צריכים לאחסן סחורה או תכולה במרכז הארץ? הכתבה הזאת בשבילכם

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אחסון תכולת דירה - תיבת נח אחסנה

שירותי אחסנה כוללים בתוכם מגוון רחב של אפשרויות שפונות הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי ולצד בעלי עסקים שמעוניינים במחסנים להשכרה, אפשר למנות הרבה מאוד בתי אב שזקוקים למקום בטוח לאחסון של תכולת דירה.

כך או כך, לבחירת המקום לאחסנה יש חשיבות מאוד גבוהה שכן בחירה נכונה תביא לכם שקט נפשי ותבטיח את שלום החפצים או הסחורה בעוד שבחירה לא טובה עשויה לגרום לכם לבעיות מסוגים שונים.

בחרנו לסקור את ענף האחסנה במרכז הארץ על מנת שנוכל לעזור לכם להכיר טוב יותר את התחום וכדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות.

שימו לב – בחברת 'תיבת נח' שהיא הוותיקה בישראל ופועלת כבר למעלה משני עשורים, מספקים שירותי אחסנה בפריסה ארצית רחבה. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לצורך התייעצות בלתי מחייבת ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד שמציע לכם מגוון שירותי אחסנה במרכז הן לבעלי עסקים שצריכים מחסן או לבעלי דירות שמעוניינים במקום בטוח לאחסון תכולת הדירה שלהם.

על מחסנים להשכרה במרכז הארץ

בשנים האחרונות אנו רואים גידול במספר הישראלים שמחפשים מחסנים להשכרה במרכז הארץ. גידול זה חל הן בקרב לקוחות פרטיים והן בקרב לקוחות עסקיים חברות, חנויות ובעלי מקצוע בתחומים שונים.

אנו עדים לגידול זה בעיקר בזכות הגידול בכמות החברות במרכז הארץ אשר מציעות שירותי אחסון לציוד ורכוש. אנחנו יכולים למצוא חברות כאלה בכל רחבי הארץ, כשלרוב החברות מציעות מתחמי אחסון באזורי תעשייה. כמו כן אנחנו יכולים למצוא חברות שמציעות שירותי אחסון במושבים וביישובים אחרים וכן מתחמים שלמים של מחסנים להשכרה לצידי כבישים ראשיים במרכז הארץ.

שירותי אחסנה

למה חל גידול כל כך משמעותי בביקוש למחסנים להשכרה במרכז?

ישנן מגוון רחב של סיבות לכך שהיום יותר מתמיד הביקוש לשירותי אחסנה במרכז הארץ נמצא בעלייה מתמדת.

אנחנו יכולים לראות את השינוי הזה בגידול בכמות האוכלוסיה במרכז אשר מביא לבנייה של בניינים חדשים בגוש דן והצורך לאחסן תכולות בעת מעברי דירה ושיפוצים.

כשמסתכלים על הגידול בקרב הלקוחות הפרטיים, הרי אי ספק בכלל שתרבות הצריכה בישראל גדלה, ואנשים קונים יותר מוצרים וחפצים. לפיכך הם צריכים שטחים גדולים יותר לאחסן את החפצים שלהם, שבחלקו הם לא משתמשים בכלל או באופן תדיר ועל כן הם זקוקים למקום לאחסן אותם.

נקודה נוספת לגבי לקוחות פרטיים, יותר ויותר ישראלים עוזבים את הארץ, עושים רילוקיישן למקומות אחרים למספר שנים ועל כן הם זקוקים למקום בו הם יוכלו לאחסן את הציוד שלהם. מאחר ולא כולם יכולים למצוא קרובי משפחה או חברים לאחסן אצלם את כל הציוד, אזי שהם משתמשים בשירות מחסנים להשכרה לשם כך.

כשאנחנו מדברים על לקוחות עסקיים, הרי שיש להסבר הראשון שציינו קודם לכן חלק גם כאן, חנויות ועסקים מחזיקים מלאי גדול יותר ועל כן הם זקוקים לשטחי אחסון גדולים יותר. אך יש הסבר נוסף, הסבר שמתייחס למחירי הנדל"ן.

הרבה יותר זול לשכור מחסן מחברה מאשר לשכור מחסן מגורם פרטי או לרכוש מחסן. לכן חברות רבות, במיוחד חברות קטנות, מעדיפות לשכור מחסן משירותי אחסון. מה עוד שמחסן זה כולל אבטחה 24/7, שירותי הדברה, ושירותים אחרים שדורשים התמחות.

מה הגידול בביקוש עושה לצרכנים?

הגידול משפיע בשתי נקודות. ראשית, הוא יוצר היצע מאוד גדול ועל כן הצרכנים נהנים מתנאים טובים יותר של מחסנים להשכרה במיוחד במרכז הארץ. זה נכון לגבי תנאי ההשכרה ולגבי תנאי השטח.

שנית, הם יכולים לבחור בצורה הרבה יותר טובה את המחסן שמתאים להם. לא תמיד זה יסתדר אחד לאחד למה שהם זקוקים או מחפשים, אך יש להם אפשרות ליהנות ממבחר גדול ועל כן הם יכולים לחפש בצורה טובה יותר בדיוק את מה שהם צריכים.

שונות המחירים גדלה באופן משמעותי וכיום אפשר לשכור מחסנים במחירים זולים אך תמיד צריך לזכור שלא כל המחסנים דומים ולצד חברות מקצועיות שמתחזקות מערך לוגיסטי שלם, ישנם גם חאפרים שזורקים את הדברים שלכם באיזה מחסן משותף בתנאים לא מחמיאים.

3 דברים שצריך לדעת על מחסנים להשכרה במרכז

  1. מאחר ומדובר בחפצים יקרים, עלינו לוודא עם החברה שהשכירה לנו את המחסן, שניתן לבטח את החפצים המאוחסנים בו. אם החפצים יפגעו,נקבל פיצוי כספי הולם.
  2. כשאנחנו מחפשים מחסנים להשכרה במרכז הארץ, עבור תכולת דירה או ציוד אישי, עלינו לבחון באילו ימים ובאילו שעות המקום פועל. נניח ואנחנו מחליטים לאחסן את הציוד שלנו בזמן שהבית בשיפוצים, יתכן כי מעת לעת נצטרך להגיע למחסן בשביל לקחת חפצים או דברים אחרים. לכן חשוב שנוודא מראש, מתי בדיוק המקום פעיל והאם אנחנו יכולים להגיע אליו.
  3. חשוב לעשות סיור במקום לפני שאנחנו מחליטים לשכור בו מחסן, חשוב שנבחן האם יש מספיק מקום, האם הוא כולל גלאי עשן, מה סוג האבטחה שיש במקום, רמת ההיגיינה ועוד. כל דבר כזה יכול להשפיע על האיכות של האחסון ולעזור לנו לישון בשקט בלילה.

תיבת נח עונה על שלושת הסעיפים הנ"ל ומבטיחה לכם אחסנה בטוחה וראש שקט. אנו ממליצים לכם לבחון את המחסנים להשכרה שאנו מציעים בתל אביב על מנת להבין שמדובר בסטנדרט הגבוהה ביותר שניתן.

להשכיר מחסן או לשכור בניין?

יש שורה של סיבות מדוע משתלם יותר לבחור שירותי אחסנה של חברה מסודרת מאשר לפנות להשכרת מבנים ולהסב אותם למחסנים. אנחנו נתייחס כאן לשתי נקודות עיקריות, עלויות ויעילות.

מבחינת עלויות

כאשר אנחנו מחליטים לשכור מבנה ולהפוך אותו למחסן, עלינו לקחת בחשבון שאנחנו צריכים לשלם למשכיר, תשלום חודשי שיכול להגיע בקלות לאלפי שקלים בחודש, במיוחד נכון הדבר כשמדובר במחסנים במרכז הארץ, שם יש ביקוש גדול לנדל"ן והיצע נמוך.

מי שרוצה יכול לחפש מבנים להשכרה מחוץ למרכז הארץ, עליו לקחת בחשבון את העובדה שהוא ישלם על כך בבזבוז זמן וביעילות נמוכה. דברים שלאורך תקופה יגבו ממנו גם מחיר כספי גבוה.

שירותי אחסנה זה מקצוע

הרי שיידרש ממנו גם לשלם ארנונה ומסים לעירייה. יש לקחת בחשבון שארנונה למבנים עסקיים יכולה להיות גבוהה יותר מארנונה רגילה (הכוונה לארנונה של מבנים פרטיים) והרבה פעמים ארנונה זו נחשבת לדמי שכירות ב', בגלל גובהם.

בנוסף, ייתכן מאוד שהשוכר יצטרך לבצע התאמות שונות על מנת שהמבנה יתאים לצרכיו. מה שמלמד שעליו לערוך שינויים (בהתאם להסכמת המשכיר), על חשבונו.

ולסיכום, מדובר בעלויות גבוהות מאוד ולא חד פעמיות. זאת לעומת תשלום מנוי חודשי לחברה בעלת מתחם אחסנה אשר מעניקה לכם מחסן איכותי ומוגן לצורך אחסון מלאי וחפצים אחרים שלכם ושדואגת לכל הסידורים, אישורים וכל מה שצריך כדי שתתמקדו במה שאתם יודעים לעשות הכי טוב.

מתחמי אחסון נמצאים בדרך כלל באזורים נגישים ונוחים, המחסנים מוגנים ושמורים באבטחה קבועה במשך 7 ימים בשבוע, 24 שעות. במחסנים אפשר למצוא גם גלאי עשן וציוד שונה לכיבוי אש. במילים אחרות, אנחנו יכולים למצוא מגוון אלמנטים אשר הופכים את השימוש במחסנים אלו להרבה יותר משתלם, נוח ובטוח, לא רק מעצם העובדה שהם יותר זולים להשכרה, הם פשוט הרבה יותר יעילים ובטוחים לאחסון.

מקום אמין לאחסון דירה במרכז

איך אפשר לדבר על שירותי אחסנה מבלי להזכיר את שירותי אחסון התכולה?

גם שירותי אחסון תכולת דירה במרכז הארץ זוכים לביקוש הולך וגובר מסיבות רבות כשבדוגמאות הנפוצות הן כשעומדים לעבור דירה ואין היכן לאחסן את כל הפריטים והריהוט, כשמתכוונים לעשות רילוקיישן לחו"ל ומחפשים מקום בטוח לתכולה, בעת קבלת דירה בירושה ובהיעדר מקום לאחסן את כל תכולת הדירה ועוד מקרים כאלה ואחרים.

זה הזמן בו אתם צריכים לחפש מקום לאחסון תכולת דירה שהוא אמין ובטוח, מקום שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות ולשם כך אנחנו פה.

לפניכם שורה של אלמנטים ואמצעים שחייבים להיות בכל מקום אשר מציג את עצמו כמקום אמין לאחסון דירה במרכז הארץ. לפני שנתחיל בהצגת הנקודות השונות, נציין רק, שהסיבה שאנחנו מציעים לכם לבחור מקום במרכז הארץ היא עניין של נוחות ובחירה. במרכז הארץ תוכלו למצוא לא מעט מקומות שיכולים להתאים לכם לצורך אחסון דירה, תוכלו לבצע השוואות מקיפות בין מתחמי אחסון שונים, יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור, בזמן שהבחירה היא מרובה ומגוונת ומעל הכל – במידה שאתם גרים במרכז הארץ אין לכם סיבה ממשית לחפש את השירותים האלה במקום אחר מפני שזה עשוי שלא להיות נוח ובסופו של דבר אם משקללים את עלויות ההובלה – גם לא כל כך זול.

מה בודקים שמחפשים מקום לאחסון דירה?

ישנם שורה של אלמנטים ואמצעים שצריכים להיות בכל מקום שמציג את עצמו כמקום אמין ובטוח לאחסון דירה במרכז הארץ. אל תוותרו על אף אחת מהנקודות הנ"ל ותקפידו שהן באות לידי ביטוי בצורה האופטימלית.

מבנה בטון – שיהיה מוגן מפני פגעי מזג האוויר, פריצות וכדומה. בהקשר זה כדאי לזכור שמכולות אינן מתאימות לאחסון תכולת דירות.

יחידות אחסנה ולא מחסן משותף – רבים מציעים לכם מחסנים משותפים שלא מאפשרים לכם פרטיות או גישה חופשית. מעבר לכך העניין אינו בטוח ואינכם יודעים מה השכן שלכם מאחסן ואיך זה יכול לפגוע בכם – לדוגמה רהיטים נגועים בתולעת או מזיקים אחרים.

בחברתנו מאחסנים ביחידות פרטיות ואישיות שמקנות לכם גישה חופשית ובטוחה לאחסן דברים נוספים או להוציא דבר מה והכל בלי בעיה ומתי שנוח לכם.

אפשרות לשירותים נוספים – אחסון תכולה מלווה בדרך כלל בשירותים נוספים כגון הובלה ואחסנה, אריזה וכן הלאה. בחברתנו מציעים את כל השירותים האלה באופו ישיר תחת קורת גג אחת.

שמירה ואבטחה – גדרות ברזל חכמות שמתריעות בפני כל כניסה של גורם לא מורשה, שמירה הדוקה 24/7 של שומרים צעירים אך מנוסים, מנעולים חזקים בדלתות המחסן, מצלמות שמאפשרות לבחון מה מתרחש במקום כל הזמן ועוד

חנייה צמודה – לכאורה זה נשמע דבר בסיסי, אך שוב מדובר על דבר שבלעדיו נתקשה מאוד ליהנות מהאחסון במקום. מדובר על חנייה צמודה גם בשביל שאנחנו נוכל להגיע למקום בקלות אך גם חנייה צמודה ונגישה למשאיות הובלה שיוכלו להגיע למקום בצורה נוחה, לקחת או להשאיר חפצים וציוד.

ציוד כיבוי אש – לצד שמירה ואבטחה מדובר בדבר בסיסי, מאחר ותמיד יש חשש שמא תפרוץ שריפה ולכן כל מחסן חייב שיהיו בו ספרינקלרים וכן מערכות שונות לכיבוי אש. כמו כן בכל מחסן צריך שיהיו גלאי עשן מתקדמים.

ביטוח תכולה – לצד החוזה שהחברה צריכה להציע לכם, אתם חייבים לוודא שיש למקום ביטוח ושהשירות כולל פוליסת ביטוח תכולה.

דילוג לתוכן