מחסנים להשכרה במרכז

השכרת מחסנים במרכז בנוחות מרבית ובמחירים משתלמים

  • מחסנים בנפחים שונים של החל מ-10 קוב.
  • ניתן להשכיר מחסן לטווח קצר או ארוך.
  • המחסנים מצויים במתחמים מאובטחים ומסודרים עם רישיונות והיתרים.
  • מחסנים לשימוש אישי עם מפתח.

התקשרו לייעוץ חינמי ולקבלת הצעת מחיר משתלמת 077-4706-223

השכרת מחסנים במרכז

למי מתאימים מחסנים במרכז?

מקומות אחסון תמיד היו מבוקשים ונראה שככל שעובר הזמן, הצורך במחסנים ואזורי אחסנה רק הולך ועולה. אין מדובר במגזר ספציפי שצריך את המחסנים לצורך מסויים, אלא במגוון רחב של צרכנים שנעים בין בעלי דירות שצריכים לאחסן את התכולה לפרק זמן קצר ועד לבעלי עסקים שצריכים להשכיר מחסן במרכז באופן קבוע כדי לאחסן בו את הסחורה.

חשוב לציין שהמחסן צריך להיות תואם את הצרכים שלכם כך שאם אתם רק מחפשים מחסן זול במרכז על מנת לאחסן תכולה כלשהי ואינכם מתכננים לגשת אל התכולה מלבד בזמן ההוצאה שלה מן המחסן, תוכלו להשתמש במחסן שיתופי שבו החפצים שלכם נארזים היטב ומונחים על משטח סגור שמאוחסן במחסן גדול ומוגן. לעומת זאת אם אתם צריכים להשתמש במחסן ולהגיע אליו מעת לעת על מנת להוציא או להכניס חפצים או סחורה, אתם צריכים לשכור מחסן אישי שמאפשר לכם (ורק לכם) לאחסן בתוכו את כל מה שאתם צריכים ולהגיע אליו באופן חופשי כדי להשתמש בו.

בחברת ‘תיבת נח’ מציעים לכם מגוון מחסנים להשכרה במרכז הארץ משני הסוגים שהוזכרו כך שההתאמה של המחסן לצורך שלכם תהיה מושלמת ובמסגרת עלויות משתלמות.

מחסנים להשכרה

דגשים להשכרת מחסנים במרכז

השכרת מחסנים במרכז מחייבת התייחסות למספר נקודות שאם לא כן, אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים מחיר יקר על שירות בינוני ותנאים לא נוחים כשבמקרים קיצוניים העניין עלול להוביל לפגיעה בתכולה שבתוך המחסן.

מחפשים מחסן במרכז? לפני שאתם סוגרים, עברו על הנקודות הבאות:

אבטחת המחסנים

אחד הדברים הראשונים שצריך לתת עליהם את הדעת הוא האבטחה של המחסנים. יש לוודא שהמקום מוגן ומאובטח כהלכה עם שומרים או מוקד שמירה ושבמקום מותקנות מצלמות ומערכות אבטחה נוספות.

מעבר לזה צריך להבין שהשכרת מחסן במרכז אצל חברה מקצועית צריך להיות מלווה בביטוח חינמי שאתם צריכים לקבל כחלק מהשירות. חברה שאינה מציעה ביטוח או כזאת שמתנה את הביטוח בתשלום נוסף, פשוט אינה מקצועית.

המחסנים שאנו מציעים לכם נמצאים בתוך מתחמים מאובטחים ומוגנים עם מוקד שמירה 24 שעות ומגוון אמצעי אבטחה כך שאתם יכולים להשכיר את המחסן המושלם בראש שקט.

אישורים והיתרים למחסן

כל מחסן להשכרה חייב להיות בעל אישורים והיתרים משתי סיבות עיקריות. ראשית מחסן בלי היתרים יכול ביום מן הימים להיות מפונה והדבר האחרון שאתם צריכים הוא לקבל טלפון בהפתעה שמצידו השני של הקו מבקשים מכם להגיע כדי לקחת את החפצים שלכם בהקדם.

שנית, חברה שמציעה מחסנים להשכרה עם ביטוח מלא, היא הרבה יותר מקצועית ורצינית ביחס למי שמציע מחסנים בלי ביטוח. הנכונות של חברת האחסנה להציע לכם ביטוח כחלק מהשירות מלמד על התפיסה השירותית והמקצועית שלה.

בחברתנו כל מתחמי האחסנה והמחסנים הם בעלי אישורים והיתרים מכל הגופים הדרושים ובכלל זה רשויות מקומיות ומכבי האש.

מיקום המחסן במרכז

מחסן במרכז זה דבר טוב אבל מאחר שמדובר באזור גדול, צריך לבדוק היכן נמאים המחסנים במרכז.

אנו מציעים לכם מחסנים להשכרה במרכז באזורים מאוד נוחים ובכלל זה מחסנים להשכרה בראשון לציון וכן מחסנים להשכרה בחולון שנמצאים בצירי תנועה מרכזיים שמאפשרים לכם הגעה נוחה ומהירה לכל יעד במרכז הארץ.

נגישות למחסן

נגישות למחסן היא נקודה קריטית שכוללת מספר היבטים.

  1. בדקו מהם תנאי הגישה אל המחסן? האם אתם יכולים לגשת אל המחסן מתי שאתם צריכים או שעליכם לתאם זאת מראש עם מנהלי המתחם?
  2. למי יש גישה אל המחסן שלכם? האם יש לכם מפתח שמבטיח גישה אישית וחופשית?
  3. מהם סידורי החניה במקום? באזור המרכז יש כידוע בעיות חניה רבות וכשאתם שוכרים מחסנים כדאי מאוד שזה יהיה במקום עם חניה חופשית ונוחה.
  4. פתחים ומעברים – בדקו שהמחסנים מתאימים לסוג הפריטים שאתם צריכים לאחסן ובכלל זה וודאו שהמעברים רחבים מספיק ושיש גישה לרכב מסחרי ואפילו משאית.

אנו מציעים לכם מחסנים להשכרה שעומדים בכל הקריטריונים האלה ויותר מכך. כשאתם שוכרים מחסן במרכז, אתם נהנים מגישה נוחה וחניה חופשית וחינמית. כמו כן יש לכם גישה בלעדית ופרטית למחסנים ברוב שעות היממה ואינכם צריכים לתאם את ההגעה או השימוש במחסן עם אף אחד.

שירותים מקיפים

אם אתם שוכרים מחסן, סביר להניח שתזדקקו לשירותים נוספים כמו הובלה ואולי גם חומרי אריזה כמו קרטונים. אם זה המצב, כדאי שתשכרו מחסן בחברה שמציעה לכם את כל השירותים האלה תחת קורת גג אחת.

בחברת תיבת נוח תמצאו מגוון שירותים ובכלל זה חנות לחומרי אריזה (כולל אפשרות לייצור חומרי אריזה וקרטונים לפי דרישה) וכן שירותי הובלה שניתנים על ידי עובדי החברה ולא על ידי חברות חיצוניות.

מחסנים להשכרה במרכז
מחסנים להשכרה במרכז הארץ – תיבת נח

מחפשים מחסן להשכרה במרכז? בחברתנו תוכלו ליהנות ממחסנים נוחים שנמצאים באזורים עם גישה מעולה. כל המחסנים מתוחזקים ברמה הכי מקצועית, אתם מקבלים מפתח וגישה חופשית במשך רוב שעות היממה, נהנים מביטוח מלא וכמובן שיש לכם את האפשרות לבחור את הנפח המתאים לפי הצורך שלכם. התקשרו אלינו לייעוץ חינמי ולהצעת מחיר משתלמת במיוחד.

שירותים נוספים במרכז

שירותהסבר
אחסון תכולת דירה במרכזאחסנת דירות במרכז הארץ ביחידות פרטיות במיקומים נוחים ונגישים.
הובלה ואחסנה במרכזהובלה ואחסנה במרכז עם החברה המובילה בישראל לשירותי אחסון והובלות.
אחסנה במרכזחברתנו מתמחה בשירותי אחסנה במרכז. עם וותק של למעלה מעשרים שנה ומאות לקוחות מרוצים, חברת תיבת נח ביססה את מעמדה כחברה המובילה בישראל לשירותי אחסנה.
הובלות במרכזשירותי הובלה במרכז שמשלבים מקצועיות גבוהה ושירות מעולה.