הובלה ואחסנה ברחובות

זקוקים לשירותי הובלה ואחסנה ברחובות? אל תתפשרו! בחברת ‘תיבת נח’ אתם נהנים מחברה חזקה ויציבה שפעילה בתחום ההובלה והאחסנה ברחובות כבר למעלה מ-20 שנים. אנו מספקים את שני השירותים תחת קורת גג אחת ובאופן ישיר כך מצד אחד אנו בעלי מתחם האחסנה ברחובות והמובילים הם עובדי החברה – מה שמבטיח לכם שירות איכותי במחיר הזול.

  • מובילים מקצועיים – עובדי החברה, שמחויבים לשירות מעולה.
  • שקיפות ואמינות כבר יותר מ-20 שנים.
  • שירות לבעלי עסקים או לפרטיים שצריכים לאחסן תכולת דירה ברחובות והסביבה.
  • מתקני אחסנה מתקדמים ובטוחים.
  • ליווי מקצועי לאורך כל התהליך.
  • המחיר הכי משתלם!
הובלה ואחסנה

מדוע לבחור בנו לשירותי הובלה ואחסנה ברחובות?

שירותי הובלה ואחסנה שונים האחד מן השני אך יש דבר שמשותף לשניהם והוא החשיבות שבבחירת אנשי מקצוע מתאימים ואמינים.

מדובר בשני ענפים נעדרי פיקוח ופרוצים שבהם כל אחד יכול להציע את שירותיו ולצד חברות ובעלי מקצוע טובים ואמינים, יש גם נותני שירותים שאנחנו לא היינו רוצים להוביל אתם דברים שחשובים לנו ובטח שלא לאחסן אותם אצלם…

אין טעם להרחיב על הנושא מאחר שסביר להניח שגם אתם כבר שמעתם על מקרים כאלה ואחרים. אז מה הופך את הבחירה בשירותי ההובלה והאחסנה של חברת ‘תיבת נח’ ברחובות לשונה ומשתלמת במיוחד?

חברה וותיקה ומסודרת שנותנת לכם גב איתן

חברתנו היא מהראשונות בישראל שעוסקות בתחום ההובלה והאחסנה ולייתר דיוק אנחנו עושים את זה כבר יותר מעשרים שנים במהלכן פיתחנו מודל עסקי שמאפשר לכם לקבל הרבה יותר במחיר זול מהמקובל והכל תוך שמירה על סטנדרט גבוה של שירות, אמינות ומקצועיות.

אצלנו אין הפתעות מהסוג שאף אחד לא אוהב וכל השירותים שאנו מספקים ניתנים לכם באופן מסודר שמתועד בהסכם מסודר וכולל ליווי אישי של נציג מקצועי מטעמנו שיבטיח לכם שקט נפשי.

מספקים שירותי הובלה ואחסנה ברחובות תחת קורת גג אחת

חיפוש קצר בגוגל יראה לכם ששירותי הובלות ואחסנה ברחובות מוצעים על ידי מגוון רחב של ספקים אך האם כולם באמת מבצעים את השירות בעצמם? ממש לא.

במקרים רבים לא מדובר בגוף שמחזיק מחסנים ברחובות במקביל לחברת הובלה אלא מבצע רק את אחד השירותים כשבפועל השירות המשלים נעשה על ידי גורם אחר שאינכם מכירים.

אצלנו הן שירותי ההובלה והן שירותי האחסנה ברחובות ניתנים לכם על ידי עובדי החברה – דבר שמבטיח לכם יתרונות חשובים כגון:

  1. בהיעדר הצורך לשלם לגורם שלישי, המחיר יהיה זול יותר עבור אותו השירות.
  2. יש לכם איש קשר יחיד שאליו אתם פונים והוא אחראי גם על ההובלה וגם על האחסנה ואף אחד לא יכול לזרוק אתכם מאחד לשני.

אנו מספקים שירותי הובלה ואחסנה ברחובות באופן איכותי במיוחד ללקוחות עסקיים ופרטיים לכל פרק זמן ובזמינות גבוהה במיוחד.

הובלה ברחובות

שירותי ההובלה ברחובות מבוצעים על ידי עובדי חברת ‘תיבת נח’ ולא על ידי מובילים של חברה אחרת – דבר שמבטיח לכם את השירות הכי טוב.

מדובר בצוותים מיומנים של מובילים שמצוידים בכלים הנדרשים כדוגמת מנוף, רכבים מתאימים ועוד שמאפשרים לנו לבצע כל הובלה – החל מפריטים בודדים, דרך הובלת דירות ועד להובלה של משרדים או מפעלים.

מעבר לכך, כל שירותי ההובלה ברחובות מלווים בביטוח מלא. שימו לב – לא מדובר על ביטוח רכב כמו שנהוג להטעות צרכנים רבים אלא בביטוח ייעודי שמגן עליכם לאורך כל שלבי ההובלה לרבות האריזה והאחסנה.

אחסנה ברחובות

שירותי אחסנה ברחובות הם תחום בפני עצמם. לא מדובר בסתם חלל אלא בכזה שמאפשר לכם לאחסן כמעט כל דבר באופן בטוח ומוגן.

במתחמי האחסנה של חברת תיבת נח תוכלו להזמין יחידות אחסנה פרטיות, ליהנות מגישה נוחה מאוד (כולל חניה חופשית), כניסה למשאיות ועוד.

חשוב לציין שמדובר במתחם אחסנה שמתוחזק באופן מקצועי במיוחד ושמספק לכם ביטוח מלא לאורך כל תקופת האחסנה.

מחיר שירותי הובלה ואחסנה הרחובות

מחירי שירותי הובלה ואחסנה ברחובות נקבעים על פי כמות ואופי החפצים שצריך להוביל ולאחסן וכן לפי תקופת האחסנה. לא יהיה אחראי מצדנו לזרוק הבטחות ומחירים חסרי כיסוי אך אנו יכולים להבטיח שאצלנו תקבלו את השירות הכי טוב והוגן במחיר הכי זול.

התקשרו אלינו או שלחו לנו הודעה ונשמח לייעץ ולספק לכם הצעת מחיר סופר משתלמת.

שירותים נוספים ברחובות

שירותהסבר
מחסנים להשכרה ברחובותמחסנים להשכרה ברחובות בכל גודל ולכל מטרה במחירים הזולים. בחברת ‘תיבת נח’ משכירים מחסנים לפרטיים ולעסקים כבר למעלה משני עשורים.
אחסון תכולת דירה ברחובותאחסון דירות גדולות או קטנות לטווח ארוך או קצר.
שירותי אחסנה ברחובותאחסנה ברחובות לא צריכה להיות יקרה. חברת תיבת נח – הוותיקה והמובילה בישראל לשירותי אחסנה מציעה לכם חבילת שירותים מושלמת במחיר הכי משתלם.