אריזת הבית לאחסנה

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 050-999-7434
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אריזת תכולה לפני מעבר דירה - תיבת נח אחסנה

בשעה טובה, החלטתם שאתם מעוניינים באחד מפתרונות האחסנה שאנו מציעים.

אולם, לפני שתגיעו אל הנחלה, עליכם לבצע עוד משימה אחת, כזו שעלולה להיות מורכבת, אם לא עוש
ים אותה נכון. אנחנו מתכוונים, כמובן, לאריזת הבית לקראת האחסנה.

מה תוכלו לעשות כדי למנוע מכם את כל כאבי הראש והמאמצים?

כיצד תוכלו להתכונן לפני אחסון תכולת דירה ולקראת תקופת האחסנה באופן הראוי ביותר?

בשביל זה אנחנו פה!

אריזה לאחסנה:

אריזת מכשירי חשמל

המסע שלנו בעולם האריזה מתחיל עם מכשירי החשמל, ובצדק גמור: ערכם לא יסולא בפז, ופוטנציאל הסכנה של העברה לא נכונה שלהם פשוט עצום. כמובן שלכל מכשיר חשמלי יש דרך מומלצת אחרת לארוז אותו. כך, למשל, את המקרר רצוי מאד לנתק יום לפני ההובלה, כך שהוא יוכל להפשיר. לאחר מכן, כמובן, יש לייבש אותו.

מה עם מכונת הכביסה? פשוט מאד: אסור בתכלית האיסור לאחסן אותה עם מים עומדים בתוכה, או שיווצר ריח לא נעים כלל. לכן, טרם האריזה נדרש לשחרר את הפילטר, ולהביא לניקוז המים. מכשירי חשמל אחרים יצריכו פירוק שלהם, לפחות במידה מסוימת. מיקרוגל, למשל, דורש פירוק ואריזה בנפרד של הצלחת, וכך גם האמייל שבכיריים.

הריהוט. אוי, הריהוט

כל מי שהתנסה בהובלה "רגילה", זוכר בוודאי כי פירוק הרהיטים ייעשה אך ורק כאשר אין ברירה אחרת. כאן, המצב שונה מעט. המטרה שלנו באחסנה היא לצמצם נפח, ולכן השאיפה שלנו תהיה לפרק את כל מה אפשר, ולארוז את החלקים השונים בסמוך.

בעיה עיקרית אחרת אשר נוגעת לריהוט היא, כמובן, פגיעה בחלקים ממנו. שריטות, למשל, יכולות להימנע על ידי אריזת אחד מצדדי הרהיט בקרטון. סוגיה נוספת היא פגיעה בחומר הגלם ממנו עשויים הרהיטים: עור, למשל, אין לעטוף בניילון, אלא רצוי להוסיף קודם לכן סדינים או קרטון גלי. תוכלו לרכוש קרטונים וחומרי אריזה למעבר דירה בחנויות המתמחות בכך.

אריזת פריטים קטנים (וחשובים)

עד עכשיו, ראינו בעיקר את הפריטים הגדולים יותר. ועם זאת, כפי שאנחנו שמים לב לא פעם בעבודתנו, גם החפצים ה"קטנים" יותר צריכים להיארז תוך תשומת לב מלאה. בגדים, למשל, רצוי מאד שלא לשים בניילון, אלא להניח בקרטונים כמו שהם. שמיכות או פופלים, לעומת זאת, רצוי לארוז בשקיות ניילון, דבר שיחסוך בנפח האחסון (ועקב כך- גם בהוצאות על כך).

כל אחד מכלי הזכוכית שבוודאי ייכללו באריזה חשוב להכניס לקרטונים קשוחים, ו"לרפד" אותם עם לא מעט נייר. ושטיחים? כדי שהם לא "ייחנקו", יש להקפיד על אריזתם בניילון מחורר, ולא אטום.

תשאירו את כאב הראש לנו

כחברה המתמחה באחסנה, אנחנו גם מעניקים מגוון רחב של שירותים הנוגעים לאריזה. נשמח לסייע בכל אחד משלבי האריזה, וכן להעמיד את אנשינו לטובת המשימה החשובה הזו.

רק כך נבטיח כי הציוד מגיע ליעדו בשלום. משם, האחסנה הופכת לפשוטה הרבה יותר.


צוות תיבת נֹח ישמח להעניק לכם שירות!


דילוג לתוכן