מחסנים להשכרה בחולון

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

מחסנים להשכרה

בעלי עסק בחולון, זקוקים למקום בו תוכלו לאחסן ציוד מקצועי או חפצים אישיים?

זה הזמן להתחיל לחשוב על מחסן להשכרה לצורך אחסון בתנאים טובים. כעת עולה השאלה, האם לבחור במבנה להשכרה לצורך אחסון או לחפש מחסנים להשכרה בחולון לצורך כך.

בזמן שמחירי הנדל"ן מטפסים למעלה ודמי השכירות רק הופכים יקרים יותר, די ברור מדוע משתלם לחפש מחסנים להשכרה בחולון אצל חברות שיש להן מתחמים לאחסון חפצים, פרטיים ומקצועיים. אך מאחר ויש לא מעט אנשים שעדיין מתלבטים בשאלה, אנחנו נסביר מדוע עדיף להשתמש בשירות זה.

תחילה נציג את היתרונות של חיפוש אחר מחסנים להשכרה דווקא בחולון ולאחר מכן נענה על השאלה , מדוע עדיף להשתמש במחסנים של חברות אחסון ולא לשכור מבנה לצורך זה.

מדוע מומלץ לשכור מחסנים בחולון

במידה ואתם עובדים או גרים באזור חולון והסביבה הקרובה (חולון, ראשון לציון, אזור, בת ים, תל אביב ויישובי הסביבה), אתם תגלו שעדיף לכם הן מבחינה כלכלית והן מבחינה תפעולית לשכור מחסנים בחולון. תוכלו למצוא את היתרונות ב-3 הנקודות הבאות:

  • חולון מאוד קרובה לעורקי תחבורה מרכזיים, והדרכים בעיר הן פתוחות במרבית השעות ביממה. זה מקל על תהליך הניידות וחוסך לכם זמן.
  • חולון היא עיר עסקים מובילה במרכז הארץ שמכילה את כל מה שאנחנו צריכים בסביבה עסקית. גם אם רק המחסן שלנו בעיר, עדיין טוב שכל מה שאנחנו צריכים בתור עסק יהיה קרוב ליד המחסן.
  • ביחס למה שהעיר מעניקה ובוודאי ביחס למחירים במקומות אחרים, דוגמא תל אביב, הרי שהמחירים הם נמוכים ולכן אנחנו יכולים לחסוך בהוצאות.

מדוע משתלם לשכור מחסן מחברה בעלת מתחמי אחסון

השאלה הגדולה היא, מדוע משתלם לפנות לחברה שמציעה מחסנים להשכרה כחלק ממתחמי אחסון ולא לשכור מבנה מסוים באופן פרטי. התשובות לשאלה הן די ברורות.

ראשית, מבחינת עלויות זה הרבה יותר משתלם. כשאנחנו שוכרים מבנה ומחליטים להפוך אותו למחסן, אז מלבד השכירות על המבנה, אנחנו צריכים לשלם גם ארנונה ומסים אחרים, כמו כן אנחנו צריכים לוודא שהוא עומד בכל התקנים בשביל לשמש כמחסן. זאת בזמן שאם נשכור מחסן מחברת אחסון, אנחנו נשלם לה רק על המחסן, ולא נצטרך לשלם את שאר ההוצאות. החברה דואגת שהמחסן יעמוד בתנאי האישורים הנדרשים.

שנית, המחסן מגיע עם אבטחה אופטימאלית וצמודה במשך 24 שעות ביממה, אנחנו לא צריכים לדאוג לשום דבר בנושא זה. לעומת זאת, אם נשכור מבנה, נצטרך להתקין אמצעי אבטחה, הן בשביל השקט הנפשי שלנו והן בשביל לעמוד בתנאי חברת הביטוח.

לשירותכם, סניף מחסנים בראשון לציון ובקרוב גם ברחובות.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!


דילוג לתוכן