מכירת חומרי אריזה

חומרי אריזה

זהו אחד החלקים המהותיים ביותר בכל מעבר, הובלה או אחסון תכולת דירה, וכורח במציאות במקרים רבים אחרים. אנחנו מתכוונים, כמובן, לאריזה, על גווניה. אחד החלקים המהותיים בתהליך הוא, איך לא, החיפוש אחר חומרי האריזה שיסייעו להשלמת המשימה. למעשה, חיפוש זה עלול להפוך פעמים רבות למשימה מורכבת לא פחות מאשר הליך האריזה עצמו.

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה!
אנו מציעים מגוון עצום של חומרי אריזה לכל מטרה, ובמחיר הזול ביותר האפשרי. 

הרבה פעמים כשמדברים על מוצרי אריזה, אנשים מתכוונים לארגזים וקרטונים אשר משמשים לאריזת חפצים. זה די ברור מדוע מרבית האנשים ידברו על זה ולא על מוצרי אריזה אחרים, שכן הארגזים והקרטונים השונים משמשים את הבסיס לאריזת חפצים, עם זה במעבר דירה ועם זה במעבר או אחסון תכולת משרדים.

אך מלבד קרטונים וארגזים ישנם עוד שורה של מוצרי אריזה שונים והכוונה מן הסתם לחומרים שמאפשרים לבצע את האריזה בצורה חכמה, נכונה ומסודרת. לשם כך יש צורך להשתמש בחומרי אריזה. אלו חומרים שיכולים לעזור בצורות שונות כפי שנוכל לראות מיד.

כשמדברים על חומרי אריזה לעוברי דירות, אפשר לחלק אותם למספר קטגוריות;

ראשית, דבקים שמיועדים לסגור את הארגזים בצורה טובה. כך הם יהיו בטוחים בעת שאנחנו נושאים אותם ממקום למקום ובזמן ההובלה במשאית. בין היתר אפשר למצוא כאן גם אקדחי דבק שמיועדים לשם הדבקת קרטונים מסוגים שונים.

שנית, חומרי סימון שמיועדים לרישום על גבי הקרטונים והארגזים. מדובר בחומרים שמיועדים לכיתוב על גבי הקרטונים. כך אנחנו יכולים לדעת מה יש בכל קרטון ומה יש בכל ארגז.

שלוש, מוצרי ניילון שמיועדים לאריזת חפצים בניילונים נצמדים. אלה יכולים להיות תכשיטים, מסמכים חשובים, תרופות וחפצים אחרים שצריכים להיות מאוחסנים בנפרד ובצורה מסודרת. במקום שנאחסן אותם בארגזים רגילים, יהיה ניתן לאחסן אותם בצורה מסודרת ובנפרד מכל שאר החפצים.

ארבע, ריפוד לארגזים. מדובר על ניילון בועות שמיועד לריפוד הארגזים השונים. את הניילון ניתן להציב בתוך הקופסאות באופן כללי וכן סביב חפצים מסוימים, בפרט חפצים קטנים. הרעיון הוא שהניילון יסוכך על החפצים ויגן עליהם מפני חיכוך עם חפצים אחרים וכן מפני טלטלות בדרכים.

חשיבותו של ציוד האריזה

כל מי שהתנסה באריזה בשלב כלשהו בחייב, מכיר את החשש המלווה לתהליך. הדאגה שמא האריזה לא תיעשה באופן הראוי, דבר שיגרום נזק מהותי לכל פריט הנמצא בתווך. זה לא סוד שלא מעט חפצים עלולים להיפגע, בהקשר הזה: כלי זכוכית, מכשירי חשמל או חפצים אישיים שווים לא מעט, וכל ההשקעה בהם עלולה לרדת לטימיון במצב של אריזה לא נכונה.

חומרי האריזה הם המשתנה החשוב ביותר במשוואת האריזה הזו. כשהם ישנים או פגומים, גם הציוד אותו הם עוטפים ייפגע. כמו כן, כל הליך המעבר יהפוך למורכב פי כמה, דבר שגורר בתוכו, פעמים רבות, גם הוצאות כספיות רבות.

הבעיה: קשה למצוא חומרי אריזה איכותיים

כפי שמתברר לא פעם, חומרי אריזה כוללים יותר מאשר הארגזים הבלתי נמנעים. ממש על קצה המזלג, ניתן למצוא רכיבים חשובים אחרים, לרבות סרטי הדבקה, ניילון בועות, מדבקות לסימון, אקדח לסרטי הדבקה וכן הלאה. כמו כן, הרי שישנם סוגים רבים של קרטונים, כל אחד מהם מיועד לסוג אחר של חפצים: כך, ישנו הבדל מהותי בין קרטון לקלסרים לקרטון לבגדי תליה, למשל, ושניהם לגיטימיים בהחלט.

כל אלה רחוקים מלהימצא בבית הישראלי המצוי, מיותר לציין. מעבר לכך, החיפוש אחריהם, כשלא יודעים היכן למצוא אותם, עלול לגזול זמן ומשאבים חשובים. כל מה שנדרש הוא גורם מקצועי שינכס לעצמו את כל החומרים האלה, ויציע אותם ללקוח במחיר מוזל. תיבת נוח מציעה את כל אלה.

מגוון חומרים, באיכות ללא פשרות

אצלנו, תוכלו למצוא מגוון עצום של חומרי אריזה, באיכות הגבוהה ביותר האפשרית. ניתן לרכוש אותם ישירות מהחנות שלנו לממכר קרטונים למעבר דירה או להזמין אותם עד הבית (בתוספת תשלום). המחירים שאנו מציעים הם הזולים ביותר שתוכלו למצוא בשוק.

קרטונים לאריזת תכולה וסחורה

ארגזים וקרטונים – אלה יכולים להגיע בצורות שונות, תלת גלי, דו גלי, חד גלי, קרטונים לקלסרים וספרים, קרטונים לבגדים, קרטונים לחומר ארכיוני ועוד.

סרטי הדבקה – סרטים חזקים שמיועדים להדבקת קרטונים וארגזים ומיועדים לעזור לנו לסגור אותם.

סימני רישום – סימנים מיוחדים שיכולים לעזור לנו לבצע רישום על הקרטונים והארגזים השונים, ישמשו אותנו על מנת שנוכל לדעת מה נמצא בכל קופסא וקופסא.

ניילונים – מדובר על שורה על ניילונים שמיועדים גם לאריזה (שקיות ואקום) וגם לעיטוף (ניילונים נצמדים, ניילוני בועות ועוד) מדובר על ניילונים מיוחדים שמאפשרים לרפד קופסאות מבפנים ובכך מאפשרים לנו לשמור על החפצים שלנו היטב שלא ישרטו ויחבלו.

כל חומרי האריזה משווקים על ידינו באופן ישיר ומחירים סיטונאים.

חומרי אריזה מומלצים:


אקדח לסרט הדבקה - חומרי אריזה | תיבת נח אחסנה

אקדח לסרט הדבקה

אקדח לסרט הדבקה המיועד לנייר דבק סלוטייפ, משמש להדבקה יעילה ואסתטית של אריזות, קרטונים וחומרי אריזה שונים.


סרטי הדבקה - חומרי אריזה | תיבת נח אחסנה

סרטי הדבקה

סרטי הדבקה מכל הסוגים. סרטי הדבקה חזקים במיוחד / סרט הדבקה פי וי סיבאורך של 60 מטר


ניילון בועות - פצפץ - חומרי אריזה | תיבת נח אחסנה

ניילון בועות – פצפץ

נילון בועות לאריזת רהיטים וחפצים שבירים: ניילון פצפץ רוחב 50 ס”מ, אורך 75 מטר.
ניילון פצ-פץ רוחב 100 ס”מ אורך 75 מטר.
יש במלאי פוליטאלן מוקצף רוחב מטר ורוחב 50 ס”מ.


קרטון גלי לאריזה - חומרי אריזה | תיבת נח אחסנה

קרטון גלי לאריזה

קרטון גלי ברוחב של 100 ס”מ אורך 50 מטר, לעטיפת רהיטים וכיסוי של פרקטים ומדרגות בזמן שיפוץ .


קרטון לאריזת בגדים - חומרי אריזה | תיבת נח אחסנה

קרטון לאריזת בגדים

קרטון לאריזת בגדים ומצעים, חד גלי.


קרטון לאריזת קלסרים - חומרי אריזה | תיבת נח אחסנה

קרטון לאריזת קלסרים

קרטון לאריזת קלסרים מתאים ל שישה קלסרים


קרטון לאריזת כלי זכוכית - חומרי אריזה | תיבת נח אחסנה

קרטון לאריזת כלי זכוכית

קרטון דו גלי חזק במיוחד לארקיזה של כלי זכוכית וחפצים שבירים, גודל: 60x40x40
קרטון דו גלי 46x36x32 חזק במיוחד!
ועוד מגוון גדול של קרטונים במלאי.


קרטון בגדי תלייה - חומרי אריזה | תיבת נח אחסנה

קרטון בגדי תלייה

קרטונים להעברה של בגדים בתליה עם קולב, גודל: 107x65x63

לא יודעים מה לרכוש? אין בעיה. צוות המומחים שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ מלא על חומרי האריזה המתאימים לכם ביותר.

התקשרו או שלחו הודעה ונשמח לייעץ.