מזמינים הובלה? אל תסמכו על המזל! כך תזמינו מובילים צדיקים

מובילים צדיקים

צריכים להוביל דירה או רק פריט בודד? כדאי שתקחו את העניין ברצינות מפני שבחירת מובילים מתאימים יכולה לעשות את ההבדל בין הובלה בראש שקט לבין מגוון בעיות שיכולות לנוע בין איחורים ועד לאי הגעה של המובילים, הקפצת מחירים, הובלה לא אחראית שפוגעת בתכולה ועוד מקרים כאלה ואחרים שאף אחד לא רוצה ולא צריך להתמודד איתם.

אנו בחברת ‘תיבת נח’ מספקים שירותי הובלה כבר למעלה מ-20 שנים ואפשר לומר שכבר ראינו הכל מהכל וכדי שתוכלו להזמין מובילים צדיקים, ריכזנו עבורכם מספר טיפים שמאוד קלים ליישום מצד אחד אבל יכולים לעשות את ההבדל בין הובלה מוצלחת במחיר הוגן לבין קטסטרופה של הובלה.

לפני שנסקור את הדרך הנכונה להזמנת מובילים ברצוננו לציין שאנו מספקים מגוון שירותים ובכלל זה:

שלא כמו חברות אחרות, כל השירותים ניתנים על ידי עובדי החברה ולא בשילוב חברות או מובילים חיצוניים. העובדה הזאת מאפשרת לנו לספק לכם שירות מושלם עם אחריות ולפקח על כל שלב בתהליך. אנו משלבים שירות ומקצועיות באופן יוצא דופן וכל השירותים ניתנים לכם בכיסוי ביטוחי מלא.

רוצים להזמין הובלה, אחסנה או אריזה? דברו איתנו ונשמח לייעץ בחינם ולתת לכם את השירות הטוב ביותר במחיר הכי משתלם.

כך תזמינו מובילים צדיקים

ריכזנו את הטיפים באופן מתומצת עבור מי שאין לו את הזמן להתעמק בהרחבה. ניתן ללחוץ על כל נקודה כדי לעבור אל הסעיף הרלוונטי בעמוד.

  1. הזמינו מובילים עם המלצות.
  2. בדקו שיש למובילים ביטוח הובלה (שזה לא ביטוח רכב).
  3. השוו 3 הצעות מחיר.
  4. תבינו מה השירות כולל בדיוק.
  5. קבלו הצעת מחיר בדירה או במשרד (בהובלה של פריט אפשר גם לשלוח תמונה למוביל).
  6. חתמו על הסכם הובלה ברור.

הזמינו מובילים עם המלצות

מובילים עם המלצות חיוביות של לקוחות שכבר נעזרו בשירות שלהם היא אחת הדרכים הכי טובות להזמין מובילים צדיקים וככל שחוות הדעת הטובות רבות יותר, כך המצב רק הולך ומשתפר.

הבעיה היא למצוא חוות דעת שבאמת אפשר לסמוך עליהן. אנו ממליצים להיעזר בהמלצות מפה לאוזן של אנשים שאתם סומכים עליהם. כמו כן ניתן לשלב בין חוות הדעת בפייסבוק ובגוגל כשגם באתרים כמו ‘מדרג’ אפשר למצוא מובילים טובים אם כי עליכם להבין שכל מוביל שאתם מזמינים מאתר כזה צריך לשלם בערך 10% מהמחיר שהוא גובה מכם לאותו אתר (עמלה), כך שאם הובלה עולה 3,500 ש״ח, יש סיכוי סביר שהוא יגבה מכם 3,900 ואולי אפילו יותר כך שבמקרה של אתרי המלצות אמינים, המחיר של ההובלה עשוי להיות יקר יותר באופן ניכר.

בדקו שיש למובילים ביטוח הובלה (שזה לא ביטוח רכב)

זה מדהים לראות איך שמובילים רבים בלי ביטוח הובלה פשוט משקרים וטוענים שיש להם כזה.

ביטוח הובלות אינו דומה לביטוח רכב שלא שווה הרבה אם נגרם לכם נזק בזמן ההובלה או האריזה וחשוב להבהיר את זה. ביטוח הובלות מהצד השני עולה למובילים כסף אבל מעיד על האחריות והמקצועיות שלהם, מה גם שלכם הביטוח יספק הרבה שקט נפשי ומובילים צדיקים לטעמנו חייבים בביטוח הובלה ראוי.

* יש לציין שכל השירותים שניתנים על ידינו מגובים בביטוח הטוב ביותר.

השוו 3 הצעות מחיר

לעתים יכול להיות שוני מהותי בהצעות מחיר של מובילים שונים (במיוחד בהובלות דירה) ולכן חשוב להשוות ולהבין מה המחירים המקובלים.

חשוב לציין שבהובלה השירות הטוב יכול לעלות מעט יותר ולכן הצעת מחיר זולה לא בהכרח טובה יותר ובמקרים רבים הלקוחות מגלים שהמובילים מעלים לפתע את המחיר ברגע האחרון כשלכם אין ממש אפשרות אחרת. יחד עם זאת אנחנו גם לא מצדיקים מחירים גבוהים ומאמינים שכדי לתת שירות טוב חייבים לתמחר את ההובלה במחיר הוגן ומשתלם ללקוח.

תבינו מה השירות כולל בדיוק

בהובלה יש הרבה סעיפים נסתרים ומי שאינו בקיא בהם עלול ליפול למלכודות של הצעות יקרות מאוד במסווה של הצעות זולות. איך זה קורה? יש מובילים שלא יעדכנו אתכם שצריך לפרק חלק מהרהיטים (או את כולם) מפני שהם לא נכנסים למעלית, יש כאלה שלא יספרו לכם שצריך מנוף הרמה ויש גם מי שיקפיץ את המחיר ברגע האחרון בגלל שהחניה מעט רחוקה או בגלל כל מני סיבות הזויות.

מי שרוצה לעבוד עקום ימצא כבר את הדרך לעבוד עליכם וכשאתם בלחץ בזמן ההובלה, במקרים רבים פשוט אין לכם אפשרות אחרת ואתם צריכים לבלוע את הצפרדע. מה עושים? נמנעים מזה מלכתחילה ובודקים מה השירות בדיוק כולל. האם אתם מקבלים קרטונים, מי אורז, מי מפרק, האם ההצעה כוללת מנוף וכמה מובילים מגיעים.

בקשר למספר המובילים יש לציין שאם מדובר בהובלת דירה צריך לפחות 3 מובילים או יותר בעוד שאם זאת הובלת פריט, כדאי להסתפק במוביל או שניים מפני שכך לא תעמדו במצב לא נעים של תשלום טיפים למי שלא צריך.

קבלו הצעת מחיר בדירה או במשרד

למעט מצבים של הובלת פריט שניתן לצלם אותו ולשלוח את התמונה למוביל, בהובלות אחרות אין תחליף לביקור והצעת מחיר בדירה או המשרד שלכם. רק כך המובילים ידעו בדיוק מה צריך להוביל, מה האילוצים והאם נדרשות פעולות שונות כמו פירוק והרכבה, הובלת מנוף וכיוצא בזה.

הצעת מחיר בדירה שלכם לא צריכה לעלות את המחיר והיא חלק מהשירות שכל מוביל צדיק צריך לתת לכם.

חשוב לציין שבזמן הביקור תוכלו לתהות על קנקנו של המוביל ולהתרשם ממנו לחיוב או לשלילה וזה עוד לפני שהזמנתם אותו להוביל עבורכם.

חתמו על הסכם הובלה ברור

הסכם או חוזה הובלה הוא שלב קריטי מהסיבה שהוא מהווה את ההסכמה הכתובה שבין המובילים לבינכם ואין לוותר על השלב הזה לעולם מפני שלא ניתן לחייב מוביל לעמוד בהסכם בעל פה ומה שלא כתוב וחתום כאילו לא קיים.

כשאנו נותנים הצעות מחיר להובלה, אנו עושים את זה אצלכם בדירה או המשרד באמצעות טופס הזמנת הובלה שמהווה הסכם לכל דבר ועניין שמפרט בדיוק את התכולה שצריך להוביל, מאיפה, לאן, האם נדרשת הובלת מנוף והאם סוכמו שירותים נוספים כמו אחסון תכולה, פירוק והרכבה, אריזה וכיוצא בזה.

רוצים להזמין הובלה בראש שקט עם מובילים צדיקים? התקשרו אלינו או שלחו הודעה ואנו מתחייבים לספק לכם את השירות הטוב ביותר במחיר הכי הוגן ובגדול – אצלנו אין פחות מ-100% שביעות רצון.

כתבות שעשויות לעניין אתכם