אחסון ציוד או אחסון חפצים כולל ביטוח

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אחסון ציוד

מחפשים מקום בטוח לאחסון ציוד או לאחסנת חפצים? לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם שמשלב ביטחון מרבי, נוחות מקסימלית ומחיר משתלם במיוחד!

חברתנו מתמחה בהשכרת מחסנים ויחידות אחסנה פרטיות במתקנים המתקדמים בישראל שמציעים לכם שירותי אחסנה לכל פרק זמן ובראש שקט.

אנו מאחסנים ציוד וחפצים בתנאים מעולים של טמפרטורה וניקיון, ובהפרדה מוחלטת מציוד של לקוחות אחרים.

כל השירותים מלווים בביטוח איכותי ובאפשרות לשירותים נוספים כמו הובלה, שירותי אריזה, מכירת חומרי אריזה לכל צורך במחירים סיטונאים ועוד.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

אחסון ציוד או אחסון חפצים – למי זה מתאים?

שני השירותים דומים אחד לשני אם כי במקרים מסוימים קיים שוני מבחינת סוג הציוד או החפצים שצריך לאחסן.

באופן כללי אפשר לומר שאחסון חפצים נעשה בעיקר על ידי לקוחות פרטיים שעוברים דירות או משפצים את הדירה הקיימת ומחפשים מקום בטוח לאחסן ציוד דירה לפרק זמן קצר או ארוך.

אחסון חפצים יכול לבוא לידי ביטוי באחסון רהיטים, ארגזים, מכשירי חשמל ועוד.

אחסון ציוד לעומת זאת יכול להיות אותו השירות בדיוק אם כי לעתים קרובות יש לקוחות עסקיים שמעוניינים לאחסן את הציוד שלהם במחסנים. זה יכול להיות ציוד הגברה של חברת מוסיקה ואפילו אחסון סחורה.

כך או כך השירותים מאוד דומים ואנו מספקים אותם באמצעות יחידות אחסנה פרטיות ומחסנים אישיים שמותאמים לצורך שלכם ובכלל זה מבחינת הנפח, המיקום וטווח האחסון.

חברתנו היא הוותיקה בתחום ואנו עובדים לפי התקנים המחמירים ביותר, מספקים לכם ביטוח, ליווי אישי וביטחון מלא.

אחסון חפצים

אחסון ציוד או אחסון חפצים ביחידות פרטיות

צריכים לאחסן ציוד או חפצים? יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים שירות אחסנה מפני שבישראל יש כמה שיטות שחלקן עשויות להתאים לכם וחלקן ממש לא.

מעבר לכך צריך לזכור שאחסון חפצים אישיים או ציוד כזה או אחר, הוא עניין שמחייב אתכם לוודא שהמקום שבו אתם מאחסנים ציוד, אכן יכול לספק לכם את השירות המצופה ולעשות את זה בראש שקט.

כדי להסביר באופן הטוב ביותר מדוע השירות שאנו מציעים לאחסנת חפצים וציוד הוא המתאים ביותר וכזה שניתן לכם מתוך מחשבה מעמיקה, בואו ונסביר תחילה על הסוגים של מחסנים להשכרה ויחידות פרטיות שנהוגים בישראל.

לא משנה אם אתם זקוקים לשירות אחסון חפצים אישיים ביחידות אישיות או השכרת מחסן לצורך אחסון ציוד, לנו יש את כל הפתרונות הגמישים, הנוחים והבטוחים עבורכם. התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי ולהצעת מחיר משתלמת בלי התחייבות. 

אחסון חפצים ביחידות פרטיות

אחסון חפצים ביחידות פרטיות היא הדרך הטובה ביותר לספק לכם את הנוחות והפרטיות המקסימליים, וסביר להניח שזה בדיוק מה שעולה בדעתכם כשאתם מחפשים מקום בטוח לאחסנת חפצים.

במסגרת השירות אתם שוכרים יחידה פרטית ומופרדת שבה אתם יכולים לאחסן חפצים באופן חופשי. כמובן שאתם מקבלים מפתח אל היחידה ורק לכם יש גישה אליה.

חשוב לציין שהיחידה משמשת למעשה כמחסן פרטי ויכולה להגיע בנפחים שונים בהתאם לכמות החפצים שאתם מעוניינים לאחסן, כך שאם יש לכם מעט חפצים תוכלו לשכור יחידה קטנה וזולה בעוד שאם אתם צריכים לאחסן כמות גדולה של חפצים תוכלו לשכור יחידה גדולה יותר.

מעבר לכך ברור שכשרוצים לאחסן חפצים צריך לחשוב על התנאים שבמסגרתם ניתן השירות. בסופו של דבר המטרה שלכם ושלנו היא לספק לכם מקום שבו תוכלו לשמור על החפצים בראש שקט ולא לדאוג שמא יקרה להם נזק כלשהו.

לכן חשוב במיוחד לאחסן חפצים ביחידות שעומדות בתקנים וכשכל השירות עטוף בתנאים שהופכים אותו לנוח וכדאי. בין התנאים הללו אפשר למנות את הבאים:

  1. גישה חופשית אל יחידת האחסון ואל החפצים שלכם ברוב שעות היממה.
  2. אבטחה מלאה שכוללת שמירה ומערכות אזעקה וצילום במעגל סגור.
  3. ביטוח תכולה שמבטיח לכם פיצוי בכל מקרה של נזק.
  4. רישיונות עסק ועבודה במסגרת החוק כך שלא תאלצו לקבל יום בהיר טלפון שאומר לכם להוציא את החפצים מפני שהמקום קיבל צו סגירה.
  5. עמידה בתקנים ובין היתר מערכות לכיבוי שריפות.
  6. שירותים מקיפים כמו הובלה ואחסנה, אריזה, שיווק חומרי אריזה מכל הסוגים.
  7. ייעוץ אישי והתאמה של היחידה לחפצים שלכם.

חברתנו עומדת בכל התנאים האלה והרבה מעבר לכך. אצלנו תוכלו לשכור יחידה פרטית לאחסון חפצים בראש שקט, בנוחות מרבית ובמחיר המשתלם ביותר.

אחסון ציוד במחסנים

אחסון ציוד במחסנים הוא שירות מאוד דומה ובמקרים מסוימים הוא יהיה אפילו זהה לשירות אחסנת חפצים.

יחד עם זאת ישנם מקרים רבים שבניגוד לאחסון חפצים שנעשה על ידי לקוחות פרטיים, אחסון ציוד מבוקש במצבים רבים על ידי חברות ועצמאיים שמחפשים פתרון בטוח לאחסון ציוד מכל סוג שהוא.

גם כאן חשוב להבין שעל השירות שניתן לכם לעמוד בסטנדרטים מקצועיים גבוהים שמשלבים נוחות וביטחון מקסימליים.

אם אחסון ציוד נעשה לצרכים פרטיים, השירות מאוד דומה ואפילו זהה לאחסנת חפצים אך אם מדובר בגוף מסחרי או בכמות ציוד גדולה, יש צורך בהשכרת מחסן מתאים.

השכרת מחסן היא פעולה דומה אם כי בדרך כלל מדובר בשטח אחסנה גדול יותר ולעתים גם במספר יחידות אחסנה שמסייעות למקבל השירות לשמור על גמישות מרבית ולא לבזבז כסף מפני שהוא יכול לשנות את נפח האחסון בהתאם לצורך דינמי.

אחסון ציוד ניתן בדרך כלל באמצעות שתי שיטות אחסנה. הראשונה והמומלצת היא יחידות פרטיות עליהן הרחבנו קודם לכן.

השיטה השנייה היא שימוש במחסנים משותפים שיכולים להוזיל את העלויות אך מצד שני לא מספקים את הפרטיות ואת היכולת להשתמש במחסן באופן שוטף ולהכניס ולהוציא משם ציוד ככל שעולה בדעתכם.

באופן כללי אנו ממליצים על שימוש ביחידות פרטיות למעט מקרים שבהם צריך לאחסן לטווח ארוך ואין צורך בגישה בתדירות גבוהה אל הציוד.

שירותי אחסנת חפצים וציוד שאנו מספקים

אנו ערוכים לספק לכם שירות מעולה לכל צורך ולכל פרק זמן. לפניכם מגוון השירותים שעשויים לעניין אתכם אך קחו בחשבון שזוהי רשימה חלקית ושאנו נותנים מענה בכל תרחיש שבו אתם צריכים מחסן להשכרה או יחידה פרטית לכל פרק זמן ולא משנה אם אתם לקוחות פרטיים שמחפשים מקום בטוח לאחסון ציוד דירה או לקוחות עסקיים שמעוניינים באחסון סחורה או פריטים כאלה ואחרים.

מחסן לשמירת חפצים

צריכים מחסן לשמירת חפצים? אצלנו תוכלו לעשות את זה על הצד הטוב ביותר. כל המחסנים ושירותי האחסנה שלנו מתוכננים בקפידה מתוך מטרה לספק לכם את המחסן בגודל המתאים שיוכל לשמש אתכם לשמירת חפצים באופן הכי בטוח ונוח שאפשר.

מחסנים לשמירת חפצים שאנו מציעים מספקים לכם גישה נוחה, אפשרות להוציא או להכניס חפצים באופן שוטף, ביטוח ושירות מעולה ואלה רק חלק מהיתרונות שלנו.

אחסון חפצים או אחסון ציוד לטווח ארוך או קצר

גמישות והתאמה לצרכים שלכם הם שם המשחק. אצלנו אינכם צריכים לשלם על מחסן גדול ויקר שלא לצורך או יחידה פרטית שאינה תואמת את הצורך שלכם.

אנו נתפור לכם את היחידה או המחסן הטובים ביותר שישלבו נוחות, גמישות ובכל אופן יספקו לכם את הביטחון והנוחות המרביים בלי לבזבז כסף.

באפשרותכם לאחסן ציוד או חפצים לכל פרק זמן ובכלל זה לטווח קצר של מספר ימים או שבועות ועד לאחסון חפצים או ציוד לטווח ארוך של חודשים ואפילו שנים.

מחיר אחסון ציוד או חפצים

המחיר של אחסון ציוד או חפצים נקבע לפי כמות החפצים או הציוד, נפח האחסון הנדרש וכן פרק הזמן.

בנוסף צריך לקחת בחשבון עלויות נוספות של שירותים שאתם עשויים להזדקק להם ובכלל זה חומרי אריזה, שירותי הובלה, אריזה וכיוצא בזה.

כל השירותים האלה ניתנים על ידינו באופן ישיר כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות מעולה במסגרת מחירים ישירים.

אחסון חפצים או ציוד במרכז

אחד הפרמטרים החשובים בבחירת מקום לאחסון ציוד או חפצים הוא הקרבה של המחסן אליכם.

אנו מציעים לכם אחסון חפצים וציוד באזור המרכז במרכזים מותאמים שעומדים בקריטריונים הגבוהים ביותר.

אצלנו תוכלו לשכור מחסן במרכז או יחידה פרטית לאחסנת ציוד וחפצים או תכולת דירה במרכז ובכלל זה בראשון לציון, חולון ורחובות.

כל המתקנים מתוכננים בקפידה, בעלי רישיונות והיתרים, מאובטחים באופן בלתי מתפשר וכן מלווים בביטוח ובתנאים שהופכים את השירות למושלם ובכלל זה הובלה ואחסנה, מכירת ציוד אריזה, אריזה ואחסנה ועוד.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ והצעת מחיר משתלמת במיוחד בחינם ובלי סיכון.

Call Now Button דילוג לתוכן