אחסון תכולת דירה בבת ים

מחפשים מקום בטוח לאחסן בו את הדירה? בחברת ‘תיבת נח’ מתמחים בשירותי אחסון תכולת דירה בבת ים כבר למעלה משני עשורים.

לרשותכם עומדות מאות יחידות בנפחים שונים שיתאימו לכל גודל של דירה ולכל פרק זמן שתצטרכו והכל בליווי ביטוח מלא עם כל השירותים שאתם עשויים להזדקק להם ושמבטיחים לכם נוחות מרבית ושקט נפשי.

אחסון תכולת דירה עם ביטוח ואחריות

מה צריך לדעת על אחסון תכולת דירה בבת ים

שירותי אחסון תכולת דירה נהנים בשנים האחרונות מביקוש הולך וגובר. מעברי דירות רבים שמאפיינים כל כך את אזור המרכז, המתנה לכניסה אל דירת קבע, קבלת ירושה ואפילו אחסון תכולה לפרק זמן קצר בזמן שיפוצים, מביאים לכך שצרכנים רבים מחפשים מקומות בטוחים לאחסן בהם את תכולת הדירה לזמנים משתנים.

למרות שהעניין נשמע פשוט למדי, יש כמה דברים שחשוב להכיר לפני שבוחרים בחברת אחסנה כזאת או אחרת וכל טעות עשויה להביא לנזק לתכולה.

בניגוד לשירותים אחרים שבהם אתם יודעים בדיוק מה אתם מקבלים, באחסון תכולת דירה המצב שונה הן מבחינת שיטות האחסנה המקובלות והן מבחינת הסטנדרטים שבמסגרתם נעשה השירות.

הבשורות הטובות הן שכל אחד יכול לבחון באופן אובייקטיבי כל מקום שמציע שירות כזה ולדעת לזהות את המקום הכי מתאים ואת ההצעה הכי משתלמת.

שיטות מקובלות לאחסון דירה בבת ים

ישנן שלוש שיטות מקובלות לאחסון דירות בבת ים. שלושת השיטות שונות כמעט בכל היבט וחשוב להכיר אותן טרם ניגשים לבחור מחסן לאחסון תכולת דירה.

יחידות פרטיות

כשמן כן הן – יחידות בנפח משתנה (על פי הצורך של הלקוח) שמושכרות לפרק הזמן הרצוי.

מדובר בשיטה המומלצת לאחסון תכולת דירה מהסיבה שלמעשה מדובר במחסן פרטי שרק למשכיר יש גישה אליו (עם מנעול) ושניתן להוציא ולהכניס פריטים ככל שנדרש וכל עוד יש מספיק מקום ביחידה.

חללים משותפים

חללים משותפים הם מחסנים גדולים שבהם מאוחסנים יחד תכולות של דירות שונות וכך אתם יכולים למצוא את עצמכם מאחסנים את הרהיטים שלכם בצמוד לתכולה של דירה אחרת.

מיותר לציין שכל כניסה אל המחסן מחייבת תיאום מראש מפני שאתם נכנסים לחלל שכולל תכולה של כמה צרכנים ולא רק את שלכם. בנוסף, כדי להכניס פריטים נוספים, תצטרכו במרבית המקרים להוסיף כסף.

מכולה

אחסון במכולה היא עוד שיטה שהתפתחה במהלך השנים. לפי דעתנו, מה שמתאים לאחסון סחורה, לא תמיד מתאים לאחסון של מקרר או פריטים אחרים שעשויים להיפגע מחשיפה לטמפרטורות גבוהות או נמוכות.

יחידות אחסון תכולת דירה

השיטה המועדפת

יחידות אחסנה הן השיטה הטובה והמומלצת ביותר לאחסון תכולת דירה בבת ים ובכל מקום אחר.

הגמישות והביטחון שאתם מקבלים בתוספת כספית לא גבוהה באופן יחסי, הופכים אותה לבטוחה והנוחה.

מי שרוצה לחסוך מעט ומוכן לוותר על הנוחות, יכול לאחסן את התכולה במחסן משותף אך חשוב לזכור שאתם נחשפים לפריטים של לקוחות אחרים ואם הם נגועים במזיקים, הפריטים שלכם עשויים להיפגע.

ב’תיבת נח’ מאחסנים תכולת דירות בבת ים ביחידות אחסנה מתקדמות בתנאים הכי טובים שמבטיחים שהתכולה שאתם מאחסנים תצא מהיחידות בדיוק באותו המצב שנכנסו אליו.

מה לבדוק לפני שמאחסנים דירה?

לפני שמאחסנים דירה חשוב לבחון מספר נקודות שיעזרו לכם להבין אם היחידות או המחסנים מתוחזקים באופן הראוי.

במבט ראשוני אתם עשויים לחשוב שמדובר בסך הכל במחסן ומה כבר עשוי להשתבש אך בפועל, מחסנים לאחסון תכולת דירה שונים במהות שלהם ותנאים שעשויים להתאים במחסן קטן, יכולים להיות הרסניים במתחם גדול שמכיל פריטים של אנשים רבים.

נקדים ונדגיש – בחברת ‘תיבת נח’ עומדים בכל הקריטריונים האלה ואף ועבר לכך.

אנו מציעים שירותי אחסון תכולת דירה בבת ים והסביבה ביחידות אחסנה פרטיות שמצויות במתחם בטון מוגן שמתוחזק באופן מוקפד.

בנוסף, למתחם כל הרישיונות וההיתרים הדרושים וכן ביטוח תכולה.

רישיונות והיתרים

כל חברה שמציעה שירותי אחסון דירה, חייבת להחזיק באישורים מתאימים של עיריית בת ים ושל מכבי האש אשר מתירים לה לספק את השירות במקום הנבחר.

היעדר רישיון והיתרים מתאימים עשויים להביא למצב שביום מן הימים המקום יתמודד עם צו סגירה ואתם תאלצו להוציא את החפצים ביום בהיר ובלי התרעה.

אבטחה

אם אתם מאחסנים את תכולת הדירה, אתם מצפים שהיא תהיה במקום מוגן ולכן חשוב לוודא שבמקום מותקנת מערכת אבטחה שכוללת אזעקה, מצלמות ומוקד שמירה.

ביטוח

כל אחסון דירה חייב להיות מלווה בביטוח מתאים כחלק מהשירות וללא תוספת תשלום. וודאו שגם ביחידות או המחסן שאתם שוכרים יש ביטוח מתאים ובמידת הצורך הגדילו את הכיסוי.

ניקיון כללי

המקום חייב להיות נקי ולקיים תנאי אחסנה נאותים בסביבה קרירה ונקייה.

ריסוס תקופתי

ריסוס תקופתי הוא עוד אמצעי להבטיח שבמקום מתקיימים התנאים המתאימים ושאין מזיקים כמו עכברים, חולדות, טרמיטים ועש שעשויים להזיק לחפצים והרהיטים שאתם מאחסנים.

שירותי הובלה

חשבתם כיצד להעביר את התכולה לאחסנה? כדי למנוע עבודה מול נותני שירות מרובים וכדי לצמצם את העלויות, כדאי לשקול ולבחור בחברה שמציעה את כל השירותים באופן משולב כך שלא תפלו בין הכיסאות ושלא תשלמו דמי תיווך מיותרים.

ב’תיבת נח’ מציעים לכם שירותי הובלה ואחסנה ומכירת חומרי אריזה מתאימים תחת קורת גג אחת ומול איש קשר אחד – דבר שחוסך לכם התעסקות ומוזיל את העלויות.

כמה עולה אחסון תכולת דירה בבת ים?

המחיר של אחסון תכולת דירה בבת ים נקבע על פי נפח היחידה הדרוש וכן משך הזמן שבו תרצו לאחסן את התכולה.

ב’תיבת נח’ ניתן לבחור ביחידת אחסה בגודל המתאים (מתוך מגוון רחב של גדלים) כך שתהיו בטוחים שאתם לא משלמים על משהו שאינכם צריכים, והכל במחירים הכי אטרקטיביים בענף ועם השירות ברמה הגבוהה ביותר.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי והצעת מחיר.

שירותים נוספים בבת ים

שירותהסבר
הובלה ואחסנה בבת יםהובלה ואחסנה בבת ים במחירים זולים ושירות מעולה שמבטיח לכם 100% שביעות רצון!
מחסנים להשכרה בבת יםמחסנים להשכרה בבת ים במחירים משתלמים ובתנאים מעולים. 
שירותי אחסנה בבת יםאחסנה בבת ים במתקנים מתקדמים ושירות מעולה לא צריכה להיות יקרה! בחברת ‘תיבת נח’ המתמחה בשירותי אחסנה במסגרתם תוכלו למצוא מגוון איכותי במיוחד של מחסנים מכל הסוגים.