הובלה ואחסנה בתל אביב

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

הובלה ואחסנה

הובלה ואחסנה בתל אביב עם החברה הוותיקה בישראל במחירים זולים. אל תשלמו למתווכים – אצלנו אתם יכולים להזמין שירותי הובלה מקצועיים + שירותי אחסנה במחיר ישיר ובלי מתווכים – תחת קורת גג אחת!

  • יחידות אחסנה חדשות בתל אביב במיקום מעולה.
  • גישה אישית חופשית 24X7.
  • חנייה חופשית – חינם!
  • צוות מובילים אדיב ומסור שמחויב ללקוחות החברה כבר למעלה משני עשורים.
  • ביטוחים ושמירה 24X7.

שירותי הובלה ואחסנה בתל אביב עם המומחים של 'תיבת נח'

הובלה ואחסנה הם שני שירותים משלימים ששונים האחד מן השני בהרבה מובנים אך יש גם משהו משותף וחשוב מאין כמוהו – מאחר שמדובר בשני ענפים נעדרי פיקוח ומאחר שמדובר בשירותים אישיים שתכולת הדירה או הסחורה נמצאים במרכז, עליכם לבחור בחברה מקצועית ואמינה שאם לא כן – גם אתם עשויים להיכנס לסטטיסטיקה הארוכה של לקוחות שמקבלים שירות לקוי שמצד אחד מסכן את הפריטים המיועדים להובלה ואחסנה ומצד שני עשוי לייקר את השירות באופן משמעותי ושלא בצדק.

חברת 'תיבת נח' נוסדה לפני כיותר משני עשורים ועובדת עם לקוחות פרטיים וחברות מובילות בישראל ומספקת שירותי הובלה ואחסנה בתל אביב תחת קורת גג אחת – בלי מתווכים ובמחיר ואחריות אישיים.

לרשות החברה עומדים המחסנים המתקדמים ביותר בתל אביב במיקום מנצח – על נתיבי איילון ויחד עם צוותי המובילים של החברה, אתם מקבלים את שני השירותים תחת קורת גג אחת עם ליווי מקצועי אישי. אצלנו אף אחד לא יכול לומר לכם זה לא אני ואתם צריכים לפנות לחברת האחסנה או ההובלה… אצלנו שני השירותים באחריותנו המלאה ואנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון.

שירותי אחסנה עם אחריות

ישנן הרבה מאוד חברות שמציעות שירותי אחסנה ונשאלת השאלה כיצד תדעו במי לבחור.

עם חבילת השירותים וההטבות של חברתנו, העניין הרבה יותר פשוט ממה שנדמה תחילה. שירותי האחסנה של חברת 'תיבת נח' בתל אביב מספק לכם את היתרונות הבאים:

  1. אצלנו אתם שוכרים מחסנים אישיים שרק לכם יש גישה אליהם 24 שעות ביממה.
  2. המחסנים נמצאים במבנה מתקדם במיקום מרכזי בתל אביב.
  3. מתחם האחסנה בתל אביב פועל תחת רישיון עסק מסודר שמבטיח לכם שקט נפשי בידיעה שאף אחד לא יתקשר אליכם יום בהיר ויבקש מכם לפנות את המחסן כתוצאה מהתערבות העירייה.
  4. אנו מקפידים על אמצעי אבטחה מתקדמים ומספקים לכם ביטוח איכותי כחלק מהשירות.
  5. המתחם בתל אביב מאופיין בגישה נוחה וחנייה חינם ללקוחות החברה.

והכל במחירים המשתלמים בתל אביב. מהיום אינכם צריכים להתפשר על מחסן משותף או סידור חלקי ולא מספק. לא משנה אם אתם צריכים לאחסן סחורה או רהיטים – אצלנו תוכלו לעשות את זה באופן הנוח ובראש שקט ובמחירים הכי משתלמים.

הובלה בתל אביב

הובלה בתל אביב היא מקצוע בפני עצמו וגם כאן – החשיבות של המובילים מאוד גבוהה ונראה שלא צריך להרחיב בעניין הזה שמוכר כבר לכולנו.

ב'תיבת נח' אנו מביאים לכם יתרון נוסף בשירותי אחסנה והובלה ולא רק שהמחסנים נמצאים בבעלותנו וניהולנו, כך גם חברת ההובלה. כל המובילים הם עובדי חברת 'תיבת נח' ומחויבים לספק לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לעקרונות החברה.

מעבר לכך, חברתנו מצוידת במגוון כלים מקצועיים שיהפכו את ההובלה והאחסנה להרבה יותר פשוטים ובכלל זה מגוון רכבים – החל ממסחריות ועד למשאיות גדולות, אפשרות לבצע הובלה עם מנוף ועוד.

הובלה ואחסנה בתל אביב במחיר המשתלם אי פעם

לאחרונה חברתנו חנכה את המתחם המתקדם בתל אביב לשירותי אחסנה ואתם מרוויחים. אל תתפשרו ובחרו במחסנים אישיים וחדשים במגוון גדלים, עם דרכי גישה נוחים וחניה חינמית – במחיר המשתלם בתל אביב – בהתחייבות!

התקשרו אלינו או שלחו לנו הודעה וצוות המומחים שלנו ישמח לעזור לכם בכל שאלה ולספק הצעת מחיר מנצחת.

דילוג לתוכן