המדריך לאריזת דירה לאחסנה

אריזת תכולת דירה

אריזת דירה לאחסנה שונה ביחס לאריזת דירה למעבר דירה וחשוב להבין את ההבדלים על מנת שניתן יהיה לאחסן את התכולה באופן בטוח וכדי לאפשר גישה נוחה אל החפצים.

עומדים לפני אחסון תכולה? המדריך הבא יסייע לכם להבטיח את שמירת החפצים באופן המיטבי ולייעל את האחסנה באופן ניכר.

לידיעתכם! בחברת תיבת נח מספקים את כל מה שאתם צריכים כדי לאחסן את הדירה בהצלחה ובנוחות מרבית ומעבר למחסנים ויחידות אחסנה מאובטחות ונוחות, אנו מייצרים ומשווקים קרטונים לאריזת דירה מכל הסוגים והגדלים, לרבות כאלה שמתאימים במיוחד כדי לאחסן דירה לטווח ארוך או קצר. בנוסף, באפשרותכם לרכוש מגוון חומרי אריזה נוספים שיסייעו לכם לאחסן את התכולה באופן מסודר. כמו כן ניתן להזמין שירותי הובלה ואחסנה, פירוק והרכבת רהיטים ועוד. כל השירותים ניתנים על ידי עובדי חברה ומלווים בביטוחים מתאימים.

דגשים לאריזת דירה לאחסנה

כשזה מגיע לאריזת דירה לאחסנה, יש שני עקרונות שצריך לקחת בחשבון. הראשון הוא בטיחות החפצים ושמירה מיטבית עליהם והעיקרון השני הוא התמצאות נוחה ומהירה כך שתוכלו למצוא את מה שאתם צריכים בקלות.

 1. השתמשו בקרטונים מחוזקים ואיכותיים והימנעו משימוש בקרטונים דקיקים או ממוחזרים.
 2. רשמו על גבי כל קרטון את תכולתו באופן ברור בצד החשוף של הקרטון.
 3. היעזרו בחומרי אריזה כמו ניילון בועות, ניירות אריזה וכיוצא בזה כדי לשמור על רהיטים וחפצים עדינים מפני שברים ושריטות.
 4. היעזרו במזוודות ותיקים שברשותכם.
 5. פירוק רהיטים במידת הצורך כדי לחסוך במקום אחסנה ולהוזיל את מחיר האחסון של התכולה.
 6. היעזרו באריזות ייעודיות לתליית בגדים.
 7. וודאו שבמחסן או ביחידת האחסון ישנם תנאים אידיאלים לאחסון תכולת דירה.

קרטונים מתאימים לאחסון תכולה

אנו תמיד ממליצים לבחור בקרטונים איכותיים לאריזת דירה אך חשוב שתבינו שבניגוד למעבר דירה רגיל המורכב משלושת השלבים של 1. אריזה 2.הובלה 3. פריקה בדירה החדשה, באריזת דירה לאחסון תכולה יש יותר שלבים שמעמידים את הקרטונים שלכם בלחצים גבוהים.

באחסון תכולה החפצים שאתם אורזים עוברים מספר שלבים שחלקם ממושכים ושוחקים:

 1. אריזת התכולה.
 2. הובלה אל יחידת אחסון.
 3. אחסנה לפרק זמן שיכול לנוע בין מספר שבועות, דרך מספר חודשים ועד למספר שנים.
 4. הוצאת החפצים והובלה אל הדירה החדשה.
 5. פריקה וסידור של החפצים.

ריבוי השלבים חושף את האריזות ללחצים גבוהים ולשחיקה מוגברת והדבר האחרון שאנו רוצים הוא פגיעה בחפצים שאנחנו מאחסנים. הלחץ והשחיקה על הארגזים והקרטונים בא לידי ביטוי בשני מישורים.

הראשון הוא ריבוי תחנות והובלות והשני הוא באחסון סטטי של קרטונים האחד על גבי השני. במצב כזה רק קרטונים איכותיים ומחוזקים יכולים לעמוד במשימה ולשמור על החפצים שבתוכם ואם נעשה שימוש בקרטונים דקים מדי, אנו עלולים לגלות שבזמן האחסנה הארגזים קרסו ונפלו האחד על גבי השני או שהם נקרעו במהלך אחת ההובלות.

בנוסף לכך חשוב להציב את הקרטונים הכבדים והמלאים ביותר בתחתית הערימה ואילו את הקרטונים עם החפצים העדינים יותר בראש הערימה.

רשמו על גבי כל קרטון את תכולתו

סימון קרטונים

במהלך תקופת האחסנה יש סיכוי סביר מאוד שתצטרכו לגשת ליחידת האחסנה על מנת להוציא חפץ כלשהו ומאחר שאנחנו לא רוצים להתחיל ולרוקן את המחסן רק כדי למצוא ארגז בגדים כלשהו, יש צורך בסימון הקרטונים באופן ברור.

הסימון צריך לכלול פרט מזהה של הקרטון כדוגמת לאיזה חדר או למי מבני הבית הוא שייך, ובנוסף לכך יש לרשום את התכולה.

את הכיתוב יש להציב באופן גלוי כך שעם הכניסה ליחידת האחסנה תוכלו לזהות את הקרטונים ולגשת לרלוונטי מבינהם. סידור שכזה יכול לחסוך לכם זמן רב בחיפוש אחר פריט כזה או אחר.

היעזרו בחומרי אריזה נוספים לפי צורך

ניילון בועות (פצפצים) יכול להיות אביזר מעולה כדי לעטוף מסכים ולשמור עליהם מפני פגיעה, ניילון נצמד יהיה מעולה לעטיפה של רהיטים ואילו סרטי דבק עבים ישמשו אתכם כדי לחזק את הקרטונים כך שלא יפתחו או יקרעו.

כדי לשמור על התכולה נקיה ובטוחה יש להיעזר בחומרי אריזה כאלה ואחרים שיבטיחו שמצב החפצים בזמן ההוצאה מהאחסון יהיה זהה לזה שבו הכנסתם את החפצים לאחסנה.

כפי שציינו, ניתן לרכוש את כל חומרי האריזה אצלנו במחירים ישירים מהיצרן לצרכן.

סרירת קרטונים עם סרט דביק

היעזרו במזוודות ותיקים

אריזה חכמה משמעותה להשתמש בחפצים שיש לכם בהישג יד ותיקים ומזוודות הם אביזרים מעולים כדי לחסוך בחומרי אריזה וכדי לחסוך במקום.

יש לכם מזוודות ותיקים גדולים? תוכלו לאחסן בהם מגוון חפצים כשבדרך כלל מומלץ לאחסן במזוודות קשיחות חפצים שבירים לאחר שעטפתם אותם בנייר אריזה או השתמשתם בפריטי טקסטיל כמו מצעים כדי למנוע תזוזה של החפצים.

פירוק רהיטים

מחיר אחסון תכולת דירה מורכב בין היתר מנפח יחידת האחסנה שאתם בוחרים וככל שנוכל לצמצם את שטח ההשכרה, כך נוכל להוזיל את העלויות החודשיות ובסופו של דבר עם נחשב את החיסכון החדשי, נגלה שככל שהאחסנה ארוכת טווח, כך החיסכון המצטבר משמעותי יותר.

אחת הדרכים המומלצות לחסוך בשטח אחסנה היא באמצעות פירוק רהיטים. הפירוק של הרהיטים מצמצם את המקום שנדרש כדי לאחסן אותם ובנוסף לכך מאפשר לאחסן רהיטים בצורה אנכית.

אם אתם מעוניינים לפרק את הרהיטים, אנו ממליצים לצלם אותם לפני ובזמן הפירוק כך שתוכלו להרכיב אותם במהרה. כמו כן מומלץ לרכז את כל הברגים בשקיות נפרדות ולהדביק אותן באמצעות סרט הדבקה אל הרהיט שאליו הם שייכים.

חשוב לציין שבחברתנו מספקים גם שירותי הובלה ואחסנה לרבות פירוק והרכבת רהיטים כך שאם תצטרכו יד מקצועית שתדאג לפירוק הרהיטים שלכם, אנו נשמח לעשות את זה עבורכם.

הכנת רהיטים לאחסנה

קרטונים ייעודיים לאריזת בגדים

אחת הבעיות מרכזיות באריזת דירה ובטח שבאחסנת דירה, היא האריזה של הבגדים שאנו רגילים לתלות על הקולב. מהיום יש לכם דרך נוחה ובטוחה לעשות את זה ואפילו כזאת שתאפשר לכם להוציא כל חולצה או חליפה מהאחסון בעת הצורך בתוך דקות.

קרטונים לאריזת בגדים מאפשרים לכם להעביר את כל הבגדים ישירות מהמתלה בארון אל תוך הארגז ולאחסן אותם באופן בטוח כך שאפילו לא תצטרכו לגהץ אותם בזמן שאתם מוציאים אותם מהארגז.

תנאים נאותים לאחסנה

לא משנה כמה טוב תארזו את החפצים שלכם אם אתם מאחסנים אותם במקום עם תנאים לא מתאימים לאחסנה.

עליכם לוודא שאתם מאחסנים את התכולה במחסנים או יחידות אחסנה (מומלץ יותר) שנועדו לשם כך ושהם עומדים בדרישות הבאות:

 1. מקום בטוח שנמצא בתוך מתחם בנוי ומוגן מפני תנאי מזג האוויר.
 2. מקום האחסנה צריך להיות מאובטח.
 3. בדקו שלמתחם האחסנה יש אישור מהרשות המקומית וממכבי האש.
 4. אחסנה צריכה להיות מלווים בביטוח איכותי כחלק מהשירות ובלי תוספת מחיר.
 5. כדאי לבחור במקום שמאפשר לכם גישה חופשית אל החפצים שלכם.
 6. אנו תמיד מעדיפים הפרדה מוחלטת של התכולה שלכם ביחס לאחסון משותף שנחשב לפחות איכותי ובטח שלא לשירות נוח.
 7. מומלץ לאחסן בחברה שמציעה לכם את כל השירותים ההיקפיים באופן ישיר ובלי קבלני צד ג׳.

בחברת תיבת נח תמצאו יחידות אחסנה ומחסנים איכותיים שעומדים בתקנים ובדרישות חוק. אנו מאחסנים תכולה ביחידות פרטיות כבר יותר משני עשורים ומעמידים לרשות לקוחותינו מערך שלם של שירותי הובלה ואריזה. כמו כן אנו מייצרים ומשווקים קרטונים למעבר דירה וחומרי אריזה שאותם תוכלו למצוא באתר שלנו ‘הכל למוביל’ כך שתוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים באופן נוח ובמחירים זולים.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי ולהצעת מחיר משתלמת במיוחד.

כתבות שעשויות לעניין אתכם