מחסנים להשכרה

השכרת מחסנים במגוון נפחים במחיר משתלם

✔️ החל מ-38 ש״ח לקוב (מחירון בהמשך).

✔️ המחסנים במתחמים מתוחזקים ומורשים.

✔️ ביטוח מלא ללא תוספת תשלום.

✔️ גישה נוחה וחניה חופשית.

✔️ שירות מעולה כבר יותר מ-25 שנים.

התקשרו 077-4706-223 לייעוץ חינמי או לחצו לשליחת הודעה

מחסנים להשכרה בחברת 'תיבת נח'

מגוון מחסנים להשכרה בגדלים שונים שמתאימים לפרק זמן קצר או ארוך וממוקמים בתוך מתחם מאובטח עם גישה אישית נוחה.
כל המחסנים מותאמים לאחסנה של סחורה או תכולה, עומדים בדרישות החוק ותוכננו לספק לכם את השירות והנוחות המקסימליים.
אפשרות לשילוב שירותים משלימים כגון הובלה ואחסנה, חומרי אריזה, הפצה ועוד.
השירותים מבוצעים על ידי עובדי החברה (ולא חברות חיצוניות) שמחוייבים לשביעות רצונכם המלאה.

מחפשים מחסן להשכרה? תוהים כמה עולה להשכיר מחסן ומה ההבדל בין מחסנים להשכרה בחברת ‘תיבת נח’ לבין מחסנים באתרים כמו יד 2? לפניכם כל המידע שיסביר ויסייע לכם להגיע אל ההחלטה הנכונה ולבחור במחסן המתאים במחיר המשתלם ביותר.

המחסנים שלנו

אנו מעמידים לרשותכם מגוון סוגים של מחסנים להשכרה שנבדלים בנפח ובאופן האחסנה.

מחסן סוג A

תא אחסון המתאים לאחסנת מספר פריטים בודדים או למספר קרטונים.

מחסן סוג B

מחסן שמתאים לאחסון תכולה של דירות קטנות כמו דירות סטודנטים ובכלל זה שולחן, מיטה, ציוד חשמלי קל ומספר ארגזים.

מחסן סוג C

מחסן בגודל שמתאים לאחסנת תכולת דירה קטנה או לסחורה בנפח של חצי קונטיינר. לדוגמה, אחסון מיטה זוגית פלוס מזרן, שולחן פינת אוכל, כיסאות פינת אוכל , מזנון , שולחן סלון , מקרר ו-15 ארגזי קרטון.

מחסן סוג D

מחסן להשכרה בנפח שמתאים לאחסנת תכולת דירה בינונית או לאחסנת פריטים אחרים בנפח של שלושת רבעי קונטיינר. לדוגמה, אחסנת מיטה זוגית פלוס מזרן, פינת אוכל פלוס כיסאות, ספת סלון , שולחן סלון, אופניים, שולחן עבודה, כ- 50 קרטונים בינוניים, מכונת כביסה, תנור ועוד.

מחסן סוג E

מחסן בגודל של קונטיינר. יכול להתאים לאחסון ריהוט מלא, סלון, מטבח, חדרי שינה מכונת כביסה, מייבש, כ-75 ארגזי קרטון בינוניים, ריהוט גן ועוד.

מחסן סוג F

מתאים לאחסון דירה גדולה או תכולת קונטיינר ובכלל זה אחסנת סחורה ומלאי, ריהוט מלא ומוצרי חשמל ביתיים, כ-150 ארגזי קרטון בינוניים, אחסון ריהוט גן ועוד.

מחסן סוג G

מחסן לעסקים וללקוחות מסחריים לאחסנת מלאי לכל תקופה יכול להכיל תכולה של יותר מ10 משטחים.

מחסן סוג H

מחסן גדול לאחסון של משטחים. אפשרויות גמישות בהתאם לצורך שלכם.

מחסן סוג I

אחסנת ציוד ומלאי בשטח אחסנה ענק.

*הפריטים שמתוארים להמחשה בלבד. יכולת האחסון הסופית בהתאם לגודל ולנפח המוצרים המאוחנים בפועל.

השכרת מחסן מחיר

שירותמחיר
השכרת מחסן לפריטים בודדיםהחל מ-38 ש״ח לקוב
מחסן לאחסון רהיטים499 ש״ח
מחסן להשכרה בנפח 10 קוב499 ש״ח
השכרת מחסן 15 קוב570 ש״ח
מחסן 25 קוב950 ש״ח
מחסן בנפח 30 קוב1,140 ש״ח
מחסנים להשכרה 37 קוב1,520 ש״ח
השכרת מחסן לחנות38 ש״ח לקוב
מחסנים לציוד משרדי499 ש״ח

*המחירים לא כוללים מע״מ

מחסנים להשכרה

מה משפיע על המחיר של השכרת מחסנים?

למעט מקרים חריגים, העלות להשכרת מחסן נמדדת על פי קוב ומושפעת ממספר גורמים:

 1. נפח – ככל שהנפח הדרוש גבוה יותר, כך המחיר הסופי יעלה אם כי חשוב להבין שככל שאתם משכירים מחסן גדול יותר, כך המחיר היחסי לכל קוב ירד.
 2. מיקום – מחסנים במרכז הארץ יהיו יקרים יותר.
 3. סוג – יש מספר פתרונות עליהם אנו מרחיבים בהמשך כשהזול והפחות מומלץ הוא שימוש במכולה בעוד שהפתרון היקר יותר הוא מבנים ייעודיים למחסנים שמחיר השכירות שלהם גבוה יותר אך יחד עם זאת התמורה הרבה יותר טובה.
 4. תקופת ההשכרה – התשלום להשכרת מחסן נעשה על בסיס חודשי וככל שהתקופה ארוכה יותר כך המחיר החודשי עשוי לרדת.

הסכנות בהשכרת מחסנים שחשוב להכיר

שירותי השכרת מחסנים נהנים בעשור האחרון מביקוש גובר וכפי שזה נראה, המגמה תמשיך ללוות אותנו גם בשנים הבאות.

אף על פי שמדובר בשירות מבוקש הן במגזר הפרטי והן בעסקי, הפיקוח על הענף בישראל כמעט שאינו קיים ולצד חברות מסודרות שמקפידות על סטנדרט גבוה של מחסנים מתוחזקים ושירות איכותי, ישנם ספקים שמשכירים מחסנים במצב תחזוקתי בינוני ומטה שלעתים קרובות יכול לגרום לפגיעה בתכולה או הסחורה שמאוחסנים בהם (ראו את המדריך שכתבנו על אחסון במכולות שמשקף את המצב הזה בהיבט מסויים) או להגבלה בשימוש בו.

תוהים אילו בעיות כבר יכולות לצוץ בהשכרת מחסן? לפניכם מספר דוגמאות למצבים שכדאי להימנע מהם:

 • גישה מוגבלת בשעות מסויימות או כניסה למחסן בתיאום מראש.
 • אחסון משותף עם לקוחות אחרים באותו מחסן (אין חלוקה ברורה).
 • אבטחה לקויה ו/או היעדר ביטוח.
 • מחסנים בלי רישיונות.
 • היעדר מערכות כיבוי, תברואה לקויה ועוד.

כל הליקויים האלה יכולים להשפיע על היכולת שלכם לאחסן באופן נוח ובטוח, ולעשות את ההבדל בין מחסנים שתוכלו להפיק מהם את המקסימום האפשרי לבין מחסנים שאולי יעלו מעט פחות אך יגבילו אתכם בפרטיות ובגישה אל התכולה כשבמקרים קשים יותר הליקויים יכולים להוביל לפגיעה בתכולה עצמה. יש לציין שמתחם אחסנה שאינו עומד בתקנים ואינו מחזיק באישורים עלול לקבל בסופו של דבר צו סגירה שיאלץ אתכם לחפש מקום חדש ולבזבז כסף לשווא.

ב’תיבת נח’ אתם נהנים מחברת אחסנה בעלת וותק של יותר משני עשורים ואלפי מטרים של מחסנים להשכרה מכל הסוגים והגדלים. כל המחסנים תוכננו ונבנו מתוך מחשבה לפשט את התהליך ולהפוך אותו לנוח ככל שניתן תוך עמידה בתקנים ובסטנדרט מקצועי יוצא דופן.

השכרת מחסנים

מי שוכר מחסנים בישראל

ניתן לחלק את שירותי השכרת המחסנים בישראל לשני סוגים הראשון פונה אל המגזר הפרטי והשני פונה אל המגזר העסקי. לכל אחד מהמגזרים הללו יש שיקולים, דרישות ומניעים שונים להשכרת המחסנים ומה שמתאים לאחד, לאו דווקא מתאים לשני.

בחברתנו מעמידים לרשותכם מערך אחסנה מתקדם שמתאים גם ללקוח הפרטי שמעוניין בשירותי אחסון תכולת דירה וגם לבעלי עסקים שצריכים לאחסן סחורה או לאחסן ציוד.

מחסנים להשכרה ללקוחות פרטיים

השכרת מחסנים במגזר הפרטי נעשית במקרים של מצוקת מקום בדירה והרצון לאחסן ציוד במקום בטוח עם או בלי האפשרות לגישה על בסיס שוטף.

בין המקרים הנפוצים להשכרת מחסנים במגזר הפרטי אפשר למנות אחסון רהיטים לטווח ארוך או קצר, אחסון בזמן שיפוצים, אחסנה במעבר דירה, אחסון ברילוקיישן או אפילו השכרת מחסן באופן קבוע כדי לספק מענה למצוקת מקום אחסנה בדירה.

כשמסתכלים על המגזר הפרטי, החשיבות למיקום המחסן מאוד גבוהה ובמרבית המקרים אחד התנאים ההכרחיים בבחירה שלו יהיה קרבתו אל אזור המגורים כך שניתן יהיה לגשת אל המחסן באופן נוח ובתוך זמן קצר.

בחברתנו תוכלו לשכור את המחסן המתאים במיקום המושלם וליהנות ממחסן פרטי עם גישה נוחה לטווח ארוך או קצר, והכל במחירים הוגנים וסטנדרט שירות גבוה במיוחד.

מחסן להשכרה לאחסון תכולה או סחורה

מחסן להשכרה לעסקים

השכרת מחסנים במגזר העסקי היא כבר עולם של ממש. זהו אחד מענפי השירות הגדולים בענף הלוגיסטיקה שמשמש עסקים וחברות מסוגים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות מהגדולות במשק הישראלי.

בעוד שבמגזר הפרטי הביקוש הוא בעיקר למחסנים קטנים בקרבת אזור המגורים, השכרת מחסנים לעסקים נעשית מתוך צורך שונה ועל כן הדרישות והמחסנים יכולים להיות שונים.

אנו מתמחים בהשכרת מחסנים לעסקים ומספקים לכם את כל התנאים להצלחת עסק שלכם. בין היתר מדובר במחסנים אישיים שרק לכם יש גישה אליהם, הגישה נוחה למשאיות ובאפשרותכם להשתמש במחסנים באופן גמיש ולהוסיף או להפחית משטח האחסנה.

מתחם המחסנים

הסיבות להשכרת מחסן

הסיבות להשכרת מחסנים מגוונות ונעות בין הצורך במקום אחסנה נוסף לדירה ועד להשכרת מחסנים לאחסון סחורות ומלאי.

מחסור במקום

מקום הוא מצרך מבוקש בימינו ונראה שלא משנה כמה נשתדל, תמיד יהיה צורך במקום נוסף על מנת לאחסן ציוד או סחורה.

אז מה עושים כשבדירה, במשרד או במפעל אין מקום לאחסנה? משכירים מחסנים מתאימים וכך יכולים לפתור את מצוקת המקום ולעתים קרובות גם במחיר זול יותר מפני שבמקום לבזבז שטח יקר במשרד על מנת לאחסן בו ציוד כזה או אחר, ניתן לנצל את המשרד באופן חכם יותר כדי לשכן בו עובדים נוספים. את הציוד לעומת זאת נוכל לשים במחסן ייעודי שמחיר השכירות שלו למטר זול יותר.

אחסון סחורה במחסן

ניהול נכון של סחורה ומלאי יכול לעשות את ההבדל בין חברה מרוויחה לבין אחת שמפסידה וככל שעלויות האחסנה של הסחורות נמוכה יותר, כך יכולה החברה לשפר את שולי הרווח, להציע מחירים אטרקטיביים ללקוח ולהגדיל את המכירות.

מחסן להשכרה יכול להיות הפתרון האולטימטיבי מפני שהוא נותן לבעל העסק פתרון מידי שיכול להפחית את העלויות באופן ניכר ולספק גמישות מרבית.

מסחר אלקטרוני ופיזור לוגיסטי

המסחר האלקטרוני בשנים האחרונות שינה את מפת המסחר ובעוד שאחוז הצרכנים שרוכשים מוצרים מסוגים שונים באינטרנט רק הולך ועולה, קיים צורך מתמיד בפיזור לוגיסטי רחב כדי לבצע משלוחים באופן חכם ומהיר.

אחד הפתרונות המומלצים לחברה שצריכה מחסנים במספר נקודות גאוגרפיות הוא לשכור מחסן מתאים וממנו להוציא את ההזמנות והמשלוחים.

המסחר האלקטרוני הביא לשינוי נוסף ובעוד שבעבר היה צורך בחנות פיזית כדי למכור מוצר כלשהו, היום ניתן למכור כמעט כל דבר באמצעות אתר אינטרנט, בלי חנות פיזית ובתנאי שיש מחסן לאחסון הסחורה שניתן לשכור במחיר זול.

מחסנים להשכרה תיבת נח

השכרת מחסן – יתרונות

מעבר ליתרונות שמנינו עד כה, השכרת מחסנים מביאה לבעלי העסקים יתרונות רבים שיכולים לסייע בהפחתת העלויות ולשפר את הניהול התפעולי באופן ניכר, עם מספר עובדים נמוך יותר.

עלויות

המחסנים שמוצעים להשכרה מצויים במיקומים נוחים וקרובים לצירי תנועה אך יחד עם זאת גם במקומות שהשכירות שלהם זולה ביחס לאזור. עובדה זו מאפשרת לבעלי העסקים ליהנות ממיקום טוב במחיר זול.

מומחיות של נותן השירות

הקמה וניהול של מחסנים הוא מקצוע בפני עצמו שמצריך ידע, ניסיון ועובדים מיומנים. כשאתם משכירים מחסן לתכולת הדירה או לסחורה, אתם נהנים מהידע והניסיון של חברת האחסנה כשבסופו של דבר התמורה עולה על העלות.

גמישות תפעולית

כל מי שעוסק בסחורה ומלאי יודע שהכמות שלהם מושפעת לא אחת מעונתיות, עסקאות וכיוצא בזה ובעוד שיש זמנים שהמחסנים מלאים, יש גם תקופות שנשאר מקום פנוי. השכרת מחסן מאפשרת לבעלי עסקים גמישות תפעולית מפני שהתשלום הוא על הנפח שמשתמשים בו כך שאם יש הרבה סחורה, לא תהיה בעיית מקום אך יחד עם זאת כשהמלאי ירד, לא יהיה צורך לשלם ולתחזק מחסנים גדולים שלא לצורך וניתן יהיה לשנות את הנפח לפי דרישה.

התאמת הנפח

עוד יתרון הוא היכולת לשכור מחסן בכל גודל נתון כך שיתאים באופן מושלם למטרה – החל מבעלי דירה שצריכים מחסן או תקליטן שמחפש מקום בטוח לציוד הגברה, דרך סוחר באיביי או אמזון ועד לחברות אופנה ענקיות שזקוקות למרכז לוגיסטי גדול.

השכרת מחסנים מאפשר לכם לשכור מחסנים בגדלים שונים בנקודות שונות כך שאם אתם מנהלים חברה שזקוקה למחסן גדול במרכז הארץ ואחד קטן יותר בשפלה, לא תהיה לכם בעיה להשיג את מבוקשכם.

אחסון לטווח ארוך - תיבת נח אחסנה

מה לבדוק לפני שמשכירים מחסן?

כפי שבוודאי שמתם לב, יש בישראל אלפי מחסנים להשכרה אך חשוב להבין שכדי לקבל את ההחלטה הנכונה ולבחור במחסן מתאים, צריך לקחת בחשבון מספר שיקולים.

בחירת מחסן על פי הנקודות הבאות יכולה לעשות את ההבדל בין נוחות וביטחון לבין הוצאות גבוהות ותמורה בעייתית.

אישורים ורישיונות

חברה שמציעה מחסנים להשכרה חייבת לעמוד בדרישות המחוקק ובכלל זה להחזיק ברישיון עסק מתאים מהרשות המקומית ולקבל אישור ממכבי האש. מחסן שפועל בלי רישיון עסק עשוי להיכנס להליכים משפטיים ולעתים אף לקבל צו סגירה. לעומת זאת, הימצאותו של רישיון עסק תקף מצביע על עבודה מקצועית לפי הדרישות והכללים.

כדאי לדעת: המחסנים להשכרה בחברתנו תוכננו ונבנו לפי התקן ואנו מחזיקים ברישיונות ואישורים מתאימים.

התאמת סוג המחסן

קיימים מספר סוגי מחסנים:

 1. השכרת מחסן פרטי.
 2. השכרת מחסנים משותפים.
 3. השכרת מכולה.

השכרת מחסן פרטי תהיה עדיפה יותר מפני שיש בו תנאי אחסון הרבה יותר טובים ביחס למכולה ולכם יש גישה נוחה יותר.

כמו כן חשוב לתת את הדעת לאופן האחסון שכן ניתן להשכיר מחסן פרטי וניתן להשכיר מקום במחסן משותף. בעוד שבמחסן פרטי אתם מקבלים מפתח ויכולים להשתמש במחסן ככל שאתם צריכים, במחסנים משותפים אתם מאחסנים את התכולה על משטח לצד פריטים של לקוחות אחרים כך שהגישה שלכם מוגבלת וכך גם יכולת השימוש במחסן.

כדאי לדעת: אנו מציעים ללקוחותינו מבחר עצום של מחסנים להשכרה מסוגים וגדלים שונים ובתנאים מעולים שמתאימים לכל מטרה.

איך מובילים למחסן?

מחסן להשכרה זה דבר מעולה אך חשבתם כיצד מעבירים אליו את הציוד ואיך מוציאים את הפריטים מהמחסן?

הפתרון הוא שירותי הובלה ואחסנה אך כדי למנוע עבודה מול גורמים מרובים, מומלץ להשכיר מחסן בחברה שמציעה גם שירותי הובלה משולבים כך שתוכלו להעביר כל דבר לכל מקום מתי שתצטרכו ובתיאום עם אותו גורם שאחראי על המחסן שלכם.

כדאי לדעת: אנו מציעים שירותים נוספים של אריזה, שיווק קרטונים ומוצרי אריזה לכל צורך ומעל הכל שירותי הובלה איכותיים עם ביטוח שמבוצעים על ידי מובילי החברה.

נפח המחסן

מחסן קטן מדי לא יספיק אך מצד שני מחסן גדול מדי יהיה יקר שלא לצורך ולכן חשוב להתאים את הנפח אל הצורך שלכם ובעוד שבעל חנות אינטרנטית שמוכר ציוד אלקטרוני יכול להסתפק במחסן קטן, חברה שצריכה לאחסן רהיטים תצטרך מחסנים בנפח הרבה יותר גדול.

כדאי לדעת: אנו מציעים מחסנים להשכרה בעשרות נפחים שונים כך שנוכל להתאים את הגודל של המחסן לצורך שלכם באופן מושלם ולא משנה אם אתם בעלי עסק קטן או ענק – לנו יש את כל הפתרונות עבורכם.

מיקום המחסן

למיקום הגאוגרפי של המחסן יש חשיבות גבוהה מפני שהמחרח יכול להשפיע על הנוחות ואפילו על הוצאות ההובלה והשינוע.

כדאי לדעת: אנו עובדים בפריסה רחבה של סניפים ומציעים אלפי מטרים של מחסנים להשכרה במקומות עם גישה נוחה ובמחיר אטרקטיבי.

אמצעי אבטחה

כדי שמחסן יהיה בטוח, חשוב שיהיו בו מערכות אבטחה לרבות אזעקה, שומר או מוקד שמירה וכן מצלמות במעגל סגור. כמו כן חשוב שהמקום יהיה במבנה סגור ובאופן כללי, ככל שהוא מאובטח יותר, כך עדיף – בעיקר כאשר מאחסנים פריטים יקרים.

כדאי לדעת: כל מתחמי האחסנה של חברת ‘תיבת נח’ מרושתים במערכת אבטחה מתקדמת ומחוברים אל מוקד שמירה 24 שעות ביממה.

גישה אל המחסן

גישה אל המחסן היא עוד מרכיב שחשוב לבדוק לפני שבוחרים בשירות כזה או אחר. מצד אחד עליכם לבחור במבנה שמתאים לסוג הפריטים שאתם עומדים לאחסן כך שאם לדוגמה, אתם צריכים את המחסן כדי לאחסן בו חפצים גדולים, חשוב לבדוק שהפתחים והמעברים במבנה יהיו רחבים וגבוהים.

כמו כן צריך לתת את הדעת לעניין החנייה ולבדוק שבמקום קיימת חניה חופשית כך שלא תצטרכו לבזבז זמן בכל פעם שאתם מגיעים אל המחסן.

כדאי לדעת: באפשרותכם להגיע באופן חופשי אל המחסנים שלנו החל משעה 8:30 בבוקר ועד השעה 18:00 בימים ראשון עד חמישי ובשעות 8:30 בבוקר ועד השעה 13:00 בימי שישי וערבי חג. בנוסף, בכל המתחמים יש אזור חניה חינם ללקוחותינו.

תנאי תחזוקה של המחסנים

לפני שאתם משכירים מחסן בדקו מה התנאים בו והאם הוא מתוחזק כהלכה. מחסנים להשכרה צריכים להיות נקיים ולעבור הדברה באופן תקופתי על מנת למנוע הופעה של מזיקים ונזק למוצרים והסחורה שמאחסנים.

כדאי לדעת: אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת לספק את התנאים הכי טובים. כל המחסנים והמתחמים מתוחזקים באופן שוטף ועוברים הדברה תקופתית.

ביטוח לתכולה

ביטוח הוא עוד דבר שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם מחליטים להשכיר מחסן כלשהו.

מרבית החברות מציעות כיסוי ביטוחי עד לסכום מוגדר. וודאו שהביטוח ניתן לכם במסגרת השירות ושהכיסוי שלו תואם את הציפיות שלכם. במידה שיש סחורה יקרה או בכל פעם שהביטוח אינו מספק אתכם, וודאו שיש לכם אפשרות להגדיל אותו.

כדאי לדעת: אצלנו אתם נהנים מביטוח איכותי בכיסוי גבוה ובמידת הצורך אנו מגדילים את הכיסוי הביטוחי בהתאם לדרישת הלקוח.

השכרת מחסן קטן או גדול

ב’תיבת נח’ ניתן להשכיר מחסנים בנפחים שונים בגמישות מרבית.

בעוד שרבים מחפשים מחסן קטן להשכרה, ישנם כאלה שצריכים מחסנים גדולים יותר, עניין שהופך מורכב עוד יותר כשהנפח משתנה מעת לעת – עניין שנפוץ במיוחד בעסקים שמאחסנים סחורה.

מעבר לכך שאצלנו תוכלו למצוא מחסנים קטנים להשכרה לצד בינוניים וגדולים, אנו מאפשרים לכם להתאים את השירות לצורך שלכם. יש לכם מעט פריטים או סחורה? אנו מציעים לכם מגוון יחידות ומחסנים קטנים שתואמים בדיוק לצורך שלכם. מצד שני, אם יש לכם פריטים גדולים או נפח גדול של ציוד, יש לנו בדיוק מחסנים גדולים בנפח הרצוי.

לבסוף, אם מדובר בכמות משתנה, אנו מאפשרים לכם לשכור מספר מחסנים קטנים או בינוניים לפי הצורך כך שתשלמו בדיוק על מה שאתם צריכים באופן היעיל ביותר.

בשורה התחתונה, לא משנה אם אתם מחפשים מחסן מחסן קטן להשכרה או גדול, לנו יש מודל שיכול להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים באופן הטוב ביותר ובלי לשלם כסף עבור משהו שאין בו צורך.

השכרת מחסן באתר יד 2 לעומת השכרת מחסנים ב’תיבת נח’

אנשים רבים נתקלים במחסנים להשכרה באתרים שונים כמו יד 2 ותוהים מה ההבדל בין מה שאנו מציעים לבין מה שניתן למצוא באתרים האלה. התשובה מאוד פשוטה ובעוד שבאתרי יד 2 אתם יכולים למצוא מחסן להשכרה בבניין דירות או חדרים מסוגים שונים שעברו הסבה, אצלנו אתם יכולים למצוא מחסנים להשכרה באיכות הרבה יותר גבוהה שתבוא לידי ביטוי בנוחות, גישה, אבטחה ומיקום.

כמו כן משך השכרת המחסן בחברתנו הוא לפי צורך ואינכם מחוייבים לתקופה ארוכה כמו במחסנים הפרטיים שמוצעים באתרי יד 2 ודומיהם.

מבדיקה שערכנו התגלה שבנוסף לכל אלה, המחיר ל השכרת מחסן בחברה מקצועית עשוי אף להיות זול יותר…

הובלה ואחסנה בחברת 'תיבת נח'

מדוע להשכיר מחסן ב’תיבת נח’?

חברתנו היא מהוותיקות בישראל לשירותי אחסנה. אנו מציעים מחסנים להשכרה מכל הסוגים בפריסה רחבה שמתאימים לכולם ובין לקוחותינו נמנים אנשים פרטיים לצד חברות מהמובילות במשק.

אנו מציעים מחסנים להשכרה במספר אזורים גאוגרפיים בשטח אחסנה כולל של אלפי מטרים. כל המתחמים עומדים בתנאים מחמירים והכל במחירים מהאטרקטיביים בישראל. כמו כן אנו מספקים מעטפת כוללת לכל צורך שתזדקקו לו ובכלל זה שירותי הובלה אמינים עם ביטוח, חומרי אריזה, שירותי אריזה, מנופים ועוד.

התקשרו אלינו עוד היום או שלחו הודעה ונשמח לסייע, לייעץ ולתת הצעת מחיר תחרותית בלי התחייבות.

מחסנים להשכרה לפי עיר

עירהסבר
מחסנים להשכרה בבאר יעקבשירות הכולל ביטוח, רישיונות, חומרי אריזה, אפשרות להובלה, גישה נוחה לאורך מרבית שעות היממה ועוד.
מחסנים להשכרה בנס ציונהמאות מטרים של מחסנים להשכרה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים ולכל פרק זמן.
מחסנים להשכרה בבת יםחברת ‘תיבת נח’ מתמחה בהשכרת מחסנים למגזר הפרטי והעסקי כבר למעלה מ-20 שנים.
מחסנים להשכרה ברחובותמחסנים להשכרה ברחובות בכל גודל ולכל מטרה במחירים הזולים.
מחסנים להשכרה בתל אביבאצלנו אתם מקבלים הרבה יותר! מחסנים להשכרה בתל אביב ברמה הכי גבוהה ובמחיר הכי זול עם החברה הגדולה והוותיקה בישראל.
מחסנים להשכרה בחולוןזקוקים למקום בו תוכלו לאחסן ציוד מקצועי או חפצים אישיים? זה הזמן להתחיל לחשוב על מחסן להשכרה לצורך אחסון בתנאים טובים.
מחסנים להשכרה בראשון לציוןמחסנים בראשון לציון עם כל מה שאתם צריכים במקום המקצועי בישראל ובמחיר הכי משתלם.
מחסנים להשכרה במרכזמחסנים במתחמי אחסנה מתקדמים שנמצאים במיקומים הטובים ביותר.
אחסון סחורה במחסניםאחסון סחורה במחסנים איכותיים בפריסה רחבה ועם שלל יתרונות במחירים זולים ומשתלמים במיוחד.

כמה עולה לשכור מחסן?

החל מ-38 ש״ח לקוב. כנסו למחירון שלנו וצפו במחירים עדכניים.

איפה המחסנים נמצאים?

כל המחסנים נמצאים בתוך מתחמים מורשים באזורים מרכזיים עם גישה נוחה וחניה חופשית. ניתן לבחור את המחסן המתאים מבין הסניפים.

האם האחסון כולל ביטוח?

בוודאי. האחסון כולל ביטוח ועוד שלל יתרונות. כל השירותים בחברתנו ניתנים בסטנדרט גבוה ובמקצועיות בלתי מתפשרת.