אחסון ואריזת תכולת דירה לקראת שיפוצים

המקצועיות שלנו - השקט שלך

ביטוח תכולה

לקוחותינו נהנים מביטוח התכולה הטוב ביותר בענף.

רישיונות והיתרים

רישיונות וההיתרים הדרושים שמבטיחים שקט נפשי.

אבטחה 24X7

אבטחה מלאה כולל שמירה אנושית 24 שעות ביממה.

שירות מעולה

צוות המומחים שלנו זמין לשירותכם.

לייעוץ והצעות מחיר

התקשרו 077-470-6223
או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אריזה ואחסנה

הקיץ עומד בפתח וזו התקופה בה אנשים רבים, בעיקר משפחות עם ילדים, עוזבים את ביתם לתקופה קצרה על מנת לערוך שיפוצים ולחזור בתחילת שנת הלימודים אל בית חדש. בתקופה זו נהוג לערוך שיפוצים מאחר והילדים לא לומדים, אז השיפוץ לא יכול להפריע להם וכן הורים רבים יכולים לקחת חופש מהעבודה בצורה הרבה יותר מתקבלת על הדעת מאשר במהלך השנה הסדירה.

משפחות רבות אשר בוחרות לערוך שיפוצים בקיץ, בוחרות גם שלא להשאיר את החפצים והרהיטים שלהן במקום בעת השיפוץ אלא לפנות אותו ולעשות שימוש בשירותי אחסנה בשיפוצים וכפי שנוכל לראות מיד, יש בכך מספר יתרונות.

לאחר מכן נציג מספר טיפים כיצד מומלץ לבצע אריזת דירה לפני אחסון תכולת דירה וכיצד בוחרים היכן לאחסן את הרהיטים.

היתרונות של אחסון תכולת דירה בזמן השיפוצים:

  1. כך הדברים נשמרים טוב יותר. במקום שהם יספגו את האבק ויהיה חשש שהם ייהרסו בזמן השיפוץ, הרי שניתן לאחסן אותם במקום בטוח, וכך הם לא יינזקו ולא יקרה להם שום דבר.
  2. אומנם אפשר לסמוך שמרבית בעלי המקצוע והפועלים הם אנשים אמינים, אך מספיק שאחד לא יהיה כזה, והוא עלול לגנוב חפצים. לכן רצוי לא לעמוד בכלל בפני מצב שכזה ולפנות את החפצים והרהיטים מיד למקום שמתאים לאחסון דירה בזמן שיפוצים.
  3. כשמאחסנים את הציוד והחפצים במחסן חיצוני, למעשה מבטלים את הצורך לגור במקום בזמן השיפוץ, דבר שהוא מן הסתם נעים יותר. מאחר והחפצים לא בבית אפשר להתגורר במלון או אצל קרובי משפחה.
  4. במידה ומחליטים להתגורר במקום אחר, מן הסתם לא סביר לקחת את כל החפצים לשם. הרבה יותר הגיוני ונכון לשמור אותם במקום שמיועד לכך והכוונה כמובן למחסן חיצוני בו ניתן לשמור את החפצים השונים.

טיפים של אריזת דירה לפני אחסון

  • טיפ ראשון – אריזה לפי סדר חשיבות – אחסון חפצים לפני שיפוץ שונה באופן מהותי מאחסון חפצים לפני רילוקיישן או כל דבר אחר. הסיבה היא מאוד פשוטה, ייתכן מאוד שיהיה צורך להגיע למחסן לקחת דברים מסוימים מעת לעת. לכן חשוב שהאריזה תתבצע לפי סדר החשיבות, כך שהדברים בהם נעשה שימוש תדיר, יהיו זמינים ונגישים כל העת.
  • טיפ שני – אריזה לפי סדר מסוים – על מנת להקל בתהליך האריזה ולאחר מכן, יש לבצע את התהליך על פי סדר ברור וידוע. כך יהיה קל יותר להשתמש בחפצים ובדברים השונים אשר מאחסנים במחסן בכל עת.
  • טיפ שלישי – רשימה "מה צריך ומה לא צריך" – לפני שמתחילים באריזה רצוי לבצע רשימה מה צריך ומה לא צריך ביום יום, ממה ניתן להימנע וממה לא. ייתכן מאוד שגם יהיה ניתן לזרוק חלק מהחפצים לפני שמתחילים בתהליך.
  • טיפ רביעי – בחירת מקום נגיש וזמין לאחסון – יש לבחור מקום נגיש וזמין, כזה שניתן להגיע אליו בכל יום בשעות נוחות, כך תמיד יהיה ניתן להוציא חפצים ודברים אחרים מהמחסן.

חברת 'תיבת נח' היא מהוותיקות בישראל לשירותי אחסנה והשכרת מחסנים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה שאתם נתקלים בה.

יש לכם שאלה או התלבטות? בואו ונדבר. התקשרו אלינו או השאירו הודעה באתר ונשמח לייעץ ולספק הצעות מחיר משתלמות במיוחד בלי התחייבות מצדכם.

Call Now Button דילוג לתוכן