המדריך לאחסון תכולת דירה לסטודנטים

אחסון תכולה לסטודנטים

שירותי אחסון תכולת דירה והשכרת מחסנים מהווים את אחד הפתרונות המומלצים למי שאין ברשותו מקום אחסנה מספק עבור חפצים ורהיטים. מדובר בשירות מומלץ במיוחד עבור סטודנטים שנאלצים לעתים לשנות את מקום מגוריהם וזקוקים למקום בטוח שבו יוכלו לאחסן את החפצים או תכולת הדירה לפרק זמן משתנה.

לפניכם המדריך האולטימטיבי לאחסון תכולת דירה לסטודנטים שיאפשר לכם למצוא את המקום המתאים ולשלם פחות עבור האחסנה.

בחברת ״תיבת נח״ מציעים לכם הסטודנטים מגוון פתרונות אחסנה במחירים משתלמים ועם שירות מעולה. כל מתחמי האחסנה שלנו מורשים, מבוטחים ומלווים בכל השירותים שתזדקקו לכם לרבות אריזה והובלה.

מהם שירותי אחסון תכולת דירה?

שירותי אחסון תכולת דירה נועדו לספק פתרון לכל מי שאין בידו את המקום הדרוש כדי לאחסן את תכולת הדירה כולה או מספר פריטים כשלצד אחסון דירה שלמה, מוצעים שירותים מצומצמים יותר של אחסון רהיטים, אחסון מוצרי חשמל או אפילו אחסון פריטים בודדים.

במסגרת השירות, השוכר משכיר שטח שבו הוא יכול לאחסן את חפציו לתקופה הרצויה שיכולה לנוע בין מספר שבועות ועד לשנים, ובתמורה לכך הוא משלם עבור השירות תעריף חודשי ידוע מראש שנקבע לפי סוג האחסון (שעליו נרחיב בהמשך) נפח הפריטים שמאוחסנים ומיקום המחסנים מבחינה גיאוגרפית כשמן הסתם, מחסנים במרכז הארץ יקרים יותר באופן יחסי למחסנים באזורים פחות מבוקשים כמו מושבים או ערים שאינן במרכז הארץ.

אילו שיטות אחסנה קיימות ומה מומלץ לסטודנטים

יש מספר שיטות אחסנה כשחלקן מתאימות לסטודנטים וחלקן לא, כך שחשוב לבחור את השיטה שמתאימה לצורך שלכם מפני שאם לא כן, אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים מחירים יקרים על משהו שאינכם צריכים.

אחסון לסטודנטים ביחידות אחסנה פרטיות

אחסון ביחידות אחסנה פרטיות היא אחת השיטת המומלצות ביותר אף על פי שהיא מעט יקרה משיטות אחסון אחרות. יחידת אחסנה היא חלק ממחסן ענק שמחולק ליחידות בגדלים משתנים, והיא מופרדת לחלוטים באמצעות מחיצה ודלת עם מנעול.

מי ששוכר יחידה פרטית יודע שהתכולה שלו נמצאת בהפרדה מוחלטת משאר הלקוחות של חברת האחסנה ושהוא יכול להשתמש ביחידה על בסיס שוטף, משמע להגיע ליחידה ולהכניס פריטים נוספים או לחילופין, להוציא חלק מהפריטים למשך כל תקופת האחסנה וכל זה מבלי הצורך לבקש רשות או להזדקק לעזרה מחברת האחסנה. היחידה היא לשימוש חופשי במהלך כל תקופת התשלום.

אחסון 3

מחסנים להשכרה לסטודנטים

מחסנים להשכרה דומים מאוד ליחידות אחסון אם כי הם בדרך כלל הם גדולים יותר ולכן פחות מתאימים לסטודנט בודד שאינו מתאפיין בתכולת דירה גדולה. אף על פי כן, מחסנים להשכרה יכולים להתאים למספר סטודנטים שמעוניינים לשכור אותם יחד וכך ליהנות מהיתרונות של יחידה פרטית אך במחיר מוזל שמתחלק בין מספר סטודנטים. מחסן לאחסון דירה יכול להיות אופציה מאוד טובה לסטודנטים הן מבחינת הנוחות, התמורה והמחיר שמתחלק בין מספר סטודנטים.

אחסנה לסטודנטים על משטחים

אחסנה במשטחים היא אופציה מאוד מעניינת ומומלצת לסטודנטים שאינם זקוקים לגישה חופשית לפריטים שלהם. במסגרת אחסנה על משטחים, מגיעה חברת האחסנה אליכם ומעמיסה את התכולה על משטח. לאחר שכל הפריטים הונחו על משטח אחד או יותר, עוטפים אותם היטב ומשנעים את המשטח עם הפריטים אל מחסן גדול ושם מאחסנים את המשטח לצד משטחים של לקוחות אחרים. החיסרון בשיטה הזאת היא העובדה שאינכם יכולים להגיע כדי להוציא דברים או להכניס פריטים חדשים אך היתרון הוא השקט הנפשי והמחיר הזול ביחס לשיטות אחסנה אחרות שיכול לעמוד על עשרות אחוזים.

אחסנה על משטח מיועדת לסטודנטים שמאחסנים לטווח קצר או כאלה שאינם צריכים להגיע אל החפצים שלהם בתקופת האחסון.

אחסון על משטחים

אחסון לסטודנטים במכולה

אחסון במכולה היא אחת השיטות המוכרות אך היא אינה מומלצת לסטודנטים משתי סיבות עיקריות. ראשית, הנפח של המכולה מוגדר מראש ולרוב הוא הרבה יותר גדול ממה שסטודנט ממוצע צריך כך שאנו לא רואים סיבה מדוע תרצו לשלם על שטח אחסנה שאתם לא באמת צריכים. שנית, אחסון במכולה יכול להתאים יותר לאחסון סחורה ופחות לאחסון מוצרי חשמל או רהיטים מפני שהטמפרטורות הקיצוניות והמחסור באוורור עלולים לפגוע בפריטים שלכם.

כיצד לארוז את החפצים לאחסנה

צריכים לאחסן את התכולה? בדיוק לשם כך כתבנו את המדריך לאריזת תכולה לאחסנה שיסייע לכם לעשות סדר ולאחסן באופן הנכון.

באופן כללי אנו ממליצים לארגן את החפצים בהתאם לשיטת האחסנה שבחרתם ולהיעזר בחומרי אריזה מתאימים ובכלל זה קרטונים מחוזקים שמאפשרים אחסון שלהם אחד על גבי השני למשך תקופה ארוכה באופן בטוח. בנוסף, חשוב לתייג ולסמן את כל הארגזים והשקיות כך שתוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים במהלך האחסנה ובעיקר כשתוציאו את החפצים לאחר זמן מה.

איך לבחור חברת אחסנה מומלצת לסטודנטים

בחירת חברת לאחסון תכולה עבור סדטונטים צריכה להיעשות מתוך מחשבה על מספר נקודות:

  1. חברת אחסנה עם המלצות – אחסון תכולה הוא אינו הזמן לחפש הרפתקאות. אתם חייבים חברה מבוססת עם המלצות שמעניקה לחפצים שלכם את התנאים מהקסימליים שמבטיחים את שלמותם ובכלל זה אבטחה, תנאים נוחים במחסנים, רישיונות וביטוח.
  2. אפשרויות אחסנה מגוונות ומחירים נוחים – חשוב מאוד שחברת האחסנה תוכל להציע לכם פתרונות שתואמים את הצורך שלכם בוכלל זה יחידות בנפח הרצוי ואפשרות לאחסן במחסנים משותפים או במשטחים למשך תקופות זמן משתנות.
  3. שירות מלא שכולל אריזה והובלה בעת הצורך – יש חברות אחסנה רבות אך לא כולן מציעות שירותי הובלה ואחסנה, פירוק והרכבת רהיטים או אריזה.
  4. חומרי אריזה מתאימים – אחסון מצריך לעתים חומרי אריזה מתאימים וכדאי מאוד שחברת האחסנה תספק לכם אותם.

אחסון תכולה לסטונדטים ב״תיבת נח״

אנו מציעים מגוון שירותי אחסנה לסטודנטים במחירים משתלמים ובמיקומים מאוד נוחים. חברתנו מתמחה בשירותי אחסנה כבר למעלה מ-25 שנים וכל השירותים ניתנים במתקני אחסנה מתקדמים ומורשים בליווי ביטוח ומגוון שירותים כגון הובלה, אריזה ועוד. אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו או לשלוח הודעה לייעוץ ולהצעת מחיר משתלמת במיוחד.

כתבות שעשויות לעניין אתכם