אחסון לטווח ארוך וללא הגבלת זמן

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

שירותי אחסנה

אחסנה לטווח ארוך במחיר הכי משתלם בישראל! רק בתיבת נח – החברה הוותיקה לשירותי אחסנה לפרטיים ולעסקים, עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים, אתם מקבלים את חבילת השירותים הכי טובה, בטוחה ובמחיר מפתיע!

מגוון עצום של יחידות אחסנה בנפחים שונים שמתאימים בדיוק לצרכים שלכם. מהיום אינכם צריכים לשלם עבור נפח אחסנה שאינו בשימוש – אנו נתאים לכם את היחידה כך שתתאים לצרכים שלכם באופן מושלם. כמו כן אנו מספקים שירותי אחסנה לטווח ארוך לצד שירותי אחסנה לטווח קצר.

מדוע לבחור בשירותי תיבת נח לאחסון תכולה לטווח ארוך?

נתחיל בעיקר – כל מתחמי האחסנה ויחידות האחסון תוכננו ונבנו על מנת לספק שירותי אחסון בטוחים ואישיים. אין כאן מבנים שהוסבו או מכולות שאינן מתאימות לאחסון תכולת דירה – אנו מציעים מחסנים להשכרה שמתאימים לצרכים שלכם ועכשיו גם במחיר הכי משתלם!

מעבר לכך, כל לקוחותינו נהנים מן הביטחון של אבטחה מלאה 24 שעות ביממה כמו גם אחסון במתחמים בעלי רישיון עסק מתאים לרבות של מכבי האש. כמו כן כל לקוחותינו נהנים מביטוח איכותי לתכולה שמאוחסנת אצלנו (למרות שבכל שנות קיומנו לא היה עדיין מקרה אחד שבו היינו צריכים להפעיל את הביטוח – הדבר מוכיח את הרצינות שלנו במתן שירותי אחסנה).

כמו כן, מתחמי האחסון מתוחזקים באופן מקצועי תוך שמירה על רמת ניקיון גבוהה וביצוע פעולות מנע כגון הדברות יזומות אחת למספר שבועות. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר וייעוץ מקצועי בלתי מחייבים.

אחסון לטווח ארוך הוא פתרון שישראלים רבים משתמשים בו במקרים שונים. מדובר בפתרון נוח ופשוט, לאחסון חפצים אישיים או ציוד משרדי, במידה ונוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה, במידה ויש צורך באחסון דירה לרילוקיישן שעליכם לפנות בקרוב, וכן במקרים בהם אתם צריכים מחסן לבית או לעסק, ואינכם רוצים לשכור מחסן או משרד ייחודי לשם כך, אלא מעדיפים לשכור מחסן בחברת אחסון.

ישנן סיבות רבות מדוע לפנות דווקא לחברות שמפעילות מתחמי מחסנים לצורך אחסון לטווח ארוך ולא לשכור מבנה מיוחד לצורך זה.
לפני שנציג בפניכם את ההסברים, נציין רק שאחסון כזה, יכול להיעשות רק במחסנים שמתאימים לכם מבחינת השטח והנגישות. כשאתם מתכוונים לשכור מחסן לשם אחסון ארוך טווח, תוודאו מראש מה השטח שעומד לרשותכם ועל פיו תחליטו אם זה מתאים לכם.

הסיבות מדוע לפנות לחברות אחסון

א. ראשית, חברות אחסון מציעות לכם מחסנים ברמה גבוהה. מחסנים נקיים, בסדרי גודל שונים, מאווררים, מחסנים שיכולים לאחסן ציוד, חפצים ורהיטים שונים.

ב. אתם יכולים ליהנות מאבטחה מוחלטת על המחסן ועל הציוד שלכם. דבר זה מונע מכם את הצורך לדאוג לאבטחה משלכם. חברות האחסון מציעות לכם אבטחה מלאה הכוללת שמירה צמודה, מצלמות, אזעקות, גלאים, ולמעשה כל דבר שאתם צריכים בשביל לוודא שאיש לא ייכנס למחסן שלכם ואיש לא יוכל להתעסק עם הציוד שלכם.

ג. נגישות. מי שחושש שהמחסנים יהיו סגורים בפניו בעת שיצטרך להוציא או להכניס ציוד מסוים, הרי שחברות האחסון מאפשרות נגישות מלאה ובלתי מוגבלת. כל מה שעליכם לעשות זה ליידע מראש שאתם מגיעים, ומישהו יחכה לכם.

ארבע, חסכון. מחסן חיצוני לאחסון חפצים לטווח ארוך, חוסך לכם הוצאות רבות. נניח ותכננתם לשכור מבנה לשם אחסון, אזי הייתם צריכים לשלם ארנונה, שכירות, מסי עירייה ועוד. כאן אתם לא משלמים שום דבר מלבד על המחסן. המחסן עצמו מגיע עם כל מה שאתם צריכים בשביל שתוכלו ליהנות מאחסון ברמה גבוהה וייחודית.

חמש, כל דבר שאתם רוצים אתם יכולים לאחסן. חברות האחסון אינם מגבילות אותכם. הדבר היחידי הוא, שאסור לאחסן חומרים אסורים ומסוכנים. עבור חומרים מסוימים, יקנו לכם מחסן ייעודי. את שאר הדברים אתם יכולים לאחסן בצורה חופשית וללא דאגה.

קופסאות קרטון לאחסון חכם

על מנת שתוכלו לאחסן את הדברים שלכם בצורה טובה, מומלץ מאוד להיעזר בקופסאות קרטון שונות, שלמות וסגורות כמובן, כאשר ההמלצה היא להיעזר בסימנים מיוחדים שיעזרו לכם לתייג כל קופסא ולדעת מה יש בתוכה. אחרת אתם עלולים להתבלבל בטעות.

סימני הזיהוי יכולים להיות מדבקות, רישום מיוחד, הדפסים מיוחדים ועוד. חברת האחסון עצמה תוכל לעזור ולייעץ לכם, כיצד לארוז וכיצד לסמן את הקופסאות השונות. מאחר ומדובר על אחסון תכולת דירה לטווח ארוך, חשוב לקחת את הנושא ברצינות, על מנת להקל עליכם בעת האריזה וגם לאחריה.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!


דילוג לתוכן