אחסון ציורים ואחסון חפצי אומנות

אומנות

מחפשים מקום בטוח ומוגן כדי לאחסן בו ציורים או חפצי אומנות? הגעתם אל המקום הנכון!

חברתנו היא מהמובילות בישראל במתן שירותי אחסנה ופתרונות אחסון מיוחדים שמתאימים לשלל מקרים ובהם אחסון ציורים או אחסון חפצי אומנות.

אנו מבינים שאחסון חפצי אומנות אינו דבר של מה בכך ואם כבר מאחסנים את החפצים, חשוב מאוד שהם יהיו במקום בטוח שמספק את התנאים המתאימים לכך.

ב’תיבת נח’ תוכלו למצוא מחסנים שמתאימים לאחסון חפצי אומנות וכן לאחסון ציורים. מגוון רחב של יחידות אחסנה פרטיות בנפחים שונים (החל מ-10 קוב), שמופרדות ממחסנים אחרים של לקוחות אחרים ומעניקות לכם הפרדה ופרטיות מוחלטים.

רק לכם יש את המפתח אל היחידה ובאפשרותכם להגיע אליה באופן חופשי ברוב שעות היממה.

מעבר לכך מדובר ביחידות בעלות היתר ייחודי ואנו מחזיקים בכל האישורים הנדרשים ממקום שמעניק שירותי אחסנה מקצועיים ובין האישורים ניתן למנות אישור של הרשות המקומית ואישור מכבי אש שהמתקן עומד בדרישות.

כמו כן מתקני האחסנה מאובטחים 24 שעות ביממה ואתם נהנים גם מביטוח תכולה כחלק מהשירות (באחסנת חפצי אומנות וציורים ניתן להרחיב את הביטוח בהתאם לצורך).

חפצי אומנות

מתי צריך לאחסן חפצי אומנות וציורים?

הרבה פעמים אנחנו קוראים ושומעים על אנשים שמחפשים מחסנים להשכרה לצורך אחסון חפצים אישיים או חפצים מקצועיים שונים, אך חלק גדול מאותם מחסנים שאנחנו מכירים, משמשים לצורך אחסון חפצי אומנות שונים.

מדובר באחסון של חפצי אומנות כמו ציורים, פסלים, תמונות וכדומה, אשר אין לכם מקום לאחסן אותם.

לעיתים מדובר ביצירות אומנות שסיימו זה עתה תצוגה בתערוכה מסוימת וכעת נדרש מקום בטוח לאחסן אותן עד שהן יהיו מוצגות בתערוכה אחרת או יימכרו ללקוח מסוים.

יש מקרים שבהם מדובר בחפצי אומנות שהם בעצם ירושה שצריכה להיות מאוחסנת באופן זמני עד להימצאות פתרון אחר. בכל המקרים הנ”ל ובמקרים אחרים, אנחנו נדאג לאחסן את אותם חפצי אומנות במתחם אחסנה נוח ובטוח.

בדומה לאחסון חפצים ביתיים כאלה ואחרים, יש כמה דברים שעלינו לבצע כדי שנוכל לאחסן את החפצים בצורה טובה, כך שיישמרו באופן המיטבי וכדי שנוכל להוציא אותם מהאחסנה בבוא העת במצבם המקורי.

אחסנת ציורים

איך שומרים על ציורים וחפצי אומנות בזמן אחסנה?

חפצי אומנות נחשבים ליקרים ועדינים מכדי שיהיו זרוקים במחסן כלשהו ולכן חשוב לוודא ששירות האחסנה שאתם בוחרים באמת יתאים ויספק את התנאים האופטימליים.

  1. תחזוקה ראויה – על המחסנים להיות נקיים ומתוחזקים כהלכה. בין היתר יש לוודא שבמתחם האחסנה נעשית הדברה יזומה בכל חודש.
  2. לא כל מחסן מתאים לאחסון פריטי אומנות. מחסן להשכרה מומלץ יהיה כזה שמצוי במבנה בטון מוגן ולא מכולה או מבנה מבנייה קלה. הסיבה היא שמבנה בטון מספק את ההגנה הטובה ביותר מפני פגעי מזג אוויר וכן את הביטחון של מקום סגור ומאובטח.
  3. מומלץ לבחור את מחסן שיהיה בקרבת מקום כדי לחסוך בנסיעות ארוכות.
  4. מקום מאובטח – חשוב לבדוק את סדרי האבטחה במקום. אחסנה לפריטי אומנות צריכה לכלול שמירה 24 שעות ביממה, מצלמות אבטחה, מוקד שמירה, אזעקה ועוד.
  5. עלינו לדאוג שכל החפצים יהיו ארוזים ועטופים היטב. במידה ומדובר בתמונות אז הם צריכים להיות עטופות בקרטון נקי ומנוילנות ואם מדובר בפסלים או חפצים אחרים, הם צריכים להיות מרופדים בצורה יסודית. יש לציין שאנו גם מוכרים ציוד אריזה לחפצים עדינים לרבות חפצי אומנות ונשמח לסייע לכם ולייעץ לכם כיצד כדאי לארוז ואיך.

חברתנו מתמחה באחסון חפצים מכל הסוגים ובכלל זה חפצי אומנות. אנו מאחסנים בשיטות של יחידות פרטיות שמתאימות במיוחד לחפצים ייקרי ערך וכל המתחמים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים בענף האחסנה בישראל.

מעבר לכך אנו משווקים מוצרי אריזה ייעודיים מכל הסוגים כך שתוכלו לרכוש את כל מה שנדרש כדי לארוז חפצי אומנות לאחסנה ומספקים שירותי הובלה ואריזה במידת הצורך.

כל השירותים ניתנים על ידי עובדי החברה ולא על ידי צד שלישי כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהשירות שינתן לכם יהיה ברמה הכי גבוהה. כדי לוודא את זה, כל לקוחותינו נהנים ממנהל שירות אישי שמלווה אותם לאורך כל תהליך האחסנה.

כמה עולה לאחסן חפצי אומנות וציורים?

מחיר אחסנת חפצי אומנות וציורים תלוי בשני גורמים מרכזיים. הראשון הוא הנפח שנדרש עבור האחסנה. תוכלו לצפות במחירון שלנו כדי להבין מה העלויות הצפויות בהתאם לנפח האחסנה המבוקש.

הנקודה השנייה שיכולה להשפיע על התמחור של אחסון חפצי אומנות היא הביטוח. כל שירותי האחסון שלנו כוללים ביטוח איכותי שניתן לכם כחלק מהשירות אך מסיבות מובנות, יש מי שמאחסן חפצי אומנות ומעוניין בהרחבת הביטוח. במצבים כאלה תוכלו להרחיב את הכיסוי הביטוחי בהתאם לצורך.

למה לשים לב לפני שמאחסנים חפצי אומנות?

כפי שהסברנו, מדובר באחסון מורכב באופן יחסי שכן בניגוד לאחסנת רהיטים, כאן אנ ונדרשים להתאמה מושלמת של תנאי האחסנה לפריטי האומנות ומה שמתאים לאחסנת סלון, יכול להתברר כאסון באחסנת ציור שמן.

על כן חשוב לבחור ביחידות פרטיות ונעולות שרק לכם יש את הגישה אליהן, שהמקום מצוי בתוך מבנה בטון מוגן ושלמפעילי המתחם יש אישור מהרשות המקומית וממכבי האש כדי לנהל בו שירותי אחסנה.

מיותר לציין שחברתנו ‘תיבת נח’ עומדת בכל הדרישות הלה והרבה מעבר לכך כבר יותר משלושה עשורים. אנו מציעים שירותי אחסנה מקצועיים שיעניקו לכם שקט נפשי, נוחות וביטחון מרביים.

איך מתחילים?

צריכים לאחסן חפצי אומנות? התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לייעץ ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

כתבות שעשויות לעניין אתכם