אחסון מלאי – כל מה שצריך לדעת

אחסון מלאי

שירותי אחסון מלאי נהנים מביקוש גובר לאור העובדה שעסקים רבים זקוקים למקומות בטוחים ונוחים שבהם יוכלו לאחסן ולנהל את המלאי שלהם. יחד עם זאת חשוב להבין שלא כל מחסן יכול להתאים למלאי שלכם ושיש לפחות שתי אפשרויות שחייבים לשקול לפני שבוחרים בשיטה המועדפת לאחסנת מלאי.

לפניכם כל מה שצריך לדעת על אחסון מלאי לרבות אפשרויות, מחירים ולמה חשוב לשים לב.

אנו ב״תיבת נח״ מציעים לכם מגוון אפשרויות מקצועיות, נוחות ומשתלמות לאחסון מלאי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. חברתנו מתמחה בשירותי אחסנה כבר למעלה מ-25 שנים והמתקנים שלנו הם מהמתקדמים והאיכותיים בישראל. כמו כן אנו מתמחים במגוון שירותים תומכים לפי צורך לרבות הפצה, אריזה ואריזה והכל במחירים משתלמים במיוחד. התקשרו לייעוץ והצעת מחיר משתלמת בלי התחייבות.

אילו עסקים זקוקים לאחסון מלאי

כל עסק שעובד עם מלאי צריך למצוא פתרונות לניהול ואחסון המלאי ובין לקוחותינו ניתן למנות עסקים קטנים שעוסקים ביבוא ושיווק של פריטים בודדים, חברות בינוניות שמאחסנות סחורה ועד לחברות ענקיות שצריכות מחסנים על בסיס גמיש לפי כמות מלאי משתנה. כל לקוחותינו נהנים מגמישות מירבית, פתרונות אחסנה מגוונים, מקצועיות גבוהה ומחירים משתלמים במיוחד.

השכרת מחסנים לאחסנת מוצרים

בעלי עסקים שמייבאים מוצרים כדי למכור אותם באינטרנט, נעזרים ביחידות אחסון ומחסנים על מנת לאחסן את הסחורה המיובאת. העובדה שיש לנו מספר נקודות שירות מקילה על התהליך ומאפשרת גם לעסקים קטנים לבצע משלוחים מאזורים גיאגרפיים נוחים ובעלויות מאוד נמוכות.

מתחם אחסנה 'תיבת נח'

אחסנה עבור חברות רהיטים

חברות שמייצרות רהיטים או כאלה שמיבאות אותם, עושות שימוש במחסנים כדי לאחסן רהיטים. המחסנים האלה מתוכננים לקליטת מלאי וסחורה גדולה והם מעוצבים באופן שמאפשר כניסת מכולות למתחם, העמסתן או פריקתן באופן נוח ויעיל.

רשתות אופנה וסחר

שמנהלות מחסנים בעצמן, עושות שימוש בשירותי האחסנה שלנו כדי לתת מענה לבעיית העונתיות שבתחום עסקיהן, ובעונות שבהן הם מנהלים מלאי רב, הן משכירות מחסנים בנפח הרצוי על מנת לאחסן את המלאי עד למכירתו.

אחסנת תכולת משרדים

משפצים משרד או זקוקים למקום נוסף כדי לאחסן ציוד משרדי? שירותי אחסנת משרדים שלנו מציעים לכם פתרון כולל לכל מלאי המשרד שלכם.

אחסון ציוד לעסקים

עסקים רבים נעזרים בציוד כדי לתת שירותים כשבין הדוגמאות הנפוצות ניתן למנות חברות הגברה שצריכות מחסן מתאים כדי לאחסן בו את הציוד שלהן, ואפילו חברות שצריכות לאחסן ציוד מסוגים שונים. תוכלו לקרוא בהרחבה על שירותי אחסון הציוד שאנו מציעים.

כיצד ניתן לאחסן מלאי

יש מספר דרכים שבהן ניתן לאחסן מלאי כשהשוני בא לידי ביטוי בנפח המלאי שצריך לאחסן, בטווח הזמן ובעלויות שכרוכות באחסנה שלו.

השכרת מחסן

השכרת מחסנים היא אפשרות נהדרת לאחסון מלאי והיא מאפשרת לשוכר גמישות ונוחות מירביים בניהול המלאי שברשותו. במסגרת השירות אתם נהנים ממחסן בנפח המבוקש שנמצא בתוך מתחם אחסנה סגור ומאובטח. בהשכרת מחסן למלאי, אתם מקבלים מפתח וגישה חופשית בשעות הפעילות של המתחם ובאפשרותכם לנהל את המלאי ובכלל זה להוציא או להכניס מלאי, לפרוק סחורה או לשלוח פריטים לפי הצורך שלכם. ניתן לשכור מחסנים קטנים או גדולים ולשנות את הנפח של המחסן במשך תקופת השכירות לגמישות מירבית.

מחסנים ויחידות פרטיות

אפשרויות אחסון שיתופי

פתרונות אחסון שיתופיים יכולים להיות אפשרות אטרקטיבית לעסקים עם צורכי אחסון מוגבלים או לעסקים המעוניינים להפחית עלויות. מתקני אחסון משותפים מאפשרים למספר עסקים לאחסן את המלאי שלהם בחלל משותף, כאשר כל חברה משלמת עבור החלק של השטח בו היא משתמשת.

מה נפח המלאי שניתן לאחסן אצלנו?

חברתנו מתפעלת אלפי מטרים של שטחי אחסנה ובאפשרותכם לשכור שטח אחסנה משותף בנפח משתנה או להשכיר מחסן מתאים בנפח של החל מ-10 קוב ועד ל-37 קוב. כמו כן ניתן לשלב מספר מחסנים לפי צורך לגמישות מירבית כך שניתן להגיע לשטח אחסנה מאוד גדול.

כמה עולה לאחסן מלאי

המחיר של מחסנים להשכרה לניהול מלאי מתחיל ב-38 ש״ח לקוב (המחירים עשויים להתעדכן מעת לעת) ותלויים בנפח המלאי שמאחסנים.

 • השכרת מחסן בנפח 10 קוב תעלה 499 ש״ח
 • השכרת מחסן בנפח 15 קוב תעלה 570 ש״ח.
 • השכרת מחסן למלאי בנפח 25 קוב תעלה 950 ש״ח.
 • השכרת מחסן לאחסנת מלאי בנפח 30 קוב תעלה 1140 ש״ח.

חברה מומלצת לאחסנת מלאי

כשאתם שוכרים מחסן לניהול מלאי עליכם להבין בדיוק מה אתם מקבלים ומה השירות כולל מהסיבה הפשוטה שיש חברות אחסנה רבות ולא כולן מציעות את אותו השירות.

 • מחסנים מורשים – ההמלצה הראשונה היא לעבוד עם חברת אחסנה מורשית שמחזיקה ברישיון עסק שמעיד על כך שכל מתקני האחסנה עומדים בדרישות המחוקק ובפרט שיש אישור ממכבי האש ומהרשות המקומית.
 • ביטוח באחסנה – הצעת המחיר שאתם מקבלים כבר צריכה לכלול ביטוח איכותי ולעתים יש מי שמתנה את הביטוח בתשלום גבוה יותר (שימו לב!).
 • מיקום המחסנים – המחסנים צריכים להיות במיקום נוח לתפעול וניהול המלאי.
 • אבטחה – חברת האחסנה צריכה לספק שירותי אבטחה מלאים.
 • המלצות – כמו בתחומים אחרים, גם כאן מומלץ לעבוד רק עם חברת אחסנה מומלצת ומיומנת.
 • שירותים תומכים – לרבות הובלה, אספקת חומרי אריזה ושירותי הפצה לפי צורך.
 • שעות פעילות – מומלץ לעבוד עם חברת אחסון שמאפשרת לכם להגיע ולתפעל את המחסן ששכרתם במשך שעות העבודה שלכם.

מעוניינים לאחסן מלאי? אנו מציעים חבילת שירותים שכוללת את כל מה שאתם צריכים כדי לאחסן מלאי בראש שקט ועלויות משתלמות. חברתנו עוסקת בהשכרת מחסנים למעלה מ-25 שנים ולקוחות החברה נהנים ממתקני אחסנה נוחים, שירות מעולה, ביטוח, מיקומים מנצחים וגמישות מרבית. התקשרו או שלחו הודעה לייעוץ ולהצעת מחיר משתלמת.

כתבות שעשויות לעניין אתכם