אחסון תכולת דירה בזמן תמ״א 38

אחסון תכולת דירה בתמ״א 38

נמצאים לפני פרוייקט תמ״א או פינוי בינוי ולא ממש יודעים מה לעשות עם תכולת הדירה? הכירו את השירות שיציל את המצב. אחסון תכולת דירה בזמן תמ״א 38 הוא פתרון יעיל ונוח שמאפשר לכם לאחסן את תכולת הדירה במקום בטוח עד לסיום הפרוייקט, והכל בעלויות מאוד סבירות שלעתים אפילו הקבלן המבצע מוכן לקחת בהן חלק. רגע לפני שאתם עומדים לאחסן את התכולה של הדירה, ריכזנו עבורכם את כל המידע, החל מהבדיקות שחובה לבצע, דרך אופן האחסנה ועד למחירים המקובלים באחסון דירות.

מדוע צריך להוציא את התכולה מהדירה בזמן תמ״א?

אחת הבעיות המרכזיות בפרוייקטים גדולים כמו תמ״א 38 ובטח שבפינוי בינוי, היא הקושי לשמור על הרהיטים, מכשירי החשמל וכל תכולת הדירה בזמן השיפוץ. הסיבה היא שלעתים קרובות הלכלוך והצורך לבצע שינויים מבנייים (לעתים גם בתוך הדירה) עלול להוביל לפגיעה ברכושכם ולכן כדאי להוציא את התכולה מהדירה ולהעבירה למקום בטוח. בסיום התמ״א ניתן יהיה להחזיר את הריהוט והתכולה כשהם במצבם המקורי ובלי פגיעות.

יש הרבה תרחישים שבהם נרצה להוציא את התכולה בזמן תמ״א. לדוגמה, במצב שבו אנו לא מעוניינים להישאר בדירה בזמן השיפוץ הנרחב ובוחרים לשכור דירה אחרת עד לסיום הפרוייקט. במצב כזה נוכל להעביר את התכולה לדירה הזמנית אך לא תמיד יהיה בה מקום לכל התכולה שלנו ולכן נצטרך למצוא פתרון לאחסון החפצים הנותרים. שירותי אחסון תכולה יהיו פתרון זול ויעיל במקרים כאלה.

דוגמה נפוצה נוספת היא מעבר למגורים עם ההורים לפרק זמן קצר עד לסיום השיפוץ. במקרה כזה סביר להניח שלא יהיה מספיק מקום לאחסן את כל תכולת הדירה ונשזדקק לפתרון אחסנה מתאים. גם כאן שירותי האחסנה יכולים לתת מענה מצויין.

מהם שירותי אחסנה לתמ״א 38

שירותי אחסון תכולת דירה בזמן תמ״א 38 נועדו לתת פתרון אחסנה לחפצים, רהיטים, בגדים וכל פריט אחר, שלא ניתן להשאיר בדירה מחשש לנזק שעלול להיגרם להם כתוצאה מעבודות הבנייה והשיפוצים.

הרעיון הוא לשכור שטח אחסון מתאים שאליו תוכלו להעביר את החפצים ולאחסן אותם עד לסיום העבודות ואז להחזיר את כל החפצים בחזרה אל הדירה. יש מגוון פתרונות אחסנה שחשוב להכיר מפני שקיימים הבדלים מהותיים בין שיטה אחת לאחרת, שבאים לידי ביטוי באופן האחסון ובמחיר שתשלמו עבורם.

אחסון ביחידות פרטיות

יחידות אחסנה

יחידת אחסון היא תא אחסנה שמצוי בתוך מבנה גדול שמחולק לעשרות ומאות יחידות אחסנה בנפחים שונים. כל תא אחסנה מתוחם במחיצות ודלת עם מנעול שיוצרות חלל אחסנה פרטי שבו הלקוח יכול להכניס את תכולת הדירה ולהשאיר אותה ביחידה כשהיא נעולה ומופרדת לחלוטין מהתכולה של יחידות אחרות כך שלאף אחד פרט למי ששכר את היחידה, אין גישה לתכולתה.

קיימות יחידות אחסנה בנפחים שונים שנעים בין 10 קוב ויכולים להגיע גם ל-35 קוב והתמחור של השכרה שלהן נעשה על בסיס חודשי ובהתאם לגודל היחידה.

היתרון הבולט באחסנה ביחידות פרטיות הוא היכולת להגיע אל היחידה לכל אורך תקופת האחסנה ולהשתמש בה כמחסן ובכלל זה להכניס תכולה חדשה או להוציא מהיחידה תכולה קיימת לפי צורך. מדובר בשיטה מאוד בטוחה וגמישה שמעניקה את הנוחות המירבית.

אחסנה במשטחים

אחסון על משטחים

אחסון על גבי משטחים מיועד לכל מי שאינו צריך לגשת אל התכולה בזמן האחסנה. זאת שיטת אחסנה במחיר מוזל ביחס ליחידות הפרטיות אך היא אינה תתאים למי שרוצה להגיע אל המחסן כדי להכניס או להוציא חפצים כאלה ואחרים.

באחסון במשטחים הלקוח יכול לבחור בין שתי אופציות. הראשונה היא הגעה של מובילים מחברת האחסנה אשר מעמיסים את התכולה על גבי משטחים ולאחר מכן אורזים אותם היטב ואוטמים את המשטח. לאחר מכן המובילים משנעים את המשטח אל מחסן משותף גדול ומאחסנים את המשטח על התכולה שבו לצד משטחים עם תכולה של לקוחות אחרים.

אחסנה במכולות

אחסנה במכולות פחות מומלצת לטעמנו לאור המחיר היקר, התנאים הבעייתיים ששוררים במכולה (בעיקר בקיץ) ולאור העובדה שמדובר בשיטת אחסנה לא יעילה שבה אתם נאלצים ברוב המקרים לשלם עבור שטח אחסנה שאין בו ממש צורך (המכולות מגיעות בנפחים גדולים שלא תמיד צריך).

מה לבדוק לפני שמאחסנים

יש חברות אחסנה רבות אך אם תבדקו את מה כל אחת מציעה, תגלו במרבית המקרים שיש שוני עצום בתנאי האחסון, השירות והמחיר. צריך לזכור שהמטרה היא לאחסן את תכולת הדירה באופן הטוב, הבטוח והנוח ביותר וכדי לוודא את זה יש צורך לבדוק מספר היבטים.

  1. בדקו אם השירות כולל ביטוח אחסנה ואם כן אז האם הביטוח כבר מתומחר במחיר שמוצע לכם. יש מקרים שחברות ינסו לפתות אתכם בהצעות זולות שעולות מאוחר יותר עם הוספת הביטוח.
  2. בחרו את שיטת האחסנה המועדפת עליכם. אם אינכם צריכים לגשת לתכולה במהלך האחסנה, השתמשו באחסנה זולה על משטחים בעוד שאם יש לכם תכולה יקרת ערך או אם אתם רוצים להגיע אל המחסן מפעם לפעם, בחרו ביחידת אחסון.
  3. וודאו שאתם מקבלים יחידת אחסנה בנפח הרצוי ולא גדולה ויקרה מדי.
  4. מומלץ לעבוד רק עם חברת אחסנה שיש לה רישיונות ואישורים. בדקו זאת מול החברה.
  5. אם אתם מאחסנים תכולה, סביר להניח שתצטרכו גם שירותי הובלה או אריזה וחשוב לוודא שחברת האחסנה מציעה שירותים כאלה.

כמה עולה אחסון תכולה בתמ״א?

מחיר אחסון תכולת דירה בזמן תמ״א 38 תלוי בשיטת האחסון שבחרתם, בכמות התכולה ובמיקום המחסנים. בחברת תיבת נח ניתן לשכור יחידות אחסון פרטיות במחיר שמתחיל ב-38 לכל קוב. כמו כן ניתן להוזיל את המחיר באמצעות אחסנה בשחים משותפים על גבי משטחים.

בחברת ״תיבת נח״ מציעים לכם מגוון שירותי אחסנה לתמ״א במחירים משתלמים ובתנאים הכי טובים. כל מתחמי האחסנה של החברה מורשים ומתוחזקים ברמה מאוד גבוהה. ברשותנו מתחמי אחסנה מתקדמים עם גישה נוחה וחניה חופשית. כל השירותים כוללים ביטוח איכותי ובאפשרותכם ליהנות ממגוון פתרונות לרבות הובלה ואחסנה, חומרי אריזה ועוד. התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ ולהצעת מחיר משתלמת במחיוחד.

כתבות שעשויות לעניין אתכם