אחסון רהיטים

יחידות אחסון פרטיות לאחסנת רהיטים

✔️ תנאים מעולים והגנה מושלמת.

✔️ מחיר החל מ-38 ש״ח לקוב כולל ביטוח.

✔️ אפשרות לשילוב הובלה.

✔️ מאחסנים חפצים יותר מ-25 שנים..

✔️ ייעוץ והצעת מחיר חינם ובלי התחייבות.

חייגו אלינו 077-4706-223 או לחצו לשליחת הודעה

הכנת רהיטים לאחסנה

אחסון רהיטים

בחברת ‘תיבת נח’ מאחסנים רהיטים בתנאים הטובים ביותר לפרק זמן קצר או ארוך ומבטיחים לכם מגוון יתרונות שתתקשו למצוא במקום אחר.

  • חברתנו היא הוותיקה בישראל לשירותי אחסנה מסוגים שונים.
  • כל מתחמי האחסנה מתוכננים בהתאמה מושלמת לאחסון תכולת דירות ובין היתר אנו מציעים אחסון ביחידות אחסנה פרטיות.
  • בחברתנו ניתן לאחסן כמעט את כל סוגי הפריטים בפריסה ארצית רחבה.
  • כל המתחמים מאובטחים 24 שעות ביממה ומתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר. יחד עם ביטוח מלא שאנו מציעים, אתם בהחלט יכולים לישון בראש שקט.
  • באפשרותכם להזמין שירותי הובלה ואחסנה ואף שירותי פירוק והרכבה מקצועיים באופן ישיר ובלי פערי תיווך.

ובגדול – אנו יודעים לספק לכם את השירות הטוב ביותר לאחסון רהיטים – כזה שיקנה לכם שקט נפשי במחיר הכי משתלם בישראל.

כמה עולה אחסון רהיטים?

מחיר אחסון רהיטים נקבע על בסיס חודשי ונע בטווח שבין מאה שקלים ועד כמה מאות שקלים בהתאם לנפח המחסן הנדרש ופרק הזמן שאתם צריכים לאחסן את הרהיטים, כשככל שפרק הזמן ארוך יותר, כך פוטנציאל החיסכון החודשי הולך ועולה.

כמו כן חשוב להבין שהצעת מחיר נקבעת גם לפי המיקום של המחסן שבו מאחסנים את הרהיטים והתנאים ששוררים במתחם האחסנה שהרי בסופו של דבר לא ניתן להשוות אחסון רהיטים במכולות שיכולות לגרום לנזק, לבין אחסון רהיטים ביחידות פרטיות ומוגנות שרק לכם יש גישה אליהן ואתם יכולים להשתמש בהן על בסיס שוטף ובכלל זה להוציא רהיטים או לאחסן חדשים.

מחיר אחסנת רהיטים בחברתנו הוא מהאטרקטיביים ביותר שתוכלו למצוא ומשלב בין שירות מעולה ומחסנים חדשניים ומוגנים, לבין מחירים זולים. התקשרו אלינו או שלחו הודעה על מנת שנוכל ללמוד על כמות הרהיטים שאתם צריכים לאחסן ולפי זה להתאים לכם את יחידת האחסון בנפח הרצוי.

שיחת הייעוץ חיונית להצעת מחיר מפני שרק לאחר שמבינים בוודאות מה הנפח הרצוי ניתן להרכיב הצעת מחיר מהימנה ולא לזרוק מחירים חסרי בסיס לאוויר…

חשוב לציין ששיחת הייעוץ חינמית לחלוטין ואינה מחייבת.

הובלת ואחסנת רהיטים

על מה צריך להקפיד באחסנת רהיטים?

שירותי אחסון נחשבים למגוונים במיוחד. לצד אחסון של סחורות יש כאלה שזקוקים למקום בטוח לאחסן את תכולת הדירה או מקום שמספק שירותי אחסנה לסחורות וכדומה.

ברור שכל פתרון חייב להיות מותאם לצורך של הלקוח וכשזה מגיע לאחסון של רהיטים, יש כמה דברים שחובה לשים לב אליהם. זכרו שבסופו של דבר אתם עומדים לשלם כסף עבור שירות שישמור על הרהיטים באופן בטוח ושיאפשר לכם להוציא אותם בבוא העת כשהם במצבם המקורי – בלי פגיעות של חום, רטיבות ועוד נזקים כאלה ואחרים.

הגנה מפני פגעי מזג האוויר וטמפרטורה קיצונית

אין מה להשוות אחסון של בגדים לאחסון רהיטים. בעוד שבגדים שארוזים בקרטונים מתאימים, יהיו רגישים פחות לתנאי חום, רהיטים חייבים להיות מאוחסנים במקום קריר ומוצל. נשמע מאוד הגיוני נכון? אז מדוע אם כן ישנן חברות שמציעות לאחסן לכם את הרהיטים במכולות שעשויות להתחמם ולגרום לנזקים כבדים לריהוט?

אצלנו אתם נהנים ממתחמים מתקדמים שממוקמים במבנים שמיועדים לאחסון רהיטים ותכולת דירה ועל כן אתם יכולים להיות בטוחים שלא ייגרם להם שום נזק.

מקום מאובטח

על בטיחות אין פשרות. אף אחד לא רוצה שהריהוט יהיה חשוף לגנבות או לנזקים שעשויים להיגרם כתוצאה מאחסנה לא אחראית של לקוח אחר.

אצלנו נוהגים ברהיטים שלכם בכובד ראש ומקדישים מאמצים ניכרים באבטחת המקום. בין שלל הפתרונות שאנו עושים בהם שימוש ניתן למנות מערכות אזעקה, מצלמות ושמירה אנושים 24 שעות ביממה. בנוסף, כל המתחמים ממוגנים כנגד אש ועשן ואם כל זה אינו מספיק – כדאי שתדעו יש לנו ביטוח מלא – ברמה הכי גבוהה בישראל!

גישה נוחה אל יחידת האחסנה

אנחנו מבינים שלעתים קרובות תצטרכו להגיע אל יחידת האחסון ולהוציא או לאחסן דבר מה. אצלנו אתם ורק אתם מקבלים גישה חופשית ומבלי לתאם זאת מראש (בכפוף לשעות הפעילות) באמצעות מפתח אל המחסן ששכרתם ויכולים לעשות בו שימוש ככל העולה על רוחכם ובכלל זה להוציא רהיטים, להכניס פריטים אחרים וכדומה.

מחסנים בגודל המתאים

כשאתם מאחסנים ציוד, הדבר האחרון שאתם צריכים הוא לשלם יותר עבור מחסן גדול מדי שאינכם צריכים או להסתפק ביחידת אחסנה קטנה ולחוצה מדי ולמען האמת אתם ממש לא צריכים להתפשר על כך.

אנו מציעים מגוון רחב יחידות לאחסון רהיטים במידות ונפחים שונים. עם אלפי מטרים של מתחמים, אתם יכולים להיות בטוחים שנוכל למצוא לכם את היחידה המושלמת עבורכם באזור מגוריכם.

רישיון הפעלה של מתחם האחסנה

ידעתם שמרבית מתחמי האחסנה בישראל אינם פועלים עם אישורים מתאימים? למה אנחנו מספרים את זה? מאותה סיבה שאנו מקפידים שכל מתחמי האחסון שלנו יהיו עם רישיונות והיתרים.

יש לכך שתי סיבות מרכזיות – האחת היא לאפשר לכם מקום בטוח לאחסנה עם אישורים של מכבי האש ומצד שני – לוודא שלעולם לא תקבלו טלפון מפתיע שבו אתם מבקשים לפנות את הדברים שלכם לאחר שהוצא נגד המקום צו פינוי.

מחסן לאחסון רהיטים

אם כן מחסן לאחסנת רהיטים אינו יכול להיות סתם חדר או תא וכדי לעמוד במטרה, על המחסן להיות מתאים. פתחים ומעברי רחבים שמאפשרים נשיאה והובלת הרהיטים הגדולים, מקום נוח לחניה של המשאית או הטנדר ובעיקר תנאים אופטימליים שמבטיחים את שלום הפריטים, הופכים את המחסנים שלנו למתאימים במיוחד לאחסון רהיטים.

אחסון ריהוט עם כל היתרונות

אחסון ריהוט במתקנים החדישים של חברת ׳תיבת נח׳ משלב יתרונות רבים. מעבר לכך שמדובר במתקנים חדישים ונוחים במיוחד שמתאימים לאחסון רהיטים ושמונים את היתרונות שסקרנו, חברתנו מביאה לכם יתרונות נוספים שמעניקים לכם חווית שירות מושלמת.

אנו מייצרים ומשווקים חומרי אריזה מסוגים שונים שמתאימים גם לאריזת רהיטים לפני אחסון. כמו כן אנו מבצעים מגוון שירותים נוספים שיכולים להתאים לכם ובכלל זה הובלות ופירוק והרכבה של רהיטים.

יש לציין שכל השירותים ניתנים על ידי עובדי החברה (ולא על ידי מובילים חיצוניים) ומלווים בביטוח מלא לאורך כל התהליך. צריכים להוביל רהיטים אל המחסן? או אולי לפרק רהיטים כאלה ואחרים? לנו יש את כל הפתרונות עבורכם.

בתיבת נח מציעים לכם שירותי אחסון רהיטים בסביבה שמותאמת לכך ובביטחון מקסימלי והכל במחירים הכי אטרקטיביים. התקשרו אלינו עכשיו או השאירו הודעה וצוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם בחינם ובלי שום התחייבות.