מחסנים להשכרה בבת ים

מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה בבת ים במחירים משתלמים ובתנאים מעולים.

חברת ‘תיבת נח’ מתמחה במחסנים להשכרה למגזר הפרטי והעסקי כבר למעלה מ-20 שנים ומסייעת לכל אחד למצוא מחסן להשכרה שתואם את הצרכים והציפיות שלו במקצועיות גבוהה ובמחירים הוגנים.

כשאתם שוכרים מחסן בבת ים, אתם נהנים ממקצועיות ושירות שיעזרו לכם להתנהל באופן הרבה יותר נוח, יעיל ומשתלם.

ב’תיבת נח’ אתם מקבלים הרבה יותר ובכלל זה:

  • חניה חינם ללקוחות החברה.
  • גישה נוחה למובילים.
  • מחסנים פרטיים שמאפשרים לכם להוציא ולהכניס סחורה וציוד באופן חופשי.
  • ביטוח כלול במחיר.
  • חבילת שירותים מקצועית כמו הובלה ואריזה.

ועוד יתרונות שיספקו לכם חווית שירות מושלמת ויאפשרו לכם להשכיר מחסנים בבת ים בכל גודל ולכל תקופה, בראש שקט ובמחירים המשתלמים.

התקשרו אלינו לייעוץ חינמי והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

מי צריך מחסנים להשכרה בבת ים?

ישנם שני קהלים מרכזיים שמשכירים מחסנים בבת ים. הסוג הראשון הוא הקהל העסקי שזקוק למחסנים על מנת לאחסן סחורה  ואילו הסוג השני הוא קהל פרטי שצריך מחסנים כדי לאחסן תכולת דירה.

בעוד שעל הצרכן הפרטי כבר כתבנו בהרחבה בשירותי אחסון תכולת דירה בבת ים, נקדיש את ההסבר הבא בעיקר לבעלי עסקים שצריכים מחסנים מתאימים לאחסן בהם מלאי או כל דבר אחר.

בין בעלי העסקים והיזמים שמשכירים מחסנים ניתן למנות מגוון רחב של סוגים – החל מסוחרים שמוכרים מוצרים באתרי אינטרנט כמו אמזון ואיביי וזקוקים למחסן כדי לאחסן בו את המלאי ומשם לשווק אותו באמצעות הדואר, ועד לחברות שצריכות מחסנים נוספים לאחסון סחורה אם כמענה למצוקת מקום או כפתרון למשלוחים באזור בת ים.

מה צריך לדעת על מחסנים להשכרה בבת ים

השכרת מחסנים זה לא עניין של מה בכך ובעוד שרבים רואים בדמיונם את המחסן בבניין המגורים שלהם כדבר מייצג, במציאות אין קשר בין שירותי מחסנים להשכרה לבין התמונה שמצטיירת בראש.

מחסנים להשכרה חייבים להיות מלווים בסטנדרט גבוה של תחזוקה ומקצועיות ולספק ללקוח שירותים מקיפים לאחסון סחורה או מלאי באופן בטוח ויעיל.

השכרת מחסנים
מחסן להשכרה בחברת ‘תיבת נח’

סוגי מחסנים נפוצים בבת ים

ישנם שני סוגי מחסנים נפוצים בבת ים. הסוג הראשון הוא מחסנים משותפים שמורכבים מחלל מרכזי גדול ושבו מאוחסנת סחורה של ספקים וחברות שונות.

זוהי שיטה זולה באופן יחסי שיכולה להתאים לאחסנה לטווח ארוך מאוד שבה כמעט ולא צריך לגשת אל הסחורה.

כמו כן חשוב לקחת בחשבון שבמחסן משותף, כל הכנסה של סחורה חדשה או הוצאת פריטים, צריכה להיות מתואמת עם חברת האחסנה ולעתים גם עשויה להיות מלווה בתשלום.

השיטה השנייה היא מחסנים פרטיים. מדובר בשיטה הרבה יותר מומלצת מפני שבמסגרתה, מקבל הסוחר גישה חופשית ובטוחה אל מחסן משלו שנמצא במתחם אחסנה גדול ומוגן.

באופן הזה, הסחורה מאוחסנת בנפרד משאר הלקוחות ולשוכר יש אפשרות להגיע אל המחסן בזמן שנוח לו ולנהל את המלאי שבו באופן עצמאי.

זוהי שיטה מעולה שמתאימה במיוחד לסוחרים שצריכים לגשת אל המחסן מעת לעת כדי לאחסן בו פריטים חדשים או כדי להוציא מוצרים למכירה וכן לחברות שצריכות מחסן לאחסון של מלאי.

ב’תיבת נח’ מציעים לכם מגוון אפשרויות אחסון כשהשיטה המקובלת באזור בת ים היא השכרת מחסנים אישיים בנפח שמותאם לצורך שלכם באופן מושלם.

כללים לבחירת מחסן בבת ים

יש כמה כללים שיכולים לעזור לכם להבחין בין שירות מקצועי ואיכותי לבין כזה שצריך להדליק כמה נורות ושיכול בהמשך לגרום לכם לנזקים כספיים.

תנאי אחסון נאותים – הכוונה היא לתנאים שמתאימים לסחורה שאתם מאחסנים. בדרך כלל מדובר במחסן מוצל ומוגן מפגעי מזג האוויר עם אוורור מספק.

רישיונות – כל חברה שמציעה מחסנים להשכרה חייבת רישיון עסק מתאים מטעם עיריית בת ים וכן אישור ממכבי האש.

ביטוח – השירות צריך להיות מלווה בביטוח כחלק מהשירות. בדקו את הכיסוי הביטוחי וודאו שהוא תואם את הציפיות והתכולה שלכם. במידת הצורך הגדילו אותו.

שמירה ואבטחה – כל מחסן חייב להיות מאובטח באופן מקסימלי ובכלל זה מעטפת חיצונית של גדרות וחומות, מערכות אבטחה, מצלמות וכמובן מוקד שמירה.

חניה חופשית – אתם לא צריכים להתחיל ולחפש חניה ברחובות בת ים בכל פעם שאתם מגיעים אל המחסן. וודאו שבמקום יש חניה חופשית עבור הלקוחות.

מיקום – כדאי להשכיר מחסן שנמצא במיקום מרכזי ונוח.

גישה נוחה – הכוונה היא לגישה עבור המובילים או מי שמאחסן את המלאי. יש לבדוק שהמעברים והכניסה מתאימים להעברת הסחורה והפריטים באופן נוח – בעיקר כאשר מדובר בפריטים גדולים כמו רהיטים או מוצרי חשמל.

תנאי אחזקה – תנאי אחזקה טובים הם עוד תנאי חיוני לפני שבוחרים במחסן המתאים. בין הדברים שצריך לבחון ניתן למנות את ניקיון המקום, האוורור שלו והדברה על בסיס חודשי.

שירותי הובלה – אם יש לכם דרך להעביר את הפריטים אל המחסן, הסעיף הזה פחות מדבר אליכם אך אם אתם זקוקים לשירותי הובלה, חשוב שבמקום יהיו שירותי הובלה ואחסנה משולבים שמנוהלים על ידי אותה החברה. באופן הזה יהיה לכם קל יותר להתנהל וניתן יהיה להוזיל את המחיר.

אנו מציעים שירותי הובלה ואחסנה בבת ים שיהפכו את החוויה שלכם להרבה יותר נוחה, יעילה וזולה.

בנוסף, חברתנו עומדת בכל התנאים שהוזכרו ואף מעבר לכך – מה שמאפשר לכם להשכיר מחסנים איכותיים ומתאימים בראש שקט ובמחירים אטרקטיביים.

מחיר מחסן להשכרה בבת ים

המחיר של מחסן להשכרה בבת ים נקבע על פי הנפח שלו ומשך האחסון. בחברתנו ניתן להשכיר מחסן בבת ים שמותאם בדיוק לצורך שלכם, באופן מהיר ובמחירים האטרקטיביים שקיימים. התקשרו אלינו או שלחו הודעה להצעת מחיר וייעוץ חינמי.

שירותים נוספים בבת ים

שירותהסבר
הובלה ואחסנה בבת יםהובלה ואחסנה בבת ים במחירים זולים ושירות מעולה שמבטיח לכם 100% שביעות רצון!
אחסון תכולת דירה בבת יםמחסנים להשכרה בבת ים במחירים משתלמים ובתנאים מעולים.
שירותי אחסנה בבת יםאחסנה בבת ים במתקנים מתקדמים ושירות מעולה לא צריכה להיות יקרה! בחברת ‘תיבת נח’ המתמחה בשירותי אחסנה במסגרתם תוכלו למצוא מגוון איכותי במיוחד של מחסנים מכל הסוגים.