כמה עולה אחסון תכולת דירה ומה צריך לבדוק

יחידות אחסון תכולת דירה

רבים מתעניינים באחסנה ומעוניינים לדעת כמה עולה אחסון תכולת דירה. לפניכם המדריך שיעשה לכם סדר במחירי אחסון תכולת דירה – כזה שלא סתם זורק מחירים והבטחות בלי כיסוי כמו שלצערנו מקובל מאוד לעשות היום בעולם האינטרנט, אלא מסביר לכם בדיוק למה צריך לשים לב ומדוע תיבת נח היא אחת האפשרויות הכי טובות שעומדות בפניכם.

אחסון תכולת דירה מבצע

מדוע מסוכן לחפש שירותי אחסון תכולה באינטרנט?

אנו מבינים שמרבית האנשים שעושים שימוש באינטרנט מחפשים שירות או מוצר סבורים שבאמצעות האינטרנט הם יקבלו את המחיר הכי זול.

זה מאוד נכון והאמת שגם אני במרבית הפעמים עושה שימוש באינטרנט כדי להשיג את המחירים הכי זולים שאפשר.

יחד עם זאת חשוב להבין דבר מה. השוואת מחירים וחיפוש המחיר הכי זול מעולה כשמפרט השירות או המוצר זהים.

לדוגמה, אם אתם מחפשים מכשיר סלולרי באינטרנט, כל שעליכם לבדוק הוא שמדובר באותו הדגם ושהיבואן הוא אותו היבואן. בהחלט פעולה פשוטה מאוד וברגע שהבנתם את זה, באפשרותכם לחפש באינטרנט מה הכי זול ולהזמין ממנו בלי בעיה.

לעומת זאת מחיר אחסון תכולת דירה יהיה שונה לחלוטין מהבחינה הזאת ולשאלה כמה עולה אחסון תכולת דירה יהיו תשובות מאוד שונות ואם ננסה להשוות את זה לדוגמת הטלפונים הניידים, זה כמו להשוות בין איפון לסמסונג ואפילו למכשירים סיניים זולים.

תסכימו איתי שלא ניתן להשוות בין יחידת אחסון פרטית שממוקמת קרוב לביתכם עם גישה אישית לבין מכולה שזרוקה לה היכן שהוא בשטח… ושהתשובה לשאלה כמה עולה אחסון תכולת דירה במקרה הזה כלל אינו ניתן להשוואה.

דרך אגב, המחיר לא יהיה שונה כל כך – מדובר בסך הכל על תוספת של כמה מאות שקלים בשנה שלמה שתבטיח לכם את שלום תכולת הדירה ואת השקט הנפשי שלכם.

יחידות אחסון תכולת דירה
יחידות אחסון תכולת דירה

איפה עוד בא השוני לידי ביטוי

אישורים להפעלת מתחם האחסון

מכירים את האולמות שפועלים בלי רישיון והכל טוב ויפה עד שהרשויות מחליטות לשים לזה סוף? כולנו מבינים מה ההשלכות של זה ובדיוק כך, גם בעולם שירותי האחסנה, ישנם עסקים ומובילים שמחזיקים מחסן או משהו דומה בלי רישיון מהרשות המקומית ו/או מכבי האש.

במקרים כאלה, אם וכאשר יחליטו הרשויות לטפל באותו בעל עסק, אתם עשויים למצוא את עצמכם מקבלים טלפון מוזר שאומר לכם לבוא ולהוציא את התכולה מן המחסן בהקדם ולהעבירו למקום אחר.

לא צריך להיות גאון על מנת להבין כמה תעלה לכם כל הטרחה הזאת…

ביטוח ואבטחה

עוד דבר שאסור לכם להתפשר עליו הוא קיומם של תנאי אבטחה נאותים וביטוח מתאים. ישנם הרבה חאפרים שיחסכו את העלויות האלו מתוך מטרה להציע לכם שירות זול יותר ולהרוויח על חשבונכם עוד כמה שקלים אך השאלה האם המחיר הסופי יותר זול? ממש לא. אם נחזור לדוגמת הטלפונים החכמים, זה כמו לרכוש אייפון מדגם מאוד ישן במקום אייפון חדיש שזה עכשי ויצא.

תוכלו לקבל מידע נוסף על הדברים שצריך לחפש בשירות אחסון תכולה ומה עושה את חברת ‘תיבת נח’ למובילה בתחומה בכתבה הבאה.

תנאי אחזקה

שירותי אחסנה הם הרבה יותר ממתחם כזה או אחר. כשעוסקים בשירות שניתן למגוון רחב כל כך של לקוחות, צריך להקפיד על תנאי ניקיון ואחזקה בלתי מתפשרים.

בין היתר צריך לוודא שמפעילי מתחם האחסנה מבצע ריסוס כנגד מזיקים באופן תקופתי, דואג לניקיון המתחם וכיוצא בזה. אי הקפדה על הדברים הללו עשוי להוביל למפגעים ולנזקים לתכולה.

שירותי אחסון תכולת דירה הם הרבה יותר ממחסן מסודר. מדובר בהליך לוגיסטי שצריך לדעת כיצד להפעיל ולנהל.

מה עושים?

בודקים שכל ההיתרים והתעודות שמעידות על הימצאות ביטוח, אישור משירותי הכבאות, ריסוס שנעשה ב-30 ימים האחרונים ואישור מהעירייה, אכן נמצאים.

אל תתביישו! אתם עומדים לשלם סכום כסף מכובד מאוד ולפני כן זכותכם לבדוק ששירות אחסון התכולה שמוצע לכם עונה על כל הדרישות הבסיסיות.

האם יחידת האחסון נגישה?

במקרים רבים תרצו להגיע אל מתחם האחסנה על מנת לאחסן פריטים מסויימים או להוציא משם פריטים אחרים. אצלנו תוכלו לעשות זאת באופן אישי כמעט בכל רגע נתון, במחסנים משותפים כנראה שלא.

איך בכל זאת אפשר להוזיל את עלויות אחסון תכולת דירה?

כדי להוזיל את העלויות של אחסון תכולת הדירה לא צריך להתפשר על האיכות. ראשית, כדאי מאוד להשוות לפחות שניים עד שלושה חברות שמציעות לכם את אותו מפרט של שירות. אנו מבטיחים לכם שבחברת ‘תיבת נח’ עושים מאמצים על מנת לספק לכם את הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד.

חפשו מחסן שתואם לצורך שלכם

אחת הבעיות הנפוצות שגורמת לבזבוז כספים משווע היא העובדה שרבים שוכרים בסופו של דבר יחידות אחסנה או מחסנים לאחסון דירה שהם הרבה מעבר למידות שהם זקוקים להם. למה שמישהו יעשה דבר כזה? התשובה היא כי זה מה שהיה באותו רגע לחברת האחסנה.

נשמע הזוי אך כבר ראינו איך משכנעים צרכנים תמימים לשכור מחסן גדול שלא לצורך.

בהקשר זה, בחברתנו תוכלו למצוא מחסנים בלא פחות מ-40 גדלים שונים! שמתאימים לכל צורך ושמבטיחים שלא תשלמו אף לא שקל יותר ממה שאתם באמת צריכים.

עלויות ההובלה ביחס לעלויות האחסנה

אם אתם גרים בראשון לציון לדוגמה, כדאי מאוד שתעשו שימוש בשירותי אחסון תכולת דירה בראשון לציון ולא באזור אחר. למה? מאחר שיהיה לכם הרבה יותר נוח להגיע למקום מתי שתזדקקו לכך וגם משום שעלויות ההובלה אל המחסן ומשם אל הדירה שלכם יהיו הרבה יותר זולות.

אחסון תכולת דירה בראשון לציון
אחסון תכולת דירה בראשון לציון

המחיר נקבע על פי משך האחסון

זכרו שככל שיש לכם יותר תכולה וככל שמשך הזמן ארוך יותר כך המחיר היחסי זול יותר. לדוגמה אחסון תכולת ברילוקיישן תהיה זולה יותר בתשלום החודשי ביחס לאחסון תכולת דירה לשיפוצים מאחר שמדובר בפרק זמן הרבה יותר קצר.

מחיר משתנה על פי זמינות

ככל שיהיו יותר מחסנים פנויים, כך החברה תהיה מעוניינת לאחסן אותם במהרה ולכן המחירים ירדו. נסו להבין בשיחה פשוטה מהי הזמינות ברגע הנתון. בחברתנו אתם חשופים למידע הזה באופן שקוף לחלוטין.

לא כל מחסן טוב לכם – מהם בכלל שירותי אחסון תכולת דירה ולמה עוד צריך לשים לב

על מנת להבין כמה עולים שירותי אחסון תכולה, צריך להבין אילו סוגי שירותי אחסנה מוצעים לכם כיום – שירותים שיכולים להיות שונים האחד מן השני באופן מהותי ולהשפיע על איכות השירות שתקבלו ועל שלום תכולת הדירה שלכם. מיותר לציין שמן הסתם יהיו הפרשי מחירים בין שירותי אחסון שונים אך אל תתבלבלו – חלק מהשירותים שמוצעים לכם כלל אינם מתאימים לאחסון תכולת דירה והשקט שאתם מחפשים ממש לא יהיה בשירותים הללו.

אם נתמצת את העניין, נוכל לחלק את ענף שירותי האחסנה לשלושה סוגים עיקריים:

הראשון – נוגע לכתבה זאת ועוסק באחסון של תכולת דירה במעבר, בשיפוצים, רילוקיישן וכיוצא בזה.

השני – אחסון סחורות במחסנים להשכרה – זהו שירות שפונה אל בעלי עסקים מסוגים שונים כשהמטרה היא להציע שירותי אחסון לסחורות יבשות.

השלישי – אחסון במכולות – שמתאים לסוגים מאוד מסויימים של פריטים אבל ממש לא לאחסון תכולת דירה כפי שניתן לראות בכתבה הבאה שמסבירה על הסיכונים באחסון במכולות.

הסוג הראשון – אחסון תכולת דירה

מאחר שמדובר בפריטים אישיים שחלקם יקרים מאוד ומאחר שהדבר האחרון שאתם רוצים הוא שתולעי עץ שנמצאים ברהיטים של משפחה אחרת יגיעו למזנון שלכם שעלה כל כך הרבה כסף, הדרך הטובה ביותר לאחסן תכולת דירה היא ביחידות אחסון פרטיות ונעולות ולא יחידת אחסנה משותפת שבה כל התכולה מאוחסנת באותו המתחם. חלל אחסנה משותף יהיה זול יותר אבל השאלה היא אם זה מה שאתם צריכים ורוצים? כנראה שלא.

‘בתיבת נח’ מאמינים ששירות כזה יכול להתאים לאחסנה של פריטים מאוד ספציפיים אך מניסיון של למעלה מ-20 שנה למדנו שהשיטה הזאת יכולה להביא הרבה יותר צרות מתועלת.

ברור אפוא שיהיה הבדל בין יחידת אחסון פרטית לבין חלל אחסנה שבה לכולם יש גישה לפריטים שלכם, השאלה היא למה אתם זקוקים והאם אתם מוכנים לשלם על כך?

בסופו של דבר צריך לזכור ששירות האחסון בא להגן על הפריטים שלכם ובחירה בשירות לא מתאים, עשויה להביא ליותר נזק מאשר תועלת.

הסוג השני – אחסון סחורות

כתבה זאת אינה מוקדשת למגזר העסקי אך אם ברצונכם לקבל מידע נוסף על מחסנים להשכרה, כדאי שתדעו שחברתנו מספקת שירותי אחסנה לעסקים בתנאים לוגיסטיים מתקדמים ונוחות מקסימלית.

בין היתר, פתרונות האחסנה למגזר העסקי משמשות הן בעלי עסקים קטנים שמבצעים משלוחים באינטרנט וזקוקים למחסן נוח ונגיש והן חברות גדולות מהמובילות במשק אשר מעוניינות לאחסן סחורות לפרקי זמן משתנים.

הסוג השלישי – אחסון במכולות

מדובר למעשה במכולות ברזל פשוטות אשר משמשות לאחסון של פריטים מסוגים שונים.

חברים וחברות, מדובר בשיטת אחסון מאוד מסוכנת שאינה מתאימה לאחסון תכולת דירה! תוכלו לקרוא על הסיכונים שבאחסון תכולת דירה במכולות ולהבין שחיסכון של כמה מאות שקלים בשנה לא יפצה אתכם על העובדה שחלקי פלסטיק התפוררו או שצבע המקרר דהה כתוצאה מחשיפה לטמפרטורות קיצוניות.

בואו ונסכם כמה עולה אחסון תכולת דירה בסופו של דבר

אין מחירון קבוע והמחיר נקבע על פי איכות שירות האחסנה, מיקום המחסן, הזמן שצריך לשכור את יחידת האחסנה, מספר הפריטים שיש לאחסן ויחידות זמינות.

כמו כן וכפי שראיתם, כדי להשוות באופן חכם, עליכם לוודא שמפרט השירות זהה לפחות אם לא טוב יותר. לא חכמה להשיג הצעת מחיר זולה שלא תבטיח את הנוחות והביטחון שלכם.

קחו בחשבון את עלויות ההובלה אל המחסן. ככל שהן זולות יותר (נגזרת של אזור המגורים ומיקום המחסנים) כך העלויות הכוללות של האחסנה יהיו הרבה יותר זולות.

ובסופו של דבר אנו יכולים להבטיח לכם דבר אחד באופן הכי ברור. ב’תיבת נח’ עושים מאמצים על מנת להבטיח את השירות הכי זול שניתן תוך הקפדה על מערך לוגיסטי מתקדם שדואג לכם (אם תרצו בכך) בכל השלבים של האחסנה, האריזה וההובלה.

אנו מתחייבים להביא לכם את מפרט השירות הכי טוב שיתאים לצורך שלכם באופן מושלם ובלתי מתפשר כולל יעוץ חינמי, יחידת אחסנה פרטית עם מפתח בקרבת אזור המגורים שלכם, גישה מלאה מתי שנוח לכם ועוד יתרונות רבים במחיר שאף אחד לא יוכל להתחרות בו.

פנו אלינו על מנת לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר סופר אטרקטיבית.

כתבות שעשויות לעניין אתכם

שטחי אחסון להשכרה

שטחי אחסון להשכרה

מחפשים שטח אחסון להשכרה ולא בטוחים מאיפה להתחיל ואיך למצוא שטחי אחסון להשכרה שמתאימים לצרכים…