מחסן לאחסון תכולת דירה

מגוון מחסנים לאחסון תכולת דירה בנוחות ובטיחות מקסימלים ובמחירים סופר משתלמים (החל מ-38 ש״ח לקוב!).

ב״בתיבת נח״ תמצאו מגוון פתרונות אחסנה שמותאמים לכל צורך ולכל תקציב. כל המחסנים לאחסון תכולת דירה נמצאים במיקומים מרכזיים ונוחים וכל מתחמי האחסנה של החברה עומדים בתנאים מחמירים, מחזיקים ברישיונות ובביטוח.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי ולהצעת מחיר משתמת במיוחד.

מחסן לאחסון תכולת דירה

מחסן לאחסון תכולת דירה הוא פתרון מעולה לאחסון חפצים, מוצרי חשמל ורהיטים לפרקי זמן קצרים או ארוכים, אך לפני שאתם מאחסנים חשוב להכיר את האפשרויות שעומדות בפניכם, את היתרונות והחסרונות של כל שיטה ואת הדרך הנכונה לבחור במחסן המושלם לאחסון תכולת דירה כדי למנוע אי נעימות, הטעיות ומחירים יקרים.

מהו מחסן לאחסון תכולת דירה?

אחסון תכולת דירה הוא שירות שניתן במצבים שבהם לא ניתן להשאיר רהיטים או פריטים בדירה כשבין מגוון התרחישים שבהם צריך לאחסן את הדירה ניתן למנות מעבר אל דירה קטנה יותר או אל דירה זמנית, מעבר למגורים משותפים עם בן או בת זוג חדשים, טיסה ממושכת לחול, שיפוץ דירה וכיוצא בזה.

בכל המצבים שהזכרנו יש קושי לאחסן את תכולת הדירה ונדרש מקום בטוח שבו ניתן יהיה לאחסן את הרהיטים, את החפצים השונים ואת מכשירי החשמל במקום בטוח לפרק הזמן הנדרש כך שברגע שיתאפשר, נוכל להוציא את הפריטים מהמחסן כשהם במצבם המקורי שבו אחסנו אותם בראשית התהליך.

העניין נשמע פשוט והוא אכן צריך להיות כזה אם בוחרים במחסן מתאים שמנוהל על ידי חברת אחסנה מסודרת. איך יודעים מה המחסן המתאים עבורכם? בואו ונכיר את האופציות שעומדות בפניכם כשאתם מחפשים מחסן לאחסון תכולת הדירה.

סוגי מחסנים לאחסון תכולת דירה

מחסן לתכולת דירה הוא הפתרון האולטימטיבי במצבים שתיארנו מכיוון שהוא מאפשר לכם לאחסן את כל תכולת הדירה או רק את חלקה באופן בטוח ולפרק הזמן הנדרש והכל במסגרת עלויות זולות שבמקרים רבים הופכות את האחסנה לכדאית ביחס למכירת התכולה ורכישת חדשה. יחד עם זאת כדי לאחסון את התכולה באופן שמתאים לצרכים שלכם, חשוב להכיר לפחות שתי דרכים מרכזיות לאחסן דירות במחסנים. לכל אחת מהשיטות יש יתרונות וחסרונות ומחסן שמתאים ללקוח מסויים, עשוי שלא להתאים ללקוח אחר.

יחידות אחסנה להשכרה

יחידות אחסון

יחידות אחסון להשכרה הן הפתרון הנוח ביותר שאתם יכולים להעלות על דעתכם. מדובר למעשה במחסן אישי לאחסון תכולת דירה בנפח הרצוי שבו אתם יכולים לאחסן את החפצים, הרהיטים ומכשירי החשמל באופן בטוח.

כפי שניתן לראות בתמונה, יחידות אחסון הן למעשה חדרים מתוחמים שנמצאים בתוך מבנה גדול ומוגן שבו יכולות להיות עשרות ומאות יחידות אחסון שונות כשכל יחידה מופרדת מהאחרות באמצעות מחיצות ודלת עם מנעול. במתחם האחסנה יש יחידות אחסון בנפחים שונים שמותאמים לכמות התכולה שרוצים לאחסן ובמסגרת השירות שוכר המחסן מקבל מפתח ליחידה שבחר ובה הוא יכול להכניס את הפריטים ולאחסנם באופן בטוח כשהם מופרדים משאר תכולת המחסנים כשרק למי ששוכר את היחידה יש גישה אל תכולתה.

יתרונות יחידת אחסון

יחידות אחסון הן למעשה מחסן אישי לאחסון תכולת דירה שמעניק לכם את הנוחות המירבית שבאה לידי ביטוי ביתרונות הבאים:

  1. אחסון תכולת הדירה בהפרדה מלאה – רק לכם יש גישה לחפצים והם מופרדים מהחפצים של שאר הלקוחות המאחסנים באמצעות מחיצות ודלת עם מנעול ומפתח.
  2. יחידות האחסון ניתנות לשימוש שוטף ובכלל זה אתם יכולים להוציא חפצים ולהכניס חדשים לכל אורך תקופת האחסון ובלי תוספת מחיר.

חסרונות יחידת אחסון

יחידות אחסון הן הפתרון הנוח ביותר אך הנוחות הזאת מחייבת תוספת כספית שהופכת את החלופה הזאת ליקרה יותר ביחס לשטחי אחסנה משותפים.

אחסנה במשטח

אחסון על משטחים היא דרך נוספת שבה ניתן להשכרי מחסן לאחסון תכולת דירה. מדובר בדרך מעט שונה שבמסגרתה מניחים את כל החפצים שמעוניינים לאחסן על גבי משטחים ולאחר מכן אורזים את המשטחים בניילון נצמד עבה ומשנעים אותם למחסן גדול שבו מאוחסנים משטחים של לקוחות שונים באופן משותף.

בניגוד ליחידות אחסון, באחסנה על משטחים, לא ניתן להגיע כדי להוציא או להכניס פריטים אל האחסנה והמשטח נשאר אטום עד להוצאת החפצים. מדובר אולי בשירות אחסנה פחות נוח אך הרבה יותר זול.

אחסנה במשטח יתרונות

  1. עלויות אחסנה זולות יותר – ניתן לאחסן את תכולת הדירה במחסן ולשלם מחיר הרבה יותר זול.
  2. חוסכים את עלויות ההובלה אל המחסן מפני שחברת האחסנה מגיעה אליכם עם המשטחים ומעמיסה את התכולה על המשטחים. בסוף תקופת האחסון, החברה תביא את המשטחים אליכם.

אחסנה במשטח חסרונות

בסופו של דבר לא מדובר במחסן אישי שאתם משכירים אלה באפשרות לאחסן את החפצים שלכם על משטח בתוך מחסן מרכזי. כמו כן לא ניתן לגשת לפריטים במשך תקופת האחסנה, להוציא חלק מהחפצים אן להכניס פריטים חדשים.

מה לבדוק כשמשכירים מחסן לתכולת דירה

השכרת מחסן לתכולת דירה יכולה להיות פשוטה ונעימה אם בוחרים בשיטת האחסנה המתאימה ואם עושים את זה בחברת אחסנה מומלצת. לפניכם מספר דגשים שחשוב לקחת בחשבון לפני שמשכירים מחסן לתכולת הדירה שלכם.

  1. בחרו בשיטת האחסון הרצויה. אם אתם לא זקוקים לגישה לחפצים ולא צריכים להשתמש במחסן באופן שוטף, מומלץ לבחור באחסנה על משטחים וכך להוזיל את המחירים.
  2. בחרו מחסנים שסמוכים למקום מגוריכם. מעבר לנוחות, תוכלו לחסוך בעלויות ההובלה.
  3. וודאו שלחברת האחסנה יש רישיונות והיתרים והימנעו מאחסנה אצל חאפרים.
  4. מחיר מחסן לתכולת דירה צריך לכלול בתוכו ביטוח.
  5. וודאו שבמקום יש סידורי אבטחה מקובלים ושהמקום מתופעל באופן המצופה.

בחברת ״תיבת נח״ ניתן לשכור מחסן לאחסון תכולת דירה שמותאם לכם באופן אישי ובמחירים מאוד משתלמים. כל מתחמי האחסנה של החברה מבוטחים, בעלי היתרים ועומדים בדרישות החוק. לקוחות החברה נהנים ממגוון אפשרויות אחסנה, מביטוח, משירות מעולה ומחירים משתלמים במיוחד. התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ ולהצעת מחיר משתלמת במיוחד.