שירותי מעבר דירה שכדאי לכם להכיר

מעבר דירה

מעבר דירה הוא תהליך נפוץ מאוד אך יחד עם זאת גם כזה שבדרך כלל אפשר לעשות טוב יותר…

מדי שנה אלפי אנשים עוברים דירה במדינת ישראל כשהתדירות הממוצעת רק הולכת ועולה, מה שאומר שהישראלי הממוצע עובר היום יותר דירות במהלך חייו ביחס לעבר.

מי שכבר עבר את התהליך בוודאי מכיר את תחושת אי הנוחות שנלווית להתארגנויות, אריזות, ארגון הדירה החדשה, עזיבה מסודרת וכמובן הזמנה והתנהלות מול המובילים.

אין ספק שמדובר במשימה שיכולה להיות מורכבת ומתישה אך אם תדעו כיצד לעשות אותה באופן הנכון, תוכלו להוריד מכם מעמסה רבה ולעבור באופן הרבה יותר נינוח.

בדיוק לשם כך הוקמו בעשורים האחרונים שירותים שפונים אל מי שעובר דירה ושמטרתם לאפשר לכם לעשות את זה בצורה יעילה יותר תוך הפחתת המעמסה.

לפניכם מספר שירותי מעבר דירה שכל מי שעובר פשוט חייב להכיר.

למה צריך את כל שירותי המעבר האלה?

רבים סבורים שמעבר דירה צריך להיות פשוט, שהרי מה בסך הכל צריך לעשות? לארוז, להוביל ולסדר? נסכם זאת כך: כל אחד יכול לעבור דירה כמו גדול, אך מדובר בתהליך שצורך מכם המון זמן, מלווה באי נוחות של לכל הפחות מספר שבועות, מלווה באינספור משימות ומצריך מכם התעסקות והתמקחות עם מובילים.

אז נכון שכל אחד יכול לנהל מעבר מוצלח אך אם אתם רוצים לפנות לכם זמן לדברים חשובים ולהשאיר למישהו אחר להתעסק עם כאב הראש שנלווה לתהליך, השירותים שלפניכם יכולים לקצר את זמן המעבר ולהפחית מכם את העומס.

בנוסף, חלק מן השירותים האלה עשויים אף להוזיל את העלויות בדרך כזאת או אחרת, כך שבהחלט כדאי להכיר אותם.

קרטונים לאריזה

אריזת דירה היא המשימה הכי ממושכת במעבר ממוצע, ואף על פי שמרבית האנשים סבורים שההובלה היא דווקא הצעד הכי קריטי, בפועל האריזה לוקחת הרבה יותר זמן מכל המשימות האחרות יחדיו.

אם נוסיף לזה את הפריקה והסידור של הדירה החדשה, נבין שמדובר בצרכן הזמן והאנרגיה הכי משמעותי במעבר.

אז מה ניתן לעשות כדי לייעל את התהליך? לארגן חומרי אריזה מתאימים מראש, ואם ניתן, בלי לבזבז זמן בחיפושים חסרי תכלית.

זה המקום שאליו נכנסים החנויות לממכר חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה, כשהמטרה היא לאפשר לכם לרכוש קרטונים מתאימים וליהנות ממשלוח עד הבית.

בדרך הזאת תוכלו לארוז את הדירה בצורה נוחה, בטוחה ויעילה, בקרטונים וחומרי אריזה מתאימים.

אפשרות נוספת להשיג קרטונים היא באמצעות המובילים שחלקם יספקו לכם חלק מהקרטונים (משומשים) בחינם או בתשלום מוזל.

קרטונים לאריזה במעבר דירה, והובלה לאחסנה - תיבת נח

שירותי אחסון דירות

אחסון תכולת דירה הוא שירות שנהנה בשנים האחרונות מביקוש הולך וגובר וככל שיותר ויותר ישראלים מגלים אותו, ככה השימוש בו מתרחב.

הצורך באחסון תכולת הדירה עולה כאשר עוברים לגור בדירה קטנה יותר וצריכים מקום נוסף לאחסן את התכולה העודפת, כשעוברים לגור עם בן או בת הזוג ורוצים לשמור על התכולה במקום בטוח עד שיתבררו העניינים, ברילוקיישן ובעוד מגוון רחב של תרחישים כשהמשותף לכולם הוא הצורך במקום אחסנה נוסף שלא קיים בדירה.

שירותי אחסנה מותאמים לכל אחד באופן אישי, ויכולים לספק פתרון מעולה במגוון תרחישים, החל מאחסון רהיטים ועד לאחסון דירה שלמה לפרק זמן קצר של מספר שבועות ועד למשך זמן ארוך של חודשים ואפילו שנים.

מאחר שאחסון תכולת דירה מלווה בדרך כלל גם בשירותי הובלה אל המחסן, מומלץ להזמין שירות הובלה ואחסנה מאותה חברה וליהנות מהנחה עבור השירות המשולב.

יחידות אחסון תכולת דירה
יחידות אחסון תכולת דירה

שירותי אריזה

כפי שציינו כבר בתחילת המדריך, אריזת הדירה היא התהליך הכי ממושך ובעוד שמרבית האנשים מתמקדים דווקא בהובלה, בפועל האריזה היא צרכן זמן משמעותי הרבה יותר.

נכון שהזמנת קרטונים לאריזה יכולה לפתור לכם הרבה בעיות ולסייע לכם לארוז באופן המהיר והטוב ביותר, אך מי שרוצה ליהנות משירות קומפלט, יכול לעשות את זה בעזרת שירותי אריזה ייעודיים שבמסגרתם אתם יכולים להזמין אורזים מקצועיים שבתוך יום אחד בלבד, יארזו את כל הדירה.

במסגרת השירות אתם כמעט שלא נדרשים לעשות דבר פרט להנחיית צוות העובדים בדבר האופן שבו תרצו לארוז.

למי שרוצה ללכת רחוק עוד יותר כדאי להכיר גם את שירותי הסידור שבמסגרתם האורזים לא רק יפנו את תכולת הדירה לקרטונים, אלא גם יסדרו לכם את התכולה בדירה החדשה לפי הצרכים שלכם.

החיסרון הוא ששירותי אריזה יכולים לייקר את מעבר הדירה באופן משמעותי ולכן הדרך המומלצת למי שרוצה לשכור שירותי אריזת דירה במחירים הגיוניים היא להזמין אריזה והובלה באופן משולב, כך שבדומה לאחסנה והובלה, ניתן להשיג הנחות משמעותיות כאשר שוכרים את השירותים השונים מאותה חברה.

השוואת מחירי הובלות

לאחר שפתרנו את בעיית האריזה והאחסנה, הגיעה השעה להזמין מובילים. מי שכבר עשה את זה בעבר יודע שכאן מגיע השלב שבו עליכם להיות דרוכים ולבחור היטב את חברת ההובלה שאם לא כן, כל טעות עשויה להביא לתקריות לא נעימות ובילוי יום המעבר עם אנשים לא נעימים שמספקים לכם שירות לקוי.

נקדים ונדגיש שבחירת חברת הובלה צריכה להיעשות באופן מושכל, תוך בדיקה מעמיקה של חוות דעת וחתימה על הסכם מפורט שמסביר על מהות השירות ועל הסכום לתשלום.

כיום ניתן להזמין חברת הובלה באופן הרבה יותר נוח הודות לאתרים שונים שתכליתם לעזור לכם להשוות מחירים של מובילים פנויים בתאריך נתון.

באמצעות הכלים הללו אתם יכולים להשוות הצעות מחיר אמיתיות של חברות הובלה זמינות, לבחור בהצעה הכי טובה ולהוביל את הדירה שלכם בפחות כסף ופחות מאמץ.

עדכון פרטים

עדכון פרטים אישיים הוא עוד חלק חשוב מאוד בכל מעבר. אפשר לחלק את המשימה לשני חלקים כשבחלק הראשון עליכם לסגור את כל החשבונות ולסיים את חוזה השכירות באופן המתבקש, ואילו בחלק השני, עליכם לעדכן את הגופים הרלוונטיים במעבר שלכם, ובכלל זה משרד הפנים ונותני שירותים שונים כמו חברות ביטוח, חברות אשראי, בנקים וכיוצא בזה.

עדכון הגופים שבחלק השני יכול להיעשות באמצעות אתרי אינטרנט שונים ששולחים בשמכם הודעה אל הגופים הרלוונטיים ומסייעים לכם לחסוך זמן רב.

חברות שיכינו לכם את הדירה החדשה

מעבר לדירה חדשה מחייב לעתים קרובות כמה פעולות טכניות כמו צביעה של הדירה, ביצוע הדברה, תיקונים כאלה ואחרים וכמובן שגם ניקיון יסודי.

אתם יכולים לבצע את כל הפעולות האלה (או רובן) בעצמכם אך מי שמעוניין, יוכל לשכור שירותים מקצועיים שיבצעו עבורו את כל המטלות הללו והרבה מעבר לכך. החיסרון מצד שני הוא התייקרות של מעבר הדירה אך היתרון הוא הטיפול של אנשי המקצוע וחיסכון בזמן רב.

בסיכומו של דבר אנו סבורים ששימוש מושכל בשירותים שסקרנו או בחלקם, עשוי להפוך את המעבר שלכם להרבה יותר מוצלח ולעתים קרובות ניתן בעלות מינימלית לקצר את הזמן שנדרש למעבר דירה ולהפוך אותו להרבה יותר נינוח ויעיל.

כדאי לדעת שבחברתנו מספקים מעטפת שירותים לעוברי דירות ומעבר לשירותי אחסנה, אנו גם מבצעים הובלות בכל הארץ, מספקים שירותי אריזה ומשווקים חומרי אריזה. כל השירותים ניתנים לכם ברמה מקצועית ושירותית מאוד גבוהה, כולל ביטוח ובמחירים משתלמים. רוצים לשמוע יותר או לקבל הצעת מחיר? התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

כתבות שעשויות לעניין אתכם