שירותי אחסנה בתל אביב

פתרונות אחסנה בתל אביב לעסקים ולפרטיים

✔️ אחסון לכל פרק זמן.

✔️ יחידות אחסנה בנפח של החל מ-10 קוב.

✔️ מתחמים מורשים ומתוחזקים עם ביטוח.

✔️ חניה בשפע ומיקומים נוחים מאוד בסמוך לתל אביב.

✔️ מגוון פתרונות לאחסנת סחורה או תכולה.

התקשרו אלינו להצעת מחיר 077-4706-223

אחסנה בתל אביב

אחסנה בתל אביב עם החברה המובילה בישראל כבר למעלה משני עשורים. ועכשיו לזמן מוגבל – שירותי אחסנה במתקן החדש שלנו בתל אביב בסמוך לנתיבי איילון ומאפשר לכם גישה חופשית אל יחידת האחסנה 24 שעות ביממה + חניה חופשית!

לרגל ההשקה מגוון יחידות אחסנה ומחסנים בכל גודל ולכל מטרה במחירים מיוחדים. התקשרו אלינו או שלחו לנו הודעה ונציגנו ישמחו לסייע לכם ולספק לכם הצעת מחיר זולה ואטרקטיבית.

אחסנה בתל אביב עם המומחים

אם אתם מחפשים שירותי אחסנה בתשלום, לבטח מדובר בפריטים או תכולה יקרים שברצונכם לשמור במצבם המקורי ולספק להם הגנה מרבית.

נשמע פשוט למדי אם כי כדי להשיג את המטרה הזאת, יש כמה דברים שחייבים להקפיד עליהם. האם כל המקומות שמציעים לכם שירותי אחסנה מקפידים? לא צריך להיות גאון כדי להבין שהתשובה לכך שלילית אבל מה זה משנה כשבחברת ‘תיבת נח’ – מהחברות הוותיקות לשירותי אחסנה בישראל מספקים לכם את התנאים הכי טובים לאחסון של כמעט כל דבר שתעלו על דעתכם והכל בסביבה בטוחה ומוקפדת.

אחסנה במתקנים הכי מתקדמים

מה טוב יותר לאחסנה של כל דבר מאשר המתקנים הכי חדשים שנבנו בדיוק בשביל המטרה בזאת? אצלנו לא מדובר במבנה שעבר הסבה אלא במחסנים בתל אביב שנבנו מלכתחילה מתוך מטרה לספק לכם את שירותי האחסנה הכי טובים שניתן ובכלל זה ניתן למנות גישה מאוד נוחה עם אפשרות לאחסן פריטים בעלי גודל חריג, הפרדה מוחלטת בין כל לקוח ולקוח, תאורה ואוורור מתאימים ומגוון מערכות שיבטיחו את שלום הפריטים שאתם מאחסנים כדוגמת גלאי עשן, ספרינקלרים, מערכות אבטחה, מוקד שמירה אנושית 24 שעות וכל מה שצריך כדי לספק לכם סטנדרט אחסנה גבוה במיוחד.

מעבר לכך, מדובר במבנה מבודד מפני פגעי מזג האוויר באופן מוחלט ולא בפתרונות ארעיים כגון מכולות וכדומה.

ביטוח תכולה איכותי – כלול במחיר

מעבר למאמצים שאנו נוקטים על מנת להבטיח את שלום התכולה, אנו גם מספקים לכם ביטוח תכולה עם כיסוי גבוה במיוחד – חינם! וכל זה כדי להבטיח את השקט הנפשי שלכם בידיעה שהסחורה או החפצים מצויים בידיים הכי טובות ובטוחות בתל אביב.

חניה חופשית – חינם ללקוחות החברה

תל אביב היא עיר נהדרת אבל כשזה מגיע למקומות חניה, יכולות להתעורר בעיות… לא אצלנו. כשהקמנו את מתחמי האחסנה בעיר חשבנו על הבעיה המרכזית – היעדר מקומות חניה ולכן עשינו מאמצים על מנת להבטיח שלקוחות החברה יזכו לחניה חינם בחניון של מתחם האחסנה.

חניה חופשית שמאפשרת לכם גישה עד לפתח המחסן פותחת בפניכם אפשרות לאחסן כמעט כל דבר באופן נוח, מהיר ויעיל.

אישורים למתן שירותי אחסנה

ידעתם שעל מנת לעסוק בענף האחסנה בישראל צריך לקבל אישור מרשויות וגופים שונים כגון העירייה ומכבי האש?

בחברת ‘תיבת נח’ מקפידים לעבוד על פי החוקים והתקנות והמתחם בתל אביב כמו כל המתחמים שלנו פועל עם כל האישורים הנדרשים ועומד בדרישות המחוקק.

למה זה כל כך חשוב? מהסיבה הפשוטה שמתחם שאינו פועל עם האישורים והרישיונות הנדרשים עשוי לקבל צו סגירה בכל עת ואתם תקבלו טלפון מאדם מודאג שאומר לכם לפנות את יחידת האחסנה במהירות המרבית.

אצלנו כאמור זה לעולם לא יכול להתרחש מאחר שלמתחמי האחסנה כל האישורים וההיתרים הדרושים.

מי זקוק לשירות אחסנה בתל אביב?

אנו מספקים שירות למגוון קהלים מגוונים ולצד בעלי דירות שצריכים מקום מומלץ לאחסון תכולת דירה בתל אביב ישנם גם בעלי עסקים שזקוקים למקום בטוח לאחסון סחורות.

באפשרותנו לספק לכם את המענה המושלם בדמות המחסן בגודל המתאים כך שמצד אחד יהיה לכם נוח ומצד שני לא תשלמו מחיר יקר על מחסן גדול שאינכם זקוקים לו.

כמה עולים שירותי אחסנה בתל אביב?

המחיר של שירותי אחסנה בתל אביב מתחיל ב-200 שקלים ויכול להגיע לכמה מאות שקלים בחודש – תלוי בגודל יחידת האחסנה שאתם צריכים. בכל אופן, אנו מתחייבים לספק לכם את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית – כזאת שנותנת לכם הרבה יותר במחיר הזול.

התקשרו אלינו עוד היום או שלחו לנו הודעה ונשמח לייעץ לכם ולספק הצעת מחיר בלי התחייבות.

שירותים נוספים בתל אביב

שירותהסבר
מחסנים להשכרה בתל אביבמחסנים להשכרה בתל אביב ברמה הכי גבוהה ובמחיר הכי זול עם החברה הגדולה והוותיקה בישראל.
הובלה ואחסנה בתל אביבאל תשלמו למתווכים – אצלנו אתם יכולים להזמין שירותי הובלה מקצועיים + שירותי אחסנה במחיר משתלם.
אחסון תכולת דירה בתל אביבאחסנת דירות בתל אביב ביחיסות אחסנה אישיות ומופרדות. ניתן לאחסן תכולת דירה מכל סוג וכמות לכל פרק זמן.