מחסנים להשכרה בראשון לציון

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

מחסנים להשכרה

מחסנים מרווחים להשכרה בראשון לציון לאחסון תכולת דירה, סחורות שונות, וציוד.

חברת תיבת נח אחסנה מספקת לכם שירותי אחסון לטווחי זמן שונים, בעוד אתם זוכים לאחריות מלאה על החפצים, ואבטחה צמודה!

ראשון לציון נחשבת לאחת הערים המרכזיות בארץ, ומהווה צומת דרכים חשובה לערים: ירושלים, תל אביב, מודיעין, לוד ועוד. ניתן להגיע לראשון לציון בקלות מכל ערי המרכז, הן בנתיבי תחבורה מרכזיים, הן דרך איילון דרום והן בכביש 4 או ברכבת. זאת ככל הנראה הסיבה שצעירים רבים עוברים לגור בראשון לציון בשנים האחרונות, והפיתוח הכלכלי מרקיע שחקים עם הקמת מרכזי מסחר, תעשיה, רשתות וחנויות מובילות. מדוע אנו מספרים לכם את כל זה?

אחסנה משתלמת וזולה

כאן בדיוק אנו מגיעים לנקודה בה מחסנים להשכרה בראשון לציון משתלמים עבורכם. מאחר ומדובר בעיר המתפתחת כל הזמן, היא זוכה לתקציבים רבים ולפיתוח נתיבי תחבורה מגוונים. כל אלו, מוזילים ומקלים עבורכם את תהליכי ההובלה והאחסון. בניגוד לאחסנת חפצים בערים מרכזיות באזור המרכז כמו רמת גן או תל אביב, נהנים תושבי ראשון לציון מכניסה ויציאה נוחה מבחינה תחבורתית, מה שחוסך באופן משמעותי את עלויות הדלק.

עכשיו תוכלו לחשוב לבד מה עדיף לכם – האם לחפש מחסנים להשכרה בראשון לציון, עיר שקל מאוד לצאת ולהיכנס אליה, או לחפש בתל אביב ורמת גן, ולהיתקע בפקקי תנועה או בניסיונות למצוא חניה במשך שעות… (אתם הרי יודעים איך זה עובד שם)

כאן המקום להדגיש שחברות רבות שהחזיקו מחסנים בערים הגדולות, דוגמת רמת גן או תל אביב, בדקו האם זה משתלם להם, וחלקן העדיפו להשכיר באזורים אחרים דוגמת לוד, רחובות וכדומה. הסיבות לשכור מחסנים באזורים אחרים מבוססות בעיקר על השיקול הכלכלי, שכן אחזקת מחסנים באזור המרכז יקרה יותר ולעיתים לא משתלמת מבחינה תחבורתית. זו ממש חוסר יעילות לאפשר למשאית ההובלה להיכנס לתל אביב או לרמת גן בשעות הבוקר, לכלות את הזמן על חיפוש החניה, כשיש דרכים יעילות ופשוטות פי כמה.

זו הנקודה לומר שחברת תיבת נח פעילה בענף השכרת המחסנים כבר למעלה מעשרים שנה, במהלכן הפכה את נושא התפעול והשירות לאמנות. לחברה מחסנים להשכרה לכל מטרה בפריסה של מספר סניפים ובשטח כולל של אלפי מטרים. כל המחסנים ברמה גבוהה מאוד ומצויים במתחמים מקורים ומוגנים.

מה אנחנו עושים עבור הלקוחות שלנו?

כאמור, התחום של אחסון דירות וחפצים באזור מרכז הוא תחום בעייתי למדי, היות ומחירי השכירויות מרקיעים שחקים, שלא לדבר על תשלום הארנונה באזור המרכז, ועל מחסן פשוט להשכרה נדרש תושב אזור המרכז לשלם פי 2 (!). (שלא לדבר על ההגעה למחסן שמייקרת מאוד את עלות ההובלה והאחסון)

למעשה, שכירת מחסן פרטי בערי המרכז, אף אם הוא נצרך ביותר אינו אקט חכם, כשיש אפשרות לקבל מחסנים בכל גודל שנרצה בראשון לציון עם חניה מסודרת.

במקום לדבר באוויר, נספר לכם מה אנחנו עושים עבור הלקוחות שלנו, כבר מעל לשני עשורים:

  • אחסון חפצים לתקופות ארוכות או קצרות – אתם מקבלים אחריות מלאה על התכולה, ויכולים לקפוץ לבקר בכל שעה
  • אחסון במקום נוח במרכז הארץ – המחסנים שלנו ממוקמים במקום נוח מאוד להגעה מבחינה תחבורתית: באזור התעשיה ברמת אליהו בראשון, ממש על כביש 4.
  • מחסני בטון באיכות גבוהה – מחסנים איכותיים עם גג בטון המספקים בידוד החפצים האישיים שלכם מהחום
  • ייעוץ צמוד – מהרגע שהגעתם להניח את החפצים שלכם במתחם, אתם מקבלים ייעוץ צמוד ומענה לכל שאלותיכם.

 ובשורה התחתונה – הלקוחות שלנו נהנים משקט נפשי, חסכון בכסף ובזמן.
הם הולכים לישון בידיעה ברורה שהחפצים שלהם שוכבים במקום מרוכז, כשקיבלו את התמורה הטובה ביותר לכספם.

 

דילוג לתוכן