אחסון סחורה במחסנים

השכרת מחסנים לאחחסון סחורה – נוחות מקסימלית במחיר מינימלי

✔️ אחסון סחורה במחסנים קטנים, בינוניים או ענקיים.

✔️ גישה נוחה, אישית וחופשית במשך רוב שעות היממה.

✔️ השירות מלווה בביטוח.

✔️ אפשרות לשירותי הובלה, הפצה ועוד.

✔️ מחסנים מורשים שעומדים בתקנים.

חייגו 077-4706-223 להצעת מחיר משתלמת במיוחד

אחסון סחורה במחסנים

אחסון סחורה במחסנים מתקדמים בפריסה רחבה ועם שלל יתרונות שרק החברה הוותיקה בישראל להשכרת מחסנים יכולה להעניק לכם והכל במחירים זולים ומשתלמים במיוחד.

  • פריסה רחבה
  • אפשרות למחסנים אישיים (יחידות אחסנה) עם גישה אישית
  • גישה נוחה למשאיות וחנייה חופשית
  • מחסנים לאחסון סחורות שנבנו למטרה הזאת
  • מגוון שירותים משלימים תחת קורת גג אחת – הובלה, אריזה ומכירת חומרי אריזה
  • המחירים הכי משתלמים בישראל – באחריות!

אחסון סחורות – דברים שצריך לדעת

הביקוש להשכרת מחסנים לאחסון סחורה נמצא היום בשיאו ויש לזה כמה סיבות מרכזיות כאשר בבסיסן עומד הצורך במחסנים ייעודיים שמספקים מקום בטוח ונגיש במחיר זול.

אחסון סחורה במיקור חוץ מעניק לבעלי העסקים מגוון יתרונות:

  1. גמישות תפעולית – היכולת לעשות שימוש בשירות אחסון סחורות על פי צורך וכך לחסוך בכסף ואין בעיה להוסיף או להפחית שטח אחסנה בכל זמן נתון.
  2. ניהול מחסנים זאת מומחיות – ובמקום להעסיק צוות אפשר פשוט לבצע מיקור חוץ ולקבל שירות מקצועי מאנשים שמומחים בכך.
  3. פריסה רחבה – אתם לא צריכים להחזיק כמה מרכזים לוגיסטיים ויכולים לחסוך את העלויות על ידי השכרת מחסנים בערים הרלוונטיות ובמחירים הרבה יותר זולים.
  4. פתרון מושלם לרשתות וחברות גדולות אך גם לבעלי עסקים קטנים שעוסקים בייבוא והפצה של מוצרים מחו”ל ואינם יכולים להיכנס להשקעות גבוהות.

יחד עם זאת – בניגוד למחסן הביתי שאותו כולנו מכירים, כשזה מגיע לאחסנה של סחורה יש דברים שאתם חייבים להכיר שאם לא כן, העניין עשוי לעלות לכם בכסף והרבה כאבי ראש.

לא כל חלל מתאים לאחסנה של סחורה וחשוב מאוד שיתקיימו תנאים שיאפשרו שמירה על הסחורה שמאחסנים.

מחסנים לאחסון סחורה

מדוע לבחור בשירותי אחסון סחורה של חברת ‘תיבת נח’?

למעלה מ-20 שנות פעילות בתחום השכרת המחסנים בישראל, הופכים את חברת ‘תיבת נח’ למובילה בתחום. אנו מעניקים שירות למגוון חברות ועסקים בישראל שזקוקים למחסנים מתאימים לאחסנת סחורות מסוגים שונים ובין היתר ניתן למנות חברות מהמובילות במשק הישראלי לצד בעלי עסקים קטנים שזקוקים לפתרון זול ויעיל. כל המחסנים ומתחמי האחסנה שלנו נבנו לשם הצורך הזה ומצויים במבנים מוגנים.

בחירה בחברת ‘תיבת נח’ מאפשרת לכם ליהנות ממגוון יתרונות שרק חברה גדולה בפריסה רחבה יכולה להעניק לכם.

פריסה רחבה

אנו מפעילים מתחמי אחסנה רבים בפריסה רחבה ובמיקומים נוחים במיוחד – בין היתר בתל אביב, ראשון לציון, חולון ורחובות. באפשרותכם לשכור מחסן בכל גודל ולכל פרק זמן שתצטרכו את השירות.

גישה נוחה

כל המחסנים תוכננו במטרה לספק לכם גישה נוחה ויעילה. אנו מבינים שהסחורה שאתם מאחסנים יכולה להיות ארגזים קטנים או רהיטים גדולים ולכן כל המתחמים שלנו נבנו מתוך המטרה לאפשר לכם לאחסן באופן נוח.

אצלנו אתם נהנים מדרכי גישה רחבות, כניסה מסודרת למשאיות גדולות וחנייה חופשית בחינם – אפילו בתל אביב הצפופה.

חשוב לציין שניתן לשכור יחידות אחסנה עם גישה 24X7 שבה אתם מנהלים את המחסן ויכולים לאחסן או להוציא סחורה ככל שתצטרכו.

אבטחה וביטוח

אנו לוקחים את נושא הביטחון באופן המתבקש וכל המחסנים ומתחמי האחסנה מאופיינים בסידורי ביטחון שכוללים מערכות אבטחה מתקדמות לרבות מוקד שמירה אנושית.

מעבר לכך, כל לקוחותינו נהנים מביטוח שניתן להם כחלק מהשירות.

אישורים ורישיונות

ידעתם שכל חברה שמספקת שירותי אחסנה צריכה להחזיק באישורים ורישיונות? מדובר במגוון אישורים שניתנים על ידי העירייה ומכבי האש ושמבטיחים לכם שהמקום עומד בכל הדרישות.

לצערנו, מקומות רבים שמציעים שירותי אחסון סחורה אינם פועלים תחת ההיתרים המתבקשים – דבר שיכול להעיד על מקומות שאינם מתאימים ולעתים אפילו כאלה שעשויים לקבל צו סגירה במועד מוקדם או מאוחר.

בחברת ‘תיבת נח’ כל מתחמי האחסנה של הסחורות מחזיקים ברישיונות הדרושים של הרשויות המקומיות ושל מכבי האש.

שירותים משלימים הכולל הובלה

אנו מעמידים לרשותכם מערך לוגיסטי מתקדם שכולל מגוון שירותים שניתנים על ידינו באופן ישיר ובכלל זה שירותי הובלה ואחסנה, אריזה ואף מכירה של מגוון חומרי אריזה במחירים סיטונאיים.

מחיר אחסון סחורה

המחיר של אחסון סחורה נקבע על פי מספר גורמים כגון סוג הסחורה, המיקום של המחסנים וכמובן הכמות של הסחורה. לא יהיה אמין מצידנו לזרוק מחירים בלי כיסוי לאוויר ולכן אנו ממליצים לכם ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל לשמוע על הצורך שלכם, זמן האחסנה וגודל המחסן ולתפור לכם את חבילת השירות הכי טובה במחיר הזול האפשרי.