שירותי אחסנה בחולון

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

שירותי אחסנה

בשנים האחרונות, אין זה סוד, שיותר ויותר אנשים מבקשים להיעזר במחסנים חיצוניים לצורך אחסון חפצים אישיים.

אחסון זה מתבצע במתחמים מיוחדים אשר מאובטחים ומוגנים היטב מפני כניסה של זרים. לצד גורמים פרטיים רבים שמשתמשים במחסנים לאחסון, הרי שאנחנו יכולים למצוא גם לא מעט גורמים עסקיים, בעיקר עסקים קטנים, שנעזרים במתחמי אחסון אלו לצורך אחסנת מלאי, מכשירים וחומרים אחרים שקשורים לעסק.

תחילה נסביר מדוע אנשים מעדיפים להשתמש באופציית אחסון זו, ולאחר מכן נפרט על היתרונות של אחסנה בחולון.

רצוי לומר כבר בהתחלה, כי הצורך באחסון חיצוני, כלומר אחסון מחוץ לבית או מחוץ לעסק, רק יגבר עם השנים כיוון שאנחנו צורכים יותר מבעבר, ועל כן אנחנו זקוקים למרחב גדול יותר, ולא תמיד משתלם לנו להשתמש בחדר קיים לצורך מחסן, אלא עדיף לנו מבחינה כלכלית או פרקטית, להיעזר במחסן חיצוני.

מדוע אנשים מעדיפים להשתמש באופציית אחסון חיצוני?

יש לכך מספר הסברים;

ראשית, זה חוסך להם מקום.
במקום להשתמש בחדר בבית או בעסק, הם משתמשים בחדר חיצוני. זה נכון בעיקר כשמדובר בבתים קטנים וכשעליהם לאחסן כמות גדולה של חפצים (למשל כשהם מקבלים דירה בירושה) וזה נכון גם כשמדובר על חפצים שהם לא משתמשים בהם לעיתים תכופות אך קשה להם לזרוק אותם (נניח חפצים בעלי ערך רגשי, תמונות, פסלים וכן מכשירים או מכונות יקרות ערך).

צריך לזכור שמחסני אחסון חיצוניים הם בדרך כלל חדרים גדולים שמאפשרים אחסון של חפצים רבים מסוגים שונים.

שנית, אנשים בוחרים להשתמש באחסון חיצוני כי זה הרבה יותר בטוח.
מדובר על מתחמים, כמו שירותי האחסנה של תיבת נח, שיש סביבם גדרות, מצלמות, אבטחה 24/7, ובמובן מסוים, במיוחד לקהל העסקי, זה הרבה יותר בטוח וזול מאשר אחסון במחסן של העסק, שגם עלול למשוך אליו גורמים שליליים שיבקשו לפרוץ אותו וגם אחזקתו עולה כסף רב.

מדוע משתלם להשתמש בשירותי אחסנה בחולון?

העיר חולון כידוע עומדת על צומת דרכים והיא נחשבת לאחת הערים בעלות אזור התעשייה הגדול ביותר במרכז הארץ. העיר נמצאת מרחק נסיעה קצר מתל אביב, ראשון לציון, וביציאה מכביש 4 שמוביל לשפלה ולשרון.

כשאתם מתכננים הליך של הובלה אל מתחם אחסון, חשוב מאוד לקחת נקודה זו בחשבון, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם מתקשים בניוד החפצים ומבזבזים זמן יקר. על כן חשוב לשים לב שהמחסנים לא רק מוגנים ושמורים או גדולים, אלא גם מאפשרים לכם ליהנות מזמינות ונגישות, הן בעת ההובלה והן בעת תקופת האחסון, זאת במידה ותרצו להגיע אליהם על מנת שתוכלו להכניס ולהוציא ציוד.

מי שמחפש מקום אחסון נוח ופשוט, ימצא אותו ללא ספק בחולון. המחסנים שלנו נמצאים באזור נגיש וזמין לכלי רכב מסוגים שונים, כולל עבור משאיות הובלה אשר יכולות להגיע עם החפצים עד למחסנים עצמם ולפרוק אותם בצורה נוחה ופשוטה.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!


דילוג לתוכן