לפני השכרת מחסן? בואו נעשה לכם סדר בראש

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

מחסנים להשכרה בראשון לציון

ישראלים רבים מעוניינים להשכיר מחסנים חיצוניים לצורך אחסון חפצים מסוגים שונים, אלה יכולים להיות חפצים אישיים, החל מרהיטים, דרך כלי מטבח, כלי בית, כלי עבודה, ציוד אלקטרוני, בגדים ועוד. וכן לא מעט ישראלים בוחרים להשכיר מחסנים לצורך אחסון חפצים שקשורים לעסק, גם כאן אפשר למצוא רהיטים, ציוד אלקטרוני, ציוד מחשבים, כלי עבודה, מלאי, קלסרים וספרים ועוד.

על מנת לאחסן את החפצים בצורה בטוחה, רצוי מאוד למצוא מקום שמאפשר אחסון בתנאים איכותיים, תנאים אשר מבטיחים שהחפצים יישמרו לאורך זמן מבלי שיצוצו בעיות שונות, בפרט בעיות של יובש, לחות, לכלוך, מזיקים מסוגים שונים ועוד.

אנשים רבים לא תמיד שמים לב לחשיבות של נושאים אלו, אך האמת היא שמדובר על פרטים מאוד חשובים שמלבדם לא ניתן לשמור על החפצים לאורך זמן, בוודאי אם מדובר בכאלה שמאוחסנים בקופסאות קרטון או ארגזים מחומרים אחרים. כמו כן אנשים רבים לא מתייחסים לחשיבות של השכרת מחסנים אשר יודעים כיצד לשמור על חפצים מסוגים שונים, למשל רהיטי עץ למיניהם, ספות, ורהיטים אחרים שמרופדים בסוגים שונים של ריפוד. במילים אחרות, המקום ממנו שוכרים מחסן, צריך לדאוג שכל הדברים שנשמרים אצלו יישמרו לאורך זמן ובכך עליו לחסוך מהשוכרים כאב ראש, בכל הקשור לחשש שמה יקרה משהו לחפצים ולרהיטים, כמו כן עליו לחסוך כאב ראש בכל הקשור להוצאות בהווה ובעתיד, מעבר לתשלום אשר משלמים עבור האחסון.

 

איך חוסכים כאב ראש בעת השכרת מחסנים

כשמחפשים מחסנים להשכרה, יש שורה של דברים שעל השוכרים לבדוק ועל המשכירים להציג בכל הקשור לניקיון והדברה. נכון שזה לא הדבר היחידי שיש לבדוק כשמחליטים לשכור מחסן (אסור לשכוח את כל מה שקשור לאבטחה) אך עניין הניקיון הוא מהותי לא פחות, ולכן חשוב לשים לב אליו.

בשביל להבין את החשיבות של הנושא, צריך לדעת כיצד נשמרים החפצים במחסן. כל החפצים, הארגזים, הקרטונים, הרהיטים וכדומה, מאוחסנים בחדר אחד, בצפיפות, כאשר לא פעם מדובר על חדרים סגורים ללא אוורר, למשך תקופה ארוכה. ככה לפחות הם נשמרים במחסנים להשכרה שאינם חושבים על טובת הלקוח.

בחברות שמשכירות מחסנים בצורה מקצועית, הרי שנוהגים לאחסן את הציוד והחפצים בחדרים שיש בהם מערכת אוורר, חדרים שעוברים ניקיון וכן הדברה אחת לשנה, חדרים אשר יש בהם קולטי לחות ומערכות אחרות שמוודאות שבחדר לא יהיה שום גורם שייצור לחות, עובש או כל דבר אחר.

צריך לזכור, כשמאחסנים במחסן רהיטים או ארגזים, עלולים להופיע, כתוצאה מתנאים לא נאותים, מזיקים ומכרסמים שונים אשר יגרמו נזק לכלל החפצים. לכן חשוב שהתנאים בחדרים יהיו איכותיים, ומכאן שאין להסתכל רק על השטח או האבטחה שהחברה מציעה אלא גם על השירות שהיא מעניקה בזמן אחסון החפצים במקום.

Call Now Button דילוג לתוכן