אחסנת תכולת דירה ליוצאים לחו”ל – רילוקיישן

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר אנשים משתמשים בשירות אחסנת דירה לטווח ארוך, בעיקר בעיקר בשל היצע ההזדמנויות בחו”ל, כך שיותר אנשים עוזבים את הבתים שלהם ועוברים למקומות אחרים ועל כן זקוקים לשירות אחסון דירות לטווח ארוך.

לפני שנסביר כיצד מתבצע הליך של אחסון לטווח ארוך נסביר בקצרה את ההליך שאנחנו, האנשים שבשיגרה עוברים כיום, ועברנו עם השנים, אשר הוביל אותנו למצב בו אנחנו משתמשים בפונקציה הזאת של אחסון החפצים שלנו במחסן חיצוני למשך תקופה ארוכה.

כידוע אנשים נוטים לעבור דירות אחת לכמה שנים, לא מדובר באירוע שקורה כל יום, מצד שני, עם השנים יותר ויותר אנשים עוברים להתגורר בארצות אחרות, בעיקר מסיבות של עבודה ולימודים. כמו כן, הרבה מאוד אנשים עוזבים את הבית שלהם לתקופה מסוימת לצורך שיפוצים או רכישת דירה חדשה. במקרה כזה אין להם ברירה אלא להיעזר באפשרות של אחסון דירה ארוך טווח.

אחסנה ברילוקיישן

אין להם ברירה, כי הם לא יכולים תמיד לקחת איתם את כל הציוד והחפצים שלהם לחו”ל או שהם לא יכולים להעביר את כל מה שיש להם לדירה המושכרת בטרם הם ייכנסו לדירה שלהם מחדש או לדירה החדשה שהם קנו. לכן הם משתמשים באפשרות של אחסנה לטווח ארוך.

עבור רבים, מעבר דירה הוא כורח המציאות. יחד עם זאת, עבור רבים התמונה מורכבת יותר.
הכוונה שלנו, כמובן, היא לאנשים אשר יוצאים לחו”ל לפרק זמן לא מוגדר, לרוב במסגרת עבודה או לימודים. מצב זה, המכונה רילוקיישן, מציב אותם מול דאגה מרכזית אחת: מה בדיוק אפשר לעשות עם תכולת הבית בחודשים אלה?

למרבה המזל, אנחנו נמצאים שם עבור כל אותם אנשים, ומציעים פתרונות אחסון תכולת דירה נוחים לאנשים העומדים לפני שינוי משמעותי זה של חייהם.

עבור רבים, מעבר דירה הוא כורח המציאות. יחד עם זאת, עבור רבים התמונה מורכבת יותר.
הכוונה שלנו, כמובן, היא לאנשים אשר יוצאים לחו”ל לפרק זמן לא מוגדר, לרוב במסגרת עבודה או לימודים. מצב זה, המכונה רילוקיישן, מציב אותם מול דאגה מרכזית אחת: מה בדיוק אפשר לעשות עם תכולת הבית בחודשים אלה?

מהו רילוקיישן?

רילוקיישן זה מצב בו אנחנו עוברים למדינה מסוימת מטעם העבודה. אנחנו לא עוזבים את הארץ לגמרי, שכן בסיום התקופה אנחנו נחזור לישראל אבל אנחנו נאלצים לעבור לחו”ל לתקופה של מספר חודשים עד שנים. בתקופה זו אנחנו נידרש לאחסן את התכולה שלנו, עד שנחזור ארצה.

אחסון דירה לתקופה ארוכה, מחייב מאיתנו למצוא חברה אמינה ומקצועית שאנחנו יכולים לסמוך עליה שהציוד והחפצים שלנו נמצאים בידיים טובות. החברה צריכה להבטיח לנו שהיא מאבטחת את המקום כנדרש ומעניקה לנו את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים. אנחנו נשלם לחברה סכום חודשי עבור אחסון המקום ונאפשר לגורם מטעמנו להגיע אליו בשביל לבדוק מה מצב החפצים והציוד שלנו.

אחסון לטווח ארוך - תיבת נח אחסנה
השכרת מחסן רילוקיישן – אחסון לטווח ארוך

ההבדל בין אחסון תכולה לבין אחסון לרילוקיישן

אחסון ברילוקיישן שונה מאחסון תכולת דירה שאומנם יכולה להתבצע לתקופה ארוכה, אך מי שמשתמש בשירות זה יכול להגיע בכל עת למקום, להכניס ולהוציא ציוד וחפצים. בדרך כלל מי שמשתמש באופציה הם בעלי מקצוע שאין להם מקום לאחסן את המלאי שלהם או כלי העבודה ולכן הם משתמשים באפשרות של אחסון תכולה באופן חיצוני.

המאפיינים של אחסנה לרילוקיישן

אם הגעתם לפה, סימן שגם אתם עומדים לקראת נסיעה ארוכה לחו”ל, לצרכי עבודה או לימודים. מצב זה כולל התמקמות במדינה זרה, והוא שונה כמובן, מהגירה. כאן, מדובר על פרק זמן קצר באופן יחסי, שעומד לרוב על מספר חודשים. ברמה הכללית, ישנם מספר מצבים נפוצים של רילוקיישן, ביניהם:

  • העברת אדם בעל ידע מסוים למדינה שחסרה את אלה.
  • העברת גורם מקצועי לניהול או איוש תפקיד מסוים במדינת אחרת.
  • שליחות דיפלומטית.
  • הכשרה, אקדמית או מקצועית, בחו”ל.

הדאגה העיקרית: אחסנת תכולת הדירה וציוד

כאשר נוסעים לחו”ל לתקופה ארוכה, ברור כי נדרש פתרון של ממש לכל תכולת הדירה. אחרי הכול, השאיפה היא לא לשלם שכירות, למשל, עבור דירה שעומדת לה ריקה חודשים. לכן, ברור הצורך בפתרון אחסנת תכולת דירה נוח וזול, אשר יעניק ביטחון לציוד, שקרוב לוודאי יקר לליבו של האדם.

כמובן שרצוי לתת את הדעת על תכנון נכון של האחסנה. כל פריט מיותר תורם לנפח הכולל משטח המחסן, דבר שביכולתו להפוך את מחיר האחסנה ליקר יותר. מעבר למדינה זרה, לכן, זו הזדמנות נפלאה לעשות קצת סדר בבלאגן, ולהגדיר בדיוק למה יזדקקו בעתיד- ומה ניתן למסור.

הכול מתחיל בתכנון

מעבר לחו”ל לצרכי רילוקיישן טומן בחובו, בדרך כלל, לוח זמנים מדויק שיש לעמוד בו. נדרש שהתהליך יתבצע על פי הספר, ובכל מקרה לא בדקה ה-90. אחסנת תכולת דירה שאנו מציעים כוללת מספר שלבים חשובים, שהופכים את התהליך כולו לפשוט הרבה יותר.

ראשית, אנו ניפגש עם הלקוח לפגישה מקדימה, בה נערוך לו תדרוך לגבי הצפוי לו. במהלך פגישה זו, תיערך גם סימולציה, שמטרתה הערכה של הנפח שיידרש לאחסנה. בדרך זו, נוכל, כמובן, להתאים את המחסן הנבחר לצרכים של כל לקוח ולקוח. בפגישה זו נקבע את לוח הזמנים של האריזה, העברת הפרטים והארגון, שבכל מקרה ייערכו פרק זמן סביר לפני הטיסה.

בטיחות במעלה הראשונה

כל הרהיטים, מכשירי החשמל ושאר הפריטים המאוחסנים, מיותר לציין, נמצאים כל העת תחת אבטחה, ובמחסנים הכוללים את כל אמצעי הבטיחות. המחסנים כולם נקיים, ואין כל חשש כי ייגרם משהו לפריטים במהלך השהות בחו”ל.

במצב כזה, הנסיעה באמת יכולה להיעשות בראש שקט.

שירותי אחסנה ברילוקיישן שאנו מציעים

הובלה ואריזה – תיבת נח אחסנה מעניקה שירותי אריזה לפני אחסנת תכולת דירה ליוצאים לרילוקיישן. צוות מיומן יגיע לביתך במועד שנקבע ומבצע אריזה מקצועית ואיכותית תוך שימוש בחומרי אריזה מקצועיים ברמה הכי גבוהה שקיימת בארץ, את כלי הזכוכית אורזים עם נייר אריזה לשמירה מפני פגיעות ומפני סימנים (הנשארים על הכלים בשימוש בעיתון) התכולה נארזת בארגזים איכותיים המתאימים להובלה ולאחסנה. הרהיטים נארזים תוך שימוש בקרטון גלי ובניילון בועות, בניילון סטרץ’ לשם הגנה מפגיעות .

הובלה ואחסנה– צוות מובילים מתייצב במועד ומכין את תכולת הבית להובלה לאחסנה, אורז את כל הריהוט ומגן עליו מפני פגיעות על ידי חומרי האריזה האיכותיים ביותר ומעביר את תכולתכם למתקן האחסון המוגן של תיבת נח לאחסנה לכל תקופת הרילוקיישן כפי שיסוכם עמכם.

חומרי אריזה– אנו משווקים חומרי אריזה לאריזת דירות במחירים מאוד נוחים ובמבחר ענק.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר. נשמח לייעץ בלי כל התחייבות ולתת את הצעת המחיר הכי משתלמת.

רק ב’תיבת נח’ אחסנה לרילוקיישן בראש שקט, עם שירות מעולה ומחירים הוגנים.