השכרת מחסן קטן

מחסן קטן להשכרה יכול להיות שימושי במיוחד ולספק את יחס עלות תועלת הטוב ביותר. יחד עם זאת, כדי ליהנות מכל היתרונות שמחסן קטן מציע לכם עליכם להבין כיצד לבחור את המחסן המתאים וממה להיזהר. לפניכם כל מה שצריך לדעת על השכרת מחסנים קטנים לעסק או לשימוש אישי.

השכרת מחסן קטן

בחברת ״תיבת נח״ מתמחים בהשכרת מחסנים מכל הסוגים ובכלל זה השכרת מחסנים קטנים שמתאימים למגוון שימושים. המחסנים נמצאים במתחמים מאובטחים ומוגנים שתוכננו לספק לכם את השירות הנוח והטוב ביותר. כשאתם שוכרים מחסן קטן ב״בתית נח״ אתם נהנים ממגוון יתרונות ובכלל זה:

 1. מחסנים קטנים במגוון רחב של נפחים.
 2. עלות חודשית זולה של החל מ-38 ש״ח לקוב.
 3. המחסנים מצויים במתחם מוגן ונוח לגישה במיקומים מעולים.
 4. אפשרות לאחסנה של סחורה, מלאי או חפצים.
 5. מפתח ייחודי לכל מחסן ורק לכם יש גישה לתכולה.
 6. אפשרות לעשות שימוש חופשי במחסן ובכלל זה להוציא או להכניס פריטים ככל שאתם צריכים.
 7. אחסנה גמישה שבמסגרתה ניתן להגדיל או להקטין את שטח המחסן.
 8. המחסנים נמצאים במתחמים מורשים עם אישורים ממכבי האש ומהרשויות המקומיות.
 9. השירות מלווה בביטוח.
 10. ניתן לרכוש חומרי אריזה וקרטונים במחירים מוזלים.
 11. שירותי הפצה והובלה במתחם.

מה זה מחסן קטן?

ההגדרה של מחסן קטן סובייקטיבית ותלויה באופן שבו אתם מגדירים את המחסן. יחד עם זאת ניתן לומר שבדרך כלל הכוונה למחסנים בגודל של 5 מטר מרובע עד 20 מטר מרובע אם כי כפי שציינו, המידות יכולות להיות קטנות או גדולות יותר. כך או כך, זה ממש לא משנה מפני שבחברת ״תיבת נח״ תוכלו למצוא מחסנים קטנים בעשרות נפחים כשהמחסן הקטן ביותר בנפח של 10 קוב בעוד שניתן לשכור גם מחסנים בנפחים של 15, 20, 25, 30 ו-37 קוב. מעבר לכך ניתן לשכור מספר מחסנים בהתאם לצורך כך שהמידות יכולות להשתנות בדיוק לפי הדרישות שלכם.

בשונה משיטות אחסנה אחרות, מחסן קטן מאפשר לכם להשתמש בו באופן חופשי ורק לכם יש גישה אל תכולתו וזאת הודות לקירות שתוחמים אותו ודלת עם מפתח שרק אתם מחזיקים בו.

השכרת מחסן קטן מאפשר לכם להגיע אליו בשעות הפעילות, להחנות את רכבכם או המשאית בחניה חופשית שמצויה במתחם האחסנה שלנו ולהשתמש במחסן באופן חופשי ובכלל זה להכניס או להוציא פריטים ולבצע בו את כל מה שאתם צריכים כדי לנהל את המלאי או הפריטים באופן נוח.

סוגים של מחסנים קטנים

בפני מי שמחפש מחסן קטן להשכרה עומדות מספר אפשרויות שחשוב להכיר.

השכרת מחסן קטן בחברת אחסנה

השכת מחסן בחברת אחסנה היא האפשרות הטובה ביותר עבור מי שמעוניין לשכור מחסן קטן מפני שהיא מביאה עימה מספר יתרונות שהופכים את השירות למוצלח במיוחד.

חברות אחסנה מתפעלות מתחמים גדולים שמחולקים למחסנים בגדלים שונים שמוצעים לשוכרים פוטנציאלים אשר נהנים ממחסנים באיכות גבוהה שנמצאים במקום מאובטח. מעבר לכך, בחירה במתחם אחסנה מאפשר לכם לשכור את המחסן בנפח שאתם צריכים עם אפשרות להגדיל או להקטין את הנפח הזה בהתאם לצורך והעובדה שהחברה אחראית לתפעול המתחם, משחררת אתכם מהצורך לתפעל ולתחזק את המחסן.

המחיר של מחסן קטן יכול להסתכם בכמה מאות שקלים ואינו מחייב אתכם לתקופת מינימום כך שבהסתכלות של עלות מול תועלת, מדובר בעסקה מאוד משתלמת וזולה למדי.

מתחם אחסנה 'תיבת נח'
מתחם אחסנה ‘תיבת נח’

השכרת מחסן קטן בבניין

השכרת מחסן בבניין היא אפשרות נוספת שמתאימה במיוחד למי שמתגורר באותו בניין או בבניין סמוך ובדרך כלל השימוש במחסן הוא לצורך אישי ולא עסקי מכיוון שלא מדובר בהוצאה מוכרת כמו בהשכרת מחסן בחברת אחסון.

המחסנים בבניינים לרוב יהיו בעלי שטח קטן ומוגבל שלא ניתן לשנות אותו ולעתים קרובות תהיה במקום גם בעיית חניה.

המחיר של מחסנים להשכרה בבניין יסתכמו ב-700 עד 1,200 ש״ח בהתאם לגודל המחסן ולמיקום שלו והחוזה יחתם לפחות לשנה אחת.

בסיכום הנתונים האלה אפשר לומר שמחסן קטן בבניין מתאים לשימוש אישי לדיירי הבניינים הסמוכים ובטח שלא לשימוש עסקי. כמו כן המחיר יקר ביחס לחברה מקצועית והאחריות על התפעול תהיה שלכם.

שימוש בשטח אחסנה משותף

מחסנים להשכרה

חלופה מעניינית למחסן קטן להשכרה הם שטחי אחסון משותפים שבמסגרתם מאחסנים על משטח שמוצב במחסן גדול עם משטחים של לקוחות אחרים. השיטה הזאת הרבה יותר זולה אך מתאימה רק למי שצריך לאחסן פריטים לתקופה ממושכת ובלי הצורך להוציא או להכניס פריטים במשך כל התקופה.

מה לבדוק לפני שמשכירים מחסן קטן?

במחסנים בבניין שמשכירים באופן עצמאי, השליטה שלכם די מוגבלת ובין היתר עליכם לבדוק את מצבו של המחסן והסדרי הגישה והחניה. כמו כן צריך לתת את הדעת לעריכת חוזה מסודר.

במחסנים קטנים שמשכירים בחברת אחסנה לעומת זאת יש הרבה דברים שחשוב לבדוק ולמרבה ההפתעה, לא כל חברות האחסנה עומדות בתנאים האלה.

 1. בדקו שהמקום מחזיק ברישיון – זה אולי נשמע לכם מובן מאליו אך מתחמי אחסנה רבים כלל אינם מחזיקים ברישיון. זהו עניין קריטי שיכול ללמד על סידורי האבטחה במקום ועל האפשרות לסגירת המתחם ביום מן הימים.
 2. הימנעו מהשכרת מחסנים בנפח גדול מדי – חברות אחסנה רבות מציעות מחסנים להשכרה בנפח גדול מדי. התפשרות תביא לכך שתשלמו על משהו שאתם לא משתמשים בו.
 3. וודאו שהמחיר של המחסן כבר כולל ביטוח – ביטוח אחסנה צריך להיות חלק מהשירות שניתן לכם.
 4. בדקו את הסדרי הגישה והחניה במקום – האם במחסן יש חניה מסודרת ואפשרות גישה למשאית בעת הצורך?
 5. בחרו מחסן במיקום גיאוגרפי נוח – מחסנים קטנים במקומות מרוחקים יכולים להיות זולים יותר ממחסנים באזור המרכז אך הנסיעות הארוכות עשויות לייקר את השירות ולפגוע בנוחות שלכם.
 6. העיפו מבט במעברים ובמתקנים כדי לראות שהם תואמים את הצרכים שלכם.
 7. תנו את הדעת למצב התחזוקתי של המחסנים ונסו להתרשם מהניקיון שבו.
 8. האם ניתן לשנות את נפח האחסנה? מומלץ לאחסן את החפצים במקום שמאפשר לכם להגדיל או להקטין את נפח המחסן לפי צורך.
 9. האם ניתן להגיע למחסן בשעות שנוח לכם? אחד היתרונות המרכזיים בהשכרת מחסנים קטנים בחברת אחסנה היא היכולת להגיע אליו כדי להוציא או להכניס פריטים. וודאו שהמקום מציע גישה למחסן בשעות שנוחות לכם.

כמה עולה להשכיר מחסן קטן?

העלות של מחסן קטן להשכרה מתחילה ב-38 ש״ח לקוב והיא כבר כוללת בתוכה את כל מה שציינו לרבות ביטוח, אבטחה, תחזוקה, תפעול ותשלומים לעירייה ולמדינה. חשוב לציין שככל שתגדילו את נפח המחסן,ֿ כך ניתן להוזיל את המחיר לכל קוב בהתאמה.

מחפשים מחסן קטן להשכרה? ב״תיבת נח״ תמצאו את המחסן המושלם לצורך שלכם. מגוון מחסנים בנפחים קטנים לשימוש אישי או עסקי במחירים משתלמים עם ביטוח ונוחות מרבית. התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ ולהצעת מחיר משתלמת.