אחסון תכולת דירה מחיר

אחסון תכולת דירה מחיר

מחיר אחסון תכולת דירה הוא אחד המרכיבים הכי חשובים בכל החלטה אם לאחסן את הדירה. כמו כן מדובר באחת השאלות המרכזיות שאיתן מתמודד מי שכבר החליט לאחסן את תכולת דירתו ואינו ממש מבין כיצד ניתן לבצע השוואת מחירים יעילה כדי לקבל את ההחלטה באיזו חברת אחסנה לבחור.

לפניכם מחירון אחסון תכולת דירה עם הסבר מקצועי שמפרט מה לבדוק לפני שמאחסנים ומדוע לא כל הצעות המחיר שאתם מקבלים זהות.

אחסון תכולת דירה מחירים

שירותמחיר
אחסון פריטים בודדיםהחל מ-38 ש״ח לקוב
שטח אחסנה לפי צורך במחיר מוזל (לא יחידה פרטית).מ-200 ש״ח
הובלת דירה ואחסנה
*קראו על שירותי הובלה ואחסנה ב״תיבת נח״
מ-980 ש״ח
אחסון תכולת דירה חדר ביחידת אחסון פרטית
*מומלץ לקרוא על יחידת אחסון להשכרה.
499 ש״ח
אחסון תכולת דירת שני חדרים ביחידה פרטית570 ש״ח
אחסון תכולת דירת 3 חדרים במחסן פרטי950 ש״ח
אחסון תכולת דירת 4 חדרים במחסן פרטי1140 ש״ח
אחסון תכולת דירת 5 חדרים במחסן פרטי1520 ש״ח
אחסון תכולת בית פרטי ביחידת אחסנה פרטית1700 ש״ח
אחסנת רהיטים במחסן פרטי
* ניתן לקרוא על אחסון רהיטים בהרחבה.
499 ש״ח
המחירים ממוצעים ועשויים להשתנות בהתאם לכמות התכולה.

אחסון דירה מחיר – מה הוא כולל?

מפרט השירותים אינו אחיד בין החברות השונות ולעתים מה שניתן אצלנו בחינם, מצריך תוספת כספית במקומות אחרים. אצלנו כל המחירים של אחסון תכולת דירה כוללים בין היתר את הסעיפים הבאים:

 1. ביטוח אחסנה מהאיכותיים ביותר שקיימים עם כיסוי גבוה.
 2. שמירה 24 שעות ביממה.
 3. מתקנים עם אישורים שעומדים בכל התקנים והדרישות.
 4. חניה חינם ללקוחות החברה.
 5. אזורי אחסנה מאוד נוחים גם להובלה ולפריקה.
 6. מקומות מתוחזקים בהקפדה יתירה כולל הדברה יזומה כל חודש.
 7. תנאי אחסנה שדומים לאלה שבביתכם – בניגוד לאחסון במכולה שבו התנאים עלולים לעתים לפגוע ברהיטים ומכשירי חשמל.

על פי מה נקבע מחיר אחסון תכולת דירה?

מרבית האנשים סבורים שמחיר אחסון תכולת דירה נקבע לפי כמות הפריטים שעומדים לאחסן אך האמת היא שיש גורמים עם השפעה הרבה יותר גבוהה על המחיר. זה נכון שככל שיש יותר תכולה, כך נזדקק לשטח אחסנה גדול יותר ולכן המחיר היחסי יעלה, אך יש גורמים נוספים שחשוב לקחת בחשבון ושיכולים לעשות הבדל עצום בין חברת אחסנה כזאת או אחרת.

ההבדל במחיר בין אחסון זול במשטח לבין יחידה פרטית

כשאנו חושבים על אחסון דירה, בדרך כלל עולה המחשבה על השכרת מחסן או לפחות יחידת אחסון נפרדת שבה רק לכם יש מפתח ואתם יכולים להגיע אל התכולה בכל רגע שמתחשק לכם ולהוציא או להכניס ציוד ככל שנדרש.

למען האמת שירותי אחסון תכולת דירה בישראל שונים בתכלית מאחר שחברות אחסנה רבות כלל אינן מציעות לכם יחידת אחסנה פרטית אלא שטח אחסנה או אחסון על גבי משטח שבמסגרתו מניחים את כל הקרטונים והחפצים על משטח, עוטפים אותו בניילון נצמד ומאחסנים היכן שהוא, בלי אפשרות להגיע אל התכולה ובטח בלי אפשרות להוסיף בהמשך פריטים נוספים או להוציא מהאחסנה פריטים כאלה ואחרים לפני תום התקופה.

גם בחברת ״תיבת נח״ יש שירות כזה אך הוא פחות מתאים למי שמעוניין לשכור יחידת אחסנה פרטית שמאפשרת לכם להגיע את המתחם, לפתוח את המנעול ולהשתמש במחסן ככל שאתם צריכים באופן חופשי.

היתרון של שירות אחסנה על משטח או בשטח אחסנה משותף הוא המחיר הזול אך לא ניתן להשוות אותו לנוחות שאתם מקבלים ביחידות אחסנה.

בחברת ״תיבת נח״ אתם יכולים לבחור בין אחסון דירה בשטח אחסנה מוזל או ביחידות פרטיות. היחידות הפרטיות סגורות ומופרדות ויש להן מפתח שרק אתם מחזיקים בו. כמו כן ניתן להגיע בשעות הפעילות ולהכניס או להוציא חפצים מהיחידה בלי שום בעיה.

המיקום הגיאוגרפי שבו מאחסנים את הדירה

גורם נוסף שמשפיע על המחיר הוא המיקום של מתחם האחסנה. במידה שאתם בוחרים לאחסן את הדירה בערים מרכזיות, המחיר יהיה יקר יותר ביחס לאחסון במושב שבו עלות הקרקע זולה יותר.

חשוב לקחת בחשבון גם את הנסיעות ועלויות ההובלה שכן שקלול כל המרכיבים יראה שהעלות הכוללת דווקא תעלה אם מאחסנים את הפרטים במקום מרוחק, מה גם שזה יהיה הרבה פחות נוח עוברכם, למעט במצבים של אחסון לטווח ארוך.

מה כלול בשירות

אחסון תכולת דירה מחיר נקבע גם לפי מה שכלול בשירות שניתן לכם. למרבה ההפתעה, בישראל פועלות חברות שמציעות שירותי אחסנה בלי האישורים המתבקשים (פועלים באופן לא חוקי).

לאור זאת לא ברור אם המתקנים האלה מאובטחים כהלכה, האם יש ביטוח במהלך האחסנה ובטח שלא ברור מה טיב התנאים שבהם נמצאת התכולה של הדירה שלכם.

כבר נתקלנו במצבים שבהם ניתנו הצעות מחיר זולות במיוחד וכשהלקוח הגיע כדי לסגור נאמר לו שאין ביטוח או שניתן להוסיף ביטוח בתשלום נוסף.

בקיצור, עליכם לבדוק בדיוק מה כלול במחיר ומה טיב השירות.

אחסון תכולת דירה השוואת מחירים

השוואת מחירים היא דרך טובה לאתר עסקאות משתלמות אך עליכם לזכור שמחיר אחסון דירה תלוי בגורמים שהזכרנו ואולי באמת ניתן להשוות מחירים אך אם לא עושים את זה כהלכה, עלולים שלא להשוות את אותו שירות.

כשאתם משווים מחירי אחסון תכולת דירה עליכם להבין את הנקודות הבאות:

 1. מה שיטת האחסנה והאם מדובר על יחידת אחסון פרטית, שטח אחסנה או מכולה.
 2. מה המיקום של מתחם האחסנה וכמה הוא קרוב אליכם.
 3. האם השירות כולל ביטוח ואיזה.
 4. מה תנאי האחסנה והאם המקום עומד בדרישות התקינה.

בסופו של דבר לא ניתן להשוות בין אחסון על משטח בלי אפשרות גישה לציוד לבין יחידת אחסנה פרטית במקום מסודר עם ביטוח וכל מה שאתם צריכים כדי לקבל שירות מושלם.

בחברת ״תיבת נח״ אתם נהנים ממתקני אחסנה מתקדמים עם רישיון שעומדים בכל תנאי התקינה בישראל. כמו כן השירות מקיף וניתן לכם בליווי צמוד ועם כל מה שנדרש כדי שיהיו לכם את התנאים הנוחים ביותר ושתוכלו לאחסן בראש שקט.

כתבות שעשויות לעניין אתכם