מחסנים להשכרה ואחסון חפצי אומנות

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אומנות

הרבה פעמים אנחנו קוראים ושומעים על אנשים שמחפשים מחסנים להשכרה לצורך אחסון חפצים אישיים או חפצים מקצועיים שונים, אך חלק גדול מאותם מחסנים שאנחנו מכירים, משמשים לצורך אחסון חפצי אומנות שונים.

מדובר באחסון של חפצי אומנות מתקופות שונות, והם כוללים בעיקר, ציורים, פסלים, תמונות וכדומה, אשר אין מקום לשים אותם בבית, במשרד, במוזיאון או באולם התצוגה, לעיתים מדובר ביצירות אומנות שסיימו להיות מוצגות בתערוכה מסוימת וכעת אין מה לעשות איתן עד שהן יהיו מוצגות בתערוכה אחרת או יימכרו ללקוח מסוים, ולעיתים מדובר בחפצי אומנות שהם בעצם ירושה אשר פשוט לא החלטנו מה לעשות איתם. בכל המקרים הנ"ל ובמקרים אחרים, אנחנו נדאג לאחסן את אותם חפצי אומנות במתחם של מחסנים להשכרה.

בדומה לאחסון חפצים ביתיים כאלה ואחרים, ישנם כללים או יותר נכון דברים שעלינו לבצע בשביל שנוכל לאחסן את החפצים בצורה טובה, כך שיישמרו, לא ייהרסו, לא יתקלפו, ירד מהם הצבע, יהיה בהם עובש, חלודה או כל דבר.

 

מה לעשות בשביל לשמור על חפצי אומנות בעת אחסון

ראשית, יש לוודא שהמקום נקי כל הזמן. המקום אמור לעבור הדברה ולהיות נקי ומצוחצח כך שלא יהיו בו מזיקים אשר עלולים להרוס את חפצי האומנות.

שנית, יש לדאוג שהמקום יהיה בטמפרטורה מתאימה. כידוע ישנם חפצי אומנות שעלולים להיות מושפעים מהטמפרטורה וכתוצאה מכך הם עלולים להיהרס בצורות שונות.

שלוש, לפני שבוחרים מחסנים להשכרה לחפצי האומנות שלנו, עלינו לבחון איפה הוא ממוקם, שלא יתברר שהמקום נמצא בלב אזור שיכול להיות בעייתי לחפצים אלו.

ארבע, אבטחה. גם אם לא מדובר בחפצי אומנות בעלי שם, אנחנו יכולים להיות בטוחים שמדובר בחפצי אומנות בעלי ערך כספי או ערך רגשי. אנחנו נרצה לדעת שהם מאובטחים בכל צורה שהיא. לכן חשוב שהמקום יהיה מאובטח באמצעים הטובים ביותר, החל ממוקד שמירה, אזעקות, מצלמות וכדומה.

חמש, עלינו לדאוג שכל החפצים יהיו ארוזים ועטופים היטב. במידה ומדובר בתמונות אז הם צריכים להיות מנוילנות ואם מדובר בפסלים או חפצים אחרים, הם צריכים להיות מרופדים בצורה הרמטית כך שלא יהיה שום סיכוי שיקרה להם משהו. עלינו לזכור, כל מה קטנה עלולה לגרום נזק לחפץ וכאשר נגרם נזק לחפץ אומנותי, להבדיל מחפצים אחרים, האפשרות לשחזר אותו למקור היא אפסית, בוודאי שלא ניתן לשחזר אותו לרמה דומה בו החפץ היה בצורתו המקורית.

Call Now Button דילוג לתוכן