יחידות אחסון להשכרה

מגוון יחידות אחסון בעשרות גדלים ונפחים לטווח ארוך או קצר.

✔️ יחידות אחסון עם מפתח – רק לכם יש גישה לתכולה.

✔️ שימוש חופשי ביחידה – הכנסת והוצאת חפצים ככל שתצטרכו.

✔️ ביטוח תכולה בחינם.

✔️ מתחם מסודר עם רישיון.

✔️ חניה חופשית וגישה נוחה.

התקשרו 077-4706-223 לייעוץ חינמי או לחצו לשליחת הודעה

יחידות אחסון

יחידות אחסון הן הדרך הטובה ביותר לאחסן תכולת דירה, סחורה, רהיטים וחפצים שונים. אנו בחברת ‘תיבת נח’ מתמחים ביחידות אחסנה להשכרה כבר יותר מ-25 שנים. אצלנו תוכלו להשכיר יחידה לאחסנה בנפח הרצוי ולכל פרק זמן, בגמישות ונוחות מירביים.

אף על פי שיחידת אחסון היא שיטת האחסנה הטובה ביותר, יש כמה דברים שאתם חייבים לדעת לפני שבוחרים בחברת אחסון כזאת או אחרת. לפניכם כל מה שצריך לדעת לבחירת היחידה המושלמת עבורכם.

מה הופך את היחידות שלנו לטובות במיוחד?

כפי שאנו מסבירים בהמשך, יש כמה שיטות אחסנה שונות אך אין ספק שהשכרת יחידת אחסנה היא השיטה הטובה ביותר מבחינת ביטחון ונוחות. יחד עם זאת חשוב להבין שלא כל חברת אחסון מציעה לכם את אותן היחידות וכדי לקבל את התמורה המלאה לכספכם וליהנות מכל היתרונות האלה, חשוב להבין מה אתם מקבלים בכל חברה.

אנו ב’תיבת נח’ מתמחים בהשכרת יחידות פרטיות כבר יותר משני עשורים ומקפידים באופן יוצא דופן על מספר מרכיבים שמבטיחים לכם שירות מעולה ונוחות מירבית.

מתחמי אחסון מתקדמים

כל יחידות האחסנה שלנו נמצאות בתוך מבני בטון ייעודיים שנבנו והותאמו לצורכי אחסנה. משמע התנאים האקלימיים בתוך היחידה מעולים לשמירת חפצים ולמרות שכל היחידות נעולות ומופרדות, הן מאווררות והטמפרטורה בהן מבוקרת.

ההתאמה של המתחמים לאחסנה באה לידי ביטוי גם במעברים נוחים ורחבים, אפשרות לכניסת משאיות ומעל הכל רישיונות למתן השירות ואישורים מהרשויות המקומיות ומכבי האש.

מיקומים מנצחים

אנו מציעים יחידות אחסון בשני מתחמים שונים, האחד בראשון לציון והשני בחולון ושניהם נמצאים באזורים גיאוגרפיים נוחים במיוחד על צירי תנועה מרכזיים שמבטיחים לכם גישה נוחה ומהירה ברוב אזור המרכז.

ביטחון מקסימלי

אנו לוקחים את הביטחון שלכם ברצינות המתבקשת ומעבר לכך שכל היחידות נעולות (רק לכם יש מפתח) ונמצאות בתוך מתחמים סגורים, הן גם מאובטחות 24 שעות ביממה באמצעות מערכות אבטחה שונות ומוקד שמירה אנושי. כמו כן המתקנים מאובזרים בספרינקלרים וגלאי עשן ומתוחזקים ברמה מאוד גבוהה שכוללת הדברה חודשית יזומה ועוד.

נוחות מירבית

אצלנו אתם נהנים מנוחות מקסימלית. הדבר בא לידי ביטוי במתקנים נוחים שמציעים לכם את כל מה שנדרש כדי לאחסן באופן הטוב ביותר ובכלל זה יחידות אחסנה במגוון רחב של נפחים כולל אפשרות לשלב מספר יחידות, חניה חופשית וחינמית ללקוחות החברה, יחידות עם מנעול שרק לכם יש את המפתח ושירותים מקיפים שאתם עשויים להזדקק להם ובכלל זה שיווק חומרי אריזה וקרטונים, שירותי הובלה איכותיים, הפצה ועוד.

השכרת יחידות אחסנה בתיבת נח

יחידות אחסון להשכרה מחיר

לפניכם מחירים של יחידות אחסנה להשכרה. העלויות עשויות להשתנות בהתאם לכמות החפצים או הסחורה שאתם מאחסנים ולכן כדאי להתייעץ איתנו כדי שנוכל להעריך את העלות המדוייקת בהתאם לכמות הפריטים שלכם.

יחידת אחסנהמחירהסבר
יחידת אחסנה בנפח 10 קוב499 ש״חמשמש כמחסן קטן שמתאים לאחסון דירת חדר ורהיטים.
יחידת אחסנה בגודל 15 קוב570 ש״חמתאים לאחסון דירת שני חדרים.
יחידת אחסון בנפח 25 קוב950 ש״חמתאים לאחסון סחורות לעסק קטן.
יחידת אחסנה בנפח 30 קוב1,140 ש״חמעולה לאחסנת דירה גדולה (כל התכולה).
יחידת אחסון בנפח 37 קוב1,520 ש״חמתאים לאחסון סחורה או דירות גדולות.
יחידות אחסון בנפח 50 קוב1,800 ש״חלאחסון סחורות (מחסן להשכרה).
יחידת אחסון לפי נפחהחל מ-38 ש״ח לקובהתאמה אישית של הנפח הנדרש עבורכם.
המחירים לא כוללים מע״מ

יחידות אחסון להשכרה לעומת שיטות אחסנה אחרות

כדי להבין מה הופך את יחידות האחסנה לשיטת האחסון הטובה ביותר, צריך להכיר שתי שיטות אחסון נוספות שמוצעות לכם.

שטח אחסנה

אחסנה בשטח אחסון היא עוד דרך שמציעה לכם מצד אחד חיסכון מסוים אך גם כמה חסרונות. שטח אחסון הוא מחסן פתוח ומשותף שבו מציבים משטחים שעליהם מאחסנים את הפריטים ואוטמים אותם עד להוצאתם מהאחסנה.

בניגוד ליחידות אישיות להשכרה, כאן אין לכם אפשרות לגשת אל החפצים, להוציא או להכניס פריטים שונים ולמעשה כמעט שלא ניתן לגעת בפריטים עד להוצאתם ולכן השיטה הזאת לא מתאימה למי שרוצה לאחסן חפצים יקרים או למי שצריך להשתמש בשירות על בסיס שוטף.

מצד שני היא מאפשרת חיסכון למי שצריך לאחסן חפצים בזמן שיפוץ או לאחסן לטווח ארוך בלי צורך לגשת לפריטים. אנו מציעים אחסנה כזאת לכל מי שמעוניין במחירים מוזלים.

מכולות

מכולות יכולות להיות טובות במקרים מסוימים אך חשוב להדגיש שהתנאים שבתוכן (טמפרטורה והיעדר אוורור) הופכים אותן לכאלה שמגבילות את סוג התכולה שאתם יכולים לאחסן בהן. כמו כן השכרת מכולה לא מאפשרת לכם את הגמישות של היחידות מפני שעליכם לשכור מכולה שלמה ולא רק את הנפח שאתם באמת צריכים כך שהעלות עלולה להיות בסופו של דבר יקרה יותר.

יחידת אחסנה
יחידת אחסנה

דברים שצריך להיזהר מהם לפני השכרה יחידת אחסון

יחידת אחסנה להשכרה היא הדרך הטובה ביותר שתשדרג לכם את האחסנה אך לפני שבוחרים את היחידה, חשוב לבדוק מספר דברים.

  1. בדקו שהמקום פועל תחת רישיון. במדינת ישראל יש מחסנים רבים בלי רישיון ובלי סידורי בטיחות ואבטחה מינימליים. מעבר לפגיעה אפשרית בתכולה או הסחורה, אתם עלולים לגלות יום אחד שהמקום נסגר…
  2. חשוב שהמקום יהיה מאובטח ומבוטח (בלי תוספת תשלום מבחינתכם).
  3. כדי ליהנות מהיתרונות של יחידת אחסנה להשכרה, חשוב לבחור אחת שנמצאת בקרבת מקום.
  4. בדקו את סידורי הגישה והחניה במקום.
  5. בחרו ביחידת אחסון בנפח הרצוי. יחידה קטנה מדי לא תספיק לכם בעוד שיחידה גדולה מדי תוביל לבזבוז כסף.
  6. בדקו את סידורי ההגעה והגישה למקום וודאו שהוא תואם את הציפיות שלכם.

מחפשים יחידת אחסנה להשכרה? רוצים לשמוע עוד פרטים? אצלנו תוכלו להשכיר את היחידה המושלמת במחיר הוגן. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לייעוץ חינמי ולהצעת מחיר משתלמת.