שירותי אחסנה בנס ציונה

שירותי אחסנה בנס ציונה והסביבה עם החברה המובילה בתחום האחסון כבר למעלה מ-20 שנים.

אל תיקחו סיכונים ואל תתפשרו! בחברת ‘תיבת נוח’ אתם יכולים לאחסן תכולה, סחורה או כל דבר שאתם צריכים באופן בטוח, נוחות מקסימלית ושקט נפשי.

מחירים אטרקטיביים והתחייבות לשירות עם 100% שביעות רצון!

מספקים שירות לפרטיים, עסקים ומוסדות. התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי והצעת מחיר.

שירותי אחסנה

מתי צריך שירותי אחסנה בנס ציונה

מצוקת המקום אינה פוסחת על מרבית הערים במדינת ישראל ובטח שלא על נס ציונה שמאופיינת בקצב בנייה מהיר ומגזר תעשייה ענף.

עם העלייה במחיר הנדל”ן מצד אחד, מעברי דירה מרובים והצורך הגובר במקומות בטוחים לאחסן בהם סחורה ותכולה, שירותי האחסנה בנס ציונה והסביבה הופכים בשנים האחרונות למבוקשים במיוחד.

הביקוש נחלק לשני קהלי יעד. מצד אחד המגזר הפרטי ומצד שני המוסדי עסקי.

חברתנו מספקת שירותי אחסנה מתקדמים במתחמים ייעודיים שמספקים מענה לכל הקהלים שמחפשים מקום בטוח לאחסן בו כמעט כל דבר, מכל כמות ולכל פרק זמן.

אחסון תכולה

אחסון תכולת דירה בנס ציונה בזמן מעבר דירה, קבלת ירושה או כשסתם אין מספיק מקום בדירה.

כפי שפרטנו, אנו מאפשרים לכם לאחסן רהיטים או תכולה אחרת ביחידות פרטיות עם גישה חופשית ואישית.

מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה בנס ציונה שמתוכננים לספק את התנאים הטובים ביותר למי שצריך לאחסן סחורה, מלאי או לנהל משלוחים באופן חכם ויעיל. ישנה אפשרות לבחור בין מספר סוגי מחסנים להתאמה לכל צורך.

רהיטים

איך לבחור שירות אחסנה?

בחירת שירותי אחסנה צריכה להיעשות מתוך שיקול דעת שיבטיח לכם את המחירים הכי משתלמים ואת השירות המתאים כך שמעבר לנוחות האישית, הפריטים שמאחסנים יצאו באותו המצב שבו הם נכנסו.

נשמע פשוט אך במציאות מדובר במשהו שרחוק מלהיות ברור. לפניכם רשימה של דברים חשובים שצריך לבדוק ושיבטיחו לכם שירות מקצועי שיבטיח את שמירת הפריטים המאוחסנים.

אבטחה

אבטחה היא אחד הדברים הראשונים שחושבים עליהם כשמאחסנים חפצים יקרי ערך מבחינת שווי ו/או רגשית.

מתחם אחסנה שמכבד את עצמו צריך להתנהל תחת סדרי אבטחה ברורים ונוקשים ובכלל זה מצלמות במעגל סגור, אמצעי ניטור ואזעקה, מוקד שמירה 24 שעות, גלאי עשן, מערכת כיבוי וכן מבנה מוגן עם חומה היקפית.

כל המתחמים שלנו מאובטחים ברמה מאוד גבוהה וכוללים את כל האמצעים שהוזכרו.

רישיונות לספק שירותי אחסנה

מעטים מודעים לעובדה שכדי לספק שירותי אחסנה, חייבים ברישיון עסק של הרשות המקומית וכן רישיון של מכבי האש שמאשרים שהעסק פועל באופן הנדרש ועומד בדרישות החוק.

נכון לכתיבת שורות אלה, חברות ונותני שירותים רבים בענף האחסנה כלל אינם מחזיקים באחד או שני הרישיונות הללו – דבר שעשוי לעורר בהמשך בעיות בנוגע לעתידו של המקום.

אנו עובדים תחת האישורים והרישיונות הדרושים בחוק.

ביטוח

ביטוח הוא עוד תנאי בסיסי למתן שירות אחסנה. וודאו שהצעת המחיר שאתם מקבלים כוללת ביטוח מתאים בערך גבוה דיו ושיש באפשרותכם להגדיל את הכיסוי במידת הצורך.

כל שירותי האחסנה שלנו כוללים ביטוח בתנאים טובים במיוחד.

שעות פעילות

חשוב שתינתן לכם גישה לסחורה או התכולה במרבית שעות היממה כך שלא תהיו מוגבלים בתיאום והמתנה.

אנו פעילים במשך רוב שעות היממה 6 ימים בשבוע. תוכלו לצפות בשעות הפתיחה בעמוד יצירת הקשר.

מיקום

מתחם האחסנה צריך להיות נגיש. אם מדובר ביחידות לאחסון משרד, כדאי מאוד שהן תהינה בקרבה אל העסק בעוד שאם מאחסנים סחורה, כדאי שהמתחם יהיה ממוקם בנקודות מרכזיות עם גישה לכבישים ראשיים, משאיות וכיוצא בזה.

המתחמים שלנו נמצאים בצמוד לנס ציונה בצירים מרכזיים שמאפשרים הגעה מהירה ונוחה.

חניה

הדבר האחרון שאתם צריכים לעשות בזמן שאתם מגיעים אל התכולה או הסחורה שלכם הוא להתחיל ולחפש חניה. לפני עשור או יותר אולי לא היה מדובר במשהו עקרוני אך חניה בנס ציונה הולכת והופכת למצרך מבוקש במיוחד.

בכל מתחמי האחסנה שלנו בסביבת נס ציונה יש חניה חופשית ללקוחות החברה.

תחזוקה שוטפת

כל מתחם אחסנה שמכבד את עצמו חייב לקיים נהלים ברורים וקפדניים לאחזקה שוטפת ובכלל זה לדאוג לשירותי ניקיון, הדברה בכל חודש ועוד צעדים שבסופו של דבר יבטיחו שהחפצים שאתם מאחסנים יישארו מוגנים ובסביבה נקייה.

המתחמים שלנו מנוהלים באופן קפדני ובכלל זה מנוקים באופן קבוע, מרוססים ונעשות בהם כל הפעולות שמטרתן לתחזק את המתחם באופן שוטף.

שירותים נוספים

שירותי אחסנה ניתנים לתקופה קצרה של מספר ימים או שבועות אך בדרך כלל מדובר בתקופות ארוכות יותר ולכן כדאי לוודא שבמקום ניתנים שירותים נוספים שאתם עשויים להזדקק להם כמו שירותי מנוף, אריזה, שיווק חומרי אריזה ושירות משולב של הובלה ואחסנה.

בחברת ‘תיבת נח’ מביאים לכם את כל השירותים שאתם עשויים להזדקק להם כדוגמת שירותי הובלה ואחסנה בנס ציונה והכל באמצעות עובדי החברה ולא גורם צד ג’, דבר שמבטיח לכם חיסכון כספי ושירות מעולה.

כמה עולה אחסנה בנס ציונה?

המחיר של שירותי אחסנה בנס ציונה נקבע על פי נפח התכולה, התקופה, המיקום של המחסן וסוג האחסנה. כמו כן צריך לקחת בחשבון שירותים נלווים כמו הובלה, אריזה וכו’.

לכן כמעט שבלתי אפשרי לתמחר את האחסנה באופן אמין וזאת הסיבה שאנו ממליצים ליצור איתנו קשר כדי שנוכל ללמוד על הצורך שלכם ולספק את הצעת המחיר הכי משתלמת.

לייעוץ והצעת מחיר בלי התחייבות, אנו מזמינים אתכם לשלוח פניה מהירה או להתקשר אלינו.

שירותים נוספים בנס ציונה

שירותהסבר
הובלה ואחסנה בנס ציונהשירותי הובלה ואחסנה בנס ציונה עם החברה המובילה בתחום כבר יותר מ-20 שנים. מבצעים הובלות בנס ציונה ובכל חלקי הארץ ומספקים שירותי אחסנה מעולים.
אחסון תכולת דירה בנס ציונהאחסנת דירות קטנות או גדולות בנס ציונה ביחידות פרטיות במחירים משתלמים כולל ביטוח.
מחסנים להשכרה בנס ציונהמחסנים להשכרה בנס ציונה במיקומים מעולים ונוחים במחירים מיוחדים. מאות מטרים של מחסנים להשכרה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.