך מספר שבועות, אריזה והובלה יהולה להסתיים בתוך שלושה ימים. מעבר לקיצור הזמנים מדובר בשירות שהופך את החיים שלכם להרבה יותר נוחים ופחות לחוצים.

אז איך יכול להיות שמרבית האנשים שצריכים להוביל דבר מה כמעט שזונחים את האפשרות להזמין שירות הובלה ואריזה ונאלצים לארוז בעצמם?

בדרך כלל מדובר בשיקולי עלות והיעדר מודעות לאפשרות להזמין חברת אריזה והובלה שתבצע את שתי הפעולות במחיר שיכול להיות משתלם במיוחד.

לחברת ‘תיבת נח’ יש כמה יתרונות ממשיים שיכולים לסייע לכם להוביל כל דבר בצורה הרבה יותר בטוחה ומשתלמת. ראשית כל התהליך מתבצע על ידינו. שנית, אנו מייצרים ומשווקים חומרי אריזה למעבר דירה כך שעלות החומרים שלנו זולה במיוחד ולבסוף, אנו מיומנים וערוכים בצוותים מקצועיים שכוללים אורזים, מובילים ואדם עם ידע בנגרות שמפרק ומרכיב רהיטים.

אריזה הובלה ואחסנה
אריזה הובלה ואחסנה

משיווק חומרי אריזה, דרך הובלה ואריזה ועד לאחסנה

חברת ‘תיבת נח’ פועלת בענפי ההובלה, האריזה האחסנה כבר יותר משני עשורים. אנו מספקים את שירותינו לאלפי לקוחות פרטיים ועסקיים, החל מהובלת פריט ועד להעברת מפעלים.

בנוסף אנו מייצרים קרטונים וחומרי אריזה ומתפעלים מתחמי אחסנה לאחסון תכולת דירות, מה שהופך אותנו לאחת החברות עם התשתיות החזקות ביותר ואפשרות לתת לכם שירות של 360 מעלות לכל הצרכים שלכם בזמן מעבר דירה.

כל השירותים ניתנים על ידי עובדי החברה שנבחרים בקפידה על מנת שאתם תזכו לקבל את השירות המקצועי הטוב ביותר.

אז במה כל זה שונה מחברות אריזה והובלה אחרות?

חברות רבות שמציעות שירותי הובלה ואריזה רוכשות את הארגזים וחומרי האריזה אצלנו. בנוסף לכך מקובל מאוד בענף האריזה וההובלה בישראל שמובילים שוכרים אורזים או שאורזים שוכרים מובילים וגוזרים עליכם קופון.

אצלנו זה עובד אחרת. כל שירותי האריזה וההובלה ניתנים לכם באופן ישיר על ידי עובדי החברה.

כשאתם מזמינים את שירותינו אנו מצוותים מנהל צוות מנוסה שמלווה אתכם מההתחלה ועד לסיום התהליך. הוא זה שאחראי שהכל יתבצע כמתוכנן והוא יעשה הכל כדי שאתם תהיו מרוצים.

בנוסף, עצם העובדה שאנחנו מלווים אתכם מההתחלה ועד הסוף ומספקים לכם את כל השירותים באופן ישיר, מאפשרת לנו לבקר ולשלוט בכל התהליך ולהבטיח איכות מקסימלית ולעתים קרובות אפילו להוזיל לכם את המחירים!

אחת הדוגמאות הטובות לכך הם שירותי הובלה ואחסנה שאנו מציעים ללקוחותינו, ושמעבר למקצועיות ולשירות, אנו יכולים לעתים להוזיל את המחיר באופן משמעותי.

מה כוללים שירותי הובלה ואריזה?

במשפט אחד – כל מה שאתם צריכים, לרבות אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, הובלה, שימוש במנוף הרמה, פריקה, סידור ואחסנה.

תבחרו את מה שאתם צריכים, ואנו כבר נדאג להרכיב לכם את חבילת השירותים המתאימה והמשתלמת ביותר.

כל אחד מהשלבים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים מעובדי החברה ומפוקחים על ידי מנהל צוות שמלווה אתכם מההתחלה ועד הסוף.

לא משנה אם אתם צריכים לארוז ולהוביל דירה, משרד, מפעל או רק פריט קטן, לנו יש את הפתרונות הכי מקצועיים ומשתלמים עבורכם.

אריזה והובלה

אריזה הובלה ופריקה עם ביטוח מלא

ביטוח הוא עניין חשוב מאוד ולצערנו, לעתים קרובות נעשה ניצול ציני של המושג ושל העובדה שמרבית האנשים אינם מבינים בדיוק מהו ביטוח בהובלה ואריזה.

אנו כאן בדיוק כדי להסביר באופן פשוט מהו ביטוח הובלה ואריזה ואיך תבטיחו שאף אחד לא עובד עליכם.

ראשית, מדובר בפוליסה מאוד חשובה שמעידה על שני דברים:

  1. שיש לכם כיסוי בעבור כל נזק שיכול להיגרם במהלך האריזה וההובלה.
  2. שהחברה שפניתם אליה מספיק מקצועית כדי להשקיע כסף ולבטח את עצמה.

נשמע מאוד פשוט אך חברות ומובילים רבים מתגאים בעובדה שיש להם ביטוח כשבפועל אין להם אחד כזה. מצד אחד זה עוזר להם להראות מקצועיים ומצד שני הם לא צריכים להשקיע כסף בביטוח.

מצד שלישי, מי שיכול להפסיד מכל הסיפור הזה הוא אתם, וזה במידה שבמהלך האריזה או ההובלה יגרם נזק לפריט כלשהו.

חשוב להבין שביטוח הובלות ואריזות ייעודי מכסה ומפצה אתכם עבור כל נזק שיכול להיגרם משלב התחלת העבודה של האורזים או המובילים ועד לסיום התהליך ולא רק בנסיעה או בהתניות כאלה ואחרות.

מה עושים כדי לוודא שכל השירותים שניתנים לכם מבוטחים? פשוט מבקשים מהספק לראות את הפוליסה.

אל תתביישו ואל תתנו לאף אחד לספר לכם שהביטוח רכב שלו מכסה על נזקים שנגרמים בזמן האריזה וההובלה מפני שזה פשוט לא נכון. בדקו את הפוליסות וודאו את תוקפן ומה הן כוללות.

בחברת ‘תיבת נח’ כל השירותים ניתנים במסגרת של ביטוח מלא ובלי פשרות – החל משלב האריזה ופירוק הרהיטים, דרך ההובלה ועד לפריקה והסידור.

חשוב לציין שכל הביטוחים ניתנים לכם במסגרת השירות וללא תוספת כספית!

מחיר הובלה ואריזה

שירותמחיר משוער
אריזה והובלת דירת חדרהחל מ-1,600 ש״ח
הובלה ואריזה דירת 2 חדריםהחל מ-2,000 ש״ח
אריזה והובלה דירה 3 חדריםהחל מ-2,500 ש״ח
אריזה והובלת דירה 4 חדריםהחל מ-3,500 ש״ח
הובלה ואריזת דירה 5 חדריםהחל מ-4,500 ש״ח
אריזה והובלה דירה 6 חדריםהחל מ-5,500 ש״ח
תוספת לאריזת ארגז נוסףמ-38 ש״ח

אחת השאלות המעניינות ביותר היא כמה עולה הובלה ואריזה?

התשובה מן הסתם מורכבת מעט יותר וכדי לשמור על אמינות ויושרה, אנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר לאחר שיחה קצרה ובלתי מחייבת שבה נבין בדיוק מה אתם צריכים.

שירותי הובלה ואריזה יכולים להיות פשוטים אך גם מורכבים ולכן עלינו להבין מה בדיוק צריך לעשות, כמה פריטים צריך לארוז, האם יש צורך במנוף או בשירותי אחסנה, האם צריך לפרק ולהרכיב רהיטים ועוד שאלות פשוטות אך כאלה שיכולות להטות את המחיר לכאן או לכאן.

רוצים לשמוע עוד על שירותי האריזה וההובלה שלנו? התקשרו או שלחו הודעה ונשמח לייעץ ולתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.