השכרת מחסנים לעסקים – הדרך לחסוך בעסק שלך

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

מחסן לעסקים - תיבת נח אחסנה

בימים בהם הכלכלה מדשדשת ועסקים רבים מחפשים דרכים כיצד להישאר עם הראש במים ולשרוד, אין זה מפתיע שיותר ויותר עסקים מנסים לראות כיצד הם יכולים לחתוך בהוצאות באופן ניכר ובכך לשמור כסף לימים שחורים יותר.

יש מי שבוחר לעשות זאת באמצעות קיצוץ הכוח האדם, אחרים עושים את זה באמצעות הקפאת פרויקטים, אחרים עושים את זה באמצעות אי רכישת מכונות חדשות או הקפאה של הוצאות אחרות אשר נתפסות בעיניהם כפחות הכרחיים. אחת הדרכים לחסוך באופן ניכר בהוצאות, יכולה להגיע דווקא ממקום אחר, דרך אפשרות של השכרת מחסנים לעסקים.

הרעיון של השכרת מחסנים לעסקים הוא לא חדש, בארה"ב ובאירופה הוא קיים כבר עשרות שנים, ובישראל הוא החל לתפוס תאוצה עם הזמן. לא מעט עסקים גדולים וקטנים מעדיפים לפנות אל חברת השכרת מחסנים ולבחון את האופציה לשכור דרכה מתחם שישמש כמחסן, זאת במקום להשתמש בחלק מהשטח של העסק או לחילופין, במקום לשכור מבנה ולהפוך אותו למחסן.

בחלק הבא של המאמר נסביר את היתרונות של השכרת מחסן לעסק, וכיצד באמת זה יכול לחסוך כסף רב לעסקים, גדולים כקטנים. תחילה רק נציין, השכרת מחסן לעסק אפשרית ברמות שונות, החל מעוסקים שעובדים מהבית ועד עסקים גדולים, שעובדים במספר מוקדים, מייבאים ומייצאים.

 

יתרונות של השכרת מחסנים לעסק

עסקים רבים מתלבטים בין השכרת מבנה והפיכתו למחסן, לבין הפיכת חלק מהעסק למחסן או האופציה הנכונה השכרת מחסן במתחם. האופציה השלישית היא הטובה ביותר מאחר והיא טומנת בחובה את היתרונות הבאים:

ראשית, אין צורך לדאוג לאבטחה שכן המתחם כולו מאובטח על ידי שומרים, מצלמות ומערכות אבטחה אחרות אשר החברה שמחזיקה את המתחם דואגת להן.

שנית, אין צורך לתחזק את המבנה כי הוא מתוחזק על ידי החברה.

שלוש, הזמינות היא מלאה ונוחה, בדרך כלל מדובר על מתחמים שנמצאים באזורים נגישים ולא באזורים פקוקים.

ארבע, במקום להשתמש בחלק מהמבנה של העסק ובכך לבזבז שטח יקר. אפשר לשכור מחסן חיצוני ולנצל בצורה חכמה יותר את השטח של העסק.

חמש, במובנים רבים, שימוש במחסן חיצוני דורש התייעלות בסדרי העבודה, זאת על מנת שלא יתבזבזו זמן וכסף לחינם. לעיתים העובדה ששוכרים מחסן חיצוני משנה את כל ההתנהלות מצד העסק לטובה.

 

כיצד מחסן חיצוני יכול לחסוך כסף

יש כאן שני אלמנטים עיקריים של חסכון כסף. אלמנט ראשון, בהנחה וזה עומד מול שכירת מבנה לצורכי מחסן, הרי שמדובר על חסכון דמי השכירות שהם הרבה יותר גבוהים כשמדובר במבנה שמוסב למחסן מאשר במחסן במתחם שמיועד לצורך השכרת מחסנים לעסקים.

אלמנט שני, במקרה של השכרת מחסן במתחם כזה, אין צורך לשלם ארנונה ומסים אחרים. לכן העלויות יותר נמוכות.

במידה ומדובר בשכירת מחסן חיצוני אל מול הסבת חדר בעסק לצורך מחסן, הרי שמדובר על חסון בשטח, אותו אפשר להסב לצרכים אחרים., שימושיים יותר.

 

Call Now Button דילוג לתוכן