זהירות! אחסון תכולה במכולות

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

זהירות - אחסנה במכולות

ענף שירותי האחסנה נהנה מביקוש הולך וגובר. ישנם מספר רב של גורמים שגורמים לביקוש המואץ בשנים האחרונות כאשר מחירי הדיור הם ככל הנראה הגורם המרכזי לכך. בסקר שבוצע בשנים האחרונות נמצא שתדירות מעברי הדירה של משפחה בישראל, נמצא כיום בשיא כל הזמנים – כלומר, תושבי ישראל עוברים כיום יותר דירות במהלך חייהם ביחס לעבר. נתון מעניין נוסף מתייחס לחוזי השכרת הדירות שנחתמים בשנים האחרונות. אם בעבר נהוג היה לשכור דירה למספר שנים, כיום כמעט של ניתן למצוא מישהו שחתם על חוזה שכירות ליותר משנה אחת…

אי הוודאות והיציבות שמתוארת, מביאה למצב שבו שירותי ההובלות ומעברי הדירה כיום, פורחים יותר מבעבר וכמו שאמרו חכמים – היכן שיש ביקוש – תמיד יהיה מי שימצא דרך לתרגם את זה לכסף ושירותי אחסנת תכולת הדירות במקרה זה אינם שונים.

ענף שירותי האחסנה בישראל לפרטיים

כיום מצויים בישראל עשרות מחסנים שמיועדים לאחסון תכולת דירה. מספיק חיפוש קצר בגוגל על מנת להבין שאיתור חמסן מתאים באזור המגורים, לא צריכה להיות בעיה גדולה כל כך. יחד עם זאת, אנו מעוניינים לנצל את השורות הבאות על מנת להסביר שלא כל שירותי האחסנה דומים אחד לשני. השוני בה לידי ביטוי במספר גורמים ולעתים הגורמים הללו יכולים להשפיע על הכיס שכל מי שמעוניין לאחסן את תכולת ביתו ולא משנה לאיזה פרק זמן.

אחסון תכולת דירה במכולות

נקדים ונאמר – גם חברת תיבת נח מציעה שירותי אחסנה במכולות לצד שירותי אחסנה ביחידות פרטיות. אחסון במכולות יכול להיות פתרון מעולה לאחסנה של פריטים ספציפיים למדי כגון אחסון סחורה יבשה אך מניסיוננו למדנו (ונרחיב על כך בהמשך) שאחסנה במכולות בשום אופן אינה מתאימה לאחסנה של תכולת דירה.

אנו מבססים את הקביעה הזאת על מספר נקודות אובייקטיביות:

חשיפה לטמפרטורות קיצוניות

נזקי חום ברהיטים

מכולה עשויה מברזל שאינו מבודד חום וקור. עובדה זו גורמת לכך שבחודשי הקיץ, הטמפרטורה במכולה עולה באופן קיצוני ובחורף היא יורדת באותו האופן. כל זה לא היה מעניין אתכם אם הייתם צריכים לאחסן קרטונים לדוגמה אך אם חשבתם להכניס אל המכולה מוצרי חשמל לבנים (כדוגמת מקרר, מכונת כביסה וכדומה), כדאי שתדעו שאתם חושפים אותם לסכנות ממשיות ככל שתקופת האחסנה גבוהה יותר. חלק מהתופעות שנגרמות בעקבות הטמפרטורות הקיצוניות באות לידי ביטוי בהצהבה של מוצרי החשמל ופגיע ממשית בריהוט שעשוי עץ (מתנפח ומתעוות) ובד.

אוורור המכולה

י מאתנו לא נתקל לפחות פעם אחת בהוראה "נא לשמור במקום קריר ויבש"? למשפט הזה משקל רב גם כאשר מדובר באחסון תכולת דירה והייתי מוסיף למשפט – נא לשמור במקום קריר, יבש ומאוורר… בנזקים שיכולים להיגרם כתוצאה מטמפרטורות קיצוניות כבר דנו – מה שמשאיר אותנו עם נושא האוורור.

מעצם הייעוד שלה, הובלת סחורות יבשות באופן בטוח, המכולה מספקת סביבה אטומה. לא תמצאו בה חלון או אמצעי אחר שמעודד תחלופת אוויר. נקודה זו קריטית כאשר מדובר באחסנה של תכולת דירה. היעדר אוורור עשוי לגרום להצטברות של לחות ואף תחב ופטריות! תוסיפו למשוואה הזאת את העובדה שפריטים רבים נמצאים בתוך שקיות ותקבלו את הדרך לבישול מהיר בתנאים קיצוניים. כשמדובר בבגדים או בפרטי הריהוט שלכם – זה הדבר האחרון שאתם צריכים.

אחסון תכולת דירה במכולות
אחסנה במכולות – האם אתם חושבים שזה מתאים לאחסון תכולת הדירה שלכם?

שמירה על תכולת הדירה שלכם

מבלי להכליל, כאשר מדובר באחסנה במכולות, האבטחה של המקום מוטלת לא אחת בספק. מספיק לקרוא את פסק הדין בעניין אחסון תכולתם של מפוני גוש קטיף על מנת להבין שלאבטח מכולה שמצויה בשדה כלשהו, קשה הרבה יותר מאשר לאבטח מתחם שמיועד ומתוכנן לאחסון של תכולת דירה. בחברת "תיבת נח" עושים מאמצים ומשקיעים סכומי כסף ניכרים על מנת להבטיח סדרי אבטחה שמתאימים לתכולה אישית של דירה.

ניהול מתחם האחסנה

אחסנה של תכולה מצריכה הרבה יותר מסתם מחסן. לא כולם מודעים לנקודה שעל מנת לספק שירותים סבירים (שלא לדבר על שירות אחסנה ברמה גבוהה), יש צורך בניהול מוקפד של המתחם. כולנו שמענו על גני האירועים שפועלים ללא היתר וכתוצאה מכך נאלצו ביום בהיר להפסיק את פעילותם. מי נפגע? אותם זוגות שתכננו לחגוג את האירוע שלהם. שירותי האחסנה דומים בנקודה זו מאחר שמתחם אחסנה שאינו מחזיק בהיתרים מתאימים יכול להיות העסק הבא שיסגר על ידי הרשויות. מי יפגע מכך? הלקוחות שעושים שימוש בשירותי האחסנה. אמנם לא מדובר כאן בביטול אירוע אך למי יש כסף מיותר וזמן שיידרש על מנת לאתר שירותים חלופיים שלא לדבר על מצב שבחרתם לאחסן את תכולת הדירה בעקבות נסיעה עסקית מעבר לים…

מעבר לכך, ישנן נקודות נוספות שספק אם שירותי האחסנה במכולות יכולים לעמוד בהן מפאת התנאים ההתחלתיים שלהם (מאחר שאינם נועדו מלכתחילה לאחסנה של תכולת דירה). לדוגמה, סידורי אבטחה מפני עשן ושרפות, ביצוע הדברה יזומה אחת לחודש לפחות – כמה יכולה להיות יעילה הדברה במקום פתוח? נשאיר לכם לענות על השאלה. ועוד נקודות שהופכות את שמירת התנאים המינימליים לכמעט בלתי אפשריים.

לאור ניסיוננו, אנו מאמינים שאחסון שמכולות פשוט לא מתאימות לאחסון תכולת דירה! למכולות יש יתרונות רבים כאשר מדובר באחסון ושינוע של סחורות אך כשמדובר בפריטים אישיים, מוצרי חשמל לבנים ואחסון של רהיטים, אתם צריכים שירות שונה – כזה שמשלב יחידות אחסנה מסודרות שפועלות ברישיון מלא ומספקות שירותי אבטחה, הדברה וניהול מתקדמים – מה גם שההפרש במחיר נמוך במיוחד אם בכלל.

חברת תיבת נח מתמחה באחסון תכולת דירה ובאחסנה של סחורות. נציגינו עומדים לשירותכם וישמחו לספק לכם ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם. החברה מציעה שירותי אחסנה במרכז כל מתחמי האחסנה מציעים שירותי ברמה גבוהה במיוחד וממוקמים באזורים מרכזיים בעלי גישה. ניתן להתרשם משירותי האחסנה בראשון לציון או משירותי האחסנה בחולון כדי להבין שגם אתם יכולים ליהנות מלמעלה מעשרים שנות פעילות של חברתנו בתחום האחסנה.

דילוג לתוכן