שטחי אחסון להשכרה

שטחי אחסון להשכרה

מחפשים שטח אחסון להשכרה ולא בטוחים מאיפה להתחיל ואיך למצוא שטחי אחסון להשכרה שמתאימים לצרכים שלכם? ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת כדי לשכור שטח אחסון מתאים ואיכותי במחירים הוגנים ומשתלמים.

ילו שטחי אחסנה קיימים? איך לבחור את המתאים ביותר וכמה כל זה צריך לעלות לכם? לפניכם כל התשובות שיסייעו לשכור שטח אחסנה המושלם.

בחברת ‘תיבת נוח’ מתמחים בשירותי אחסנה למגזר העסקי והפרטי. אנו מפעילים מספר מרכזים מתקדמים ובאפשרותכם למצוא שטחי אחסון להשכרה מכל סוג ובכל גודל.

מי צריך שטחי אחסון להשכרה?

שטחי אחסון להשכרה נהנים בשנים האחרונות מביקוש שנמצא בעליה מתמדת. מצוקת המקום הפנוי בדירה או בעסק מובילה לכך שרבים נאלצים למצוא פתרונות אחסון להתמודדות עם המחסור.

שטח אחסון להשכרה משמש באינספור מצבים כשבין הבולטים ניתן למנות:

 1. אחסון תכולת דירה בקרב צרכנים פרטיים שעוברים דירה או צריכים לאחסן את הרכוש שלהם לזמן מה.
 2. בעלי עסקים שזקוקים לשטחי אחסנה כדי לאחסן מלאי וסחורה.
 3. עסקים שזקוקים לשטח אחסנה נוסף על מנת לאחסן ציוד.

השכרת שטח אחסון שתואם את המטרה היא חלק קריטי ולאור זאת יש חשיבות גבוהה לבחירת שטח אחסנה איכותי שתואם את הצרכים של כל אחד באופן הטוב ביותר.

באופן כללי המטרה של שטחי אחסון נועדה לספק פתרון קבוע או זמני עבור אחסנה של סחורה, ציוד, מסמכים, חומרי גלם או פריטים אחרים שמשמשים חברות מכל הסוגים. העניין יכול להסתבך מעט כאשר יש צורך בתנאי אחסנה מיוחדים ואז מגוון האפשרויות מצטמצם.

אילו סוגים של שטחי אחסון קיימים

יש מספר סוגים של שטחי אחסנה. כל אחד מהסוגים האלה נועד למטרות שונות ומתאים ללקוחות עם פריטים וצרכים שונים.

שטח אחסנה לאחסון תכולת דירה

יחידות אחסנה
יחידות אחסון

שטח אחסנה לדירות נועד לספק מענה לכל מי שאין לו מספיק מקום בביתו כדי לאחסן את כל התכולה. זה יכול להיות במקרים שבהם עוברים לדירה קטנה יותר, כאשר נכנסים לזוגיות חדשה ובעוד אינספור מקרים.

אחסון דירה נעשה באמצעות יחידות אחסון להשכרה שנמצאות בתוך מבנה בטון מוגן כשאחד המאפיינים הייחודיים ליחידות האלה הוא ההפרדה המוחלטת בין הרכוש של לקוחות שונים מפני שלכל יחידת אחסון יש מנעול שרק למי ששוכר את היחידה יש את המפתח אליו.

ישנן יחידות אחסון במגוון רחב של גדלים שמתאימים לכל סוג של דירה ולכל כמות של תכולה וניתן לשכור אותן לפרקי זמן משתנים של החל ממספר שבועות ועד למספר שנים.

חשוב לציין שיחידות אחסון אינן מוגבלות רק לתכולת דירה ובעלי עסקים רבים מוצאים בהן פתרון לאחסנת ציוד ואפילו סחורה. מדובר בשיטה מאוד בטוחה ונוחה.

השכרת שטח אחסון לעסק

שטח אחסנה לעסקים הוא אחד השירותים הכי מבוקשים בקרב עסקים מכל הסוגים וכאן גם עולה המורכבות מפני שיש מספר טכניקות ושירותים.

מרכזים לוגיסטיים

מרכזים לוגיסטיים הינם מחסני ענק שמתאימים במיוחד לחברות גדולות, ליבואנים ולכל מי שצריך שטחי אחסנה של אלפי מטרים. בישראל יש מרכזים לוגיסטיים להשכרה ויש גם מרכזים ששייכים לחברות גדולות.

מן הסתם מדובר בהשקעה גבוהה מאוד שיכולה להגיע לסכומי עתק ועל כן מדובר בשירות שניתן לחברות גדולות במיוחד עם מלאי גדול מאוד.

מחסנים להשכרה

השכרת מחסנים
מחסן להשכרה בחברת ‘תיבת נח’

מחסנים להשכרה משמשים את מרבית החברות הקטנות והבינוניות, ולעתים קרובות גם חברות עם מרכזים לוגיסטיים מפוארים, יכולות לשכור מחסנים קטנים יותר משיקולים של פריסה גיאוגרפית ונוחות. מדובר למעשה בשטחי אחסנה שניתן לאחסן בהם כמעט הכל לרבות סחורה, ציוד ועוד.

יש מחסנים משני סוגים עיקריים כשהראשון הן יחידות האחסון שמשמשות גם לאחסנת דירות ואילו הסוג השני הוא מחסן להשכרה שמאפשר לאחסן ציוד וכל דבר אחר על גבי משטחים.

במסגרת אחסון על גבי משטחים מניחים את כל הפריטים על משטחי עץ, עוטפים אתם היטב ומאחסנים במחסן.

מדובר בטכניקה זולה יותר אך כזאת שמתאימה רק למצבים שבהם נדרשת אחסנה לטווח ארוך.

היתרון של מחסנים ויחידות להשכרה היא האפשרות להגדיל ולהקטין את שטח האחסנה באופן דינאמי כך שאם אתם צריכים בחודש הבא יותר שטח אחסנה, ניתן פשוט לשכור עוד שטח אחסון או יחידה בעוד שאם אתם רוצים לצמצם את שטח האחסנה בעקבות ירידת מלאי לדוגמה, תוכלו לוותר על יחידת אחסון אחת או יותר.

בחברת ״תיבת נח״ תוכלו להשכיר מחסנים למגוון צרכים ובמספר אופנים כשמעבר לאחסנה על משטחים או ביחידות אחסון פרטיות, ניתן לאחסן סחורה גדולה בשטחי אחסנה ייעודיים. בין לקוחות החברה יבואני רהיטים שמשתמשים בשיטה הזאת.

שטח אחסנה לארכיב

שטח אחסנה לארכיב נועד כדי לאחסן מסמכים ומדובר בשירות שונה לחלוטין שניתן על ידי חברות שמתמחות בכך.

יש מספר סוגים של שטח אחסנה לארכיב ולפני שבוחרים בחברה כזאת או אחרת חשוב לבדוק את השטחים ולהתרשם מאיכות השירות שניתן. בחברתנו ניתן לאחסן ארכיב ביחידות פרטיות אך חשוב לציין שאנו לא מנהלים ארכיב אלא רק את שטחי האחסון.

שטחי אחסנה

השכרת שטח אחסון במכולות

שטח אחסנה במכולות הוא עוד פתרון מעניין אם כי במצבים רבים הוא לא כל כך פרקטי. הסיבה לכך היא שלא ניתן לחלק מכולות ואם אתם שוכרים שטח אחסנה, עליכם לעתים להתפשר ולשכור שטח גדול יותר במכולה ממה שאתם באמת צריכים.

מעבר לכך מדובר בשיטה שפחות מתאימה לאקלים הישראלי וכבר היו מקרים רבים שבהם סחורה או פריטים כאלה ואחרים נפגעו כתוצאה מטמפרטורה גבוהה, מחוסר באוורור ומעוד תנאים ששוררים רק במכולה.

אם בכל זאת בחרתם שטח אחסנה במכולה כדאי להעדיף חברות עם מכולות שנמצאות בשטח מקורה ומספקות שירות מקצועי ובטוח ממש כמו חברות אחסנה שמציעות יחידות אחסון או מחסנים להשכרה.

בחירת שטח אחסון להשכרה

אף על פי השוני בין שטחי האחסנה השונים, יש כמה דברים בסיסיים שצריך לחפש בכל שטח אחסנה וזה ממש לא משנה אם בחרתם בסופו של דבר לאחסן ביחידות אחסון פרטיות או במכולה. הקפדה על הדגשים הבאים תבטיח לכם שקט נפשי ואפילו עלויות זולות יותר ממה שחשבתם תחילה.

 1. שכרו שטח אחסנה שמתאים לצרכים שלכם.
 2. עבדו רק עם חברות אחסנה איכותיות שפועלות במסגרת האישורים וההיתרים המתבקשים.
 3. שטחי אחסון להשכרה צריכים להתאים למטרה. בדקו זמני פעילות וגישה למחסן, חניה לרכבים (כולל רכבי הובלה), מיקום גיאוגרפי ושירותים תומכים כמו הובלה, הפצה או חומרי אריזה.
 4. שטח אחסנה צריך להיות מבוטח. בדקו את תנאי הפוליסה שאתם מקבלים.
 5. בדקו את רמת האבטחה של שטח האחסנה שאתם מעוניינים בו.
שטחי אחסון להשכרה 'תיבת נח'

מחיר שטחי אחסנה

מחיר השכרת מחסן יכול להתחיל בעשרות שקלים בחודש ולהאמיר לאלפים רבים אם כי בדרך כלל המחיר הממוצע עבור שטחי אחסנה יעמוד על כמה מאות שקלים בחודש. חשוב לציין שהמחיר נגזר מכמה אלמנטים ובכלל זה:

 1. גודל שטח האחסנה.
 2. מיקום גיאוגרפי.
 3. שיטת האחסנה (יחידות, מחסן, משטחים וכיוצא בזה).
 4. איכות השירות וחברת האחסנה שאתם פונים אליה.

השכרת שטח אחסון ב׳תיבת נח׳

חברתנו מציעה לכם שטח אחסנה לכל מטרה כשבין היתר תוכלו למצוא מחסנים להשכרה וכן יחידות אחסון במגוון רחב של מידות וגדלים לכל פרק זמן שתצטרכו.

מתקני האחסנה שלנו מצויים באלפי מטרים של מבני בטון גדולים ומוגנים באמצעות מערכות אבטחה שונות וכמובן שיש גם ביטוח מלא עבור התכולה. מעבר לכך כל שטחי האחסנה עומדים בדרישות החוק ופועלים תחת כל הרישונות וההיתרים.

למי שמעוניין בכך, חברתנו מציעה שירותים משלימים כמו הובלה, הפצה, שיווק חומרי אריזה ועוד.

צריכים מחסן קטן או גדול לאחסן את הדירה או את הסחורה? התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לייעץ ולתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

כתבות שעשויות לעניין אתכם