אריזה והובלה במחיר מושלם!

שירותי אריזה והובלה עם אפשרות לאחסנה, במקצועיות ואחריות!

חברתנו מבצעת אריזות והובלות בכל הארץ כבר למעלה מ-20 שנה.

כל השירותים ניתנים על ידי עובדי החברה ולא על ידי ספקים צד ג’, עניין חשוב שמאפשר לכם לנהל את כל התהליך מול איש קשר יחיד ולשלם מחירים זולים יותר.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי והצעת מחיר משתלמת במיוחד!

אריזה והובלה

אריזה והובלה – דברים שכדאי לדעת

אריזה והובלה נחשבים לאחד השירותים הנוחים ביותר ובעוד שמרבית האנשים שצריכים להוביל דבר מה, מתמקדים באופן טבעי בעיקר בבחירת מובילים, אם ננתח את מרבית ההובלות בפועל, נגלה שצרכן הזמן והאנרגיה העיקרי הוא בכלל תהליך האריזה…

אם להיות יותר מדויקים, בעוד שהובלה יכולה לארוך מספר שעות לכל היותר, האריזה עשויה לעתים להימשך מספר ימים ואפילו שבועות.

מדובר בתהליך ממושך ומתיש, וזה בכלל לפני שדברנו על אפשרות לפריקה, סידור ואחסנה במידת הצורך.

אז איך יכול להיות שמרבית האנשים שצריכים להוביל דבר מה כמעט שזונחים את האפשרות להזמין שירות אריזה והובלה, ונאלצים לארוז בעצמם?

בדרך כלל מדובר בשיקולי עלות וחוסר ידע בדבר האפשרות להזמין שירות אריזה והובלה משולב ומקצועי, במחיר שיכול להיות משתלם במיוחד – בעיקר כאשר לוקחים בחשבון שיש חברות שיכולות לספק לכם את שני השירותים האלה באופן משולב, על ידי עובדי החברה, עניין שמוזיל את העלויות והופך את האריזה וההובלה להרבה יותר משתלמים.

בעניין זה לחברת ‘תיבת נח’ יש כמה יתרונות ממשיים שיכולים לסייע לכם להוביל כל דבר בצורה הרבה יותר בטוחה ומשתלמת.

אם חשבתם שהובלה איכותית ומקצועית צריכה להיות יקרה, נכונה לכם הפתעה מפני שבמודל השירותים של החברה, אתם נהנים ממספר יתרונות שהופכים את ‘תיבת נח’ לאפשרות כדאית במיוחד.

אריזה הובלה ואחסנה
אריזה הובלה ואחסנה

משיווק חומרי אריזה, דרך הובלה ועד לאחסנה – רק ב’תיבת נח’

חברת ‘תיבת נח’ פועלת בענף האחסנה וההובלה בישראל כבר יותר משני עשורים, במהלכם מספקת החברה שירות לאלפי לקוחות פרטיים ועסקיים – החל מהובלת פריט ועד להעברת מפעלים.

בנוסף, החברה מתחזקת מחסנים להשכרה ומספקת שירותי אחסון תכולה, מה שהופך אותה לאחת החברות עם התשתיות החזקות ביותר, שיכולות לתת לכם שירות כולל של 360 מעלות.

תוסיפו אל כל המערך הזה את זרוע הייצור והשיווק של קרטונים לאריזה, ותקבלו את כל השירותים שאתם יכולים להזדקק להם במהלך הובלה, תחת קורת גג אחת.

כל השירותים ניתנים על ידי עובדי החברה שנבחרים בקפידה על מנת שאתם תזכו לקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר.

אז במה כל זה שונה מחברות אריזה והובלה אחרות?

חברות רבות שמציעות לכם שירותי הובלה ואריזה, רוכשות את הארגזים אצלנו ובנוסף, לעתים קרובות מדובר בחברה אחת ששוכרת שירותים של חברה נוספת (צד ג’) כדי להשלים את השירות ולתת לכם את החבילה הכוללת.

זה יכול להיות חברת הובלה ששוכרת חברת אריזה או חברת אחסנה (במידה שצריך לאחסן תכולה או סחורה) כדי לתת לכם את השירות המבוקש, ולעתים אתם נאלצים להתמודד עם שני נותני שירותים או יותר.

אצלנו זה עובד אחרת. כל שירותי האריזה וההובלה ניתנים לכם באופן ישיר על ידי עובדי החברה.

כשאתם מזמינים את שירותינו, אנו מצוותים מנהל צוות שמלווה אתכם מההתחלה ועד לסיום התהליך. הוא זה שאחראי שהכל יתבצע כמתוכנן והוא יעשה הכל כדי שאתם תהיו מרוצים.

בנוסף, עצם העובדה שאנחנו מלווים אתכם מההתחלה ועד הסוף ומספקים לכם את כל השירותים באופן ישיר, מאפשרת לנו לבקר ולשלוט בכל התהליך ולהבטיח איכות מקסימלית ולעתים קרובות אפילו להוזיל לכם את המחירים!

אחת הדוגמאות הטובות לכך הם שירותי הובלה ואחסנה שאנו מציעים ללקוחותינו, ושמעבר למקצועיות ולשירות, אנו יכולים לעתים להוזיל את המחיר באופן משמעותי.

מה כוללים שירותי הובלה ואריזה?

במשפט אחד – כל מה שאתם צריכים, לרבות אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, הובלה, שימוש במנוף הרמה, פריקה, סידור ואחסנה.

תבחרו את מה שאתם צריכים, ואנו כבר נדאג להרכיב לכם את חבילת השירותים המתאימה והמשתלמת ביותר.

כל אחד מהשלבים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים מעובדי החברה ומפוקחים על ידי מנהל צוות שמלווה אתכם מההתחלה ועד הסוף.

לא משנה אם אתם צריכים לארוז ולהוביל דירה, משרד, מפעל או רק פריט קטן, לנו יש את הפתרונות הכי מקצועיים ומשתלמים עבורכם.

אריזה הובלה ופריקה עם ביטוח מלא

ביטוח הוא עניין חשוב מאוד ולצערנו הרב, לעתים קרובות נעשה ניצול ציני של המושג והעובדה שמרבית האנשים אינם מבינים בדיוק מהו ביטוח בהובלה ואריזה.

אנו כאן בדיוק כדי להסביר באופן פשוט מהו ביטוח הובלה ואריזה ואיך תבטיחו שאף אחד לא עובד עליכם.

ראשית, מדובר בפוליסה מאוד חשובה שמעידה על שני דברים:

  1. שיש לכם כיסוי בעבור כל נזק שיכול להיגרם במהלך האריזה וההובלה (ואם תצטרכו – גם באחסנה).
  2. שהחברה שפניתם אליה מספיק מקצועית כדי להשקיע כסף ולבטח את עצמה.

נשמע מאוד פשוט אך חברות ומובילים רבים מתגאים בעובדה שיש להם ביטוח כשבפועל אין להם אחד כזה. מצד אחד זה עוזר להם להראות מקצועיים ומצד שני הם לא צריכים להשקיע כסף בביטוח.

מצד שלישי, מי שיכול להידפק מכל הסיפור הזה הוא אתם, וזה במידה שבמהלך האריזה או ההובלה יגרם נזק לפריט כלשהו.

חשוב להבין שביטוח הובלות ואריזות ייעודי מכסה ומפצה אתכם עבור כל נזק שיכול להיגרם משלב התחלת העבודה של האורזים או המובילים ועד לסיום התהליך, ולא רק בנסיעה או בהתניות כאלה ואחרות.

אם אתם מתכוונים גם לאחסן את התכולה, אז מדובר בעניין מורכב וקריטי עוד יותר מכיוון שבאחסון תכולה כבר מדובר בביטוח נוסף ושונה.

מה עושים כדי לוודא שכל השירותים שניתנים לכם מבוטחים? פשוט מבקשים מהספק לראות את הפוליסה.

אל תתביישו ואל תתנו לאף אחד לספר לכם שהביטוח רכב שלו מכסה על נזקים שנגרמים בזמן האריזה וההובלה מפני שזה פשוט לא נכון. בדקו את הפוליסות וודאו את תוקפן ומה הן כוללות.

בחברת ‘תיבת נח’ כל השירותים ניתנים בליווי של ביטוח מלא ובלי פשרות – החל משלב האריזה, דרך ההובלה ועד לפריקה והסידור. במידה שתהיו מעוניינים גם בשירותי אחסנה, כדאי שתדעו שמדובר בשירות שניתן בסטנדרט גבוה במיוחד ושמלווה בביטוח נפרד מהאיכותיים שקיימים.

כל הביטוחים ניתנים לכם במסגרת השירות וללא תוספת כספית.

מחיר הובלה ואריזה

אחת השאלות המעניינות ביותר היא כמה עולה הובלה ואריזה?

התשובה מן הסתם מורכבת מעט יותר וכדי לשמור על אמינות ויושרה, אנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר לאחר שיחה קצרה ובלתי מחייבת שבה נבין בדיוק מה אתם צריכים.

שירותי הובלה ואריזה יכולים להיות פשוטים אך גם מורכבים ולכן עלינו להבין מה בדיוק צריך לעשות, כמה פריטים צריך לארוז, האם יש צורך במנוף או בשירותי אחסנה, האם צריך לפרק ולהרכיב רהיטים ועוד שאלות פשוטות אך כאלה שיכולות להטות את המחיר לכאן או לכאן.

רוצים לשמוע עוד על שירותי האריזה וההובלה שלנו? התקשרו או שלחו הודעה ונשמח לייעץ ולתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.