מחסנים להשכרה במרכז

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

מחסנים להשכרה

בשנים האחרונות חל גידול עצום במספר המשתמשים ביחידות אחסון במחסנים ברחבי הארץ ובפרט במרכז. הגידול חל כתוצאה משינויים מסגנון החיים ואיכותם. יותר ישראלים נדרשים לשכור יחידות אחסון לטווחי זמן שונים, החל מימים וכלה בחודשים ואף למעלה מכך. כפי שנראה מיד, עבור רבים מדובר בפתרון הטוב, הזול והנגיש ביותר לאחסון לטווח הקצר והארוך.

מחסנים להשכרה - תיבת נח
מחסנים להשכרה במרכז הארץ – תיבת נח

הרעיון של מחסנים להשכרה במרכז הארץ או בכל מקום אחר הוא מאוד פשוט. אנחנו שוכרים מחסן בגודל מסוים, המחסן נמצא בתוך מתחם של מחסנים עם אבטחה, הן של חברת שמירה והן אבטחה הכוללת אזעקות, מצלמות, גלאים ועוד. אנחנו יכולים לאחסן במקום כל מה שאנחנו רוצים וצריכים, לתקופות משתנות. אנחנו יכולים לשכור מחסן לתקופה של ימים, שבועות וחודשים. בהרבה מקומות דורשים תקופת מינימום ולא מאפשרים אחסון של ימים בודדים, מהסיבה הפשוטה, שזה גורם להם לאבד לקוחות שמבקשים לשכור את המחסן לתקופות יותר ארוכות ולכן זה לא משתלם לכם להשכיר אותו לתקופה מאוד קצרה.

מתי אנשים משתמשים במחסנים להשכרה

מרבית האנשים משתמשים במחסנים להשכרה במרכז, במצבים הבאים:

  • מעבר דירה בפנים הארץ – במקרה שהדירה עדיין לא מוכנה והם צריכים לצאת מהדירה בה הם מתגוררים
  • מעבר לחו"ל – כאשר הם מבצעים רילוקיישן, ויש להם צורך לאחסן את כל החפצים שלהם במקום אחד.
  • שיפוץ דירה – כאשר הם משפצים דירה ואין להם איפה לאחסן את כל הציוד שלהם
  • מסיבות עסקיות – כשהם מחזיקים עסק ביתי או עסק אחר ואין להם איפה לאחסן את המלאי שלהם בצורה נוחה
  • אין מספיק מקום – כשאין להם מקום בבית, בעסק או בסטודיו, אז הם שוכרים מחסן חיצוני בו הם יכולים לאחסן דברים

אחסון חפצים במסגרת של מחסנים להשכרה במרכז (או בכל מקום אחר בארץ), הם דבר מאוד מקובל שהחל למעשה בארה"ב. שם נהוג לשכור מחסן ולאחסן בו דברים. כיום נהוג במקומות רבים, כולל בישראל, לבנות מבנים חדשים, שיש בהם קומה של מחסנים לדיירי המבנה, אך בעבר זה לא היה נפוץ וגם היום לא בכל בניין נוהגים לעשות זאת, לכן רבים המשתמשים במחסנים להשכרה. זה חוסך מקום, זה הרבה יותר נוח, ומאפשר לנו לישון בשקט בידיעה שהחפצים שלנו נמצאים במקום אחד מרוכז, תחת אבטחה צמודה, 24 שעות. אנחנו גם יכולים להיות רגועים שבכל עת שאנחנו רוצים, יש לנו אפשרות להגיע למקום ולבדוק מה המצב של החפצים שלנו, להוציא חפצים קיימים ולהכניס חדשים.

לסיום אנחנו רוצים להמליץ לכם על תיבת נח, מתחם מחסנים בראשון לציון, וסניף חדש של מחסנים בחולון, שם תוכלו לאחסן את החפצים והציוד שלכם לתקופה ארוכה. בתיבת נח תיהנו ממחסנים מאיכות גבוהה, כולל אבטחה צמודה, חללים גדולים ונקיים וכן תוכלו ליהנות מייעוץ צמוד מהרגע הראשון שתגיעו למתחם.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!


Call Now Button דילוג לתוכן