אחסנה לעסקים

לא פשוט להיות עצמאי, החיפוש המתמיד אחר לקוחות, ההתנהלות הבירוקרטית מול הרשויות, העובדה שאתה אדון לעצמך – בכוחם לגרום ללא מעט בעיות. ובין כל אלה, עומד לו קושי מהותי אחר הצורך למצוא מקום פיזי, המהווה כפתרון אחסון לעצמאיים, פתרון אחסנה לעסקים לטווח ארוך או קצר, לכל הציוד והסחורה של העסק.

החדשות הטובות?
אנחנו, בתיבת נח, מציעים מגוון פתרונות אחסון לעצמאיים ולעסקים לכל מטרה, ובכך נחסוך מכם את הדאגות. עם חבילת שירותים בסטנדרט מקצועי בלתי מתפשר, התאמה לצרכים שלכם ומחירים אטרקטיביים, תוכלו למצוא את המחסן המושלם עבורכם.

עסקים

שירותי אחסנה לעסקים

ב׳תיבת נח׳ תוכלו למצוא שירותי אחסנה לעסקים ולעצמאיים שמותאמים ונתפרים בדיוק למידות שלכם והכל בסטנדרט שירות ומקצועיות הטוב ביותר בישראל.

חברתנו מספקת שירותי אחסנה לעסקים כבר למעלה מ-20 שנים ובין לקוחותינו ניתן למנות עסקים קטנים, בינוניים וענקיים. לא משנה אם אתם עוסק זעיר שמיבא מוצרים למכירה באינטרנט או חברה שמחפשת מקום בטוח ונוח לאחסון סחורה, לנו יש את כל הפתרונות עבורכם.

אנו עובדים בפריסה רחבה באמצעות מחסנים להשכרה בכל מידה שמותאמים בדיוק לצרכים שלכם, הן מבחינת הביטחון האישי, נוחות התפעול וכמובן הגודל.

צריכים מקום זמני לאחסון סחורה? אולי אתם מעוניינים במחסן כדי לאחסן בו פריטים של אחד הסניפים או אפילו כדי לאחסן תכולת משרד? לנו יש את כל הפתרונות עבורכם.

מחסנים אישיים (לא משותפים) במגוון נפחים שמבטיחים לכם התאמה מלאה לצורך ונוחות מרבית בשינוע הסחורה או הפריטים השונים.

במסגרת השירות אתם (ורק אתם) מקבלים גישה חופשית אל המחסן שנעול במפתח שנמצא ברשותכם ושמופרד משאר התכולה של הלקוחות האחרים של החברה. באפשרותכם להגיע בשעות הפעילות הנוחות אל המתחם, לפרוק או לאחסן סחורה ככל שעולה בדעתכם. מעבר לכך תוכלו להיעזר במחסן ששכרתם על מנת לארוז את הפריטים ולהכין אותם למשלוח.

מלבד שירותי אחסנה, אנו גם מתמחים במתן שירותי הובלות ארציים וכן בייצור ושיווק של חומרי אריזה כך שבאפשרותם ליהנות ממגוון שירותים מקיפים שיעזרו לכם לקבל שירות כולל תחת קורת גג אחת.

אחסון במחסנים

מה צריך לבדוק באחסון לעסקים?

מדובר בשאלה מרכזית שכן בסופו של דבר אנו מעוניינים במקום בטוח ונוח לאחסן בו את הסחורה או הציוד.

בשונה מאחסון תכולת דירה, אחסון לעסקים צריך לספק מענה לצרכים נוספים ובכלל זה:

  1. גישה נוחה להעמסה או פריקת סחורה וגישה לרכבי החברה או הרכב האישי שלכם.
  2. אבטחה ובטיחות מקסימליים.
  3. עמידה בתקנים וניהול עסקי בסטנדרטים הנדרשים.
  4. פריסה רחבה.
  5. יחידות אחסנה ומחסנים בנפחים שונים שמתאימים לכם וכן יכולת לשנות את נפח המחסן באופן דינאמי לפי כמות הסחורה (יתרון ענק שחוסך הרבה כסף והופך את מערך האחסנה של העסק לגמיש במיוחד).
  6. שירותים תומכים כמו אריזה והובלה.

חברתנו עומדת בכל הדרישות האלה והרבה מעבר. מתקנים חדישים שתוכננו מראש כך שיתאימו לצורכי העסק.

כל המתקנים בעלי רישיונות עסק ועומדים בדרישות הרשות העירונית וכן מכבי האש. בנוסף לכך שירותי אחסנה לעסקים ניתנים במחסנים שמתוחזקים באופן מעולה ונשמרים בקפידה במתקנים מוגנים ועם אמצעי אבטחה ושמירה 24  שעות ביממה.

אם זה לא מספיק, אז כדאי שתדעו שבמסגרת השירות אתם נהנים גם מביטוח תכולה איכותי ושירות מעולה שנתמך באינספור המלצות של בעלי עסקים בדיוק כמוכם (נשמח להפנות אתכם לממליצים לפי הצורך).

שירות אחסון לעצמאיים או אחסנה לעסקים לטווח ארוך הינו פתרון זול בכל קנה מידה.
הוא מאפשר להקטין את ההוצאות התפעוליות של העסק העצמאי בשיעור ניכר, ובטווח הרחוק פועל גם להגברת הרווחים שלו (בייחוד על רקע האלטרנטיבות).

יתרון חשוב נוסף באחסון ציוד הוא ההתאמה לצרכי הלקוח. אנו מחזיקים שורה ארוכה של מחסנים, כל אחד מהם בעל נפח וגודל שונה. מעבר לכך, הרי ששיטת אחסנה זו נחשבת גם לגמישה, אפשר תמיד להחליף תא אחסון, דבר שאינו עולה על הפרק כלל במצבים אחרים.

היתרון האחרון של שימוש בשירותי אחסנה לעסקים, ויש שיאמרו החשוב מכולם, הוא האבטחה.
ברור שכל הפריטים הנוגעים לעסק ומאוחסנים הינם בעלי חשיבות רבה, עכשיו או בעתיד. לכן, כל מחסן שאנו מציעים מגיע עם מנעול אישי ופרטי. בנוסף, במקום מופעלת מערכת אבטחה מלאה, לרבות שומר או טלוויזיה במעגל סגור, וכן שלל אמצעי בטיחות.

מתי צריך אחסון לעסקים

אחסון לעסקים או אחסון לעצמאיים הוא שירות נפוץ מאוד מכלל שירותי אחסנה שלאור התרחבות המסחר האינטרנטי, הפך לעמוד הטווח של עסקים רבים.

מחסור במקום

מחסור במקום הוא הגורם המרכזי שמביא עסקים לחפש פתרונות אחסנה חדשים. יכול להיות שאתם עצמאיים שעובדים מהבית וזקוקים למחסן נוח לאחסן בו מעט סחורה או שאתם חברה גדולה שצריכה מקום נוסף לאחסנה, בכל המקרים האלה לנו יש פתרונות עבורכם שמתאפיינים במקצועיות וגמישות מרבית כך שלא תשלמו על מה שאתם לא צריכים ומצד שני תמיד תדעו שתוכלו להגדיל או להקטין את נפח האחסנה לפי צורכי העסק.

בנוסף, תוכלו לבצע במחסן מגוון פעולות עסקיות כמו אריזות, אחסון ופריקה לפי צורך. במהלך תקופת התשלום המחסן שלכם ואתם רשאים להשתמש בו ככל שתצטרכו (ולפי תקנון החברה).

חשוב לציין שאחסנה לעסקים משמשת גם נותני שירותים כדוגמת תקליטנים שצריכים מקום אחסון נוח, מפעילים שעובדים עם מתקנים וכיוצא בזה.

פריסה גיאוגרפית

חברות שנמצאות בדרום או בצפון הארץ מוצאות בשירותי אחסנה לעסקים פתרון מעולה מכיוון שאנו עובדים בעיקר במרכז הארץ – עניין שמסייע לאחסן סחורה ולהוציא אותה למשלוחים במרכז באופן מהיר וזול יותר.

מיקור חוץ והפחתת עלויות

שירותי אחסנה לעסקים ועצמאיים יכולים להיות מאוד משתלמים מכיוון שאינכם צריכים לנהל את מערך האחסנה הלוגיסטי. אנו נעשה את זה עבורכם עם מתקנים חדישים וצוות מקצועי. כמו כן הגמישות שהזכרנו מהווה יתרון מרכזי.

חשוב לציין שהוצאות האחסנה מוכרות לצורכי מס (כל עוד נעשות בחברה מסודרת) ולכן מדובר ביתרון משמעותי נוסף.

אחסון לעצמאיים ולעסקים קטנים – הקושי הנלווה

כמובן שהמונח “עצמאי” לא מאפשר לנו ללמוד חצי דבר על העיסוק הספציפי של אותו האדם.
ועדיין, במקרים רבים יש לו בוודאי, ציוד לו הוא זקוק לצורך העבודה. זה יכול להיות מלאי של חומרי גלם, או מסמכים למכביר, יכולים אלה להיות מוצרים לפעילות השוטפת, או סחורה שעדיין לא חולקה ללקוחות, וכן הלאה.

עכשיו, הצעד הראשון שרבים מנסים לעשות הוא פשוט מאד, לאחסן את הציוד באחד מחדרי הבית. לרוב, פתרון זה מוכיח עצמו כלא יעיל בעליל. הציוד המאוחסן מפריע לשגרת החיים בבית, בו כל מטר פנוי הוא חשוב. כמו כן, במצב כזה אין גמישות, שעה שהפריטים המאוחסנים יכולים לצאת להם משליטה – לא ניתן פשוט להוסיף לבית חדרים, זה ברור.

גם השכרה של מבנה מיוחד, בו יונחו כל אותם פריטים, מהווה פתרון שרחוק מלהיות מושלם, וזאת מכיוון שהדבר גורר הוצאות כספיות עצומות, וכן דאגה מתמדת לאבטחת הפריטים. ובדיוק כשהמצב נראה אבוד, אנחנו נכנסים לתמונה.

אחסנה לעסקים מחיר

באופן כללי התשלום נעשה על בסיס חודשי ומחיר אחסנה לעסקים נקבע לפי נפח המחסן הנדרש וטווח הזמן של האחסנה.

כדי שנוכל לתת לכם הצעת מחיר אמינה שנגזרת מהגורמים הללו, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל להבין בדיוק מה אתם צריכים ולתפור לכם את החבילה הכי משתלמת לצרכים שלכם.

בכל אופן אנו מתחייבים למחירים הכי משתלמים שמשלבים נוחות מקסימלית, את המתקנים הטובים והנוחים בארץ וכמובן גם מחיר סופר משתלם.

הייעוץ והצעת המחיר ניתנים לכם בחינם ובלי התחייבות.

עצמאיים? זקוקים למקום בו תוכלו לאחסן את כל מה שתרצו?
תיבת נח אחסנה מציעים לכם פתרונות אחסון אידיאליים לעצמאיים ולעסקים מתרחבים!


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!