אחסנת ציוד וחפצים

אחסון ציוד מכל סוג לכל פרק זמן

✔️ יחידות אחסון אישיות או מחסן משותף לפי בחירה.

✔️ אחסנת ציוד אישי, עסקי או ביתי.

✔️ שימוש חופשי ביחידת האחסון ברוב שעות היממה.

✔️ השירות כולל ביטוח וכל התנאים הדרושים לאחסון בטוח.

✔️ חניה נוחה בחינם.

✔️ גמישות מרבית ומחירים נוחים.

חייגו עכשיו 077-4706-223 להצעת מחיר או שלחו אלינו הודעה

אחסנת ציוד

חברת ״תיבת נח״ מתמחה בשירותי אחסנת ציוד וחפצים

מחפשים מקום בטוח לאחסון ציוד ? לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם שמשלב ביטחון מרבי, נוחות מקסימלית ומחיר משתלם במיוחד!

חברת ״תיבת נח״ היא החברה הוותיקה בישראל לשירותי אחסנה לפרטיים ולעסקים. אנו מנהלים אלפי מטרים של שטחי אחסנה במספר מיקומים ומאפשרים לכם לאחסן ציוד וחפצים במקום בטוח, נוח ובמחיר הוגן.

באפשרותכם לאחסן ציוד במחסן משותף על גבי משטח במחיר זול או לחילופין להשכיר יחידת אחסון פרטית שבה רק לכם יש גישה לציוד ואפשרות להשתמש ביחידה על בסיס שוטף. במילים אחרות, תוכלו להשתמש ביחידת האחסון כבמחסן פרטי משלכם, ולהכניס או להוציא ממנו חפצים ודברים אחרים ככל שנדרש.

כל השירותים מלווים בביטוח איכותי ובאפשרות לשירותים נוספים כמו הובלה, הפצה, שירותי אריזה, מכירת חומרי אריזה לכל צורך במחירים סיטונאים ועוד.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

אחסון ציוד

מי זקוק לשירותי אחסנת ציוד

שירותי אחסנת ציוד וחפצים מתאימים לכל מי שזקוק למקום בטוח ומסודר שבו ניתן לאחסן חפצים שלא נמצא להם מקום.

בין לקוחותינו נמנים כאלה מהמגזר הפרטי שצריכים מקום לאחסון תכולת דירה או לצורך אחסנת רהיטים בעוד שיש לקוחות עסקיים רבים שצריכים לאחסן משרדים, ציוד שקשור בעסק או בשירותים שהם מספקים או לצורך אחסון סחורה.

שלל המצבים שבהם יש צורך במקום נוסף לאחסנת דברים וחפצים מאוד רחב וככלל, כל עוד מדובר באחסון דברים וחפצים שאין עליהם איסור או הגבלה, ניתן להשתמש באחד מהשירותים שאנו מציעים ללקוחותינו ובכלל זה יחידת אחסון אישית שמתפקדת ממש כמו מחסן פרטי או אחסנה במשטח בשטח משותף עם לקוחות נוספים.

הן היחידות והן השטחים המשותפים לאחסנה, מצויים במתחמים מסודרים ומורשים עם כל מה שצריך כדי לאחסן ציוד וחפצים באופן בטוח.

חברתנו היא הוותיקה בתחום ואנו עובדים לפי התקנים המחמירים ביותר, מספקים לכם ביטוח, ליווי אישי וביטחון מלא.

אחסנת חפצים

אחסנת חפצים וציוד ביחידות פרטיות או משותפות

ניתן לאחסן ציוד הן ביחידות פרטיות שמהוות מעיין מחסן פרטי או בשטחי אחסנה משותפים שמתאפיינים במחירים זולים יותר אך אינם גמישים כמו יחידה פרטית. לאור זאת המחסן המשותף אינו מתאים למי שצריך להגיע ולהשתמש בציוד ובחפצים על בסיס שוטף.

אחסון ציוד ביחידות פרטיות

אחסון ציוד ביחידות פרטיות היא הדרך הטובה ביותר לספק לכם את הנוחות והפרטיות המקסימליים, וסביר להניח שזה בדיוק מה שעולה בדעתכם כשאתם מחפשים מקום בטוח לאחסנת ציוד.

במסגרת השירות אתם שוכרים יחידה פרטית ומופרדת עם מפתח אישי שבה ניתן לאחסן את הציוד והחפצים שאתם צריכים.

חשוב לציין שהיחידה משמשת למעשה כמחסן פרטי ויכולה להגיע בנפחים שונים בהתאם לכמות הציוד שאתם מעוניינים לאחסן, כך שאם יש לכם מעט ציוד תוכלו לשכור יחידה קטנה וזולה בעוד שאם אתם צריכים לאחסן כמות גדולה של ציוד תוכלו לשכור יחידה גדולה יותר.

מעבר לכך ברור שכשרוצים לאחסן ציוד צריך לחשוב על התנאים שבמסגרתם ניתן השירות. בסופו של דבר המטרה שלכם ושלנו היא לספק לכם מקום שבו תוכלו לשמור על הציוד בראש שקט ולא לדאוג שמא יקרה להם נזק כלשהו.

לכן חשוב במיוחד לאחסן ציוד ביחידות שעומדות בתקנים וכשכל השירות עטוף בתנאים שהופכים אותו לנוח וכדאי. בין התנאים הללו אפשר למנות את הבאים:

  1. גישה חופשית אל יחידת האחסון ואל הציוד שלכם ברוב שעות היממה.
  2. אבטחה מלאה שכוללת שמירה, מערכות אזעקה וצילום במעגל סגור.
  3. ביטוח תכולה שמבטיח לכם פיצוי בכל מקרה של נזק.
  4. רישיונות עסק ועבודה במסגרת החוק כך שלא תקבלו טלפון שאומר לכם להוציא את הציוד מפני שהמקום קיבל צו סגירה.
  5. עמידה בתקנים כשאחד החשובים הוא הימצאות מערכות לכיבוי שריפות.
  6. שירותים מקיפים כמו הובלה ואחסנה, אריזה, שיווק חומרי אריזה מכל הסוגים.
  7. ייעוץ אישי והתאמה של היחידה לציוד שלכם.

חברת ״תיבת נח״ עומדת בכל התנאים האלה והרבה מעבר לכך. אצלנו תוכלו לשכור יחידה פרטית לאחסון ציוד בראש שקט, בנוחות מרבית ובמחיר המשתלם ביותר.

אחסון ציוד במחסנים משותפים

שטח אחסון משותף הוא פתרון מעולה לאחסנת ציוד שיכול להוזיל את ההוצאות באופן משמעותי. במסגרת השירות ניתן לאחסן ציוד על גבי משטחים בחלל אחסנה מוגן ומאחר שלא מדובר ביחידה, ניתן לאחסן גם כמויות גדולות של ציוד.

מחסן משותף שכזה מאפשר לכם לחסוך בעלויות החודשיות ועדיין ליהנות מפתרון איכותי וזאת במידה שאינכם זקוקים לגישה אל החפצים ויכולים להשאיר אותם באחסנה עד ליום שבו תחליטו להוציא אותם.

באופן כללי אנו ממליצים על שימוש ביחידות פרטיות למעט מקרים שבהם צריך לאחסן לטווח ארוך ואין צורך בגישה בתדירות גבוהה אל הציוד.

אחסון דברים לטווח ארוך או קצר

גמישות והתאמה לצרכים שלכם הם שם המשחק. אצלנו אינכם צריכים לשלם על מחסן גדול ויקר שלא לצורך או יחידה פרטית שאינה תואמת את הדרישה שלכם.

אנו נתפור לכם את היחידה או המחסן הטובים ביותר שישלבו נוחות, גמישות ושיספקו לכם את הביטחון והנוחות המרביים בלי לבזבז כסף.

באפשרותכם לאחסן ציוד לכל פרק זמן ובכלל זה לטווח קצר של מספר ימים או שבועות ועד לאחסון ציוד לטווח ארוך של חודשים ואפילו שנים.

כמה עולה אחסון ציוד וחפצים

המחיר של אחסון ציוד נקבע לפי כמות, גודל, נפח האחסון הנדרש וכן פרק הזמן. כמו כן צריך לזכור שיחידות אישיות עולות מעט יותר בעוד שאחסנה על משטח במחסן משותף יעלה לכם פחות.

המחירים נקבעים לפי קוב או לפי מספר משטחים כשהמחיר ההתחלתי של כל קוב עומד על 38 ש״ח ברכישת יחידה של מספר קובים מינימליים.

מומלץ לקחת בחשבון עלויות נוספות של שירותים שאתם עשויים להזדקק להם ובכלל זה חומרי אריזה, שירותי הובלה, אריזה וכיוצא בזה.

כל השירותים האלה ניתנים על ידינו באופן ישיר כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות מעולה במסגרת מחירים ישירים. ניתן לצפות במחירי השכרת מחסנים כדי לקבל אומדן על העלויות הצפויות.

אחסנת ציוד במרכז הארץ

אחד הפרמטרים החשובים בבחירת מקום לאחסון ציוד הוא הקרבה של המחסן אליכם.

אנו מציעים לכם לאחסן את הציוד באזור המרכז במתחמים מותאמים שעומדים בקריטריונים הגבוהים ביותר.

אצלנו תוכלו לשכור מחסן במרכז או יחידה פרטית לאחסנת ציוד או תכולת דירה. הין אזורי השירות שלנו ניתן למנות את ראשון לציון, חולון ורחובות.

כל מתחמי האחסנה שלנו תוכננו בקפידה מתוך מטרה לספק לכם את השירות המקצועי והנוח ביותר.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ והצעת מחיר משתלמת במיוחד בחינם ובלי סיכון.