אחסון על משטחים

מחפשים שיטת אחסנה בטוחה אך זולה? אחסון על גבי משטחים היא אחת האפשרויות הזולות והמומלצות. אנו מאחסנים על גבי משטחים בשטחי אחסנה מוגנים ומסודרים במרכז הארץ ומציעים לכם את תנאי האחסנה הטובים ביותר שקיימים.

בחברת ‘תיבת נח’ מספקים לכם מגוון שירותי אחסנה בראש שקט ובמחירים המשתלמים. התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ ולהצעת מחיר משתלמת.

אחסון על משטחים

מה זה אחסון על משטחים?

אחסון על משטחים היא שיטת אחסנה שהולכת והופכת למקובלת ופופולארית במיוחד הודות למחיר הזול ולהתאמה שלה למגוון מצבים שבהם צריכים לאחסן תכולה או סחורה. בניגוד למה שרבים נוטים לחושב, אחסנה על משטח מתאימה גם ללקוחות פרטיים ולא רק לעסקים וניתן לאחסן בשיטה זאת תכולה בכל כמות, החל מפריטים בודדים ועד לאחסון תכולת דירה מלאה.

בניגוד לאחסון ביחידות פרטיות שבו הלקוח מקבל מחסן של ממש עם מפתח שמאפשר לו להשתמש במחסן על בסיס שוטף ובכלל זה להכניס או להוציא סחורה או חפצים, באחסנה על משטחים אנו מרכזים את כל הפריטים שמיועדים לאחסנה על גבי משטח ועוטפים את הפריטים שעל גבי המשטח באמצעות ניילון נצמד (וקרטונים במידת הצורך). בסוף העטיפה אנו משנעים את המשטח עם החפצים אל שטח אחסנה משותף שבו משטחים וציוד של לקוחות אחרים, ומניחים את המשטח במקום בטוח.

אחסנה על משטחים יכולה להיעשות לכל פרק זמן לרבות לתקופה קצרה של מספר שבועות ועד לאחסון לטווח ארוך של חודשים ושנים.

היתרונות של אחסנה על משטחים

לאחסנה על משטח יש יתרונות רבים ובכלל זה:

 1. מחיר זול – הודות לעובדה שמדובר במחסן משותף שבו מאחסנים ושוכחים מהפריטים עד להוצאתם מן המחסן.
 2. ניתן לאחסן כך חפצים מגוונים ובכלל זה אחסון רהיטים, אחסון תכולה, סחורה, אחסנת משרדים ועוד.
 3. באחסון על משטחים אתם יכולים לחסוך את עלות ההובלה אל המחסן וממנו מפני שאפשר להעמיס את הפריטים על המשטח מבלי להגיע אל שטח האחסנה עצמו (אנו נשנע את המשטח עבורכם).

החסרונות של אחסנה על משטחים

לאחסון על משטח יש גם חסרונות וכפי שנסביר בהמשך, זאת שיטה טובה למדי אך לא כזאת שמתאימה בכל מצב.

 1. הגישה לפריטים שמאחסנים מוגבלת – זה החיסרון המרכזי מפני שיש קושי להכניס או להוציא פריטים שארוזים על גבי המשטח.
 2. לא ניתן להשתמש בשיטה הזאת כמחסן על בסיס שוטף כמו יחידת אחסון או מחסן שבהם אתם יכולים להגיע ברוב שעות היממה ולהשתמש בהם.

למי מתאים אחסנה על משטח?

אף על פי שאין חסרונות רבים, מדובר בעניינים מהותיים שמשפיעים על היכולת להשתמש בשירותי האחסנה ועל כן אחסון על משטח לא מתאים לכולם אלא בעיקר למי שאינו זקוק לגישה חופשית אל הציוד ויכול להסתפק בשירות ״אחסן ושכח״ עד להוצאה מן המחסנים.

זכרו שהעלות הזולה היחסית של אחסנה על משטחים נובעת מעצם העובדה שאתם מאחסנים משטח אחד או יותר בשטח משותף שבו יש משטחים וציוד של לקוחות אחרים כך שאומנם אפשר להגיע אל הציוד בכל פעם שתצטרכו אבל יש קושי להוציא ציוד מהמשטחים או להכניס ציוד חדש מפני שצריך לפרוק את המשטח ולארוז אותו בשנית. זה עדיין אפשרי אך לא באופן קבוע כך שאם אתם עוברים דירה וצריכים לאחסן את הדירה ומעת לעת להגיע על מנת להוציא חפצים או להכניס חדשים, הטכניקה הזאת לא מומלצת עבורכם.

לעומת זאת יש אינספור מקרים שבהם אחסנה במשטח יכולה להיות מעולה הן מבחינת השימוש והן מבחינת המחיר המוזל כשבין היתר ניתן למנות את המצבים הבאים:

 1. אחסון דירה בזמן שיפוץ – אריזת החפצים על משטחים ואחסון של הרהיטים והציוד האחר עד לסיום השיפוץ.
 2. אחסון תכולת משרדים לכל פרק זמן.
 3. אחסון של ציוד מכל סוג לפרקי זמן ארוכים.
 4. אחסנת תכולה בזמן רילוקיישן שאינו מצריך את ההגעה שלכם אל המחסן.

ובכל מצב שבו צריכים לאחסן פריטים מכל סוג לפרקי זמן ארוכים או קצרים מבלי הצורך להשתמש בשטח האחסון על בסיס שוטף (להוציא ולהכניס פריטים).

מה לבדוק לפני שמאחסנים על משטח?

אף על פי שאחסנה על משטחים נחשבת לפשוטה למדי, חשוב להקפיד על מספר עקרונות, אחת כמה וכמה שחברות ונותני שירותים מנצלים את הפשטות של השיטה כדי לעשות כסף עם פחות דגש על איכות השירות, מה שמחייב אתכם לבדוק את הנקודות הבאות:

 1. הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא שחברת האחסנה פועלת תחת רישיון ועומדת בדרישות החוק. יש הרבה חאפרים וחשוב לוודא שלשטח האחסנה יש היתר ושלחברה יש אישור ממכבי האש.
 2. בדקו את סדרי האבטחה במקום.
 3. התרשמו מרמת התחזוקה. אחסון במקום שאינו מתוחזק יכול להסתיים בנזקים שקשורים בטרמיטיים, מכרסמים וכיוצא בזה.
 4. חפשו מקום קרוב מבחינה גיאוגרפית מפני שהבדלי המחיר באחסנה על משטחים אינו גבוה כמו שמשתקף בהשכרת מחסנים במרכז.
 5. שירותי אחסנה צריכים להיות מלווים בפוליסת ביטוח שניתנת לכם בחינם וכחלק מהשירות.
 6. העדיפו חברת אחסנה מומלצת עם מוניטין חיובי שמספקת שירותים נוספים שאתם עשויים להזדקק להם כמו הובלה, אריזה וכדומה.

מעוניינים בפתרון אחסנה לטווח קצר או ארוך? בחברת ‘תיבת נח’ מגוון פתרונות לכל צורך ולכל תקציב. התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לייעץ ולתת לכם את הצעת המחיר הכי משתלמת.