אחסון דירה למשפצי דירות

אחסון תכולה ורהיטים לקראת שיפוצים

בעוד מספר שבועות זה יקרה. בבית שלכם יתחילו הליכי השיפוצים, שבסופם הכול בו צפוי להשתנות. ההתרגשות בבית בשיאה, אך באותה מידה, צצים להם החששות. אחד המרכזיים שבהם נוגעת לתכולת הבית - הרהיטים, מוצרי החשמל תוכלה האישית וכן הלאה. אתם דואגים כי הם ייפגעו להם במהלך השיפוץ, ובצדק גמור.

אחסון דירה למשפצי דירותמה תוכלו לעשות על מנת למנוע את הנזק לפריטים היקרים לכם מכול? כחברה המתמחה בשירותי אחסנה לכל מטרה, אנו בתיבת נח מציעים אחסון דירה ושלל פתרונות עבור אוכלוסיית המשפצים, והכול בנוחות וביעילות המקסימלית.

 

על הסכנות שבשיפוץ דירה

שיפוץ דירה נתפס עבורנו כפעולה חיובית, אשר תשדרג את ערך הבית בעשרות מונים, ו"תצעיר" אותו בלא מעט שנים. ועם זאת, כאשר לא מקפידים על ביצוע ראוי של השיפוץ, פריטי הבית עלולים להיפגע במהלכו, לעיתים בצורה ניכרת.

הסכנה הראשונה היא, כמובן, האבק והלכלוך. כל תהליך שיפוץ מלא באלה, והשפעתם על רהיטים או מוצרי חשמל חייבת להיות שלילית. רהיטי עור המכוסים באבק, אבק החודר לתוך מכשירי חשמל ומקלקל אותם. מגוון הסכנות כאן פשוט רחב בכל קנה מידה. וזה עוד בלי להזכיר פגיעות פיזיות בפריטים האלה.

יש לזכור כי הימצאות תכולה רבה בבית מקשה מאד גם על עבודתם של המשפצים, אשר זקוקים בוודאי לשטח תמרון רב. פינוי הבית מתכולתו, לכן, עשוי להפוך את כל המלאכה לפשוטה יותר, ובכך לשפר את תוצאות השיפוץ.

 

 הפתרון: אחסון דירה לטווח קצר

עם שיפוצים לא לוקחים סיכונים. ההמלצה הברורה שלנו היא להתייחס לשיפוץ כאל מעבר דירה לכל דבר ועניין, בעיקר ביחס לתכולת הבית. במילים אחרות: הקפידו להוציא מתוך הדירה את כל מה שלא צריך להיות בה בזמן השיפוצים. אנחנו, מיותר לציין, נסייע לכם לעבור את זה: בין אם בהגדרת הפריטים שיש להוציא מהדירה (על פי מאפייני השיפוץ), בין אם באריזת התכולה עצמה, ובין אם בהעברת תכולתכם למחסני תיבת נח אחסנה "עד יעבור זעם".

כך, אפשר בהחלט לאחסן את כל הפריטים באחד המחסנים שלנו, לכל אורך תקופת השיפוצים. אין המדובר כאן באחסנה לטווח ארוך: לרוב, פרק זמן של אחסון תכולת דירה הוא למספר ימים או שבועות - זה מספיק בהחלט. מחירה של אחסנה מסוג זה שווה לכל נפש, והיא נעשית בתנאים הבטוחים ביותר.

באמצעות הקפדה על אלה, אפשר לשמור על החפצים החשובים ביותר מכל משמר. לא תאמינו עד כמה השיפוץ כולו יהפוך למוצלח ביותר עקב כך.

 


לקבלת הצעה לשירותי אחסון דירה או מחסנים להשכרה לטווח קצר – מלאו את הפרטים:

צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!