אחסון לטווח ארוך וללא הגבלת זמן

שירותי אחסון לחודשים ושנים.

✔️ כולל רישיונות וביטוח מעולה.

✔️ מחירים הוגנים – פחות מ-40 ש״ח לקוב.

✔️ מתחם מאובטח ומתוחזק.

✔️ חנייה חינם וכניסה נוחה למשאיות.

✔️ מתמחים בשירותי אחסון לטווח ארוך כבר 25 שנים.

התקשרו 077-4706-223 לייעוץ חינמי או לחצו לשליחת הודעה

אחסון לטווח ארוך בתיבת נח אחסנה

אחסנה לטווח ארוך במחיר הכי משתלם בישראל! רק בתיבת נח – החברה הוותיקה לשירותי אחסנה לפרטיים ולעסקים, עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים, אתם מקבלים את חבילת השירותים הכי טובה, בטוחה ובמחיר מפתיע!

מגוון עצום של יחידות אחסנה בנפחים שונים שמתאימים בדיוק לצרכים שלכם. מהיום אינכם צריכים לשלם עבור נפח אחסנה שאינו בשימוש – אנו נתאים לכם את היחידה כך שתהיה תואמת לצרכים שלכם באופן מושלם. כמו כן אנו מספקים שירותי אחסנה לכל פרק זמן ובכלל זה לטווח ארוך לצד אחסנה לטווח קצר.

שירותי אחסנה

מתי צריך אחסנה לטווח ארוך?

מגוון התרחישים שבהם נדרשת אחסנה לטווח ארוך מאוד מגוונים כשבין המקרים הבולטים ניתן למנות צורך שנובע כתוצאה ממעבר אל דירה קטנה יותר, מעבר למגורים משותפים עם בן הזוג ויש אפילו מקרים שבהם נדרש אחסון לטווח ארוך מאוד של שנים ובכלל זה ביצוע רילוקיישן למדינה אחרת או השכרת מחסן על בסיס קבוע כדי ליהנות ממקום אחסון נוסף לבית או לעסק.

אחסנה לטווח ארוך שנוה מטווח קצר מפני שהיא צריכה לענות על צרכים אחרים ובכלל זה לספק לכם את האפשרות להגיע לעתים אל יחידת האחסון באופן נוח על מנת להוציא חפצים או להכניס חפצים חדשים. בנוסף, אחסנה לטווח ארוך חייבת לספק תנאי אחסון מעולים שיבטיחו שהחפצים שמאוחסנים ישמרו במצבם המקורי (סאת דרך אגב אחת הסיבות מדוע לא כדאי לאחסן במכולה).

אחסון לטווח ארוך מחיר

מחיר אחסון לטווח ארוך נקבע לפי מספר החודשים כשהתשלום מתבצע בכל תחילת חודש. היתרון של אחסון לטווח ארוך הוא היכולת להוזיל את העלויות מפני שככל שמאחסנים יותר חפצים ולפרק זמן ארוך יותר, כך האפשרות להוזיל את המחיר הולכת ומשתפרת.

הדרך המומלצת לקבל הצעת מחיר היא ליצור איתנו קשר על מנת שנבין מה אתם צריכים לאחסן, לכמה זמן ומה נפח המחסן הרצוי. לאחר שנבין את כל המשתנים האלה נוכל להרכיב לכם את החבילה הכי משתלמת שכוללת יחידת אחסנה מתאימה ונוחה במיוחד לפרק הזמן הרצוי ובמחיר הכי משתלם.

מתחם אחסון לטווח ארוך

צריך לזכור שכדי להשוות הצעות מחיר לאחסון ארוך טווח חשוב לקחת בחשבון מספר משתנים כמו מיקום המחסנים, האם יש לכם גישה חופשית במשך רוב שעות היממה, האם הציוד והחפצים שלכם מופרדים משאר הלקוחות ומי החברה שמציעה לכם את השירות ומה טיבו.

בסופו של דבר לאניתן להשוות הצעת מחיר של מוביל עם חדר פנוי במקום שאינו נמצא תחת פיקוח, לבין מקום אחסנה ייעודי ובטוח שעומד בכל דרישות החוק ומספק לכם את התנאים הטובים והנוחות המרבית.

התקשרו אלינו לייעוץ חינמי ובלי התחייבות כדי ללמוד על ההבדלים וכדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית.

אחסון ציוד לטווח ארוך

אחסון ציוד לטווח ארוך הינו שירות שמותאם בעיקר לעסקים אך לא רק. הסיבה היא שלרוב מדובר בציוד כזה או אחר שקשור לעסק ושצריך לאחסן אותו במקום בטוח אך בו בעת לאפשר גישה חופשית כך שניתן יהיה להוציא ולהחזיר אותו.

בין העסקים שמשתמשים בשירותי אחסון ציוד לטווח ארוך ניתן למנות בעלי מקצוע שונים שמחפשים מקום לאחסון של כלי עבודה שונים, תקליטנים ואנשי הגברה ותאורה שצריכים מקום לאחסן בו ציוד הגברה או תאורה וכל כל עסק אחר שמחפש מחסן מתאים עם גישה שוטפת.

כמו כן ישנם עסקים שמחפשים מקום לאחסון ציוד לטווח ארוך ובכלל זה ציוד של משרדים, חנויות וכיוצא בזה.

אחסון חפצים לטווח ארוך

אחסון חפצים לטווח ארוך הוא שירות שנצרך בעיקר על ידי אנשים פרטיים שזקוקים למחסן או למקום אחסון נוסף מסיבה כזאת או אחרת כשמה שמוביל אותם לשכור מחסן לטווח ארוך הוא מחסור במקום אחסנה בביתם והצורך במחסן נוסף לשימוש שוטף.

אחסון חפצים לטווח ארוך יכול לשמש לאחסון רהיטים, אופניים, ארגזי בגדים וכל מה שנוהגים לאחסן במחסן רגיל.

בחברתנו מתמחים באחסון לטווח ארוך לכל צורך ולא משנה אם אתם בעלי דירה שמחפשים מחסן לטווח ארוך או בעלי עסקים שצריכים מחסן על בסיס שוטף, לנו יש את הפתרונות הכי טובים במסגרת מחירים אטרקטיביים במיוחד.

מדוע לבחור בשירותי תיבת נח לאחסון תכולה לטווח ארוך?

נתחיל בעיקר – כל מתחמי האחסנה ויחידות האחסון תוכננו ונבנו על מנת לספק שירותי אחסון בטוחים ואישיים. אין כאן מבנים שהוסבו או מכולות שאינן מתאימות לאחסון תכולת דירה, ציוד, אחסון חפצים או סחורה – אנו מציעים מחסנים להשכרה שמתאימים לצרכים שלכם ועכשיו גם במחיר הכי משתלם!

מעבר לכך, כל לקוחותינו נהנים מאבטחה מלאה 24 שעות ביממה כמו גם אחסון במתחמים בעלי רישיון עסק מתאים לרבות של מכבי האש, ביטוח איכותי לתכולה שמאוחסנת אצלנו (למרות שבכל שנות קיומנו לא היה עדיין מקרה אחד שבו היינו צריכים להפעיל את הביטוח – הדבר מוכיח את הרצינות שלנו במתן שירותי אחסנה).

מתחמי האחסון מתוחזקים באופן מקצועי תוך שמירה על רמת ניקיון גבוהה וביצוע פעולות מנע כגון הדברות יזומות אחת למספר שבועות.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר וייעוץ מקצועי בלתי מחייבים.

אחסון לטווח ארוך ב׳תיבת נח׳

חברתנו היא מהוותיקות והגדולות בישראל לשירותי אחסנה לכל פרק זמן ובין לקוחותינו אפשר למצוא אנשים שמחפשים מחסן למספר שבועות, חודשים או שנים וכן מנהלי חברות ובעלי עסקים שצריכים מחסן לטווח ארוך.

אנו עושים מאמץ כדי לספק את התמורה הטובה ביותר לכספכם ואת השירות הטוב ביותר ובכלל זה:

  1. יחידת אחסון לטווח ארוך שמופרדת מהאחרות ורק לכם יש גישה אליה (באמצעות מפתח). באופן הזה אתם מקבלים פרטיות מרבית ואת היכולת להשתמש ביחידת האחסון על בסיס שוטף.
  2. כל מתחמי האחסנה שלנו מאובטחים ברמה גבוהה ובכלל זה מערכת אזעקה, מצלמות ושמירה.
  3. מתחם אחסנה לטווח ארוך עם אישורים מהרשות המקומית, מכבי האש וכן עמידה בכל התקנים הנדרשים.
  4. ביטוח תכולה.
  5. שירותים תומכים כמו הובלה ואחסנה, שיווק חומרי אריזה וקרטונם ועוד.
  6. מתקנים חדישים ומתוחזקים ברמה מאוד גבוהה.
  7. גישה נוחה להובלת חפצים בכל גודל.
  8. חניה חופשית בשפע.
  9. השירות הכי טוב במחיר הכי משתלם!

אנו מציעים מחסנים ברמה גבוהה שמתוחזקים בקפדנות ובנפחים שונים שמתאימים לכל צורך ובכלל זה אחסון ציוד, רהיטים, חפצים ועוד, והכל במקום בטוח שמבטיח לכם הגנה מקסימלית על הפריטים החשובים לכם.

לקוחות החברה נהנים ממגוון שירותים משלימים תחת קורת גג אחת. צריכים הובלה? אין בעיה! אתם לא צריכים לחפש מובילים שאינכם מכירים ובאפשרותכם להיעזר במובילים שלנו שישמחו לתת לכם שירות מעולה כולל ביטוח ואחריות מלאה על החפצים שלכם. יתירה מכך, אנו מספקים גם שירותי אריזה, פירוק והרכבה ואפילו אספקת קרטונים וחומרי אריזה. על מנת שתוכלו לאחסן את הדברים שלכם בצורה טובה, מומלץ מאוד להיעזר בקופסאות קרטון שונות, שלמות וסגורות כמובן, כאשר ההמלצה היא להיעזר בסימנים מיוחדים שיעזרו לכם לתייג כל קופסא ולדעת מה יש בתוכה. חברתנו משווקת קרטונים וחומרי אריזה שיסייעו לכם לאחסן חפצים, ציוד או תכולה לטווח ארוך, באופן בטוח, בנוחות מקסימלית ובמחיר מינימלי.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לסייע ולתת לכם את הצעת המחיר הכי משתלמת.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!