אחסנה בבאר יעקב

שירותי אחסנה בבאר יעקב עם החברה הוותיקה בישראל שנותנת לכם הרבה יותר ומבטיחה 100% שביעות רצון.

מתקני אחסנה מתקדמים במיקומים נוחים וגישה במרבית שעות היממה בשילוב ביטוח, שלל שירותים מקיפים ושירות מעולה, מביאים לכם את חבילת האחסנה הכי טובה שאפשר לבקש לבית או לעסק.

התקשרו עכשיו לייעוץ והצעת מחיר חינם ובלי התחייבות.

שירותי אחסנה

מי צריך שירותי אחסנה בבאר יעקב?

שירותי אחסנה פונים לשני מגזרים שונים האחד הוא המגזר הפרטי והשני הוא המגזר העסקי.

באופן טבעי, על שירותי האחסנה להיות מותאמים לצורך של הפונה מהסיבה שמה שמתאים לבעל דירה שמחפש מקום לאחסן בו את הרהיטים לתקופה כלשהי, לא יתאים לבעל עסק שצריך להוציא ולהכניס ציוד וסחורה מהמחסן, לנהל את המלאי ולהגיע לעתים תכופות על מנת להוציא משלוחים ולבצע פעולות אחרות.

לאור זאת חשוב לוודא שהחברה שמאחסנת עבורכם, אכן עושה את זה בתנאים מתאימים שיתנו מענה הולם לצורך שלכם.

כפי שהרחבנו, הצרכנים העיקריים שצריכים לאחסן תכולה, סחורה או כל דבר אחר הם בדרך כלל אנשים שעוברים דירה או שמסיבה אחרת צריכים לאחסן את התכולה לפרק זמן משתנה וכן בעלי עסקים שצריכים מחסנים.

מעבר לכך, שירותי אחסנה בבאר יעקב באים לתת פתרון מהיר וגמיש לשלל מקרים אחרים כמו אחסון משרדים, ציוד או כל דבר אחר שעולה בדעתכם ואין לכם מקום עבורו (כל עוד הפריט או הפריטים עומדים בדרישות מתחם האחסנה ואינם מהווים סכנה לתכולה של שאר הלקוחות).

איך לבחור מתחם אחסנה בבאר יעקב?

יש הרבה חברות שישמחו לאחסן עבורכם כמעט כל דבר אך לפני שרצים ובוחרים בשם הראשון שעולה או בהצעה הכי זולה (שכפי שנראה, יכולה להתברר כיקרה למדי), חשוב להבין תחילה שלא כל מתחמי האחסנה בבאר יעקב והסביבה זהים ולעתים קרובות, חלקם עשויים שלא להתאים לצרכים שלכם.

שיטת האחסנה

כפי שכתבנו בהרחבה במדריך השכרת המחסנים בבאר יעקב, יש 3 שיטות אחסנה מקובלות. 1. יחידות פרטיות 2.מחסנים משותפים 3. מכולות.

בעוד שהיחידות נחשבות ליקרות, הן גם מביאות כמה יתרונות שיכולות להפוך אותן למתאימות ביותר ובכלל זה גישה חופשית והיכולת להשתמש במחסן באופן פרטי, להוציא או להכניס כל דבר כל עוד יש מקום ולעשות בו שימוש חופשי בלי כמעט בלי הגבלה.

המחסנים לעומת זאת מתאימים לאחסון ארוך טווח והמכולות הזולות מגבילות אתכם באופן משמעותי מפני שהן מתאימות לאחסנה של פריטים מאוד ממוקדים ולפרק זמן מוגדר בכדי להימנע מנזק לתכולה המאוחסנת.

התנאים במקום

צמד המילים משקף מגוון תנאים שאתם צריכים לבדוק ושעליהם פרטנו בהרחבה במדריכים שפרסמנו באתר ושבהחלט מומלץ לקרוא אותם לפני שבוחרים במקום אחסנה כזה או אחר מכיוון שהם יכולים לסייע לכם לבחור את המקום המתאים ביותר ואף לחסוך סכומי כסף משמעותיים.

אפשר לומר בקצרה שהתנאים במקום מתייחסים לניקיון, גישה, הדברה שצריכה להיעשות בתדירות קבועה, גישה, אוורור, הגנה מפני פגעי מזג האוויר וכיוצא בזה.

אבטחה

מקום אחסנה חייב להיות בטוח ומאובטח באמצעות מוקד שמירה, מצלמות אבטחה, אזעקות, מערכות התראה וכמובן שהמתחם חייב להיות במבנה מוגן עם גדרות וכל מה שצריך כדי להבטיח שלאף אחד מלבדכם לא תהיה גישה אל הפריטים שאתם מאחסנים.

ביטוח

ביטוח תכולה הוא דבר בסיסי שצריך לבדוק ולהבין לעומקו. בעוד שיש לא מעט חאפרים שאין להם ביטוח אפקטיבי, יש חברות עם ביטוח בכיסויים שונים.

חשוב לצפות בפוליסה ולוודא שהיא מתאימה לכם.

שירותי הובלה

למעט מקרים שאתם מייצגים חברה עם רכבים מסחריים וסבלים, בדרך כלל אחסנה צריכה להיות מלווה גם בהובלה.

מומלץ לוודא שבחברת האחסנה מציעים גם שירותי הובלה כשהעדיפות היא לשירותים ישירים – משמע שהן שירותי ההובלה והאחסנה ינתנו ויהיו באחריות אותה החברה.

באופן הזה לא תיזרקו בין אחד לשני ותוכלו לעתים לחסוך את עלויות התיווך והתגמול שנהוגות בענף.

רישיון עסק

כל מתחם אחסנה חייב לפעול תחת רישיונות והיתרים של הרשות המקומית ושל מכבי האש. וודאו שגם במתחם שבו אתם בוחרים יש את ההיתרים האלה.

מחיר שירות אחסנה בבאר יעקב

המחיר של אחסנה בבאר יעקב נקבעת לפי משך הזמן והכמות שנמדדת ביחידות קוב (שמיוצג במטר רוחב, אורך וגובה).

כמו כן חשוב להתייחס לסעיפים שסקרנו קודם לכן על מנת לוודא שכל הצעות המחיר עומדות בסטנדרט שמתאים לכם ושאין הצעות מחיר שרק נראות זולות אך כשצוללים פנימה מגלים שהן ממש לא כאלה.

בחברת ‘תיבת נח’ מציעים לכם שירותי אחסנה בבאר יעקב בסטנדרט גבוה במיוחד של שירות, איכות ומחיר משתלם.

התקשרו אלינו על מנת שנוכל לשמוע על הצורך שלכם ולהתאים את פתרון האחסון הטוב ביותר במחיר המשתלם.

למה לבחור בחברת ‘תיבת נח’ לאחסנה בבאר יעקב

שירות אחסנה הוא לא עניין של מה בכך וכדי לבחור במתאים ביותר, אתם צריכים חברה עם קבלות שמתמחה באחסון ואחזקת מחסנים.

בחברת ‘תיבת נח’ מביאים לכם שלל יתרונות שהופכים את הבחירה בנו לכדאית במיוחד.

  1. וותק – אנו מהחברות הוותיקות בישראל ועוסקים באחסנה כבר יותר משני עשורים.
  2. רישיונות – אנו עובדים עם הרישיונות וההיתרים הדרושים לפי החוק.
  3. מתחמי אחסנה שמתוחזקים ברמה גבוהה.
  4. מיקומים נוחים.
  5. שירותי הובלה במקום.
  6. מחירים משתלמים במיוחד.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ והצעת מחיר מפתיעה.

שירותים נוספים בבאר יעקב

שירותהסבר
אחסון תכולת דירה בבאר יעקבאחסון דירות בבאר יעקב לכל פרק זמן בתנאים מקסימליים ומחיר הוגן.
מחסנים להשכרה בבאר יעקבמחסנים להשכרה בבאר יעקב והסביבה במחירים מפתיעים. שירות מעולה הכולל ביטוח, רישיונות, חומרי אריזה, אפשרות להובלה ועוד.
הובלה ואחסנה בבאר יעקבשירותי הובלה ואחסנה בבאר יעקב עם חברת ‘תיבת נח’ מאפשרים לכם לקבל יותר ולשלם פחות. אל תתפשרו על איכות ההובלה או האחסנה.