אחסון ציוד הגברה, תאורה והפקה

ציוד הגברה ותאורה

עסקים רבים בתחום האירועים, מתמודדות עם השאלה איך ניתן לאחסן את הציוד היקר במקום נוח, בטוח ובמחיר הגיוני. מדובר בשאלה חשובה שהתשובה עליה צריכה להיות מותאמת לצרכים שלכם ולהתבסס על מספר עקרונות חשובים שיבטיחו לכם את התמורה הטובה ביותר כך שמצד אחד תוכלו לאחסן את הציוד באופן בטוח ונוח ומצד שני לא תצטרכו להתמודד עם הוצאות גבוהות. יש לכם חברת אירועים או הפקה ואתם מחפשים מקום בטוח לאחסן בו ציוד הגברה, תאורה וכדומה? לפניכם כל מה שצריך לדעת לפני ששוכרים מחסן.

כדאי לדעת!
אנו מציעים שירותי אחסנה לציוד הגברה, תאורה והפקת אירועים בסטנדרט גבוה של שירות ומקצועיות במחירים הוגנים. לרשותכם עומדים מחסנים ויחידות אחסנה פרטיות בגדלים שונים שתואמים את הצרכים שלכם באופן מושלם ובמחירים מאוד משתלמים. התקשרו או שלחו הודעה לייעוץ ולהצעת מחיר משתלמת במיוחד.

מה שונה באחסון ציוד הגברה והפקת אירועים?

בניגוד לשירותי אחסנה לעסקים אחרים, באחסון ציוד הגברה, תאורה ואירועים בכלל, יש מספר מאפיינים שהופכים את האחסנה למיוחדת לאור השילוב בין ציוד ייחודי לבין אופן הפעלת העסק שלכם וכשמחפשים מקום אחסנה צריך לקחת בחשבון את הנקודות הבאות.

שווי גבוה של הציוד

אחד המאפיינים הבולטים בציוד הגברה או תאורה הוא השוווי הגבוה של הציוד ולכן חשוב לאחסן אותו במקום בטוח ומאובטח על מנת להקטין ככל שניתן את הסיכוי לגניבה. בנוסף לכך צריך לבטח את הציוד כך שגם אם חלילה יגרם נזק כלשהו, אתם תקבלו את הפיצוי הכספי שמגיע לכם.

הצורך בפרטיות מוחלטת

יש מגוון פתרונות אחסנה והשוני יכול לבוא לידי ביטוי גם באופן שבו הציוד מופרד או שלא מופרד מציוד אחר שמאוחסן במחסנים. לדוגמה, יש מקומות שבהם נהוג לאחסן את הציוד בשטח אחסנה משותף שבו לצד הציוד שלכם יהיה גם ציוד של לקוחות אחרים. שיטה זו אולי תתאים למי שמאחסן תכולה בזמן שיפוץ אך לא ממש למי שצריך להשתמש בציוד על בסיס קבוע כמו במקרה של ציוד הגברה. בנוסף לכך וכפי שציינו, הציוד יקר מבחינה כספית ולכן חשוב שהוא יהיה במחסן פרטי שבו רק לכם יש גישה אליו בזמן שאתם צריכים.

אפשרות להוציא ולהכניס את הציוד באופן נוח

בכל מחסן צריך להקפיד על תנאים נוחים שיאפשרו את הוצאת הציוד והבאתו אל הרכב בקלות כמו גם החזרתו למחסן בסיום השימוש ולכן המחסן צריך להיות מספיק גדול וכזה שהמעברים אליו רחבים ונוחים לשינוע הציוד (שיכול להיות גדול למדי). בנוסף לאלה חשוב לוודא שבמקום יש גם חניה נוחה שמאפשרת לכם להעמיס ולפרוק את הציוד באופן יעיל.

עלויות סבירות

לבסוף, צריך לזכור שמדובר בעסק ולכן חשוב לשמור על עלויות סבירות ולא פחות חשוב, שניתנות במסגרת מסודרת עם קבלות וניירת הכרחית שמעידה על הוצאה מוכרת בקרב רשויות המס.

איך משלבים את כל הדרישות האלה? הכירו את יחידות האחסנה האישיות שלנו שמאפשרות לאחסן ציוד באופן בטוח ונוח במסגרת עלויות משתלמות במיוחד שמתחילות ב-38 ש״ח לקוב.

אחסון ביחידות אחסנה אישיות

הפתרון המומלץ לאחסון ציוד הגברה, תאורה וציוד הפקה בכלל, הוא שימוש ביחידות אחסון פרטיות שמשלבות באופן הטוב ביותר בין נוחות מקסימלית למחיר מינימלי.

בחברת ‘תיבת נח’ מתמחים בין היתר באחסון ציוד ולרשותכם עומדות מאות יחידות אחסנה בנפחים שונים שמותאמים לצורך שלכם באופן מדוייק כך שאתם לא צריכים לשלם על שטח אחסנה שאתם לא משתמשים בו. יתירה מכך, אם אתם צריכים לדוגמה יחידת אחסון של 10 קוב ובעוד שנה תצטרכו יחידה גדולה יותר, תוכלו לשדרג בכל רגע (או לשנמך) וכך ליצור התאמה מושלמת בין הצורך העסקי שלכם לבין היחידה בלי לבזבז כסף.

כל יחידות האחסנה נמצאות בתוך מבנה מוגן ומאובטח במרכז הארץ (אחד בחולון והשני בראשון לציון), שתוכננו ונבנו לצורכי אחסנה כך שאתם נהנים למעשה מהתנאים המושלמים שבאים לידי ביטוי בעקרונות הבאים:

  1. למתחמי האחסנה שלנו רישיונות והיתרים והם פועלים לפי דרישות החוק, רשות הכבאות והרשויות המקומיות.
  2. כל המתחמים מאובטחים ברמה גבוהה באמצעות שלל מערכות אבטחה ומוקד שמירה 24X7.
  3. אתם מקבלים יחידת אחסנה אישית עם מפתח ורק לכם יש גישה אל הציוד שבפנים.
  4. ניתן להשתמש ביחידה על בסיס שוטף ובכלל זה להוציא ולהכניס ציוד ככל שאתם צריכים ובלבד שמדובר בשעות הפעילות של המתחם.
  5. תנאי האחסון מעולים והמקום מתוחזק ברמה מאוד גבוהה.
  6. הציד שלכם מבוטח ללא תוספת תשלום כשמי שרוצה להגדיל את סכום הפוליסה יכול לעשות את זה בתוספת תשלום.
  7. במתחמי האחסנה חניה חופשית ומעברים מאוד נוחים שמאפשרים להוציא ולהכניס ציוד מהיחידה אל הרכב ומהרכב בחזרה אל היחידה באופן יעיל, מהיר ונוח.
  8. באפשרותכם לשנות את נפח האחסנה בהתאם לצרכים שלכם.
  9. חברתנו מבצעת בין היתר גם הובלה ואחסנה ובאפשרותכם להיעזר בשירותינו על מנת לשנע ציוד בכל הארץ. גם שירותי ההובלה שלנו מלווים בביטוח מלא ומבוצעים על ידי מובילים מומלצים מעובדי החברה.

מעוניינים לשמוע עוד על שירותי האחסנה שלנו? באפשרותכם להיוועץ עם אחד ממנהלי השירות שישמחו לייעץ ולתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד. התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם.

כתבות שעשויות לעניין אתכם

שימוש בניילון נצמד לאריזת סלון

פירוק רהיטים באחסנה

שוקלים לפרק את הרהיטים לפני אחסנון שלהם במחסן או בחברת אחסנה? פירוק נכון של רהיטים…