מחסנים להשכרה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה במחירים האטרקטיביים בישראל! מגוון יחידות אחסון פרטיות ומאובטחות 24 שעות ביממה בפריסה רחבה ובגישה נוחה במיוחד במשך רוב שעות היממה.

מחסנים להשכרה תיבת נחכל היחידות מותאמות לאחסנה של סחורה או תכולה ותוכננו לספק לכם את השירות המקצועי הטוב ביותר. ייעוץ חינם וללא התחייבות!

מחסנים להשכרה, אחסנת ציוד, כלי עבודה וסחורות.

פתרונות אחסון לגורמים פרטיים, עסקיים ומוסדות, במתחם אחסנה – מחסנים להשכרה, חדישים ומאובטחים, בסניפים הנגישים לכל אזור המרכז והשפלה.

ניתן למצוא במגוון השירותים שתיבת נח מציעה, מחסנים להשכרה לטווחי זמן שונים ובגדלים משתנים, מכירת קרטונים וציוד אריזה, שירותי הובלות וכמו כן מציעה לקהל לקוחותיה בשלב האריזה, שירותי אריזה לפני מעבר דירה על מנת להקל עליהם בתהליך ולאפשר להם לבצע אותו בצורה נכונה ומסודרת.

מחסנים להשכרה לכל דורש

קהל הלקוחות של החברה הוא קהל פרטי, זוגות ומשפחות שנמצאים במעבר דירה וזקוקים לשירותי אחסון תכולת דירה, כאלה שעוברים לחו"ל או מתחילים בתהליך שיפוץ וזקוקים למקום לאחסון החפצים והציוד שלהם. כמו כן בקהל הלקוחות אפשר למצוא עצמאים ועסקים קטנים, שאין להם מחסן בעסק ומעדיפים לא לשכור מחסן בצורה המסורתית, אלא להשתמש בשירותי החברה, ולשכור מחסן משלה.

השכרת מחסנים
מחסן להשכרה בחברת 'תיבת נח'

כפי שאפשר לראות חברת אחסון מקצועית, מציעה לא רק מחסנים להשכרה אלא היא חייבת להציע מגוון שירותים ופתרונות אחסון, על מנת לתת לקהל לקוחותיה את כל הפתרונות הנדרשים מהשלב בו הם מתחילים בתהליך האריזה, דרך תהליך ההובלה ועד תהליך האחסון. כך הם מבצעים את כל התהליך בחברה אחת ולא נדרשים לפצל את השירות בין מספר חברות. דבר שפוגע ביעילות העבודה, גובה עלויות גבוהות ודורש הרבה מהם, השקעה של זמן ומשאבים אחרים.

מחסנים להשכרה ופתרונות אחסון ברמה גבוהה

זו הסיבה שכאשר מחפשים מחסנים להשכרה, צריך להסתכל בדיוק מה מקבלים בחברה, עוד לפני השלב בו מתחילים להכניס את החפצים והציוד לאחסון, וגם אחריו. זה מתחיל בשלב בו מקבלים מהחברה קרטונים וארגזים לאריזה. אלה אמורים לשרת אותנו בתהליך ולשמור על החפצים בעת האחסון. לשם כך, החברה צריכה לספק לנו ארגזים וקרטונים חזקים, עם דבקים וניילונים שישמרו על החפצים השונים. תזכרו, חלק מהדברים שלכם יאחסנו במקום זמן רב, ולכן האיכות של הקרטונים והארגזים הוא מהותי, אי אפשר להסתפק בדברים זולים מחומר פשוט.מחסנים להשכרה - תיבת נח

בעת השכרת מחסן, לא משנה אם מדובר באחסון קצר מועד או ארוך טווח, על החברה להציע מחסנים להשכרה עם מקסימום אבטחה. מדובר על מחסנים שנשמרים באבטחה של 24/7, עם שומר בלילה ומצלמות במשך כל שעות היממה. מלבד צוות החברה ואתם, אף אחד לא מורשה לטייל באזור האחסון. המחסנים גם צריכים להכיל גלאי עשן וספרינקלרים.

כמו כן, המחסנים צריכים להיות נקיים, אטומים, שחס וחלילה לא ייכנסו אליהם מים או כל דבר אחר. כל דבר שייכנס לתוכם, עלול להרוס את הארגזים והקרטונים, ולגרום נזק לחפצים ולציוד.

נקודה אחרונה, מחסנים להשכרה צריכים להיות מותאמים בשטחם ובעיצובם, לצרכים שלכם. לכן החברה תפסק עבורכם מחסנים בגודל המתאים לציוד ולחפצים שלכם, בשביל שלא יהיה מצב בו הדברים יאוחסנו בדוחק, ויהיה קשה להכניס ולהוציא אותם. כך במידת הצורך תוכלו להשתמש בחפצים שבעת שהם מאוחסנים שם.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!


אחסון לטווח ארוך - תיבת נח אחסנה
השכרת מחסן לפני רילוקיישן – אחסון לטווח ארוך

צעירים רבים החלו בשנות התשעים לעשות רילוקיישן, כלומר הם עברו להתגורר בחו"ל במסגרת העבודה. מעבר זה אילץ אותם להתכונן בהתאם מבחינות שונות, החל מחיפוש דירה, רכישת רכב, בית ספר לילדים, מקום עבודה לאישה או לבעל, לימוד שפה, רכישת רהיטים ועוד. כמו כן, הם נדרשו בחיפושים אחר מחסן, השכרת מחסן שבו הם יכולים לאחסן את הציוד שלהם. השכרת מחסן הפכה מזמן לתופעה נפוצה גם בישראל. אנחנו אומרים גם בישראל, מאחר ובעבר תופעה זו היתה נפוצה בעיקר בארה"ב ובאירופה.

כולנו ראינו איך בסרטים אמריקאיים רבים, נהוג שמשפחות, זוגות צעירים ורווקים, שוכרים מחסן בו הם יכולים לאחסן את החפצים הישנים שלהם, ובכך הם לא צריכים לאחסן אותם בבית שלהם ולתפוס חדר על אחסון דברים שאינם בשימוש. בארה"ב זה נפוץ מזה שנים רבות, בישראל זה החל להיות נפוץ בשנות התשעים, אז גם החלו יותר ויותר חברות להיכנס לתחום, חלקן הציעו רק מתחמי אחסון, אחרות הציעו ללקוחות שלהן גם שירותי אריזה והובלה. כל החבילה ביחד.

אנחנו יכולים למצוא מחסנים להשכרה בכל רחבי הארץ, אך מן הסתם החלק העיקרי שלהם נמצא במרכז הארץ, חשוב לציין שיש גם לא מעט מחסנים להשכרה בערי הנמל, קרי חיפה, אשדוד ואילת, ההסבר לכך שיבואנים וחברות רבות מעדיפות לפרוק את הציוד שלהם קרוב לנמל ומשם לנייד אותו בשלבים למחסנים ולמפעלים שלהם. כך הם לא צריכים להעביר בבת אחת את כל הדברים מהנמל אל מקום היעד שלהם. גם עבור צעירים שעושים רילוקשיין, מחסנים בנמל הוא פתרון טוב מאוד, שכן הם יכולים לאחסן את הציוד קרוב לנמל, ואם הם מחליטים לשלוח אותו ארצה, תהליך ההובלה עד לאונייה, הוא מאוד מהיר ופשוט. ההובלה באונייה עצמה, לוקחת יותר זמן ויכולה להגיע גם למספר חודשים.

השכרת מחסן ודברים שצריך לדעת

  • ניתן לבדוק את האופציה להשכיר מחסן לשבועות וכן לחודשים, ככל שתשכירו ליותר זמן כך המחיר אמור להיות זול יותר פר יום.
  • חברות שמחזיקות במתחמים של מחסנים להשכרה, מציעות הרבה פעמים גם ביטוח למוצרים, זאת בנוסף למערך אבטחה מלא שהן מקיימות מול המתחם הכולל והמחסנים עצמם
  • כל מחסן צריך לעבור הדברה אחת לכמה חודשים, על מנת שלא יהיו בו מזיקים שיגרמו נזק לחפצים המאוחסנים במחסנים.
  • אם אתם זקוקים למחסנים עבור חומרים מיוחדים, מוטב לפנות לחברה מראש וליידע אותה בכך.

השכרת מחסן, אחסון ציוד לכל מטרהאנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת תיבת נוח ולקבל ממנה הצעת מחיר אטרקטיבית, בכל הקשור לאחסון חומרים וציוד לתקופות שונות. החברה תדאג לכם למחסן בשטח שאתם צריכים, עם אבטחה מלאה, וכן ייעוץ מקצועי ואיכותי, הן על אריזה והובלה חכמה וכן על אחסון בצורה נכונה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה עוד היום.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:
השכרת מחסנים במרכז

דילוג לתוכן