מכירת חומרי אריזה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

חומרי אריזה - תיבת נח

זהו אחד החלקים המהותיים ביותר בכל מעבר דירה או אחסנה של פריטים, וכורח במציאות במקרים רבים אחרים. אנחנו מתכוונים, כמובן, לאריזה, על גווניה. אחד החלקים המהותיים בתהליך הוא, איך לא, החיפוש אחר חומרי האריזה שיסייעו להשלמת המשימה. למעשה, חיפוש זה עלול להפוך פעמים רבות למשימה מורכבת לא פחות מאשר הליך האריזה עצמו. חומרי אריזה

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה!
אנו מציעים מגוון עצום של חומרי אריזה לכל מטרה, ובמחיר הזול ביותר האפשרי. 

חשיבותו של ציוד האריזה

כל מי שהתנסה באריזה בשלב כלשהו בחייב, מכיר את החשש המלווה לתהליך. הדאגה שמא האריזה לא תיעשה באופן הראוי, דבר שיגרום נזק מהותי לכל פריט הנמצא בתווך. זה לא סוד שלא מעט חפצים עלולים להיפגע, בהקשר הזה: כלי זכוכית, מכשירי חשמל או חפצים אישיים שווים לא מעט, וכל ההשקעה בהם עלולה לרדת לטימיון במצב של אריזה לא נכונה.

חומרי האריזה הם המשתנה החשוב ביותר במשוואת האריזה הזו. כשהם ישנים או פגומים, גם הציוד אותו הם עוטפים ייפגע. כמו כן, כל הליך המעבר יהפוך למורכב פי כמה, דבר שגורר בתוכו, פעמים רבות, גם הוצאות כספיות רבות.

הבעיה: קשה למצוא חומרי אריזה איכותיים

כפי שמתברר לא פעם, חומרי אריזה כוללים יותר מאשר הארגזים הבלתי נמנעים. ממש על קצה המזלג, ניתן למצוא רכיבים חשובים אחרים, לרבות סרטי הדבקה, ניילון בועות, מדבקות לסימון, אקדח לסרטי הדבקה וכן הלאה. כמו כן, הרי שישנם סוגים רבים של קרטונים, כל אחד מהם מיועד לסוג אחר של חפצים: כך, ישנו הבדל מהותי בין קרטון לקלסרים לקרטון לבגדי תליה, למשל, ושניהם לגיטימיים בהחלט.

כל אלה רחוקים מלהימצא בבית הישראלי המצוי, מיותר לציין. מעבר לכך, החיפוש אחריהם, כשלא יודעים היכן למצוא אותם, עלול לגזול זמן ומשאבים חשובים. כל מה שנדרש הוא גורם מקצועי שינכס לעצמו את כל החומרים האלה, ויציע אותם ללקוח במחיר מוזל. תיבת נוח מציעה את כל אלה.

מגוון חומרים, באיכות ללא פשרות

אצלנו, תוכלו למצוא מגוון עצום של חומרי אריזה, באיכות הגבוהה ביותר האפשרית. ניתן לרכוש אותם ישירות מהחנות שלנו לממכר קרטונים למעבר דירה או להזמין אותם עד הבית (בתוספת תשלום). המחירים שאנו מציעים הם הזולים ביותר שתוכלו למצוא בשוק.

לא יודעים מה לרכוש? אין בעיה. צוות המומחים שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ מלא על חומרי האריזה המתאימים לכם ביותר, וזאת על פי רשימת הפריטים. כך, תוכלו לוודא כי כל פריט ייארז בצורה האידיאלית, דבר שמקל מאד גם על המעבר.בכל שאלה נשמח לענות 050-6678711 און

Call Now Button דילוג לתוכן