מחסנים להשכרה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה במחירים האטרקטיביים בישראל! מגוון יחידות אחסון פרטיות ומאובטחות 24 שעות ביממה בפריסה רחבה ובגישה נוחה במיוחד במשך רוב שעות היממה.

כל היחידות מותאמות לאחסנה של סחורה או תכולה, עומדים בדרישות החוק, ותוכננו לספק לכם את השירות המקצועי הטוב ביותר.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינם וללא התחייבות!

מחסנים להשכרה תיבת נח

מחסנים להשכרה

פתרונות אחסון לגורמים פרטיים, עסקיים ומוסדות, במתחם אחסנה – מחסנים להשכרה, חדישים ומאובטחים, בסניפים הנגישים בכל אזור המרכז והשפלה.

ניתן למצוא במגוון השירותים שתיבת נח מציעה, מחסנים להשכרה לטווחי זמן שונים ובגדלים משתנים, מכירת קרטונים וציוד אריזה, שירותי הובלות, אריזה לפני מעבר דירה ועוד מגוון רחב של שירותים שמספק לכם פתרון 360 מעלות.

כל השירותים ניתנים על ידי עובדי החברה (ולא צד ג') תחת קורת גג אחת, במחיר ישיר וללא מתווכים – החל מחומרי אריזה, דרך מחסנים להשכרה בכל הגדלים, ועד להובלה.

השירות הישיר שאנו מציעים, מונע את הצורך במספר אנשי קשר ובתשלום מחירים מופרזים.

מחסנים להשכרה לכל דורש

קהל הלקוחות של החברה נחלק לשניים. מצד אחד המגזר הפרטי ומהצד השני המגזר העסקי.

בקהל הפרטי ניתן למנות זוגות ומשפחות שנמצאים במעבר דירה וזקוקים לשירותי אחסון תכולת דירה, כאלה שעוברים לחו"ל או מתחילים בתהליך שיפוץ וצריכים מקום לאחסון החפצים והציוד שלהם.

מן העבר השני, בקהל הלקוחות, אפשר למצוא גם עצמאים ועסקים קטנים שאין להם מחסן בעסק ומעדיפים לא לשכור מחסן בצורה המסורתית, אלא להשתמש בשירותי חברה שמתמחה בכך.

השכרת מחסנים
מחסן להשכרה בחברת 'תיבת נח'

כפי שאפשר לראות חברת אחסון מקצועית מציעה בנוסף לשירותי מחסנים להשכרה, גם מגוון שירותי אחסון נלווים על מנת לתת לקהל לקוחותיה את כל הפתרונות הנדרשים מהשלב בו הם מתחילים בתהליך האריזה, דרך תהליך ההובלה ועד תהליך האחסון.

באופן הזה, הצרכן מבצע את כל התהליך בחברה אחת ולא נדרש לפצל את השירות בין מספר חברות, דבר שפוגע ביעילות העבודה, גובה עלויות גבוהות ודורש השקעה של זמן ומשאבים.

מחסנים להשכרה ופתרונות אחסון ברמה גבוהה

זו הסיבה שכאשר מחפשים מחסנים להשכרה, צריך לבדוק מה בדיוק מקבלים בחברה, עוד לפני השלב בו מתחילים להכניס את החפצים והציוד לאחסון וגם אחריו.

הבדיקה מתחילה בשלב בו מקבלים מהחברה קרטונים וארגזים שישמשו אותנו באריזת החפצים לפני האחסון.

ב'תיבת נח' ניתן לרכוש ארגזים וקרטונים חזקים שמותאמים לאחסנה כמו גם מוצרי אריזה נוספים שישמרו על החפצים השונים (זכרו – חלק מהחפצים יאוחסנו זמן רב ולכן האיכות של הקרטונים והארגזים הוא מהותי ולא מומלץ להסתפק במוצרים זולים מחומר פשוט).

בעת השכרת מחסן לאחסון קצר מועד או ארוך טווח, על החברה להציע מחסנים מאובטחים 24/7, עם שומר בלילה ומצלמות במשך כל שעות היממה.

כמו כן המחסנים צריכים להיות נקיים, מוגנים מפני כניסה של גשם ולקיים סביבה אידאלית לשמירה על התכולה.

כפי שנפרט בהמשך (מומלץ מאוד לקרוא), ישנם מספר סעיפים שחייבים לבדוק לפני שמשכירים מחסן, אשר יכולים לעשות את ההבדל בין פריטים שנשמרים במצבם המקורי, לבין נזקים ושירות לקוי.

ב'תיבת נח' אתם נהנים מחברה בעלת וותק של יותר משני עשורים ואלפי מטרים של מחסנים להשכרה מכל הסוגים והגדלים. כל המחסנים תוכננו ונבנו מתוך מחשבה לפשט את התהליך ולהפוך אותו לנוח ככל שניתן ועמידה בדרישות המחוקק וסטנדרט מקצועי יוצא דופן.

אחסון לטווח ארוך - תיבת נח אחסנה

השכרת מחסן לפני רילוקיישן – אחסון לטווח ארוך

מחסנים להשכרה – המדריך המלא

שירותי השכרת מחסנים נהנים בעשור האחרון מביקוש גובר וכפי שזה נראה, לאור מצוקת המקום והמשך התרחבות המסחר האלקטרוני, המגמה תמשיך ללוות אותנו גם בשנים הבאות.

אף על פי שמדובר בשירות מבוקש הן במגזר הפרטי והן בעסקי, הפיקוח על הענף בישראל כמעט שאינו קיים ולצד חברות מסודרות שמקפידות על סטנדרט גבוה של שירות ומקצועיות, ישנם ספקים שמציעים מחסנים להשכרה במצב תחזוקתי בינוני ומטה שלעתים קרובות יכול לגרום לפגיעה בתכולה או הסחורה שמאוחסנים בהם.

מחפשים מחסן להשכרה ולא יודעים מהיכן להתחיל? המדריך הבא יעשה לכם סדר ויעזור לכם למצוא את המחסן המושלם שיענה על הדרישות שלכם באופן הטוב ביותר תוך הוזלת העלויות.

מי צריך מחסנים להשכרה?

ניתן לחלק את שירותי השכרת המחסנים בישראל לשני סוגים הראשון פונה אל המגזר הפרטי והשני פונה אל המגזר העסקי.

לכל אחד מהמגזרים הללו יש שיקולים, דרישות ומניעים שונים להשכרת המחסנים ומה שמתאים לאחד, לאו דווקא מתאים לשני.

מחסנים להשכרה - תיבת נח

מחסנים להשכרה במגזר הפרטי

השכרת מחסנים במגזר הפרטי נעשית במסגרת שירות אחסון תכולת דירה במקרים של מצוקת מקום בדירה והרצון לאחסן ציוד במקום בטוח עם או בלי האפשרות לגישה על בסיס שוטף.

עם המקרים הנפוצים להשכרת מחסנים במגזר הפרטי אפשר למנות אחסנת ריהוט לטווח ארוך או אפילו אחסון של פריטים שימושיים כמו אופניים שניתן להוציא ולהחזיר מתי שצריכים.

כשמסתכלים על המגזר הפרטי, החשיבות למיקום המחסן מאוד גבוהה ובמרבית המקרים אחד התנאים ההכרחיים בבחירה שלו יהיה קרבתו אל אזור המגורים כך שניתן יהיה לגשת אל המחסן באופן נוח ובתוך זמן קצר.

מחסנים להשכרה במגזר העסקי

השכרת מחסנים במגזר העסקי היא כבר עולם של ממש. זהו אחד מענפי השירות הגדולים בענף הלוגיסטיקה שמשמש עסקים וחברות מסוגים שונים – החל מעסקים קטנים ועד לחברות מהגדולות במשק הישראלי.

בעוד שבמגזר הפרטי, הביקוש הוא בעיקר למחסנים קטנים בקרבת אזור המגורים, השכרת מחסנים לעסקים נעשית מתוך צורך שונה ועל כן הדרישות והמחסנים יהיו שונים.

בסופו של דבר, מחסני אחסון הם שירות שפונה אל מגוון קהלים עם צרכים ודרישות שונות. אנו מתמחים בהתאמה מקסימלית של השירות לצרכים שלכם, תוך שילוב מעולה של איכות, בטיחות ומחיר משתלם. אנו מציעים לכל מי שצריך, מחסן אחסון להשכרה בסטנדרט הגבוהה ביותר באופן נוח במיוחד.

לא משנה אם אתם מחפשים השכרת מחסן לחודש או לשנה, גדול או קטן, אצלנו תמצאו בדיוק את מה שאתם צריכים בהתאמה מלאה וגמישות מרבית.

הובלה ואחסנה בחברת 'תיבת נח'
הובלה ואחסנה בחברת 'תיבת נח'

מדוע עסקים שוכרים מחסנים?

הסיבות להשכרת מחסנים בקרב עסקים מגוונות ונעות בין הצורך במקום בטוח במחיר זול ובטוח לאחסן בו את הסחורה ועד הצורך לפריסה לוגיסטית רחבה.

מחסור במקום

מקום הוא מצרך מבוקש בימינו ונראה שלא משנה כמה נשתדל, תמיד יהיה צורך במקום נוסף על מנת לאחסן ציוד או סחורה.

אז מה עושים כשבמשרד או במפעל אין מקום לאחסן ציוד? משכירים מחסנים מתאימים וכך יכולים לפתור את מצוקת המקום ולעתים קרובות גם במחיר זול יותר מפני שבמקום לבזבז שטח יקר במשרד על מנת לאחסן בו ציוד כזה או אחר, ניתן לנצל אותו באופן חכם יותר כדי לשכן בו עובדים נוספים.

את הציוד לעומת זאת נוכל לשים במחסן ייעודי שמחיר השכירות שלו למטר זולה ביחס למשרד.

מחסן אחסון זול לסחורה

ניהול נכון של סחורה ומלאי יכול לעשות את ההבדל בין חברה מרוויחה לבין אחת שמפסידה וכידוע, ככל שעלויות האחסנה של הסחורות נמוכה יותר, כך יכולה החברה לשפר את שולי הרווח, להציע מחירים אטרקטיביים ללקוח ולהגדיל את המכירות.

מחסן להשכרה יכול להיות הפתרון האולטימטיבי מפני שהוא נותן לבעל העסק פתרון מידי שיכול להפחית את העלויות באופן ניכר.

מסחר אלקטרוני ופיזור לוגיסטי

המסחר האלקטרוני בשנים האחרונות שינה את מפת המסחר ובעוד שאחוז הצרכנים שרוכשים מוצרים מסוגים שונים באינטרנט רק הולך ועולה, קיים צורך מתמיד בפיזור לוגיסטי רחב כדי לבצע משלוחים באופן חכם ומהיר.

אחד הפתרונות המומלצים לחברה שצריכה מחסנים במספר נקודות גאוגרפיות הוא לשכור מחסן מתאים וממנו להוציא את ההזמנות והמשלוחים.

המסחר האלקטרוני הביא לשינוי נוסף ובעוד שבעבר היה צורך בחנות פיזית כדי למכור מוצר כלשהו, היום ניתן למכור כמעט כל דבר באמצעות אתר אינטרנט, בלי חנות פיזית ובתנאי שיש מחסן לאחסון הסחורה שאותו ניתן לשכור במחיר הרבה יותר זול.

מחסנים לאחסון סחורה

היתרונות שבהשכרת מחסן

מעבר ליתרונות שמנינו עד כה, השכרת מחסנים מביאה לבעלי העסקים יתרונות רבים שיכולים לסייע בהפחתת העלויות ולשפר את הניהול התפעולי באופן ניכר, עם מספר עובדים נמוך יותר.

עלויות

המחסנים שמוצעים להשכרה מצויים במיקומים נוחים וקרובים לצירי תנועה אך יחד עם זאת גם במקומות שהשכירות שלהם זולה ביחס לאזור. עובדה זו מאפשרת לבעלי העסקים ליהנות ממיקום טוב במחיר זול.

מומחיות של נותן השירות

מתן שירות השכרת מחסנים הוא לא עניין של מה בכך. הקמה וניהול של מחסנים הוא מקצוע בפני עצמו שמצריך ידע, ניסיון ועובדים מיומנים.

מיקור חוץ של השירות מאפשר להעסיק פחות עובדים בחברה ויחד עם זה לקבל שירות מקצועי מאנשי מקצוע שמכירים היטב את התחום ושיעשו מאמצים על מנת שהלקוח יהיה מרוצה.

גמישות תפעולית

כל מי שעוסק בסחורה ומלאי יודע שהכמות שלהם מושפעת לא אחת מעונתיות, עסקות וכיוצא בזה ובעוד שיש זמנים שהמחסנים מלאים, יש גם תקופות שנשאר מקום פנוי.

שימוש בשירותי מחסנים להשכרה מאפשר לבעלי עסקים גמישות תפעולית מפני שהתשלום הוא על הנפח שמשתמשים בו כך שאם יש הרבה סחורה, לא תהיה בעיית מקום אך יחד עם זאת כשהמלאי ירד, לא יהיה צורך לשלם ולתחזק מחסנים גדולים שלא לצורך.

התאמת הנפח

עוד יתרון הוא היכולת לשכור מחסן בכל גודל נתון כך שיתאים באופן מושלם למטרה – החל מתקליטן שמחפש מקום בטוח לציוד הגברה, דרך סוחר באיביי או אמזון ועד לחברות אופנה ענקיות שזקוקות למרכז לוגיסטי גדול.

שירותי השכרת מחסנים מאפשר לכם לשכור מחסנים בגדלים שונים בנקודות שונות כך שאם אתם מנהלים חברה שזקוקה למחסן גדול במרכז הארץ ואחד קטן יותר בשפלה, לא תהיה לכם בעיה להשיג את מבוקשכם.

מה לבדוק לפני שמשכירים מחסן?

כפי שבוודאי שמתם לב, יש בישראל מאות מחסנים להשכרה אך חשוב להבין שכדי לקבל את ההחלטה הנכונה ולבחור במחסן מתאים, צריך לקחת בחשבון מספר שיקולים.

בחירת מחסן על פי הנקודות הבאות יכולה לעשות את ההבדל בין עבודה נוחה וזורמת לבין הוצאות גבוהות ותמורה חלקית.

אישורים ורישיונות

חברה שמציעה מחסנים להשכרה חייבת לעמוד בדרישות המחוקק ובכלל זה להחזיק ברישיון עסק מתאים מהרשות המקומית. מחסן שפועל בלי רישיון עסק עשוי להיכנס להליכים משפטיים ולעתים אף לקבל צו סגירה. לעומת זאת, הימצאותו של רישיון עסק תקף מצביע על עבודה על פי הדרישות והכללים.

כמו כן יש צורך באישור מכבי אש המאשר שהמקום נבדק ונמצא בטוח לאחסנת סחורה. זכרו שמערכות לגילוי וכיבוי אש הן תנאי הכרחי לאחסון של כל דבר וכדי להבטיח את שלום הסחורה שלכם יש לבדוק שלמקום יש אישור תקף ממכבי האש וכן ציוד הגנה כמו ספינקלרים וגלאי עשן.

כדאי לדעת: השכרת מחסנים בחברת 'תיבת נח' מלווה באישורים של כל הגורמים הרלוונטיים.

התאמת סוג המחסן

קיימות שתי שיטות – הראשונה היא השכרת מחסנים בתוך מבני בטון או מבנים תעשייתיים שתוכננו ומתאימים לשם כך ואילו השיטה השנייה והזולה יותר היא שימוש במכולות.

מה טוב יותר? תלוי בסוג הסחורה והצורך שלכם. אם הטמפרטורות הקיצוניות במכולה לא צפויות להשפיע על הסחורה ואם אתם לא זקוקים לגישה חופשית אליה, מכולה היא אפשרות ששווה לשקול אך אם אתם זקוקים לפתרון איכותי יותר שמציע תנאים אופטימליים לאחסון של כל סוגי הסחורה ומאפשר לכם גישה חופשית אליה בלי תיאום מראש, מחסנים להשכרה הם הפתרון הרצוי.

כדאי לדעת: אנו מציעים ללקוחותינו מבחר עצום של מחסנים להשכרה מסוגים וגדלים שונים ובתנאים מעולים שמתאימים לכל מטרה.

שירותי הובלה במקוםהשכרת מחסן, אחסון ציוד לכל מטרה

מחסנים להשכרה זה דבר מעולה אך חשבתם כיצד מעבירים אליהם את הציוד ואיך מוציאים אותו משם באופן שוטף?

אם בחברה או בעסק שלכם יש מערך הובלה והפצה אז אתם מסודרים אך מה עושים במקרים שמערך כזה אינו עומד לרשותכם?

הפתרון הוא בשירותי הובלה והפצה אך כדי למנוע עבודה מול גורמים מרובים, מומלץ להשכיר מחסן בחברה שמציעה גם שירותי הובלה כך שתוכלו להעביר כל דבר לכל מקום מתי שתצטרכו ובתיאום עם אותו גורם שאחראי על המחסן שלכם.

כדאי לדעת: אנו מציעים שירותים נוספים של אריזה, שיווק קרטונים ומוצרי אריזה לכל צורך ומעל הכל שירותי הובלה ואחסנה איכותיים שמבוצעים על ידי עובדי החברה ברכבים חדישים ושמלווים בביטוח משא המבטיח לכם שקט נפשי.

נפח המחסן

מחסן קטן מדי לא יספיק אך מצד שני מחסן גדול מדי יהיה יקר שלא לצורך ולכן, חשוב להתאים את הנפח אל הצורך שלכם ובעוד שבעל חנות אינטרנטית שמוכר ציוד אלקטרוני, יכול להסתפק במחסן קטן, חברה שצריכה לאחסן רהיטים תצטרך מחסנים בנפח הרבה יותר גדול.

חברות שמתמחות בהשכרת מחסנים מציעות מגוון של נפחים לאחסנה שניתנים לשינוי על פי הצורך כך שאתם מקבלים פתרון שימושי מבלי לבזבז כסף.

כדאי לדעת: אנו מציעים מחסנים להשכרה בעשרות נפחים שונים כך שנוכל להתאים את הגודל של המחסן לצורך שלכם באופן מושלם ולא משנה אם אתם בעלי עסק קטן או ענק – לנו יש את כל הפתרונות שאתם צריכים.

מיקום

למיקום הגאוגרפי של המחסן יש חשיבות עליונה – החל ממקרים של אדם פרטי שמחפש פתרון בקרבת ביתו, דרך עסק קטן שמחפש פתרון קרוב למשרד או לבית ועד לחברות שצריכות לחשב את הפריסה הגאוגרפית שלהן באופן מדויק כדי לבצע משלוחים באופן יעיל.

כדאי לדעת: אנו עובדים בפריסה רחבה של סניפים ומציעים אלפי מטרים של מחסנים להשכרה במקומות עם גישה נוחה ובמחיר אטרקטיבי.

אמצעי אבטחה

כדי שהמקום יהיה בטוח ויגן על הסחורה, חשוב שיהיו בו מערכות אבטחה לרבות אזעקה, שומר או מוקד שמירה ומצלמות במעגל סגור.

כמו כן חשוב שהמקום יהיה במבנה סגור ובאופן כללי, ככל שהוא מאובטח יותר, כך עדיף – בעיקר כאשר שמשכירים מחסן לאחסון של סחורה יקרה.

כדאי לדעת: כל מתחמי האחסנה של חברת 'תיבת נח' מרושתים במערכת אבטחה מתקדמת ומחוברים אל מוקד שמירה 24 שעות ביממה.

גישה אל המחסן

גישה אל המחסן היא עוד מרכיב שחשוב לבדוק לפני שבוחרים בשירות כזה או אחר. מצד אחד עליכם לבחור במבנה שמתאים לסוג הפריטים שאתם עומדים לאכסן כך שאם לדוגמה, אתם צריכים את המחסן כדי לאחסן בו חפצים גדולים, חשוב לבדוק שהפתחים והמעברים במבנה רחבים וגבוהים מספיק.

כמו כן צריך לתת את הדעת לעניין החנייה ולבדוק שבמקום קיימת חניה חופשית כך שלא תצטרכו לבזבז זמן בכל פעם שאתם מגיעים אל המחסן.

כדאי לדעת: באפשרותכם להגיע באופן חופשי אל המחסנים שלנו החל משעה 8:30 בבוקר ועד השעה 18:00 בימים ראשון עד חמישי ובשעות 0:30 בבוקר ועד השעה 13:00 בימי שישי. בנוסף, בכל המתחמים יש אזור חניה חינם ללקוחותינו.

תנאי אחזקה

לפני שאתם משכירים מחסן בדקו מה התנאים ששוררים בו והאם הו מתוחזק כהלכה.

מחסנים להשכרה תמיד צריכים להיות נקיים ומודברים באופן תקופתי על מנת למנוע הופעה של מזיקים ונזק למוצרים והסחורה שמאחסנים בהם.

כדאי לדעת: אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת שלכם יהיו את התנאים הכי טובים. כל המחסנים והמתחמים מנוקים בתדירות גבוהה ומרוססים באופן יזום אחת לחודש.

ביטוח תכולה

ביטוח הוא עוד דבר שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם מחליטים להשכיר מחסן כלשהו.

מרבית החברות מציעות כיסוי ביטוחי עד לסכום מוגדר. וודאו שהביטוח ניתן לכם במסגרת השירות ושהכיסוי שלו תואם את הציפיות שלכם.

במידה שיש סחורה יקרה או בכל פעם שהכיסוי אינו מספק אתכם, וודאו שיש לכם אפשרות להגדיל אותו.

כדאי לדעת: אצלנו אתם נהנים מביטוח איכותי בכיסוי גבוה ובמידת הצורך, אנו מגדילים את הכיסוי הביטוחי בהתאם לדרישת הלקוח.

כמה עולה להשכיר מחסן?

למעט מקרים חריגים, המחיר של מחסן להשכרה נמדד על פי קוב ומושפע ממספר גורמים:

  1. נפח – ככל שהנפח הדרוש גבוה יותר, כך המחיר הסופי יעלה.
  2. מיקום – מחסנים בערים גדולות, שם המחיר של הנדל"ן גבוה יותר, יהיו יקרים יותר.
  3. סוג – כפי שהרחבנו, יש מספר פתרונות כשהזול והפחות מומלץ הוא שימוש במכולה בעוד שהפתרון היקר יותר הוא מבנים ייעודיים שהמחיר שלהם גבוה יותר אך התמורה שלהם הרבה יותר טובה.
  4. תקופת ההשכרה – התשלום להשכרת מחסן נעשה על בסיס חודשי וככל שהתקופה ארוכה יותר, כך המחיר החודשי עשוי לרדת.

'בתיבת נח' ניתן להשכיר מחסנים במחירים זולים ובלי להתפשר על האיכות.

השכרת מחסנים קטנים או גדולים

השכרת מחסן קטן או גדול?

ב'תיבת נח' תמצאו מגוון ענק של מחסנים בנפחים שונים וגמישות מרבית שמאפשרת לכם להשכיר מחסנים באופן חכם במיוחד.

בעוד שרבים מחפשים מחסן קטן להשכרה, ישנם כאלה שצריכים מחסנים גדולים יותר, עניין שהופך מורכב עוד יותר כשהנפח משתנה מעת לעת – עניין שנפוץ במיוחד בעסקים שמאחסנים סחורה.

מעבר לכך שאצלנו תוכלו למצוא מחסנים קטנים להשכרה לצד בינוניים וגדולים, אנו מאפשרים לכם להתאים את השירות לצורך שלכם. יש לכם מעט פריטים או סחורה? אנו מציעים לכם מגוון יחידות ומחסנים קטנים שתואמים בדיוק לצורך שלכם.

מצד שני, אם יש לכם פריטים גדולים או נפח גדול של ציוד, יש לנו בדיוק מחסנים בגודל הדרוש לכם.

לבסוף, אם מדובר בכמות משתנה, אנו מאפשרים לכם לשכור מספר מחסנים קטנים או בינוניים לפי הצורך, כך שתשלמו בדיוק על מה שאתם צריכים באופן היעיל ביותר.

בשורה התחתונה, לא משנה אם אתם מחסן מחסן קטן להשכרה או גדול, לנו יש מודל שיכול להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים באופן הטוב ביותר ובלי לשלם כסף עבור משהו שאין בו צורך.

מחסנים להשכרה – מדוע לבחור ב'תיבת נח'?

חברתנו היא מהוותיקות בישראל לשירותי אחסנה. אנו מציעים מחסנים להשכרה מכל הסוגים בפריסה רחבה שמתאימים לכל אחד ולראיה – עם קהל לקוחותינו נמנים אנשים פרטיים לצד חברות מהמובילות במשק.

אנו מציעים מחסנים להשכרה במספר אזורים גאוגרפיים בשטח אחסנה כולל של אלפי מטרים.

כל המתחמים עומדים בתנאים מחמירים של אחזקה ושירות והכל במחירים מהאטרקטיביים בישראל.

התקשרו אלינו עוד היום או שלחו הודעה ונשמח לסייע, לייעץ ולתת הצעת מחיר תחרותית בלי התחייבות.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות! התקשרו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי והצעת מחיר אטרקטיבית


 

Call Now Button