אודות

אחסנה
מתחם אחסנה – תיבת נח

תיבת נח בע”מ מקבוצת ‘הכל למוביל ‘היא מהחברות הוותיקות והגדולות בישראל בתחום האחסנה. החברה הוקמה על ידי און בראל לפני למעלה משני עשורים וכיום היא חברה מובילה בישראל באחסון תכולות דירה, מחסנים להשכרה ושירותי אחסנה נוספים.

בין לקוחות החברה ניתן למנות גופים מהמובילים במשק הישראלי לצד לקוחות פרטיים. ביכולתנו לספק מענה מושלם לכל צורך החל משירות השכרת מחסן בכל גודל ולפרק זמן בלתי מוגבל ועד לשכירת יחידת אחסון למספר ימים. אנו מחויבים לספק את השירות הטוב ביותר, החל משלב הייעוץ ולכל אורך השירות ועל כך יעידו אלפי הלקוחות ששרתנו במהלך השנים.

חברתנו מציעה שירותי אחסנה מגוונים לטווח ארוך או קצר ובכלל זה:

  1. יחידות אחסון פרטיות בעשרות גדלים.
  2. מחסנים לחברות.
  3. שטחי אחסנה משותפים.

כל השירותים ניתנים בסטנדרט שירות בלתי מתפשר, במתקני אחסנה מתקדמים ובמחירים הוגנים.

און בראל בעלי ומנהל של חברת 'תיבת נח'
און בראל

למה לבחור בשירותי האחסנה של תיבת נח?

יחידות האחסון שלנו עומדות בתנאים המחמירים ביותר כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהפריטים היקרים שלכם נמצאים בידיים טובות (או נכון יותר במחסנים מתאימים).

יחידות האחסון ממוקמות במחסנים סגורים

אנו מאמינים שעל מנת לספק את השירות הטוב ביותר, יחידות האחסון צריכות להיות ממוקמות במקום מוגן, הרחק מפגעי מזג האוויר ומאנשים לא רצויים ולכן כל יחידות האחסנה מצויות במתחמים בנויים ומוגנים. מעבר לכך, קיימת הפרדה מוחלטת בין יחידות האחסנה השונות, בין היתר על ידי נעילתן בשני מנעולים, דבר שמבטיח לכם ורק לכם גישה בלעדית ליחידה.

יחידות אחסון תכולת דירה
יחידות נפרדות לאחסון תכולת דירה בתיבת נח

שמירה ואבטחה

אנו נוקטים במגוון אמצעים מתקדמים לספק לכם את השקט הנפשי, החל מגדרות ושערים נעולים, דרך מבנה בטון ועד למערכות אזעקה מתקדמות, מצלמות במעגל סגור ומוקד שמירה שפעיל 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע.

מערכות לגילוי וטיפול בשריפות

כל מתחמי האחסנה הוקמו מתוך מחשבה שיוכלו לעמוד בכל התקנים הנדרשים ואף מעבר לכך. אנו משקיעים מאמצים וכספים רבים כדי לספק לכם את התנאים הבטוחים ביותר ועל כן, כל מתחמי האחסנה כוללים מערכות לגילוי ולטיפול בשריפות וכולם מחזיקים ברישיונות מתאימים של מכבי האש.

ויחידות אחסנה 1

הדברה יזומה במתחמים

על מנת למנוע פגיעה בתכולת המחסנים, לא מספיק לטפל רק במזיקים גדולים… אנו מבצעים הדברות יזומות שמונעות הופעה ופגיעה של חרקים ומכרסמים שונים. ההדברה מתבצעת אחת לחודש.

נגישות

מתחמי האחסנה בעלי גישה נוחה ומתאימים גם לבעלי מוגבלויות.

ביטוח

חברתנו מחזיקה בכל הביטוחים הנדרשים כך שאם חלילה יגרם נזק כלשהו, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שתכולת היחידה ששכרתם מבוטחת.

אנו עושים את כל המאמצים על מנת להבטיח לכם את השירות הטוב ביותר במחירים משתלמים במיוחד. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה ולספק לכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר לכל שירותי האחסנה.