הובלות במרכז

שירותי הובלה במרכז בראש שקט כולל ביטוח הובלות.

✔️ אנו חברת ההובלות המועדפת על עשרות חברות מוכרות במשק הישראלי.

✔️ הובלות במרכז מכל הסוגים – הובלת פריטים, הובלת דירות, משרדים ומפעלים.

✔️ פירוק והרכבת רהיטים בהובלה.

✔️ מגוון שירותים לרבות הובלה ואחסנה, אריזה, קרטונים למעבר דירה ועוד.

✔️ השירות הכי טוב במחיר הכי משתלם בהתחייבות!

הזמינו עכשיו 077-4706-223 או השאירו הודעה ונחזור אליכם.

הובלות במרכז

הובלות במרכז בראש שקט

אנו מבצעים הובלות במרכז כבר למעלה מ-25 שנים. כל ההובלות נעשות על ידי עובדי חברת ‘תיבת נח’, מלוות בביטוח מלא ונעשות מכל הלב ❤️.

זה לא סוד שענף ההובלות בישראל סובל ממוניטין שלילי. אינספור מקרים של העלאות מחירים, שירות לקוי, מספר מובילים שאינו תואם את מהות ההובלה ואפילו היעלמויות ביום שבו אתם עוברים דירה, הם רק חלק מהמקרים שהצרכן הישראלי שצריך הובלה נתקל בהם. אצלנו אתם יכולים לשים את החששות בצד וליהנות משירות מקצועי שמתחיל בייעוץ, נמשך בהצעת מחיר הוגנת ומסתיים בהובלה עם צוות מובילים אדיב שיוביל עבורכם במקצועיות בדיוק כפי שהובטח לכם.

צריכים להוביל משהו באזור המרכז? אנו נוכל לעשות את זה עבורכם בסטנדרט גבוה במיוחד של שירות ומקצועיות ולא מדובר כאן בסיסמאות אלא בדרך עבודה שחברתנו חרטה על דגלה במשך יותר מ-25 שנים. איך זה בא לידי ביטוי? לפניכם מספר נקודות שאנו שמים עליהן דגש מיוחד על מנת שתוכלו ליהנות מהשירות המקצועי ביותר.

הובלות במרכז, הובלות בחולון, הובלות בראשון לציון - תיבת נח אחסנה

הצעת מחיר בבית הלקוח

אחד הגורמים המרכזיים לבעיות וקונפליקטים בין מובילים לבין לקוחות הוא תיאום ציפיות לקוי. יכול להיות שחלק מן המובילים מבינים את זה ומנצלים את חוסר הידע כדי להעלות מחירים ביום המעבר בשלל תירוצים כאלה ואחרים. איך אפשר להימנע מכך? באמצעות הצעת מחיר מפורטת שניתנת לכם בדירה או במשרד שלכם.

כל הובלה בחברת ‘תיבת נח’ מתחילה בהצעת מחיר בלתי מחייבת שניתנת לכם בביתכם. במהלך הביקור אנו מגיעים על מנת להבין מה צריך להוביל ומהם תנאי ההובלה ולמעשה לא משאירים אף מקום לטעות.

במהלך הביקור תוכלו להתרשם מאיתנו ולהבין את מידת הרצינות שבה אנו נוהגים. כמו כן אנו נחתום על הסכם הובלות ברור בשקיפות מלאה כך שתדעו בדיוק מהם התנאים שסוכמו.

בעניין זה חשוב לציין שבהובלות קטנות במרכז ניתן לעתים קרובות להסתפק בצילום של הפריט שמעבירים אם כי בהובלת דירות במרכז אנו מעדיפים להגיע אליכם כדי לתת הצעת מחיר.

חוזה הובלות בשקיפות מלאה

אצלנו אין הפתעות ובמהלך הצעת המחיר אנו נחתום על הסכם הובלה ברור שכולל את כל הפרטים שסיכמנו עליהם ושהובטחו לכם. בין הפרטים שחוזה הובלה כולל ניתן למנות את כתובות המוצא והיעד של ההובלה, תיאור התנאים לרבות קומות, הימצאות מעלית, כמות הארגזים שמובילים, האם השירות כולל אריזה, קרטונים לאריזת הדירה, אחסון תכולה או הובלת מנוף וכיוצא בזה. כמו כן החוזה כולל את המחיר שסוכם באופן ברור.

כמובן שהצעת המחיר אינה מחייבת והיא ניתנת לכם כחלק מהשירות שלנו.

ביטוח הובלה שמכסה אתכם

הרבה חברות הובלה מבטיחות שהשירות שלהן כולל ביטוח אך לצערנו העניין לא נכון. במקרה הטוב מדובר בהטעיה ובמקרה הגרוע ברמאות.

הסיבה היא שמובילים רבים טוענים שיש להם ביטוח ואם הלקוח מבקש לראות אותו (שזו בקשה לגיטימית), הם מציגים בפניו את ביטוח הרכב.

מיותר לציין שביטוח רכב אינו שווה ערך לביטוח הובלות ושאם יגרם נזק באחד משלבי ההובלה, ביטוח הרכב לא יכסה את הנזק, במיוחד אם התקרית התרחשה באריזה, העמסה או הפריקה ולא בנסיעה עצמה.

ביטוח ההובלות שלנו מכסה אתכם לאורך כל התהליך. מדובר בביטוח רציני ומקצועי שאנו משקיעים בו כספים לא מבוטלים על מנת שלכם יהיו את תנאי השירות הטובים ביותר שניתן לספק.

שירותים נלווים

במרבית המקרים הובלה במרכז אינה מסתכמת רק בהעברת חפצים ממקום למקום ועולה הצורך בשירותים משלימים כמו לדוגמה שירותי אריזת דירה למעבר, פירוק והרכבת רהיטים, שימוש במנוף וכו׳.

אנו מספקים את כל השירותים האלה ואינכם צריכים לדאוג לדבר מפני שכל הפעולות יבוצעו או יתואמו על ידי המובילים שלנו.

חשוב לציין שאנו מפעילים חנות לממכר חומרי אריזה כך שנוכל לספק לכם גם קרטונים לאריזת דירה וכל חומר אריזה אחר שתזדקקו לו.

הובלות מנוף במרכז

צריכים להוביל עם מנוף הרמה? לנו יש את כל הפתרונות עבורכם עם אפשרות להובלות מנוף לכל קומה ובכל מקום באזור המרכז.

שירותי המנוף ניתנים על ידי מובילים מוסמכים עם רישיון וביטוח להפעלת מנופי הרמה.

מחיר הובלה במרכז

מחירי הובלה במרכז הארץ משתנים בהתאם למגוון גורמים כגון סוג הובלה, מרחקי נסיעה, המורכבות, שירותי מנוף, אריזה וכיוצא בזה. כמו כן יכולים להיות הבדלים בין הצעות מחיר של מובילים כאלה ואחרים.

המחירים שלנו נחשבים לאטרקטיביים והוגנים במיוחד. אנחנו אולי לא הכי זולים אך בטח שלא הכי יקרים וביחס של עלות מול תועלת כנראה שנספק לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר.

מובילים מיומנים ואדיבים, שקיפות והגינות, ביטוח וחווית שירות מעולה הם חלק בלתי נפרד מכל הובלה שאנחנו מבצעים.

צריכים להוביל דירה, משרד או רק פריט בודד (הובלה קטנה)? התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לתת לכם את הצעת המחיר הכי משתלמת!

שירותים נוספים במרכז

שירותהסבר
אחסון תכולת דירה במרכזאחסנת דירות במרכז הארץ ביחידות פרטיות במיקומים נוחים ונגישים.
הובלה ואחסנה במרכזהובלה ואחסנה במרכז עם החברה המובילה בישראל לשירותי אחסון והובלות.
אחסנה במרכזחברתנו מתמחה בשירותי אחסנה במרכז. עם וותק של למעלה מעשרים שנה ומאות לקוחות מרוצים, חברת תיבת נח ביססה את מעמדה כחברה המובילה בישראל לשירותי אחסנה.
מחסנים להשכרה במרכזמחסנים להשכרה בכל נפח במתחמים סגורים ומוגנים כולל ביטוח.