אחסון תכולת דירה בחולון

אחסון תכולת דירה בחולון על ידי החברה המובילה בישראל בתחום אכסון תכולת דירות. עם מעל ל-20 שנות וותק ומאות לקוחות מרוצים, אנו מזמינים גם אתכם לשמוע על השירותים המתקדמים שלנו וליהנות מהמחירים האטרקטיביים בישראל.

אחסון תכולת דירה עם ביטוח ואחריות

מדוע לבחור בנו לשירותי אחסון תכולת דירה בחולון?

בזכות ניסיוננו הרב והרצון המתמיד להשתפר ולהישאר חברה מובילה לאחסון תכולת דירה ולהשכרת מחסנים, אנו יכולים להציע לכם את החבילה המשתלמת ביותר.

  • סניף חולון הוא מהמתקדמים בישראל. עם למעלה מ-1000 מטר של שטחי אחסנה בעשרות גדלים שונים, אנו יכולים להתאים לכם את היחידה המתאימה ביותר מבלי שתאלצו לשלם בעבור משהו שאתם לא זקוקים לו.
  • כל מתחמי האחסנה שלנו מחזיקים ברישיונות הנדרשים לתפעול יחידות אחסנה ומחסנים – לרבות אישור ממכבי האש.
  • הגנה מרבית לתכולת הדירה שלכם – כל מתחמי האחסנה שלנו מאובטחים בכמה רמות – החל מחומה היקפית ועד למערכות אזעקה, מצלמות ומוקד שמירה 24 שעות ביממה.
  • הדברה – אנו מבצעים הדברה יזומה לפחות אחת לחודש על מנת להבטיח סביבת אחסנה נקייה ובטוחה גם מהמזיקים הקטנים.
  • עשרות גדלים של יחידות אחסון – במתחם האחסנה בחולון עשרות נפחים שונים של יחידות אחסון כך שנוכל יחד להתאים לכם את הגודל המושלם – כזה שלא יהיה קטן מדי וכזה שלא תצטרכו לשלם עליו יותר ממה שאתם צריכים.
  • אחסון תכולת דירה לכל טווח זמן – צריכים לאחסן את תכולת הדירה למספר ימים או שבועות בעקבות שיפוץ? זקוקים לאחסון תכולה לטווח ארוך? רק תבחרו. באפשרותנו לספק לכם שירותי אחסנה לכל פרק זמן.
  • שירות תיבת נח – למעלה מעשרים שנות פעילות, מאות לקוחות מרוצים ורצון מתמיד ללמוד ולהשתפר יבטיחו לכם את השירות והיחס הטובים ביותר שניתן לקבל.

אחסון תכולת דירות בחולון במיקום מנצח

כאשר בוחרים מקום לאחסון תכולת דירה, האיכות לא תמיד מספיקה – חשוב גם המיקום.

יחידות אחסון רחוקות מביתכם עשויות להיות זולות אך את הכסף אתם כבר תשלמו על הוצאות הנסיעה שלכם או של חברת ההובלות. מעבר לכך, במתחם האחסון שבחולון, אתם יכולים להגיע במשך רוב שעות היממה – החל מ 8:00 ועד ל-18:00 ובימי שיש עד השעה 15:00 ולאחר זיהוי ואימות, תוכלו לגשת ליחידת האחסון ולציוד שלכם.

אחסון תכולת דירה בחולות תיבת נח
מתחם אחסון תכולת דירה בחולון

מחפשים מחסנים בחולון לאחסון תכולת דירה?

בחולון אתם יכולים למצוא מחסנים שמתאימים לאחסון תכולת דירות בגדלים שונים לתקופות משתנות. אתם יכולים ליהנות ממחסנים שמתאימים לאחסון למשך תקופות של שבועות וחודשים על פי הצורך, כולל אחסון תכולת דירה לתקופה של חודשים או שנים במקרה של מעבר לחו”ל במקרה של רילוקיישן או מכל סיבה אחרת.

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים משתמשים בשירותי אחסון תכולת דירה במרכז הארץ ובפרט באחסון תכולת דירה בחולון. הצורך בשימוש באמצעי זה נוצר כתוצאה מהעובדה שלא מעט אנשים זקוקים, מצד אחד למחסנים לצורך אחסון תכולה במקום להפוך חדר בבית למחסן ומצד שני, לא מעט ישראלים עוברים להתגורר בחו”ל, עם זה במסגרת לימודים, במסגרת שליחות מטעם המדינה, כחלק מתהליך של רילוקיישן מטעם מקום העבודה או מכל סיבה אחרת. במקרים שכאלה אין להם ברירה אלא להיעזר במחסנים שנמצאים במתחמי אחסון לצורך אחסון תכולת דירה.

יחידות אחסון תכולת דירה

מתחמים אלו שונים ממחסנים רגילים במספר אופנים, כשהבדלים הם אלה אשר הופכים את השימוש במחסנים למשתלם, הן מבחינה פרקטית והן מבחינת המחיר שהם גובים. במיוחד נכון הדבר אם מדובר באחסון לטווח ארוך, אז יש לשים לב לכל פרט ופרט, על מנת שיהיה ניתן לאחסן את הדברים בראש שקט במחסן ולא לדאוג שמה יקרה להם משהו.

מדוע משתלם לאחסן את החפצים במתחם האחסון שלנו בחולון?

אבטחה והגנה – בראש ובראשונה, מתחמי אחסון כוללים אלמנטים שונים ומוגברים של אבטחה והגנה על המחסנים בכלל והחפצים בפרט. מדובר באבטחה מפני זרים, כולל מצלמות, מוקד שמירה אשר פעיל 24 שעות ביממה, גדרות, ואישור כניסה באישור בלבד. מלבד זאת המתחמים מוגנים מפני שריפות באמצעות גלאי עשן ואמצעים לכיבוי אש.

חומרי אריזה – מתחמי האחסון דואגים לתת חומרי אריזה למי שמבקש לאחסן אצלם את החפצים שלו. מדובר באריזות קרטון, ארגזים ועוד. חומרים אלו שומרים שהחפצים יהיו מוגנים מפני חבלות ושברים, ויישמרו בזמן שהם מאוחסנים במחסן.

ניקיון והדברה – על מנת לשמור על החפצים מפני מזיקים שונים, הרי שהמתחמים עוברים תהליך הדברה פנימי וחיצוני וכן החברה שאחראית על המתחמים דואגת שהמתחם יישאר נקי במשך כל ימות השנה.

גודל המחסניםהשכרת מחסנים צריכה להיות מותאמת לצרכים שונים. יש מי שירצה לאחסן תכולת דירת 5 חדרים בעוד שמישה אחר ירצלה לאחסן כמה רהיטים. כל מי שרוצה לאחסן את חפציו במסגרת מתחם אחסון, יכול ליהנות ממחסן בגודל שמתאים לו על פי מה שקיים במתחם. לרוב המתחמים מכילים מחסנים בסוגים שונים של גדלים, אשר גם בנויים באופן כזה שיתאימו לאחסון חפצים מסוגים שונים בהתאמה.

ומדוע משתלם לבצע אחסון תכולת דירה בחולון

חולון כידוע היא עיר מרכזית במרכז הארץ, היא קרובה ונגישה הן למי שמגיע מאזור השרון, השפלה, תל אביב, ראשון לציון וכן מי שחפץ לאחסן את הדירה ולנסוע מיד לשדה התעופה. מדובר בעיר שקרובה גם לכביש 4 וגם לכביש איילון דרום וצפון, ועל כן קל מאוד למשאיות להגיע ולצאת ממנה.

שירותים נוספים בחולון

שירותהסבר
הובלה ואחסנה בחולוןעם ניסיון של למעלה משני עשורים בהובלות ואחסנה אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר.
הובלות בחולוןשירותי הובלה בחולון שמשלבים מקצועיות ושירות מעולה. צי רכב חדשני, ביטוח הובלה, מגוון שירותים ועובדים שירותיים.
מחסנים להשכרה בחולוןבעלי עסק בחולון? זקוקים למקום בו תוכלו לאחסן ציוד מקצועי או חפצים אישיים? זה הזמן להתחיל לחשוב על מחסן להשכרה.
שירותי אחסנה בחולוןשירותי אחסנה בחולון לעסקים ולפרטיים במגוון פתרונות אחסנה.